Apel do użytkowników PP
Dosyć niedawno odkryliśmy, że jedna z funkcji, niedawno zaaplikowanych na portalu daje możliwość publikacji prac bez weryfikacji redakcyjnej. Mianowicie jest to opcja "Edytuj swoje artykuły". Niektórzy już zaczęli z niej korzystać, dlatego nastąpiła konsternacja, skąd się pojawiają teksty, których nikt nie sprawdził?

Tymczasowo nasz techniczny admin jest na wakacjach i problem pozostaje nierozwiązany, dlatego proszę wszystkich uprzejmie aby szanowali się nawzajem i zgłaszali teksty po przez link "Zgłoś tekst". Liczymy na waszą uczciwość!
Sagitarius · 15:32 26.07.2008 · 9 ·
Komentarze
valdens dnia 26.07.2008 19:04
Czy to oznacza, że istnieje boczna furtka? Hmm, no to by parę spraw wyjaśniało, heh :)
zbigniew_n dnia 27.07.2008 08:32
Jak to mawiają: "Polak potrafi" :)
Usunięty dnia 27.07.2008 15:56
Nie ma jednak potrzeby kasowania tekstów, które już dodałaś, na przyszłość w razie kłopotów proszę skontaktować się z redakcją /ja odpowiadam za wiersze/, na pewno będziemy coś radzić :) Pozdrawiam
Vanillivi dnia 27.07.2008 20:17
To tutaj jest jakaś weryfikacja redakcyjna? Znaczy się, że wywalacie kiepskie teksty?
Sagitarius dnia 28.07.2008 21:00
No, wyobraź sobie.
jadwiga_nazimek dnia 28.07.2008 23:29
Ja też jestem winna, ale to z niewiedzy i tylko raz...
Vanillivi dnia 28.07.2008 23:45
To dlaczego ja przysyłałam takie rózne... i to wszystko przeszłó?
ginger dnia 28.07.2008 23:48
Bo administratorzy Cię lubią :p
Albo to, co napisałaś, wcale takie złe nie było...
Sagitarius dnia 30.07.2008 23:15
Widocznie LRR i Afternoon uważają, że twoja poezja kwalifikuje się do publikacji ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Carvedilol
24/05/2017 08:06
Dzięki Miladora, jest wyżej Twój krótki komentarz odnośnie… »
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:42
Najnowszy:rcsircofwnfrz