Spotkanie Użytkowników PP
Od pewnego czasu na forum trwały rozmowy, dyskusje i ustalenia, aż w końcu udało się! ;-) (link do tematu)
W piątek, 11. lipca o 15:00 pod pomnikiem Adama Mickiewicza na krakowskim Rynku spotykamy się wspólnie, aby w końcu porozmawiać, wymienić poglądy i pobawić się w świecie rzeczywistym.

Spod pomnika wyruszamy, kiedy wszyscy, którzy zapowiedzieli swoją obecność, będą już na miejscu. Stąd też, jeśli ktoś się zdecydował na przybycie, a nie ma go na liście, niech szybko się zapowie!
Póki co z rozmów na forum wynika, że będą:
1. LittleRedRose
2. pw
3. Rusma
4. Deckster
5. milla
6. Pucka
7. Sagitarius

Na spotkaniu będzie panował totalny liberalizm, czyli żadnych sztywnych ram i planu działania! :-) Ewentualne noclegi każdy załatwia na własną rękę. Jeśli chodzi o samo spotkanie postaramy się zakotwiczyć w miejscu nie oddalonym za bardzo od Dworca PKP, PKS lub Bus, na tyle, na ile będzie to możliwe.

Uwaga: Jeśli ktoś miałby w Krakowie jakieś problemy - zgubiłby się, albo obawiał się, że nie trafi na czas, proszę dzwonić do mnie (pw) na numer kom.: 605979070

PS. Mile widziane upominki dla grupy redaktorskiej i administracyjnej portalu. :D
PPS. Całkiem na serio - mile widziane aparaty cyfrowe, stanowiące własność biorących udział w zlocie.
Do zobaczenia! :-)
pw · 16:06 06.07.2008 · 42 ·
Komentarze
valdens dnia 07.07.2008 14:26
Daleko jak jasna cholera. :(
karanata dnia 07.07.2008 14:32
szkoda że spotkanie odbywa się w ciągu dni powszednich a nie w weekend
jakoś dałoby radę podjechać te 400km :) hehe
a tak nie da rady...
lina_91 dnia 07.07.2008 16:59
W piątek to ja będę odsypiać lot dopiero... Ale mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.
anek_ch dnia 07.07.2008 20:23
szkoda że mi termin nie pasuje, akurat mam egzamin z prawka:uhoh: Miłej zabawy i zaznajamiania się życzę:D
pw dnia 07.07.2008 21:48
szkoda, bo od paru miesięcy był temat i można było tam zgłaszać swoje propozycje i pisać kto jest chętny i jaki termin mu pasuje...
Usunięty dnia 07.07.2008 21:51
pewnie i tak by wszystkim nie dogodził, a spotkanie by się tylko odwlekało :) ja już się nie mogę doczekać
pw dnia 07.07.2008 21:52
nie dziwię się:D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 21:59
siem usprawiedliwiłem :(
Sanepit dnia 07.07.2008 22:00
Sanepit odpada... Nie pytajcie dlaczego...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:02
szkoda Sanepit :(
a bosski Ty wiesz :D jeszcze będzie kawka :)
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:03
mocchatino i ja stawiam! :)
Usunięty dnia 07.07.2008 22:04
no to jesteśmy umówieni :D
bosski_diabel dnia 07.07.2008 22:14
z przyjemnością :)
Tomi dnia 07.07.2008 22:15
Teraz nic tylko czekać na fotoreportaż ze spotkanka;)
pw dnia 07.07.2008 22:19
mam nadzieję, że ktoś weźmie aparat ;-)
paniscus dnia 07.07.2008 22:23
paniscus odpada... nie pytajcie dlaczego!
a swoją drogą to Kraków jest obok Bytomia najniebezpieczniejszym miastem w Polsce... strach się bać...
na następne spotkanie zapraszam na Śląsk, do Gliwic przykładowo, takie piękne miasto.
pw dnia 07.07.2008 22:38
właśnie po to temat na forum zakładany był w połowie marca, aby znaleźć czas i miejsce i uniknąć takich sytuacji; jak widać - nie dało się...
Usunięty dnia 07.07.2008 22:41
ja was normalnie uduszę...
lina_91 dnia 08.07.2008 15:35
A ktore miasto teraz nie jest niebezpieczne?
bury_wilk dnia 08.07.2008 15:42
Warszawa :p
ginger dnia 08.07.2008 15:45
Bo po Warszawie taki jeden groźny Wilk biega :p
valdens dnia 08.07.2008 15:52
umówmy się w jakimś kościele ;) najlepiej na wsi
ginger dnia 08.07.2008 16:00
Dlaczego akurat w kościele...?
DamianMorfeusz dnia 08.07.2008 16:09
A dlaczego nie w kościele? Dużo miejsca, nastrojowo, pić i śpiewać to wypada już obowiązkowo, nie ma innej rady :)
ginger dnia 08.07.2008 16:13
Tylko najpierw proboszcza poinformujcie, żeby zrobił odpowiedni zapas wina mszalnego :D
bury_wilk dnia 08.07.2008 16:14
przyjdziemy ze swoim :)
valdens dnia 08.07.2008 16:43
no i bezpiecznie :D
ginger dnia 08.07.2008 16:55
Hmpf... Ciekawe, czy główni zainteresowani - czyli ci, którzy postanowili przyjechać - będą zainteresowani jakimś spokojnym, wiejskim kościółkiem... :p I winem mszalnym rzecz jasna... :D
decKster dnia 08.07.2008 17:48
Mam nadzieję, że spotkanie, mimo że grono zainteresowanych portalowiczów znacznie się zmniejszyło, dojdzie do skutku. W razie niekorzystnych ewentualności - proszę o PW, bo w tej chwili plan całego tygodnia ułożyłem sobie już "pod piątek".

