Spotkanie Użytkowników PP
Od pewnego czasu na forum trwały rozmowy, dyskusje i ustalenia, aż w końcu udało się! ;-) (link do tematu)
W piątek, 11. lipca o 15:00 pod pomnikiem Adama Mickiewicza na krakowskim Rynku spotykamy się wspólnie, aby w końcu porozmawiać, wymienić poglądy i pobawić się w świecie rzeczywistym.

Spod pomnika wyruszamy, kiedy wszyscy, którzy zapowiedzieli swoją obecność, będą już na miejscu. Stąd też, jeśli ktoś się zdecydował na przybycie, a nie ma go na liście, niech szybko się zapowie!
Póki co z rozmów na forum wynika, że będą:
1. LittleRedRose
2. pw
3. Rusma
4. Deckster
5. milla
6. Pucka
7. Sagitarius

Na spotkaniu będzie panował totalny liberalizm, czyli żadnych sztywnych ram i planu działania! :-) Ewentualne noclegi każdy załatwia na własną rękę. Jeśli chodzi o samo spotkanie postaramy się zakotwiczyć w miejscu nie oddalonym za bardzo od Dworca PKP, PKS lub Bus, na tyle, na ile będzie to możliwe.

Uwaga: Jeśli ktoś miałby w Krakowie jakieś problemy - zgubiłby się, albo obawiał się, że nie trafi na czas, proszę dzwonić do mnie (pw) na numer kom.: 605979070

PS. Mile widziane upominki dla grupy redaktorskiej i administracyjnej portalu. :D
PPS. Całkiem na serio - mile widziane aparaty cyfrowe, stanowiące własność biorących udział w zlocie.
Do zobaczenia! :-)
pw · 16:06 06.07.2008 · 42 ·
Komentarze
valdens dnia 07.07.2008 14:26
Daleko jak jasna cholera. :(
karanata dnia 07.07.2008 14:32
szkoda że spotkanie odbywa się w ciągu dni powszednich a nie w weekend
jakoś dałoby radę podjechać te 400km :) hehe
a tak nie da rady...
lina_91 dnia 07.07.2008 16:59
W piątek to ja będę odsypiać lot dopiero... Ale mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.
anek_ch dnia 07.07.2008 20:23
szkoda że mi termin nie pasuje, akurat mam egzamin z prawka:uhoh: Miłej zabawy i zaznajamiania się życzę:D
pw dnia 07.07.2008 21:48
szkoda, bo od paru miesięcy był temat i można było tam zgłaszać swoje propozycje i pisać kto jest chętny i jaki termin mu pasuje...
Usunięty dnia 07.07.2008 21:51
pewnie i tak by wszystkim nie dogodził, a spotkanie by się tylko odwlekało :) ja już się nie mogę doczekać
pw dnia 07.07.2008 21:52
nie dziwię się:D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 21:59
siem usprawiedliwiłem :(
Sanepit dnia 07.07.2008 22:00
Sanepit odpada... Nie pytajcie dlaczego...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:02
szkoda Sanepit :(
a bosski Ty wiesz :D jeszcze będzie kawka :)
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:03
mocchatino i ja stawiam! :)
Usunięty dnia 07.07.2008 22:04
no to jesteśmy umówieni :D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:14
z przyjemnością :)
Tomi dnia 07.07.2008 22:15
Teraz nic tylko czekać na fotoreportaż ze spotkanka;)
pw dnia 07.07.2008 22:19
mam nadzieję, że ktoś weźmie aparat ;-)
paniscus dnia 07.07.2008 22:23
paniscus odpada... nie pytajcie dlaczego!
a swoją drogą to Kraków jest obok Bytomia najniebezpieczniejszym miastem w Polsce... strach się bać...
na następne spotkanie zapraszam na Śląsk, do Gliwic przykładowo, takie piękne miasto.
pw dnia 07.07.2008 22:38
właśnie po to temat na forum zakładany był w połowie marca, aby znaleźć czas i miejsce i uniknąć takich sytuacji; jak widać - nie dało się...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:41
ja was normalnie uduszę...
lina_91 dnia 08.07.2008 15:35
A ktore miasto teraz nie jest niebezpieczne?
bury_wilk dnia 08.07.2008 15:42
Warszawa :p
ginger dnia 08.07.2008 15:45
Bo po Warszawie taki jeden groźny Wilk biega :p
valdens dnia 08.07.2008 15:52
umówmy się w jakimś kościele ;) najlepiej na wsi
ginger dnia 08.07.2008 16:00
Dlaczego akurat w kościele...?
DamianMorfeusz dnia 08.07.2008 16:09
A dlaczego nie w kościele? Dużo miejsca, nastrojowo, pić i śpiewać to wypada już obowiązkowo, nie ma innej rady :)
ginger dnia 08.07.2008 16:13
Tylko najpierw proboszcza poinformujcie, żeby zrobił odpowiedni zapas wina mszalnego :D
bury_wilk dnia 08.07.2008 16:14
przyjdziemy ze swoim :)
valdens dnia 08.07.2008 16:43
no i bezpiecznie :D
ginger dnia 08.07.2008 16:55
Hmpf... Ciekawe, czy główni zainteresowani - czyli ci, którzy postanowili przyjechać - będą zainteresowani jakimś spokojnym, wiejskim kościółkiem... :p I winem mszalnym rzecz jasna... :D
decKster dnia 08.07.2008 17:48
Mam nadzieję, że spotkanie, mimo że grono zainteresowanych portalowiczów znacznie się zmniejszyło, dojdzie do skutku. W razie niekorzystnych ewentualności - proszę o PW, bo w tej chwili plan całego tygodnia ułożyłem sobie już "pod piątek".

