Tajfun
Niestety. Siły władające Portalem Pisarskim wzbierają i pokażą swoją potęgę niebawem. Stąd tenże komunikat meteorologiczny - w poniedziałek przejdzie tajfun, klęska żywiołowa obejmie galerię tegoż miejsca w sieci.

Bardzo zależy nam na artystycznym wizerunku portalu, ma to być miejsce gdzie najważniejsza jest sztuka, nie "naszoklasowa" wymiana uśmieszków i słodkości. W najbliższym czasie znikną więc z albumu "Fotografie" zdjęcia nie będące, choć nawet w najbardziej amatorskiej postaci, artystyczne. Jesteśmy zmuszeni również usunąć zdjęcia bardzo małe, nieostre i w słabej jakości - to tyczy się wszystkich albumów. Jeśli ktoś czuje słuszną potrzebę pokazania swojego pięknego lica światu, który go czyta, nie musi, oczywiście, silić się na artyzm. Narcyzm to jednak kłopotliwa sprawa, więc trzy nasze zdjęcia chyba światu wystarczą? Jeśli ktoś chce się pochwalić swoimi artystycznymi portretami i zachwycić nas fotograficznymi zdolnościami do ukazania ludzkiego piękna - istnieje album "Fotografie", gdzie uduchowione, pełne natchnienia obrazki można słać do woli.

Bardzo zależy nam na właściwym wizerunku PP, nie chcemy być sztywni i nudni, jednak jeszcze bardziej nie zależy nam na neostradowości. Cieszmy się sobą w shoutboxie, rozmawiajmy tam. Natomiast kiedy chcemy powiedzieć o swojej podróży - napiszmy temat o podróżach na forum, jeśli taki nie istnieje. Kiedy dyskusja jest o sztuce - nie piszmy o dzisiejszych zakupach i telenoweli.

PS. O porządkach w galerii informujemy teraz powszechnie, nie będziemy wysyłać osobno każdemu wiadomości ze spisem usuniętych fotografii. NIE obawiajcie się terroryzmu, zamordyzmu i żelaznej dyscypliny, to tylko akcja pełna troski.

Apel i zarządzenie wystosowali redaktorzy: LittleRedRose i pw
pw · 16:01 12.09.2008 · 14 ·
Komentarze
pw dnia 12.09.2008 16:03
liczymy na poparcie i akceptację :-)
Usunięty dnia 12.09.2008 18:11
pomogłabym Wam w porządkach, ale ja tu tylko szarym pionkiem jestem ;P
lina_91 dnia 12.09.2008 19:45
A jeśli o mnie chodzi, możecie usunąć wszystkie moje zdjęcia, tzn. WSZYSTKIE, które ja zrobiłam. Z błogosławieństwem.
Usunięty dnia 12.09.2008 21:49
Akceptuję i popieram :-))
Słuszna decyzja.
bosski_diabel dnia 13.09.2008 23:58
no jasne jestem za :) i... bez sprzeciwu :)
Usunięty dnia 15.09.2008 10:38
usunęłam już kilkanaście zdjęć/rysunków - w tym sporo swoich - żeby nie było ;) nie ma taryfy ulgowej wobec nikogo, jak pw pisał w newsie zniknęły - znikną zdjęcia "naszoklasowe" zatem nie będziemy trzymać fotek kociaczków, psiaczków tudzież innych zwierzątek, jeśli ewidentnie widać, że dane zdjęcie nie ma na celu przedstawiania jakiejś wartości artystycznej :) gdyby każdy chciał wlepić zdjęcie kotka czy pieska, które ma w rodzinnym albumie, galeria szybko zaczęłaby przypominać kosz - gdzie wrzuca się wszystko :) także proszę o zrozumienie dla poczynań, liczę na wyrozumiałość i współpracę - jeśli macie uwagi co zrobić, aby galeria była jeszcze lepsza i piękniejsza :)
milla dnia 15.09.2008 14:28
I bardzo dobrze. Zaczynało to już naprawdę wyglądać jak nasza klasa.
Usunięty dnia 15.09.2008 19:33
dobrze mówisz, LittleRedRose :)
gdyby była nam, użytkownikom, dana była opcja usuwania obrazów, to pewnie część z nas sama pousuwałaby swoje słabe prace/zdjęcia, a tak moderatorzy zostali zarzuceni dodatkową robotą ;)
zapomin dnia 15.09.2008 19:44
Nie mogę się wypowiadać bo mam w galerii tylko jedną pracę. Ale jesli uznacie ze won - to won. Jestem ZA!
pw dnia 15.09.2008 23:08
jeśli ktoś jest już niezadowolony z czegoś co dodał do galerii - niech napisze PW któremuś z redaktorów/administratorów ;-)
już z grubsza pousuwaliśmy, jak jeszcze coś nam się rzuci w oczy kiedyś to dokończymy dzieła :)
Jagiello dnia 16.09.2008 08:57
satan Was opanował
valdens dnia 17.09.2008 11:31
Uważam, że podobny odkurzacz powinien przejechać przez forum. Oczywiście nie twierdzę, że moje uważanie to świętość i jak już, to decydujący głos miałaby większość. Co o tym myślicie?