Co do Paniscusa i Sanepita, to są to bracia. Problem ich absencji może być więc poważny.

I jeszcze kwestia niebezpiecznego Krakowa. To zasługa Nowej Huty, do której i tak warto wybrać się w celach turystycznych - toć to relikt architektury, ale i w dużej mierze mentalności socrealistycznej.
pw dnia 08.07.2008 18:39
spokojnie, już nie będziemy kombinować; spotkanie odbędzie się na pewno w terminie wyznaczonym, choć bez Sanepita i Asi (unpapillon), dać znać ma jeszcze Tespis, może się jeszcze ktoś zdecyduje? na liście nie ma jeszcze Jagielly, którego być może namówi Sagit, nie wiem jak się tam sprawy mają ;-)
Usunięty dnia 11.07.2008 22:55
I po spotkaniu :> ale jak było :D co się nie działo B) kto nie był niech żałuje ;) wkrótce szerzej na temat spotkania :)
bosski_diabel dnia 11.07.2008 22:58
:(:(:(...
Usunięty dnia 11.07.2008 23:01
bosski - Ty wiesz :)
pw dnia 12.07.2008 10:17
a dziękujemy bosski za pozdrowienia :-)
tak w ogóle to każdy był na tym spotkaniu, jeśli nie osobiście to przynajmniej... w inny sposób :D
DamianMorfeusz dnia 12.07.2008 13:00
No i jak było? Gdzie jakieś fotki, relacja, cokolwiek?
valdens dnia 12.07.2008 14:14
No właśnie. Gadać, opowiadać; jaka była pogoda, kto widział bazyliszka, kto z kim się całował... wszystko. :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 18:58
Bazyliszka? W Krakowie? :)
valdens dnia 12.07.2008 19:49
Bazyliszek w zasadzie mnie mniej interesuje, Zbychu. Bardziej mnie interesuje całował :p
zbigniew_n dnia 12.07.2008 19:53
:) Poczekajmy zatem na oficjalne sprawozdanie; Szczerze mówiąc bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź 'pw' powyżej.
milla dnia 12.07.2008 19:56
Hmm, ja się zmyłam dość wcześnie, to nic nie wiem;)
pw dnia 13.07.2008 00:30
oj, millu, na pizzy byłaś, więc wiesz :p
Wiktor Orzel dnia 20.07.2008 23:00
Prawda jest taka, że obgadywaliśmy wszystkich jak te przekupki :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ajw
26/04/2018 23:40
Nie, nie, nie. Poeta prozaik, a poeta prozaiczny to dwie… »
maak
26/04/2018 23:10
Nalko, w mojej pamięci pozostał mi ślad, że podziękowałem Ci… »
maak
26/04/2018 22:40
