Tajfun
Niestety. Siły władające Portalem Pisarskim wzbierają i pokażą swoją potęgę niebawem. Stąd tenże komunikat meteorologiczny - w poniedziałek przejdzie tajfun, klęska żywiołowa obejmie galerię tegoż miejsca w sieci.

Bardzo zależy nam na artystycznym wizerunku portalu, ma to być miejsce gdzie najważniejsza jest sztuka, nie "naszoklasowa" wymiana uśmieszków i słodkości. W najbliższym czasie znikną więc z albumu "Fotografie" zdjęcia nie będące, choć nawet w najbardziej amatorskiej postaci, artystyczne. Jesteśmy zmuszeni również usunąć zdjęcia bardzo małe, nieostre i w słabej jakości - to tyczy się wszystkich albumów. Jeśli ktoś czuje słuszną potrzebę pokazania swojego pięknego lica światu, który go czyta, nie musi, oczywiście, silić się na artyzm. Narcyzm to jednak kłopotliwa sprawa, więc trzy nasze zdjęcia chyba światu wystarczą? Jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi artystycznymi portretami i zachwycić nas fotograficznymi zdolnościami do ukazania ludzkiego piękna - istnieje album "Fotografie", gdzie uduchowione, pełne natchnienia obrazki można słać do woli.

Bardzo zależy nam na właściwym wizerunku PP, nie chcemy być sztywni i nudni, jednak jeszcze bardziej nie zależy nam na neostradowości. Cieszmy się sobą w shoutboxie, rozmawiajmy tam. Natomiast kiedy chcemy powiedzieć o swojej podróży - napiszmy temat o podróżach na forum, jeśli taki nie istnieje. Kiedy dyskusja jest o sztuce - nie piszmy o dzisiejszych zakupach i telenoweli.

PS. O porządkach w galerii informujemy teraz powszechnie, nie będziemy wysyłać osobno każdemu wiadomości ze spisem usuniętych fotografii. NIE obawiajcie się terroryzmu, zamordyzmu i żelaznej dyscypliny, to tylko akcja pełna troski.

Apel i zarządzenie wystosowali redaktorzy: LittleRedRose i pw
pw · 16:01 12.09.2008 · 14 ·
Komentarze
pw dnia 12.09.2008 16:03
liczymy na poparcie i akceptację :-)
Usunięty dnia 12.09.2008 18:11
pomogłabym Wam w porządkach, ale ja tu tylko szarym pionkiem jestem ;P
lina_91 dnia 12.09.2008 19:45
A jeśli o mnie chodzi, możecie usunąć wszystkie moje zdjęcia, tzn. WSZYSTKIE, które ja zrobiłam. Z błogosławieństwem.
Usunięty dnia 12.09.2008 21:49
Akceptuję i popieram :-))
Słuszna decyzja.
bosski_diabel dnia 13.09.2008 23:58
no jasne jestem za :) i... bez sprzeciwu :)
Usunięty dnia 15.09.2008 10:38
usunęłam już kilkanaście zdjęć/rysunków - w tym sporo swoich - żeby nie było ;) nie ma taryfy ulgowej wobec nikogo, jak pw pisał w newsie zniknęły - znikną zdjęcia "naszoklasowe" zatem nie będziemy trzymać fotek kociaczków, psiaczków tudzież innych zwierzątek, jeśli ewidentnie widać, że dane zdjęcie nie ma na celu przedstawiania jakiejś wartości artystycznej :) gdyby każdy chciał wlepić zdjęcie kotka czy pieska, które ma w rodzinnym albumie, galeria szybko zaczęłaby przypominać kosz - gdzie wrzuca się wszystko :) także proszę o zrozumienie dla poczynań, liczę na wyrozumiałość i współpracę - jeśli macie uwagi co zrobić, aby galeria była jeszcze lepsza i piękniejsza :)
milla dnia 15.09.2008 14:28
I bardzo dobrze. Zaczynało to już naprawdę wyglądać jak nasza klasa.
Usunięty dnia 15.09.2008 19:33
dobrze mówisz, LittleRedRose :)
gdyby była nam, użytkownikom, dana była opcja usuwania obrazów, to pewnie część z nas sama pousuwałaby swoje słabe prace/zdjęcia, a tak moderatorzy zostali zarzuceni dodatkową robotą ;)
zapomin dnia 15.09.2008 19:44
Nie mogę się wypowiadać bo mam w galerii tylko jedną pracę. Ale jesli uznacie ze won - to won. Jestem ZA!
pw dnia 15.09.2008 23:08
jeśli ktoś jest już niezadowolony z czegoś co dodał do galerii - niech napisze PW któremuś z redaktorów/administratorów ;-)
już z grubsza pousuwaliśmy, jak jeszcze coś nam się rzuci w oczy kiedyś to dokończymy dzieła :)
Jagiello dnia 16.09.2008 08:57
satan Was opanował
valdens dnia 17.09.2008 11:31
Uważam, że podobny odkurzacz powinien przejechać przez forum. Oczywiście nie twierdzę, że moje uważanie to świętość i jak już, to decydujący głos miałaby większość. Co o tym myślicie?

