Tajfun
Niestety. Siły władające Portalem Pisarskim wzbierają i pokażą swoją potęgę niebawem. Stąd tenże komunikat meteorologiczny - w poniedziałek przejdzie tajfun, klęska żywiołowa obejmie galerię tegoż miejsca w sieci.

Bardzo zależy nam na artystycznym wizerunku portalu, ma to być miejsce gdzie najważniejsza jest sztuka, nie "naszoklasowa" wymiana uśmieszków i słodkości. W najbliższym czasie znikną więc z albumu "Fotografie" zdjęcia nie będące, choć nawet w najbardziej amatorskiej postaci, artystyczne. Jesteśmy zmuszeni również usunąć zdjęcia bardzo małe, nieostre i w słabej jakości - to tyczy się wszystkich albumów. Jeśli ktoś czuje słuszną potrzebę pokazania swojego pięknego lica światu, który go czyta, nie musi, oczywiście, silić się na artyzm. Narcyzm to jednak kłopotliwa sprawa, więc trzy nasze zdjęcia chyba światu wystarczą? Jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi artystycznymi portretami i zachwycić nas fotograficznymi zdolnościami do ukazania ludzkiego piękna - istnieje album "Fotografie", gdzie uduchowione, pełne natchnienia obrazki można słać do woli.

Bardzo zależy nam na właściwym wizerunku PP, nie chcemy być sztywni i nudni, jednak jeszcze bardziej nie zależy nam na neostradowości. Cieszmy się sobą w shoutboxie, rozmawiajmy tam. Natomiast kiedy chcemy powiedzieć o swojej podróży - napiszmy temat o podróżach na forum, jeśli taki nie istnieje. Kiedy dyskusja jest o sztuce - nie piszmy o dzisiejszych zakupach i telenoweli.

PS. O porządkach w galerii informujemy teraz powszechnie, nie będziemy wysyłać osobno każdemu wiadomości ze spisem usuniętych fotografii. NIE obawiajcie się terroryzmu, zamordyzmu i żelaznej dyscypliny, to tylko akcja pełna troski.

Apel i zarządzenie wystosowali redaktorzy: LittleRedRose i pw
pw · 16:01 12.09.2008 · 14 ·
Komentarze
pw dnia 12.09.2008 16:03
liczymy na poparcie i akceptację :-)
Usunięty dnia 12.09.2008 18:11
pomogłabym Wam w porządkach, ale ja tu tylko szarym pionkiem jestem ;P
lina_91 dnia 12.09.2008 19:45
A jeśli o mnie chodzi, możecie usunąć wszystkie moje zdjęcia, tzn. WSZYSTKIE, które ja zrobiłam. Z błogosławieństwem.
Usunięty dnia 12.09.2008 21:49
Akceptuję i popieram :-))
Słuszna decyzja.
bosski_diabel dnia 13.09.2008 23:58
no jasne jestem za :) i... bez sprzeciwu :)
Usunięty dnia 15.09.2008 10:38
usunęłam już kilkanaście zdjęć/rysunków - w tym sporo swoich - żeby nie było ;) nie ma taryfy ulgowej wobec nikogo, jak pw pisał w newsie zniknęły - znikną zdjęcia "naszoklasowe" zatem nie będziemy trzymać fotek kociaczków, psiaczków tudzież innych zwierzątek, jeśli ewidentnie widać, że dane zdjęcie nie ma na celu przedstawiania jakiejś wartości artystycznej :) gdyby każdy chciał wlepić zdjęcie kotka czy pieska, które ma w rodzinnym albumie, galeria szybko zaczęłaby przypominać kosz - gdzie wrzuca się wszystko :) także proszę o zrozumienie dla poczynań, liczę na wyrozumiałość i współpracę - jeśli macie uwagi co zrobić, aby galeria była jeszcze lepsza i piękniejsza :)
milla dnia 15.09.2008 14:28
I bardzo dobrze. Zaczynało to już naprawdę wyglądać jak nasza klasa.
Usunięty dnia 15.09.2008 19:33
dobrze mówisz, LittleRedRose :)
gdyby była nam, użytkownikom, dana była opcja usuwania obrazów, to pewnie część z nas sama pousuwałaby swoje słabe prace/zdjęcia, a tak moderatorzy zostali zarzuceni dodatkową robotą ;)
zapomin dnia 15.09.2008 19:44
Nie mogę się wypowiadać bo mam w galerii tylko jedną pracę. Ale jesli uznacie ze won - to won. Jestem ZA!
pw dnia 15.09.2008 23:08
jeśli ktoś jest już niezadowolony z czegoś co dodał do galerii - niech napisze PW któremuś z redaktorów/administratorów ;-)
już z grubsza pousuwaliśmy, jak jeszcze coś nam się rzuci w oczy kiedyś to dokończymy dzieła :)
Jagiello dnia 16.09.2008 08:57
satan Was opanował
valdens dnia 17.09.2008 11:31
Uważam, że podobny odkurzacz powinien przejechać przez forum. Oczywiście nie twierdzę, że moje uważanie to świętość i jak już, to decydujący głos miałaby większość. Co o tym myślicie?

