Wydawnictwo fantazama
W związku z planowanym rozpoczęciem działalności wydawnictwo Fantazma zaprasza wszystkich zainteresowanych: autorów i "potencjalnych autorów", do wzięcia udziału w konkursach literackich. Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.fantazma.com.pl. Jak zapowiadają twórcy pierwotny wygląd wkrótce ulegnie zmianie. Zapraszamy.
Wiktor Orzel · 20:55 22.04.2008 · 9 ·
Komentarze
lina_91 dnia 23.04.2008 14:41
No, ten wyglad to mnie najbardziej wkurza :mad:
Tyler Durden dnia 27.04.2008 20:14
Ale może się opłacić coś tam wysłać. Tylko trzeba być baaardzo cierpliwym.
lina_91 dnia 29.04.2008 12:08
Dosc rygorystyczne warunki umowy maja :p, zreszta mi marzyc o wydaniu czegokolwiek to jak o wyjezdzie na ksiezyc i lapaniu oblokow za ogon...
Tyler Durden dnia 29.04.2008 12:10
Czemu tak Ci się wydaje? Ja też nigdy do tej pory o tym nie myślałem, ale jak ostatnio przejrzałem różne strony młodych wydawnictw, to pomyślałem: czemu by nie spróbować? Może kiedyś napiszę coś dostatecznie długiego i może się uda...
lina_91 dnia 30.04.2008 16:48
Jestem realistka
DamianMorfeusz dnia 30.04.2008 17:32
Trzeba wierzyć w siebie i nigdy się nie poddawać Jeśli nie uda się raz- PRÓBUJ DALEJ! :)
Publikowałem dotychczas jedynie w antologiach pokonkursowych - zarówno wiersze jak i opowiadania, przyjdzie dzień, w którym zacznę wysyłać swoje prace do czasopism i wydawnictw - uda się lub nie, teraz lub za którymś razem, oleją mnie, wydadzą mnie, może napiszą kilka wartościowych uwag - co mi szkodzi? :)
paniscus dnia 30.04.2008 17:46
No, zgadzam się z lina_91 że wygląd tej strony jest straszny, ale spróbować zawsze można.
lina ja też jestem realistą i wiem, że artysta ze mnie to żaden (umysł mam ścisły, choć próbuję go zhumanizować:D) ale może się uda. A Ty jesteś bardziej uzdolniona niż ja, więc spróbuj.B)

pozdrawiam paniscus
lina_91 dnia 01.05.2008 12:48
Nie szkodzi nic, niby.

Paniscus, dziekuje za mila uwage, ale w ktorym ja niby momencie jestem bardziej uzdolniona od Ciebie? Chyba mnie z kims pomyliles :p
Usunięty dnia 16.05.2008 10:06
Ja wyślę napisaną przeze mnie książkę, która leży w szufladzie 5 rok. Moje koleżanki czytały i się im spodobała:) Książka dla pań o miłości, szczęściu, namiętności. Sama sielanka:-) Taki ,,harlequin-ek" A co mi szkodzi. Opowiadanie napisze nowe i też wyślę. Niech krytykuje szanowna komisja. Ja się nie boję:p
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 21:57
Świetnie piszesz, aż miło czytać »
Yaro
23/03/2019 18:37
Dziękuję bardzo . Miło słyszeć takie słowa. ,piszę od… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
  • Kushi