Tajfun
Niestety. Siły władające Portalem Pisarskim wzbierają i pokażą swoją potęgę niebawem. Stąd tenże komunikat meteorologiczny - w poniedziałek przejdzie tajfun, klęska żywiołowa obejmie galerię tegoż miejsca w sieci.

Bardzo zależy nam na artystycznym wizerunku portalu, ma to być miejsce gdzie najważniejsza jest sztuka, nie "naszoklasowa" wymiana uśmieszków i słodkości. W najbliższym czasie znikną więc z albumu "Fotografie" zdjęcia nie będące, choć nawet w najbardziej amatorskiej postaci, artystyczne. Jesteśmy zmuszeni również usunąć zdjęcia bardzo małe, nieostre i w słabej jakości - to tyczy się wszystkich albumów. Jeśli ktoś czuje słuszną potrzebę pokazania swojego pięknego lica światu, który go czyta, nie musi, oczywiście, silić się na artyzm. Narcyzm to jednak kłopotliwa sprawa, więc trzy nasze zdjęcia chyba światu wystarczą? Jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi artystycznymi portretami i zachwycić nas fotograficznymi zdolnościami do ukazania ludzkiego piękna - istnieje album "Fotografie", gdzie uduchowione, pełne natchnienia obrazki można słać do woli.

Bardzo zależy nam na właściwym wizerunku PP, nie chcemy być sztywni i nudni, jednak jeszcze bardziej nie zależy nam na neostradowości. Cieszmy się sobą w shoutboxie, rozmawiajmy tam. Natomiast kiedy chcemy powiedzieć o swojej podróży - napiszmy temat o podróżach na forum, jeśli taki nie istnieje. Kiedy dyskusja jest o sztuce - nie piszmy o dzisiejszych zakupach i telenoweli.

PS. O porządkach w galerii informujemy teraz powszechnie, nie będziemy wysyłać osobno każdemu wiadomości ze spisem usuniętych fotografii. NIE obawiajcie się terroryzmu, zamordyzmu i żelaznej dyscypliny, to tylko akcja pełna troski.

Apel i zarządzenie wystosowali redaktorzy: LittleRedRose i pw
pw · 16:01 12.09.2008 · 14 ·
Komentarze
pw dnia 12.09.2008 16:03
liczymy na poparcie i akceptację :-)
Usunięty dnia 12.09.2008 18:11
pomogłabym Wam w porządkach, ale ja tu tylko szarym pionkiem jestem ;P
lina_91 dnia 12.09.2008 19:45
A jeśli o mnie chodzi, możecie usunąć wszystkie moje zdjęcia, tzn. WSZYSTKIE, które ja zrobiłam. Z błogosławieństwem.
Usunięty dnia 12.09.2008 21:49
Akceptuję i popieram :-))
Słuszna decyzja.
bosski_diabel dnia 13.09.2008 23:58
no jasne jestem za :) i... bez sprzeciwu :)
Usunięty dnia 15.09.2008 10:38
usunęłam już kilkanaście zdjęć/rysunków - w tym sporo swoich - żeby nie było ;) nie ma taryfy ulgowej wobec nikogo, jak pw pisał w newsie zniknęły - znikną zdjęcia "naszoklasowe" zatem nie będziemy trzymać fotek kociaczków, psiaczków tudzież innych zwierzątek, jeśli ewidentnie widać, że dane zdjęcie nie ma na celu przedstawiania jakiejś wartości artystycznej :) gdyby każdy chciał wlepić zdjęcie kotka czy pieska, które ma w rodzinnym albumie, galeria szybko zaczęłaby przypominać kosz - gdzie wrzuca się wszystko :) także proszę o zrozumienie dla poczynań, liczę na wyrozumiałość i współpracę - jeśli macie uwagi co zrobić, aby galeria była jeszcze lepsza i piękniejsza :)
milla dnia 15.09.2008 14:28
I bardzo dobrze. Zaczynało to już naprawdę wyglądać jak nasza klasa.
Usunięty dnia 15.09.2008 19:33
dobrze mówisz, LittleRedRose :)
gdyby była nam, użytkownikom, dana była opcja usuwania obrazów, to pewnie część z nas sama pousuwałaby swoje słabe prace/zdjęcia, a tak moderatorzy zostali zarzuceni dodatkową robotą ;)
zapomin dnia 15.09.2008 19:44
Nie mogę się wypowiadać bo mam w galerii tylko jedną pracę. Ale jesli uznacie ze won - to won. Jestem ZA!
pw dnia 15.09.2008 23:08
jeśli ktoś jest już niezadowolony z czegoś co dodał do galerii - niech napisze PW któremuś z redaktorów/administratorów ;-)
już z grubsza pousuwaliśmy, jak jeszcze coś nam się rzuci w oczy kiedyś to dokończymy dzieła :)
Jagiello dnia 16.09.2008 08:57
satan Was opanował
valdens dnia 17.09.2008 11:31
Uważam, że podobny odkurzacz powinien przejechać przez forum. Oczywiście nie twierdzę, że moje uważanie to świętość i jak już, to decydujący głos miałaby większość. Co o tym myślicie?

Zerknijcie choćby tutaj: http://portal-pisarski.pl/forum/viewforum.php?forum_id=27
teresa481014 dnia 20.09.2008 21:35
Jeśli możliwe proszę wyrzucić wszystko co moje(Zdjęcia ze mną - całkowicie) Oraz fotki moich prac plastycznych:rysunków tuszem oraz malowanych obrazów - dziękuję.Pozdrawiam
Będę oglądała galerię prac pięknych (bez moich).
Tomi dnia 25.09.2008 12:24
Porządek musi być:) słuszna inicjatywa
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
gaga26111
19/10/2017 21:09
Cudo. Nie wiem nawet która fraza mi bardziej leży przy… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:07
Oj, jeszcze... Takie deszcz wydeszczył puste doliny.… »
gaga26111
19/10/2017 21:06
Nie spodziewałam się u ciebie takiego tekstu. Dość oderwany… »
allaska
19/10/2017 21:06
Oryginalny, ciekawy tekst :) zdarzenia z okresu PRLu dobrze… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:05
Tutaj to Pani podryfowała... Całkiem całkiem. Dobrze - to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:39
Najnowszy:Mulcahyaq6
Wspierają nas