Zerknijcie choćby tutaj: http://portal-pisarski.pl/forum/viewforum.php?forum_id=27
teresa481014 dnia 20.09.2008 21:35
Jeśli możliwe proszę wyrzucić wszystko co moje(Zdjęcia ze mną - całkowicie) Oraz fotki moich prac plastycznych:rysunków tuszem oraz malowanych obrazów - dziękuję.Pozdrawiam
Będę oglądała galerię prac pięknych (bez moich).
Tomi dnia 25.09.2008 12:24
Porządek musi być:) słuszna inicjatywa
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
al-szamanka
19/06/2018 11:30
Jakieś tam przecinki pouciekały, ale tak ogólnie mocno mnie… »
al-szamanka
19/06/2018 10:01
poprawnie, ale ze wzrokiem lepiej brzmi Ha, ha, ha...… »
Darcon
19/06/2018 09:42
Nawet gdybym chciał, Pulsarze, to nie mogę dać na górna… »
Gramofon
19/06/2018 08:19
Ten wiersz był w pocztówkach. :) »
viktoria12
19/06/2018 08:05
Poprawiona wersja jest znacznie lepsza. Ode mnie:… »
viktoria12
19/06/2018 07:32
Bez przecinka przed ,, sami".… »
Jesienny syn
18/06/2018 20:24
viktoria12, pierwotna wersja dodana, a ten niezręczny wers… »
Jesienny syn
18/06/2018 20:09
Czy do faryzeuszy nie mam racji? Nie sądzę, raczej znajdą… »
mike17
18/06/2018 19:49
Aldonko, znasz mnie na tyle, że wiesz, że takie teksty… »
Esy Floresy
18/06/2018 18:49
Abi, żałuję, że wcięło poprzedni komentarz, nie wiem co… »
Decand
18/06/2018 18:46
Oj Fuksiarz... W ogóle to dzień dobry. Zacznę od tego, że… »
Abi-syn
18/06/2018 17:31
komentarz wcięło, nie pierwszy raz, poprzedni był dosadny,… »
Fuksiarz
18/06/2018 15:33
Dziękuję bardzo za krytykę. Jak najbardziej zgadzam się,… »
al-szamanka
18/06/2018 12:55
Wreszcie zdecydowałam się przeczytać całość. Zabierałam się… »
Hubert Z
18/06/2018 11:15
Witaj Fuksiarzu. Wiersz nie jest zbyt dobry ;) , (sam… »
ShoutBox
  • Decand
  • 19/06/2018 06:43
  • Za mocno uderzył swoją dziewczynę i mu się ręka urwała? Ja wiem, talentom się zdarza.
  • jskslg
  • 19/06/2018 01:19
  • umarł dzisiaj jeden z większych talentów naszych czasów xxx
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2018 20:10
  • A jak ja widzę kogoś w sandałach i skarpetach, to od razu darzę go małą sympatią. Też mi PROBLEM - jak się ubrać...
  • jskslg
  • 18/06/2018 19:17
  • noszenie koszuli z krótkim rękawkiem, która nie jest hawajska jest gorsze niż skarpety i sandały
  • Decand
  • 18/06/2018 18:49
  • Dzięki wspaniałym motywatorze @allaska "zjebka" poszła. Enjoy
  • allaska
  • 18/06/2018 15:44
  • niż gniotami świecić na górnej, bo to kompletnie nie rozwija, wręcz uwstecznia, lepsza fuksiarzu szczera dobra zjebka niż zachwyt nad gniotem,tu życzliwych nie brakuje,jak poprosisz to ktoś skomentuje
  • allaska
  • 18/06/2018 15:41
  • Później i tak się wszystko wyrówna, bo chcąc przejrzeć dzieła danego Autora nie wiadomo która to była półka, ciesz się fuksiarzu z dobrej krytyki, lepiej na dolną wylądować, to uczy pokory, niż
  • Krzysztof Konrad
  • 18/06/2018 14:13
  • Mój tekst został kiedyś przeniesiony z dolnej na górną. Więc tak, jest to możliwe.
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:54
  • A, Fuksiarzu, napisałeś coś i znalazło się na dolnej?
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:52
  • Było jednego razu tak, że przewędrował z dolnej na górną. Autor wziął sugestie do serca, zajął się poprawkami, czym ucieszył czytaczy i dostał nagrodę. Z górnej lepiej widać.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Pichler10
Wspierają nas