ajw, w imieniu dziadka dziękuje bardzo :) Miło mi jest, że… »
ajw
26/04/2018 22:14
Poeta prozaik :) Podoba mi się ten obrazek i dziadek, tak… »
ajw
26/04/2018 22:07
Zolu - trzeba, ale czasem zapomina się pamietać ;) maak -… »
ajw
26/04/2018 22:05
Jak to warto czasem zostawić stare wiersze.. Mnie się podoba… »
weronika371
26/04/2018 21:54
"Po raz kolejny brak miłego zaskoczenia" <3 »
maak
26/04/2018 21:35
Widziałem parę żurawi w zachwycającym, miłosnym locie.… »
AntoniGrycuk
26/04/2018 21:17
Ja też czytałem i... Nie podobało mi się. Jedynym, dla mnie,… »
Decand
26/04/2018 21:02
Oh Miyo, Miyo... Ja jednak lubię takie wstępy, takie,… »
Decand
26/04/2018 20:43
Przytaczam komentarz z poprzedniego tekstu - I tak to się… »
AntoniGrycuk
26/04/2018 20:42
Ja przeczytałem, ale... Przykro mi, że to mówię, ale dla… »
Mark
26/04/2018 20:41
Tak, interpunkcja nie jest najmocniejszym punktem tego… »
Darcon
26/04/2018 20:37
Ech, Pulsarze... Co to jest za miniatura? Ja naprawdę… »
Darcon
26/04/2018 20:16
Weroniko, straszne bloki tekstu wrzuciłaś, męczy to podczas… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/04/2018 00:38
  • Piszcie o tym. Zaśrodkowanie#28 czeka!
  • Niczyja
  • 26/04/2018 22:49
  • Oj, tak... :)
  • maak
  • 26/04/2018 22:33
  • Mam wrażenie Ni, że Ciebie też naszło :), Jago - tak. Wszyscy ja kochają :)
  • Niczyja
  • 26/04/2018 22:26
  • Pięknie Cię naszło, Maaaczku...:)
  • Jaga
  • 26/04/2018 22:23
  • Maak,pięknie, ... czy to jest walc z Anny Kareniny? Kocham tę powieść:)
  • maak
  • 26/04/2018 22:23
  • Też bym powalcował... i chyba to zrobię. Wieczorem. Ciepłym i majowym. Świecę zapalę i zawalcuję. A co mi tam :)
  • ajw
  • 26/04/2018 22:18
  • No i pięknie Cię naszło. Fajnie walcują.
  • maak
  • 26/04/2018 22:12
  • Tak mnie naszło... [link]
  • Jaga
  • 26/04/2018 21:48
  • Vanillivi , mi możesz wytykać, chętnie przyjmę na klatę i będę wdzięczna:)
  • Decand
  • 26/04/2018 21:06
  • Ale dyskus. To tylko ja mam awersję do autopromocji, cóż poradzić? Taki zacny ze mnie typ. Wolny kraj, róbcie co uważacie za słuszne (oczywiście w granicach rozsądku :D )
Ostatnio widziani
Gości online:10
Najnowszy:PAulinagewjtv
Wspierają nas