Następny "Kozirynek"
Temat siódmego numeru "Koziegorynku" to KOMUNA.

Przypominam, że wybrane teksty z Portalu Pisarskiego mają szansę na opublikowanie w tym kwartalniku. Jeśli kogoś to zachęca, zapraszam. Mamy czas do 10.01.2009
valdens · 16:49 08.12.2008 · 17 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.12.2008 17:06
Ciekawy temat. Ktoś poruszał temat komunizmu w swoich pracach? Do mnie proszę zgłaszać wiersze :)
valdens dnia 08.12.2008 17:10
Felietony itp. do pw, a prozę do valdensa :yes: A natchnienia można szukać tutaj np.: http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=529&rowstart=0
Usunięty dnia 08.12.2008 18:46
Mnie zachęca to bardzo, coś napiszę i do Czerwonej Róży wyślę. Może przejdzie do etapu Koziego :) i pojawi się na rynku B)
zbigniew_n dnia 08.12.2008 18:57
No cóż. Chyba spróbujemy, towarzysze. Jak to mawiano: do trzech razy sztuka ;)
Vanillivi dnia 09.12.2008 03:31
Ja pisałam kilka tekstów o komuniźmie w kontekście sytuacji na Kubie (głównie wiersze, kilka z nich jest na forum) natomiast obawiam się że tu chodzi raczej o coś w stylu "Wy stoicie tam, gdzie stało SB!"
Scheina dnia 09.12.2008 07:16
Znaczy komuna w sensie komunizm, tak?
zapomin dnia 09.12.2008 08:37
Moge wydobyć jakiś swój "stary" felieton o Dziadku Mrozie vs. Św. Mikołaju. Ale żeby o komunizmie pisać np. wiersz? Sorki, ale nie. Wole poczytać :)
milla dnia 09.12.2008 08:50
temat traktujcie raczej luźniej. tak byłop rzy herbercie
Volver dnia 10.12.2008 00:23
temacisze mocno mi podpasowało, ze względu na moją skłonność do lewicowania. problem w tym, że moje dotychczasowe próby były... tego... erghm... nieudane;P ale już mam zamysł, mam doświadczenie, więc może tym razem?;)
Vanillivi dnia 10.12.2008 02:48
Oj, Volver ja nie wiem, czy panowie Korwin-Mikke, Wielomski i jakiś tam poseł pisu będą chcieli być drukowani obok takih lewaków jak Ty :)
Moje teksty nie są za bardzo lewicowe, raczej neutralne, rozważające różne możliwości, ale pewnie i tak by nie przezły
lina_91 dnia 10.12.2008 14:44
A felietony to nie proza? Valdens, normalnie...
Volver dnia 10.12.2008 22:55
Vanillivi- faktycznie coś mi ten Kozirynek za bardzo prawicuje, ale mnie to spływa, a pana Korwina-Mikke uważam poprostu za paranoika, który wszędzie widzi komuchów;P
milla dnia 12.12.2008 13:44
A co Wam to przeszkadza? Chyba każdy ma prawo do własnych poglądów. przecież nikt Was nie zmusza do czytania KOziego ani, tym bardziej, publikowania w nim
zapomin dnia 12.12.2008 13:52
ja tam nie mam nic p-ko prawicowosci Koziego, nawet gdyby byl lekko lewicowy, to też bym nie miał :D. W centrum czuje sie najlepjej jednak to też nie ma znaczenia - bo najwazniejsze, że Kozi... ma odchylenie literackie :D
valdens dnia 12.12.2008 13:57
Eh, dajcie spokój. Czy Waszej podejrzliwości nie powinno rozsypać w drobny mak odkrycie, że obok siebie znajdują się tam artykuły Korwina Mikke i Natalii Nowak? :D Nikt mi nie wmówi, że poglądy tej dwójki są zbieżne. (no chyba, że Natalia znów zmutowała)
lina_91 dnia 12.12.2008 14:00
Brzydko tak mowic :mad:
Zart oczywiscie :smilewinkgrin:
Usunięty dnia 19.12.2008 10:31
Ja rezygnuję, bo mój wiersz jest za słaby. A szkoda :|
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
25/03/2017 14:39
Procesjo, pierwszy wers jest dla mnie całkowicie… »
skroplami
25/03/2017 14:23
Biedny duch :(. Ok, jest cierpliwy jak serce i doczeka się… »
wiktoria
25/03/2017 14:17
Fajny tekst, całkiem zabawny, choc może nie do końca. Bo… »
skroplami
25/03/2017 14:14
Namawiaczka/namawiacz ;). A gdzie ooooo oo babuszka,… »
Grain
25/03/2017 14:09
Serdeczne dzięki - skorzystam. Metaforyka? Staram się… »
Florian Konrad
25/03/2017 14:01
Jejku, przez nieuwagę (taki mały gapcio ze mnie) wrzuciłem… »
Opheliac
25/03/2017 13:58
Ostatni wers bardzo trafnie podsumowuje całość tak, że nawet… »
Maurycy Rubikon
25/03/2017 13:55
Aronia: Apisie, Apisie, złoto u kobiet dodaje… »
wiktoria
25/03/2017 13:51
Florianie Konradzie, bardzo podoba mi się Twój wiersz.… »
Opheliac
25/03/2017 13:39
Clock, ale mam nadzieję, że mimo tego skrobiesz od czasu do… »
ApisTaur
25/03/2017 13:07
Ha! Czyli umiem czytać! Dała się wciągnąć ;). Ale nie do… »
Flauros
25/03/2017 11:54
Dziękuję za wyczerpujący komentarz :) Jeśli chodzi o… »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:42
O, a druga część opowiadanie ma inną nazwę, niż pierwsza.… »
Flauros
25/03/2017 11:35
Literówka, będzie do poprawki :) »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:23
Się tylko zastanawiam, dlaczego ta częśc opowiadania zwie… »
ShoutBox
  • Aronia23
  • 24/03/2017 19:48
  • [link] miki, fajne to jest, mam nadz. że nie powtórzyłam tego, co zapodałeś
  • mike17
  • 24/03/2017 19:21
  • No to jedziemy dalej. Wujek Czarek snuje dalej swe kombatanckie wspomnienia z kręcenia KROLLA, zapraszam do wspólnej zabawy : [link]
  • wiktoria
  • 24/03/2017 11:14
  • Witaj radosna Aronio o poranku :)
  • introwerka
  • 24/03/2017 00:31
  • Lecę na razie z psem, na dobry wieczór zostawiam nastrojową piosenkę: [link] :)
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:49
  • "Czarną wołgę" Dobrej Cobry...
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:koeronada