Apel do użytkowników PP
Dosyć niedawno odkryliśmy, że jedna z funkcji, niedawno zaaplikowanych na portalu daje możliwość publikacji prac bez weryfikacji redakcyjnej. Mianowicie jest to opcja "Edytuj swoje artykuły". Niektórzy już zaczęli z niej korzystać, dlatego nastąpiła konsternacja, skąd się pojawiają teksty, których nikt nie sprawdził?

Tymczasowo nasz techniczny admin jest na wakacjach i problem pozostaje nierozwiązany, dlatego proszę wszystkich uprzejmie aby szanowali się nawzajem i zgłaszali teksty po przez link "Zgłoś tekst". Liczymy na waszą uczciwość!
Sagitarius · 15:32 26.07.2008 · 9 ·
Komentarze
valdens dnia 26.07.2008 19:04
Czy to oznacza, że istnieje boczna furtka? Hmm, no to by parę spraw wyjaśniało, heh :)
zbigniew_n dnia 27.07.2008 08:32
Jak to mawiają: "Polak potrafi" :)
Usunięty dnia 27.07.2008 15:56
Nie ma jednak potrzeby kasowania tekstów, które już dodałaś, na przyszłość w razie kłopotów proszę skontaktować się z redakcją /ja odpowiadam za wiersze/, na pewno będziemy coś radzić :) Pozdrawiam
Vanillivi dnia 27.07.2008 20:17
To tutaj jest jakaś weryfikacja redakcyjna? Znaczy się, że wywalacie kiepskie teksty?
Sagitarius dnia 28.07.2008 21:00
No, wyobraź sobie.
jadwiga_nazimek dnia 28.07.2008 23:29
Ja też jestem winna, ale to z niewiedzy i tylko raz...
Vanillivi dnia 28.07.2008 23:45
To dlaczego ja przysyłałam takie rózne... i to wszystko przeszłó?
ginger dnia 28.07.2008 23:48
Bo administratorzy Cię lubią :p
Albo to, co napisałaś, wcale takie złe nie było...
Sagitarius dnia 30.07.2008 23:15
Widocznie LRR i Afternoon uważają, że twoja poezja kwalifikuje się do publikacji ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
hopeless
28/06/2017 22:32
Niczyja - Dziękuję:) wiktoria - No, no... dzięki za… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:15
Wiersz jest świetnie napisany, tylko przeszkadza mi… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:06
Jolu S. bardzo Ci dziękuję za te piękne słowa :) pozdrawiam… »
oldakowski2013
28/06/2017 21:46
Jestem na Mazurach, mam kłopoty z internetem (pisałem już o… »
purpur
28/06/2017 18:22
Zaglądnąłem już wczoraj, w powyższe, ale jakoś zapomniałem… »
Ekszyn Dupacycki
28/06/2017 16:24
Nie przejmuj się. Jeśli są same negatywne opinie, to zawsze… »
Gymea
28/06/2017 15:21
Ekszyn – mój przyjacielu* Karcę siebie sama i bije głową w… »
Lilah
28/06/2017 15:07
Bardzo dziękuję, Zolu. Miło, że pochwalasz moje wybory.… »
wiktoria
28/06/2017 13:26
Zolu, pesymizm nie istnieje bez optymizmu i optymizm bez… »
kamyczek
28/06/2017 13:16
Zgadzam się z poprzedniczkami, Apisie - świetny tytuł no i… »
introwerka
28/06/2017 12:16
Aniu, dziękuję za bardzo piękne "rozpracowanie"… »
Ania Ostrowska
28/06/2017 11:57
Tak też myślałam :) "wieża z kości słonecznej"… »
introwerka
28/06/2017 11:36
Aniu, miło bardzo Cię gościć :) Dziękuję za bardzo… »
Miladora
28/06/2017 10:24
Cóż, zgadzam się z Ekszynem. Tekst wymaga stylistycznego… »
Vanillivi
28/06/2017 09:48
Widać tu ciekawy potencjał, ale niestety, wkradło się… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 29/06/2017 01:15
  • Głosowanie trwa! Zaśrodkowanie#25 czeka.
  • Zola111
  • 27/06/2017 23:04
  • Czy już wszyscy oddali głosy na wiersze w Zaśrodkowaniu? Nie wszyscy! Czekam.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 21:54
  • Ja wiem, że jest świetna. Tyle, że dla mnie to oszustwo - tlumaczyć książkę w połowie, nie zamieszczając o tym żadnej informacji. Dostałem ją w prezencie, ale wiem, że sama w sobie nie jest tania.
  • JOLA S.
  • 27/06/2017 21:45
  • Krzysztofie, mam całość po polsku, tyle, że to audiobook. Znakomita rzecz, kiedyś ją też polecałam na PP
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:50
  • Dawno nie czułem się tak oszukany. Szkoda, bo pozycja jest naprawdę dobra. Jednak co z tego, skoro nie umiem angielskiego w takim stopniu, by dalej chłonąć z niej wiedzę.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:49
  • No ludzie. Kupiłem poradnik dotyczący pisania pt "Piękny styl" autorstwa Stevena Pinkera. Do połowy po polsku, od połowy do samego końca po angielsku. To jest jakaś śmieszna kpina. Odradzam.
  • Maru
  • 27/06/2017 18:56
  • Od wczoraj nie słucham niczego innego. ^^ [link]
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 16:33
  • Jest takie jedno miejsce w sieci, gdzie po dodaniu słabego wiersza spada na ciebie kilkadziesiąt bluzg. Tacy ci poeci dobroduszni i wrażliwi :)
  • allaska
  • 27/06/2017 16:24
  • Krzysztofie :) gdyby można było zalajkować Twój ostatni wpis na SB, polubiłabym :) Tak niektórzy mieli gehennę, Norwid, Milczewski-Bruno, Stachura, Poświatowska z chorobą serca, sporo ich było
Ostatnio widziani
Gości online:38
Najnowszy:Alsheimeraq4l