Drukujemy Was
UWAGA! UWAGA! PROSZĘ O UWAGĘ.



Co jest grane?

Nawiązaliśmy współpracę z kwartalnikiem kulturalnym "Kozirynek".

I co z tego?

Pojawiła się szansa, aby Wasze teksty, Milusińscy, były drukowane w prawdziwym wydawnictwie, na prawdziwym, pachnącym papierze, pomiędzy dwiema kolorowymi okładkami.

Ale które?

Najlepsze. Decyzje, o tym, które teksty idą do druku, zawsze zapadać będą zgodnie z prostym algorytmem:

Twój tekst podoba się redaktorom PP + Twój tekst podoba się redaktorom "Koziegorynku" = Twój tekst zostaje opublikowany

Od kiedy?

Od zaraz. Nie dziwcie się widząc Private Message we własnej skrzynce, gdzie jak byk stoi, że zostałaś/eś wybranką i obie redakcje proszą Cię o zgodę, fotkę i kilka słów o sobie.

Czy wiersze też?

Tak. Wyławiane będą opowiadania, miniatury, felietony, wiersze...

Do boju!!!
valdens · 10:20 25.07.2008 · 11 ·
Komentarze
milla dnia 25.07.2008 10:34
valdens, mocne uderzenie! Gratuluję pomysłu i naprawdę jestem pod wrażeniem. Czy to jednak znaczy, że już na własną łapę nie nalezy posyłać tekstów do Koziego?
Usunięty dnia 25.07.2008 10:39
zapewne można :) pytanie, ile osób wiedziało o tym wcześniej :) poza tym to też pewność dla danego autora, że jeśli został zauważony tutaj, tzn, jeśli redakcja go wyłoni, to najprawdopodobniej zostanie opublikowany również na papierze :)
valdens dnia 25.07.2008 10:42
milla, "Kozirynek" będzie działać tak jak działał. Tam nic się nie zmienia, a my jesteśmy po prostu alternatywną drogą.
Usunięty dnia 25.07.2008 16:11
Fajnie :shy:
Andar dnia 26.07.2008 00:27
super:)
świetna sprawa!
lina_91 dnia 27.07.2008 19:44
Ojojoj, a ja jak na zlosc nie mam mozliwosci pisania...
Vanillivi dnia 27.07.2008 19:56
Zobacztymy, co ztego wyjdzie, ale inicjatywa z pewnośćią zacna.
valdens dnia 27.07.2008 20:32
Vanilliowa, teraz to już tylko od Was zależy. Piszcie pięknie, a będzie dobrze :>
Vanillivi dnia 27.07.2008 20:44
To nie ma wyjścia i trza się postarac teraz...
Rafal Rozewicz dnia 28.07.2008 17:57
:)super
Afternoon dnia 31.07.2008 15:13
a Administratorzy mają wysyłać tak jak do tej pory, mailem, tak? :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JaDziekuje
21/08/2017 01:55
Dobre pisanie, ale chyba za mało, żeby się wczuć. Skojarzyło… »
Infernus
21/08/2017 00:42
Lady, po Twoim tekście mam nie lada zagwozdki. Co było… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:32
ee tam nie znasz się :D dziękuje, kocham, miętoszę… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:29
dziękuje, kocham, miętoszę pozdrawiam czochram :p ps… »
GreenTeaFan
21/08/2017 00:20
Dziękuję za zainteresowanie Silvus. W zasadzie dobrze… »
JaDziekuje
21/08/2017 00:19
Siema... Na Brzeskiej znajomy ma"Pyzy flaki… »
Silvus
21/08/2017 00:14
Ja tu widzę chęć czegoś, ale brak możliwości w… »
wiktoria
20/08/2017 23:59
Ghost-writer, fatalna wersyfikacja i wiele powtarzających… »
Zola111
20/08/2017 23:19
Lilu, ma, ma. Dziękuję pięknie. Sereczności i buziaki,… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:18
Ależ kto wie lepiej od Ciebie, jaka jest ta Agnieszka i co… »
wiktoria
20/08/2017 23:14
Aleś Amerykę odkrył Domofonie. Nic nie może być takie samo… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:14
Pokrzepiasz mą duszę pisząc, że Karoline to twarda sztuka.… »
Lilah
20/08/2017 23:07
Ma charakterek ta Marianna, ma. Ale może to i dobrze, bo… »
damian wrotycz
20/08/2017 22:51
to może tak ? nie patrz mi w oko gdy zasnę na amen… »
Brudnopis
20/08/2017 22:48
Dobrze wiedzieć. :) »
ShoutBox
  • JaDziekuje
  • 21/08/2017 02:02
  • Każdemu należy się uznanie, jeśli swoją pracę wykonuje z sercem.
  • Infernus
  • 21/08/2017 01:27
  • Dlatego należy się szczere uznanie dla tych, którzy robią to z sercem..
  • chawendyk
  • 21/08/2017 01:01
  • a wiesz ile śmierci można uniknąć dzięki profilaktyce? odpowiem. większości.
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:50
  • Zawsze byłem pełen podziwu dla tego typu zawodów..
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:44
  • no i oczywiście "trzymania głowy w słoikach" nie trzeba brać dosłownie:) ale każdy zawód ma swoje detale
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:39
  • a jeśli ma drugą specjalizację ?
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:24
  • To mój lekarz trzyma głowy w słoikach? :p
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:04
  • dlaczego, popatrz:) tak wyglądają po części te sprawy:)
  • Infernus
  • 20/08/2017 21:38
  • Maru, spoko nuta można się nieco zrelaksować, ale klip... za bardzo medyczny :)
  • chawendyk
  • 20/08/2017 21:17
  • Maru, a byłeś w realu w takich miejscach z tego linka? Mi się zdarzyło. Nie polecam
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:PayHeed
Wspierają nas