Co do Paniscusa i Sanepita, to są to bracia. Problem ich absencji może być więc poważny.

I jeszcze kwestia niebezpiecznego Krakowa. To zasługa Nowej Huty, do której i tak warto wybrać się w celach turystycznych - toć to relikt architektury, ale i w dużej mierze mentalności socrealistycznej.
pw dnia 08.07.2008 18:39
spokojnie, już nie będziemy kombinować; spotkanie odbędzie się na pewno w terminie wyznaczonym, choć bez Sanepita i Asi (unpapillon), dać znać ma jeszcze Tespis, może się jeszcze ktoś zdecyduje? na liście nie ma jeszcze Jagielly, którego być może namówi Sagit, nie wiem jak się tam sprawy mają ;-)
Usunięty dnia 11.07.2008 22:55
I po spotkaniu :> ale jak było :D co się nie działo B) kto nie był niech żałuje ;) wkrótce szerzej na temat spotkania :)
bosski_diabel dnia 11.07.2008 22:58
:(:(:(...
Usunięty dnia 11.07.2008 23:01
bosski - Ty wiesz :)
pw dnia 12.07.2008 10:17
a dziękujemy bosski za pozdrowienia :-)
tak w ogóle to każdy był na tym spotkaniu, jeśli nie osobiście to przynajmniej... w inny sposób :D
DamianMorfeusz dnia 12.07.2008 13:00
No i jak było? Gdzie jakieś fotki, relacja, cokolwiek?
valdens dnia 12.07.2008 14:14
No właśnie. Gadać, opowiadać; jaka była pogoda, kto widział bazyliszka, kto z kim się całował... wszystko. :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 18:58
Bazyliszka? W Krakowie? :)
valdens dnia 12.07.2008 19:49
Bazyliszek w zasadzie mnie mniej interesuje, Zbychu. Bardziej mnie interesuje całował :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 19:53
:) Poczekajmy zatem na oficjalne sprawozdanie; Szczerze mówiąc bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź 'pw' powyżej.
milla dnia 12.07.2008 19:56
Hmm, ja się zmyłam dość wcześnie, to nic nie wiem;)
pw dnia 13.07.2008 00:30
oj, millu, na pizzy byłaś, więc wiesz :p
Sagitarius dnia 20.07.2008 23:00
Prawda jest taka, że obgadywaliśmy wszystkich jak te przekupki :D
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
22/02/2017 21:54
Procesjo, Miki, dziękuję za odwiedziny w krainie gier. Ja… »
bruliben
22/02/2017 21:50
Wzruszający. Wiersz, który widzi się, dotyka, smakuje -… »
akacjowa agnes
22/02/2017 21:35
Dzięki, Mike, za komentarz i piosenkę, która mnie… »
mike17
22/02/2017 19:24
Tak, Aldonko, u mnie życie miesza się z cudami, ten wymiar z… »
mike17
22/02/2017 19:20
Znam to już z konkursu, ale muszę powiedzieć, że ten… »
al-szamanka
22/02/2017 19:15
Cuda się zdarzają, Michale, szczególnie w Twoich… »
mike17
22/02/2017 18:57
Wiem, Aldonko, że muchy byś nie skrzywdziła, a co dopiero… »
akacjowa agnes
22/02/2017 18:41
Dzięki za komentarz. Może i czegoś tu brakuje. Napisane… »
Gramofon
22/02/2017 18:38
Jak czytałem, to się wahałem, czy by nie dać punktów, ale… »
JOLA S.
22/02/2017 18:13
Procesjo, chcę zasygnalizować, że tu byłam. Późno, ale… »
euterpe
22/02/2017 18:02
Jola S. Dziękuję ślicznie za zostawienie komentarza pod… »
al-szamanka
22/02/2017 17:35
Michale, chyba Ciebie rozszarpię! Zasugerowana tytułem… »
Opheliac
22/02/2017 16:15
Wiolinowa Baśnio, nie chce się pozbywać tej tkliwości,… »
viktoria12
22/02/2017 16:15
Pigułka ,,Dzień po działa" rewelacyjnie. Królik… »
Procesja
22/02/2017 16:04
Podoba mi się ten tekst :) Jest bardzo alegoryczny i dobrze… »
ShoutBox
  • mike17
  • 22/02/2017 20:46
  • Czasem myślę sobie, kim są ludzie, którzy piszą takie hity : [link]
  • Gramofon
  • 22/02/2017 20:36
  • kipi kasza kipi groch
  • aleksander81
  • 22/02/2017 15:59
  • niezwykły człowiek - niezwykła pasja, a z pozytywów pozostał nick ;-)
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:luk25