Drukujemy Was
UWAGA! UWAGA! PROSZĘ O UWAGĘ.



Co jest grane?

Nawiązaliśmy współpracę z kwartalnikiem kulturalnym "Kozirynek".

I co z tego?

Pojawiła się szansa, aby Wasze teksty, Milusińscy, były drukowane w prawdziwym wydawnictwie, na prawdziwym, pachnącym papierze, pomiędzy dwiema kolorowymi okładkami.

Ale które?

Najlepsze. Decyzje, o tym, które teksty idą do druku, zawsze zapadać będą zgodnie z prostym algorytmem:

Twój tekst podoba się redaktorom PP + Twój tekst podoba się redaktorom "Koziegorynku" = Twój tekst zostaje opublikowany

Od kiedy?

Od zaraz. Nie dziwcie się widząc Private Message we własnej skrzynce, gdzie jak byk stoi, że zostałaś/eś wybranką i obie redakcje proszą Cię o zgodę, fotkę i kilka słów o sobie.

Czy wiersze też?

Tak. Wyławiane będą opowiadania, miniatury, felietony, wiersze...

Do boju!!!
valdens · 10:20 25.07.2008 · 11 ·
Komentarze
milla dnia 25.07.2008 10:34
valdens, mocne uderzenie! Gratuluję pomysłu i naprawdę jestem pod wrażeniem. Czy to jednak znaczy, że już na własną łapę nie nalezy posyłać tekstów do Koziego?
Usunięty dnia 25.07.2008 10:39
zapewne można :) pytanie, ile osób wiedziało o tym wcześniej :) poza tym to też pewność dla danego autora, że jeśli został zauważony tutaj, tzn, jeśli redakcja go wyłoni, to najprawdopodobniej zostanie opublikowany również na papierze :)
valdens dnia 25.07.2008 10:42
milla, "Kozirynek" będzie działać tak jak działał. Tam nic się nie zmienia, a my jesteśmy po prostu alternatywną drogą.
Usunięty dnia 25.07.2008 16:11
Fajnie :shy:
Andar dnia 26.07.2008 00:27
super:)
świetna sprawa!
lina_91 dnia 27.07.2008 19:44
Ojojoj, a ja jak na zlosc nie mam mozliwosci pisania...
Vanillivi dnia 27.07.2008 19:56
Zobacztymy, co ztego wyjdzie, ale inicjatywa z pewnośćią zacna.
valdens dnia 27.07.2008 20:32
Vanilliowa, teraz to już tylko od Was zależy. Piszcie pięknie, a będzie dobrze :>
Vanillivi dnia 27.07.2008 20:44
To nie ma wyjścia i trza się postarac teraz...
Rafal Rozewicz dnia 28.07.2008 17:57
:)super
Afternoon dnia 31.07.2008 15:13
a Administratorzy mają wysyłać tak jak do tej pory, mailem, tak? :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
allaska
19/10/2017 10:08
Fajny tekst, tylko po co ta końcówka… »
braparb
19/10/2017 09:11
Fajny pomysł. Zachwyca. Tytuł jak dla mnie zbyt dosłowny.… »
allaska
19/10/2017 09:07
A ja dziękuję za taką odpowiedź, cieszę się również, bo o… »
Szymek
19/10/2017 08:52
Ależ to wieloznaczne. Fajnie czytać dziesiąty raz i… »
pociengiel
19/10/2017 08:45
Ponad dwadzieścia lat się jąkałęm. W Czechach pracujący ze… »
Jacek Londyn
19/10/2017 07:55
Liternictwo dobre dla listów słodkiej babci. W tym przypadku… »
Jacek Londyn
19/10/2017 07:44
Nie jest dziecięce, nie jest słodkie, nie jest naiwne. Jest… »
Jacek Londyn
19/10/2017 07:15
Może masz rację, a może nie. Podobnie jest ze mną. :)»
Silvus
19/10/2017 00:36
Następnym razem. :) <zastanawia się nad tym> A… »
Zola111
19/10/2017 00:27
Procesjo, w powiązaniu z tytułem wiersza tekst brzmi… »
ElaM
19/10/2017 00:17
I moja interpretacja legła w gruzach... a tak mi się… »
kamyczek
19/10/2017 00:00
Allasko, dziękuję za odwiedziny i komentarz, cieszę się,… »
Miladora
18/10/2017 23:41
Gdy dopracujesz, to powiedz. :) Przyjdę i popatrzę. »
Miladora
18/10/2017 23:38
Warto byłoby jeszcze trochę dopracować ten tekst, Procesjo.… »
olsza37
18/10/2017 23:34
Mirador dziękuję bardzo cenne uwagi i od razu ten wiersz… »
ShoutBox
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
  • Maru
  • 17/10/2017 17:46
  • "Brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się"... :p
Ostatnio widziani
Gości online:49
Najnowszy:Hayhurstaq7u
Wspierają nas