Zerknijcie choćby tutaj: http://portal-pisarski.pl/forum/viewforum.php?forum_id=27
teresa481014 dnia 20.09.2008 21:35
Jeśli możliwe proszę wyrzucić wszystko co moje(Zdjęcia ze mną - całkowicie) Oraz fotki moich prac plastycznych:rysunków tuszem oraz malowanych obrazów - dziękuję.Pozdrawiam
Będę oglądała galerię prac pięknych (bez moich).
Tomi dnia 25.09.2008 12:24
Porządek musi być:) słuszna inicjatywa
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
domofon
21/08/2017 07:57
Pewnie to nie jest wiersz, ale na pewno kawał (jeżeli wręcz… »
bruliben
21/08/2017 07:13
Jakbym widział typową acz nietypową kłótnię małżeńska. Od… »
Bernierdh
21/08/2017 06:54
@Dobra Cobra Co do Pragi to święta prawda :) Z jednej… »
JaDziekuje
21/08/2017 01:55
Dobre pisanie, ale chyba za mało, żeby się wczuć. Skojarzyło… »
Infernus
21/08/2017 00:42
Lady, po Twoim tekście mam nie lada zagwozdki. Co było… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:32
ee tam nie znasz się :D dziękuje, kocham, miętoszę… »
damian wrotycz
21/08/2017 00:29
dziękuje, kocham, miętoszę pozdrawiam czochram :p ps… »
GreenTeaFan
21/08/2017 00:20
Dziękuję za zainteresowanie Silvus. W zasadzie dobrze… »
JaDziekuje
21/08/2017 00:19
Siema... Na Brzeskiej znajomy ma"Pyzy flaki… »
Silvus
21/08/2017 00:14
Ja tu widzę chęć czegoś, ale brak możliwości w… »
wiktoria
20/08/2017 23:59
Ghost-writer, fatalna wersyfikacja i wiele powtarzających… »
Zola111
20/08/2017 23:19
Lilu, ma, ma. Dziękuję pięknie. Sereczności i buziaki,… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:18
Ależ kto wie lepiej od Ciebie, jaka jest ta Agnieszka i co… »
wiktoria
20/08/2017 23:14
Aleś Amerykę odkrył Domofonie. Nic nie może być takie samo… »
Dobra Cobra
20/08/2017 23:14
Pokrzepiasz mą duszę pisząc, że Karoline to twarda sztuka.… »
ShoutBox
  • JaDziekuje
  • 21/08/2017 02:02
  • Każdemu należy się uznanie, jeśli swoją pracę wykonuje z sercem.
  • Infernus
  • 21/08/2017 01:27
  • Dlatego należy się szczere uznanie dla tych, którzy robią to z sercem..
  • chawendyk
  • 21/08/2017 01:01
  • a wiesz ile śmierci można uniknąć dzięki profilaktyce? odpowiem. większości.
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:50
  • Zawsze byłem pełen podziwu dla tego typu zawodów..
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:44
  • no i oczywiście "trzymania głowy w słoikach" nie trzeba brać dosłownie:) ale każdy zawód ma swoje detale
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:39
  • a jeśli ma drugą specjalizację ?
  • Infernus
  • 20/08/2017 23:24
  • To mój lekarz trzyma głowy w słoikach? :p
  • chawendyk
  • 20/08/2017 23:04
  • dlaczego, popatrz:) tak wyglądają po części te sprawy:)
  • Infernus
  • 20/08/2017 21:38
  • Maru, spoko nuta można się nieco zrelaksować, ale klip... za bardzo medyczny :)
  • chawendyk
  • 20/08/2017 21:17
  • Maru, a byłeś w realu w takich miejscach z tego linka? Mi się zdarzyło. Nie polecam
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:PayHeed
Wspierają nas