Spotkanie Użytkowników PP
Od pewnego czasu na forum trwały rozmowy, dyskusje i ustalenia, aż w końcu udało się! ;-) (link do tematu)
W piątek, 11. lipca o 15:00 pod pomnikiem Adama Mickiewicza na krakowskim Rynku spotykamy się wspólnie, aby w końcu porozmawiać, wymienić poglądy i pobawić się w świecie rzeczywistym.

Spod pomnika wyruszamy, kiedy wszyscy, którzy zapowiedzieli swoją obecność, będą już na miejscu. Stąd też, jeśli ktoś się zdecydował na przybycie, a nie ma go na liście, niech szybko się zapowie!
Póki co z rozmów na forum wynika, że będą:
1. LittleRedRose
2. pw
3. Rusma
4. Deckster
5. milla
6. Pucka
7. Sagitarius

Na spotkaniu będzie panował totalny liberalizm, czyli żadnych sztywnych ram i planu działania! :-) Ewentualne noclegi każdy załatwia na własną rękę. Jeśli chodzi o samo spotkanie postaramy się zakotwiczyć w miejscu nie oddalonym za bardzo od Dworca PKP, PKS lub Bus, na tyle, na ile będzie to możliwe.

Uwaga: Jeśli ktoś miałby w Krakowie jakieś problemy - zgubiłby się, albo obawiał się, że nie trafi na czas, proszę dzwonić do mnie (pw) na numer kom.: 605979070

PS. Mile widziane upominki dla grupy redaktorskiej i administracyjnej portalu. :D
PPS. Całkiem na serio - mile widziane aparaty cyfrowe, stanowiące własność biorących udział w zlocie.
Do zobaczenia! :-)
pw · 16:06 06.07.2008 · 42 ·
Komentarze
valdens dnia 07.07.2008 14:26
Daleko jak jasna cholera. :(
karanata dnia 07.07.2008 14:32
szkoda że spotkanie odbywa się w ciągu dni powszednich a nie w weekend
jakoś dałoby radę podjechać te 400km :) hehe
a tak nie da rady...
lina_91 dnia 07.07.2008 16:59
W piątek to ja będę odsypiać lot dopiero... Ale mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.
anek_ch dnia 07.07.2008 20:23
szkoda że mi termin nie pasuje, akurat mam egzamin z prawka:uhoh: Miłej zabawy i zaznajamiania się życzę:D
pw dnia 07.07.2008 21:48
szkoda, bo od paru miesięcy był temat i można było tam zgłaszać swoje propozycje i pisać kto jest chętny i jaki termin mu pasuje...
Usunięty dnia 07.07.2008 21:51
pewnie i tak by wszystkim nie dogodził, a spotkanie by się tylko odwlekało :) ja już się nie mogę doczekać
pw dnia 07.07.2008 21:52
nie dziwię się:D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 21:59
siem usprawiedliwiłem :(
Sanepit dnia 07.07.2008 22:00
Sanepit odpada... Nie pytajcie dlaczego...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:02
szkoda Sanepit :(
a bosski Ty wiesz :D jeszcze będzie kawka :)
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:03
mocchatino i ja stawiam! :)
Usunięty dnia 07.07.2008 22:04
no to jesteśmy umówieni :D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:14
z przyjemnością :)
Tomi dnia 07.07.2008 22:15
Teraz nic tylko czekać na fotoreportaż ze spotkanka;)
pw dnia 07.07.2008 22:19
mam nadzieję, że ktoś weźmie aparat ;-)
paniscus dnia 07.07.2008 22:23
paniscus odpada... nie pytajcie dlaczego!
a swoją drogą to Kraków jest obok Bytomia najniebezpieczniejszym miastem w Polsce... strach się bać...
na następne spotkanie zapraszam na Śląsk, do Gliwic przykładowo, takie piękne miasto.
pw dnia 07.07.2008 22:38
właśnie po to temat na forum zakładany był w połowie marca, aby znaleźć czas i miejsce i uniknąć takich sytuacji; jak widać - nie dało się...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:41
ja was normalnie uduszę...
lina_91 dnia 08.07.2008 15:35
A ktore miasto teraz nie jest niebezpieczne?
bury_wilk dnia 08.07.2008 15:42
Warszawa :p
ginger dnia 08.07.2008 15:45
Bo po Warszawie taki jeden groźny Wilk biega :p
valdens dnia 08.07.2008 15:52
umówmy się w jakimś kościele ;) najlepiej na wsi
ginger dnia 08.07.2008 16:00
Dlaczego akurat w kościele...?
DamianMorfeusz dnia 08.07.2008 16:09
A dlaczego nie w kościele? Dużo miejsca, nastrojowo, pić i śpiewać to wypada już obowiązkowo, nie ma innej rady :)
ginger dnia 08.07.2008 16:13
Tylko najpierw proboszcza poinformujcie, żeby zrobił odpowiedni zapas wina mszalnego :D
bury_wilk dnia 08.07.2008 16:14
przyjdziemy ze swoim :)
valdens dnia 08.07.2008 16:43
no i bezpiecznie :D
ginger dnia 08.07.2008 16:55
Hmpf... Ciekawe, czy główni zainteresowani - czyli ci, którzy postanowili przyjechać - będą zainteresowani jakimś spokojnym, wiejskim kościółkiem... :p I winem mszalnym rzecz jasna... :D
decKster dnia 08.07.2008 17:48
Mam nadzieję, że spotkanie, mimo że grono zainteresowanych portalowiczów znacznie się zmniejszyło, dojdzie do skutku. W razie niekorzystnych ewentualności - proszę o PW, bo w tej chwili plan całego tygodnia ułożyłem sobie już "pod piątek".

