Drukujemy Was
UWAGA! UWAGA! PROSZĘ O UWAGĘ.



Co jest grane?

Nawiązaliśmy współpracę z kwartalnikiem kulturalnym "Kozirynek".

I co z tego?

Pojawiła się szansa, aby Wasze teksty, Milusińscy, były drukowane w prawdziwym wydawnictwie, na prawdziwym, pachnącym papierze, pomiędzy dwiema kolorowymi okładkami.

Ale które?

Najlepsze. Decyzje, o tym, które teksty idą do druku, zawsze zapadać będą zgodnie z prostym algorytmem:

Twój tekst podoba się redaktorom PP + Twój tekst podoba się redaktorom "Koziegorynku" = Twój tekst zostaje opublikowany

Od kiedy?

Od zaraz. Nie dziwcie się widząc Private Message we własnej skrzynce, gdzie jak byk stoi, że zostałaś/eś wybranką i obie redakcje proszą Cię o zgodę, fotkę i kilka słów o sobie.

Czy wiersze też?

Tak. Wyławiane będą opowiadania, miniatury, felietony, wiersze...

Do boju!!!
valdens · 10:20 25.07.2008 · 11 ·
Komentarze
milla dnia 25.07.2008 10:34
valdens, mocne uderzenie! Gratuluję pomysłu i naprawdę jestem pod wrażeniem. Czy to jednak znaczy, że już na własną łapę nie nalezy posyłać tekstów do Koziego?
Usunięty dnia 25.07.2008 10:39
zapewne można :) pytanie, ile osób wiedziało o tym wcześniej :) poza tym to też pewność dla danego autora, że jeśli został zauważony tutaj, tzn, jeśli redakcja go wyłoni, to najprawdopodobniej zostanie opublikowany również na papierze :)
valdens dnia 25.07.2008 10:42
milla, "Kozirynek" będzie działać tak jak działał. Tam nic się nie zmienia, a my jesteśmy po prostu alternatywną drogą.
Usunięty dnia 25.07.2008 16:11
Fajnie :shy:
Andar dnia 26.07.2008 00:27
super:)
świetna sprawa!
lina_91 dnia 27.07.2008 19:44
Ojojoj, a ja jak na zlosc nie mam mozliwosci pisania...
Vanillivi dnia 27.07.2008 19:56
Zobacztymy, co ztego wyjdzie, ale inicjatywa z pewnośćią zacna.
valdens dnia 27.07.2008 20:32
Vanilliowa, teraz to już tylko od Was zależy. Piszcie pięknie, a będzie dobrze :>
Vanillivi dnia 27.07.2008 20:44
To nie ma wyjścia i trza się postarac teraz...
Rafal Rozewicz dnia 28.07.2008 17:57
:)super
Afternoon dnia 31.07.2008 15:13
a Administratorzy mają wysyłać tak jak do tej pory, mailem, tak? :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
23/03/2017 17:11
Tak, prawda jest bolesna, a kiedy wychodzi na jaw, wstydzi… »
hopeless
23/03/2017 17:03
Opheliac - Dziękuję za wizytę i komentarz. No i za… »
Carvedilol
23/03/2017 15:08
Dziękuję Jago Interpunkcja - wiem, wiem, staram się ale… »
ApisTaur
23/03/2017 14:12
Wielkie dzięki za tak obszerny i rzeczowy komentarz… »
ApisTaur
23/03/2017 14:07
Hm, wiadomo, edycja do poprawki (można to przeedytować w… »
Flauros
23/03/2017 14:03
Witam, Dziękuję za komentarze. Jeśli chodzi o tytuły to… »
Procesja
23/03/2017 13:53
;) Cieszy mnie, że nie tylko ja się tak czuję. Wielkie… »
Procesja
23/03/2017 13:51
Aronio, zgadzam się, że możliwość myślenia to duży przywilej… »
Procesja
23/03/2017 13:32
Hej Piotrze, ja w ogóle uwielbiam takie miejsca: sztolnie,… »
aniaokulewicz
23/03/2017 13:20
ciekawy zapis :) »
Dobra Cobra
23/03/2017 12:53
To prawda, uprzednio komentujący rozebrali, lecz...… »
Jacek Podgorski
23/03/2017 12:52
Miło mi to słyszeć. Cieszę się, że tekst zrobił coś dobrego… »
Jaga
23/03/2017 12:33
Mam nadzieję, iż wiesz, że nikt nie ma prawa okaleczać… »
Jaga
23/03/2017 12:18
Przeczytałam tekst pięciolatce i mam kolejne wnioski. Należy… »
JOLA S.
23/03/2017 12:13
Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza pod moim… »
ShoutBox
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:49
  • "Czarną wołgę" Dobrej Cobry...
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:45
  • "Samotność" Miroslawa Sliwy
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:43
  • Nie wiem, co lubisz czytać, ale gorąco polecam "Szansę" Goriasza
  • Tjereszkowa
  • 23/03/2017 12:26
  • Dzięki Jaga, nawet tam byłam, ale są tam teksty sprzed roku, myślałam, że aktualne może gdzieś indziej.
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:22
  • Tjereszkowa, na stronie główej znajdziesz zakładkę "polecane przez redakcję". Należy tylko wcisnąć niewielki i mało widoczny, czerwony napis"tutaj" Miłej lektury:)
  • Tjereszkowa
  • 23/03/2017 12:13
  • Hej, dawno mnie tu nie było - szukałam aktualnych polecanek redakcji, alem nie znalazła. Źle szukam, czy ten zwyczaj został zarzucony?
  • Aronia23
  • 23/03/2017 09:30
  • [link] każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:Bretff