Zerknijcie choćby tutaj: http://portal-pisarski.pl/forum/viewforum.php?forum_id=27
teresa481014 dnia 20.09.2008 21:35
Jeśli możliwe proszę wyrzucić wszystko co moje(Zdjęcia ze mną - całkowicie) Oraz fotki moich prac plastycznych:rysunków tuszem oraz malowanych obrazów - dziękuję.Pozdrawiam
Będę oglądała galerię prac pięknych (bez moich).
Tomi dnia 25.09.2008 12:24
Porządek musi być:) słuszna inicjatywa
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
purpur
23/04/2018 13:55
No dziwne, to na pewno. Na pewno również, jest masa… »
purpur
23/04/2018 13:47
No i ja też wpadłem, ale głownie w tekst :) Generalnie,… »
Jaga
23/04/2018 12:20
Wzruszające...Myślę, że w dużej mierze za sprawą dedykacji,… »
Gramofon
23/04/2018 11:57
Mnie też się podoba, pomysł, bo co do wykonania to można… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 10:49
adam poeta ano miło mi. Znam życie trochę szerzej niż… »
adam poeta
23/04/2018 10:12
Bóg przychodzi do tych, którzy chcą aby przyszedł ... »
adam poeta
23/04/2018 10:08
"muśnięty tylko" - gra wstępna? »
adam poeta
23/04/2018 10:04
bardzo intrygujący tekst. »
adam poeta
23/04/2018 09:56
intrygujące myśli; wiele można wyczytać. »
Kazjuno
23/04/2018 08:32
Aniu_Baśnik! Bardzo, bardzo Ci dziękuję za komentarz.… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 08:26
Nie Ty pierwsza i na pewno nie ostatnia; owszem milować… »
allaska
23/04/2018 07:46
"kochaj bliźniego swego jak siebie samego" :)»
GoldKate
22/04/2018 22:04
Witaj Darcon!:) milo Cię gościć w moich skromnych progach.… »
allaska
22/04/2018 22:00
Dla mnie kompletny brak liryki. To zenterowana mini proza w… »
Zola111
22/04/2018 20:56
E tammm, dzięki, że się w ogóle wypowiedziałeś. Pozdrawiam,… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/04/2018 12:36
  • a ja nie, bo czekam od 6 dni aż moja proza się pokaże i się doczekać nie mogę :(
  • Jaga
  • 23/04/2018 12:22
  • Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, iż większość pisze wiersze i wiersze komentuje:)
  • Gramofon
  • 23/04/2018 10:38
  • Tu już chyba nikt nie pisze wierszy tylko samą proze.
  • Zola111
  • 22/04/2018 23:02
  • piszecie wiersze na Zaśrodkowanie#28?
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:shtsfjqyy31
Wspierają nas