Co do Paniscusa i Sanepita, to są to bracia. Problem ich absencji może być więc poważny.

I jeszcze kwestia niebezpiecznego Krakowa. To zasługa Nowej Huty, do której i tak warto wybrać się w celach turystycznych - toć to relikt architektury, ale i w dużej mierze mentalności socrealistycznej.
pw dnia 08.07.2008 18:39
spokojnie, już nie będziemy kombinować; spotkanie odbędzie się na pewno w terminie wyznaczonym, choć bez Sanepita i Asi (unpapillon), dać znać ma jeszcze Tespis, może się jeszcze ktoś zdecyduje? na liście nie ma jeszcze Jagielly, którego być może namówi Sagit, nie wiem jak się tam sprawy mają ;-)
Usunięty dnia 11.07.2008 22:55
I po spotkaniu :> ale jak było :D co się nie działo B) kto nie był niech żałuje ;) wkrótce szerzej na temat spotkania :)
bosski_diabel dnia 11.07.2008 22:58
:(:(:(...
Usunięty dnia 11.07.2008 23:01
bosski - Ty wiesz :)
pw dnia 12.07.2008 10:17
a dziękujemy bosski za pozdrowienia :-)
tak w ogóle to każdy był na tym spotkaniu, jeśli nie osobiście to przynajmniej... w inny sposób :D
DamianMorfeusz dnia 12.07.2008 13:00
No i jak było? Gdzie jakieś fotki, relacja, cokolwiek?
valdens dnia 12.07.2008 14:14
No właśnie. Gadać, opowiadać; jaka była pogoda, kto widział bazyliszka, kto z kim się całował... wszystko. :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 18:58
Bazyliszka? W Krakowie? :)
valdens dnia 12.07.2008 19:49
Bazyliszek w zasadzie mnie mniej interesuje, Zbychu. Bardziej mnie interesuje całował :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 19:53
:) Poczekajmy zatem na oficjalne sprawozdanie; Szczerze mówiąc bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź 'pw' powyżej.
milla dnia 12.07.2008 19:56
Hmm, ja się zmyłam dość wcześnie, to nic nie wiem;)
pw dnia 13.07.2008 00:30
oj, millu, na pizzy byłaś, więc wiesz :p
Sagitarius dnia 20.07.2008 23:00
Prawda jest taka, że obgadywaliśmy wszystkich jak te przekupki :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
23/03/2017 17:11
Tak, prawda jest bolesna, a kiedy wychodzi na jaw, wstydzi… »
hopeless
23/03/2017 17:03
Opheliac - Dziękuję za wizytę i komentarz. No i za… »
Carvedilol
23/03/2017 15:08
Dziękuję Jago Interpunkcja - wiem, wiem, staram się ale… »
ApisTaur
23/03/2017 14:12
Wielkie dzięki za tak obszerny i rzeczowy komentarz… »
ApisTaur
23/03/2017 14:07
Hm, wiadomo, edycja do poprawki (można to przeedytować w… »
Flauros
23/03/2017 14:03
Witam, Dziękuję za komentarze. Jeśli chodzi o tytuły to… »
Procesja
23/03/2017 13:53
;) Cieszy mnie, że nie tylko ja się tak czuję. Wielkie… »
Procesja
23/03/2017 13:51
Aronio, zgadzam się, że możliwość myślenia to duży przywilej… »
Procesja
23/03/2017 13:32
Hej Piotrze, ja w ogóle uwielbiam takie miejsca: sztolnie,… »
aniaokulewicz
23/03/2017 13:20
ciekawy zapis :) »
Dobra Cobra
23/03/2017 12:53
To prawda, uprzednio komentujący rozebrali, lecz...… »
Jacek Podgorski
23/03/2017 12:52
Miło mi to słyszeć. Cieszę się, że tekst zrobił coś dobrego… »
Jaga
23/03/2017 12:33
Mam nadzieję, iż wiesz, że nikt nie ma prawa okaleczać… »
Jaga
23/03/2017 12:18
Przeczytałam tekst pięciolatce i mam kolejne wnioski. Należy… »
JOLA S.
23/03/2017 12:13
Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza pod moim… »
ShoutBox
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:49
  • "Czarną wołgę" Dobrej Cobry...
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:45
  • "Samotność" Miroslawa Sliwy
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:43
  • Nie wiem, co lubisz czytać, ale gorąco polecam "Szansę" Goriasza
  • Tjereszkowa
  • 23/03/2017 12:26
  • Dzięki Jaga, nawet tam byłam, ale są tam teksty sprzed roku, myślałam, że aktualne może gdzieś indziej.
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:22
  • Tjereszkowa, na stronie główej znajdziesz zakładkę "polecane przez redakcję". Należy tylko wcisnąć niewielki i mało widoczny, czerwony napis"tutaj" Miłej lektury:)
  • Tjereszkowa
  • 23/03/2017 12:13
  • Hej, dawno mnie tu nie było - szukałam aktualnych polecanek redakcji, alem nie znalazła. Źle szukam, czy ten zwyczaj został zarzucony?
  • Aronia23
  • 23/03/2017 09:30
  • [link] każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:Bretff