Wydawnictwo fantazama
W związku z planowanym rozpoczęciem działalności wydawnictwo Fantazma zaprasza wszystkich zainteresowanych: autorów i "potencjalnych autorów", do wzięcia udziału w konkursach literackich. Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.fantazma.com.pl. Jak zapowiadają twórcy pierwotny wygląd wkrótce ulegnie zmianie. Zapraszamy.
Wiktor Orzel · 20:55 22.04.2008 · 9 ·
Komentarze
lina_91 dnia 23.04.2008 14:41
No, ten wyglad to mnie najbardziej wkurza :mad:
Tyler Durden dnia 27.04.2008 20:14
Ale może się opłacić coś tam wysłać. Tylko trzeba być baaardzo cierpliwym.
lina_91 dnia 29.04.2008 12:08
Dosc rygorystyczne warunki umowy maja :p, zreszta mi marzyc o wydaniu czegokolwiek to jak o wyjezdzie na ksiezyc i lapaniu oblokow za ogon...
Tyler Durden dnia 29.04.2008 12:10
Czemu tak Ci się wydaje? Ja też nigdy do tej pory o tym nie myślałem, ale jak ostatnio przejrzałem różne strony młodych wydawnictw, to pomyślałem: czemu by nie spróbować? Może kiedyś napiszę coś dostatecznie długiego i może się uda...
lina_91 dnia 30.04.2008 16:48
Jestem realistka
DamianMorfeusz dnia 30.04.2008 17:32
Trzeba wierzyć w siebie i nigdy się nie poddawać Jeśli nie uda się raz- PRÓBUJ DALEJ! :)
Publikowałem dotychczas jedynie w antologiach pokonkursowych - zarówno wiersze jak i opowiadania, przyjdzie dzień, w którym zacznę wysyłać swoje prace do czasopism i wydawnictw - uda się lub nie, teraz lub za którymś razem, oleją mnie, wydadzą mnie, może napiszą kilka wartościowych uwag - co mi szkodzi? :)
paniscus dnia 30.04.2008 17:46
No, zgadzam się z lina_91 że wygląd tej strony jest straszny, ale spróbować zawsze można.
lina ja też jestem realistą i wiem, że artysta ze mnie to żaden (umysł mam ścisły, choć próbuję go zhumanizować:D) ale może się uda. A Ty jesteś bardziej uzdolniona niż ja, więc spróbuj.B)

pozdrawiam paniscus
lina_91 dnia 01.05.2008 12:48
Nie szkodzi nic, niby.

Paniscus, dziekuje za mila uwage, ale w ktorym ja niby momencie jestem bardziej uzdolniona od Ciebie? Chyba mnie z kims pomyliles :p
Usunięty dnia 16.05.2008 10:06
Ja wyślę napisaną przeze mnie książkę, która leży w szufladzie 5 rok. Moje koleżanki czytały i się im spodobała:) Książka dla pań o miłości, szczęściu, namiętności. Sama sielanka:-) Taki ,,harlequin-ek" A co mi szkodzi. Opowiadanie napisze nowe i też wyślę. Niech krytykuje szanowna komisja. Ja się nie boję:p
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Skuul
22/01/2019 13:54
Świetny tekst, czytało się z przyjemnością i szybko. Wszyscy… »
mike17
22/01/2019 13:18
Niewidzialna, smutny to wiersz, ale nie każda miłość kończy… »
Skuul
22/01/2019 12:31
Zgadzam się klimat spoko, aż mnie w plecach kuje teraz.… »
Blanche
22/01/2019 07:50
Heh. Nie lubię odnosić się krytycznie do wierszy - chociaż… »
pociengiel
22/01/2019 07:46
Dzięki. Niech i tak będzie. »
Blanche
22/01/2019 07:44
Trzeba się ogarnąć, jak nie ta to inna. "Miłość to… »
Blanche
22/01/2019 07:42
Niestety... wirtualny ogród zapomnienia bywa baaardzo… »
Blanche
22/01/2019 07:40
Treść może i zacna, ale panuje tu taki chaos, że nie pozwala… »
Blanche
22/01/2019 07:38
Fajnie o uczuciach i relacjach - dziadek - wnuczka. A to… »
Blanche
22/01/2019 07:36
Świetny utwór o ... PIS-ie? :) »
Blanche
22/01/2019 07:12
Dzięki wielkie. »
OWSIANKO
22/01/2019 00:41
amaranta tekst bardzo dobry, więc pisz, bo warto. W prozie… »
natalia99
21/01/2019 23:53
@Vanillivi Jeśli Cię to interesuje to mam 20 lat. W życiu… »
Zola111
21/01/2019 23:47
Alosie, bo pani od polskiego była zawsze autorytetem,… »
Noescritura
21/01/2019 23:18
Szkoda, że elektronika wchodzi na salony poezji, ale co… »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 22/01/2019 07:29
  • Miłego przebudzenia. To się nazywa dobrze komuś życzyć : ) do zobaczenia pod tekstami!
  • mike17
  • 21/01/2019 22:34
  • Kolorowych snów i miłego przebudzenia :)
  • pociengiel
  • 21/01/2019 10:06
  • Moja babcia aż spod Krosna z teleranka coś wyrosła. Zamiast zbierać się do piachu, wchodzi na tych cienkich gachów, na każdego niemal posła.
  • Niczyja
  • 21/01/2019 00:03
  • I tym ciepłym gestem mówię dobranoc :) [link]
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 22:14
  • Dzięki, Kushi i wzajemnie :)
  • Kushi
  • 20/01/2019 22:12
  • Styczeń prawie się już kończy, ale wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:), Weny i mnóstwa nowych, dobrych tekstów :):)
  • mike17
  • 20/01/2019 14:19
  • Nie tylko ducha, bo i w naturze dziś spokój, harmonia i nieśmiało wyglądające słoneczko. Miłej niedzieli wszystkim :)
  • czarnanna
  • 20/01/2019 13:53
  • Niejedna sobota zazdrości dziś niedzieli takiej pogody ducha : )
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:praw014tg
Wspierają nas