Następny "Kozirynek"
Temat siódmego numeru "Koziegorynku" to KOMUNA.

Przypominam, że wybrane teksty z Portalu Pisarskiego mają szansę na opublikowanie w tym kwartalniku. Jeśli kogoś to zachęca, zapraszam. Mamy czas do 10.01.2009
valdens · 16:49 08.12.2008 · 17 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.12.2008 17:06
Ciekawy temat. Ktoś poruszał temat komunizmu w swoich pracach? Do mnie proszę zgłaszać wiersze :)
valdens dnia 08.12.2008 17:10
Felietony itp. do pw, a prozę do valdensa :yes: A natchnienia można szukać tutaj np.: http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=529&rowstart=0
Usunięty dnia 08.12.2008 18:46
Mnie zachęca to bardzo, coś napiszę i do Czerwonej Róży wyślę. Może przejdzie do etapu Koziego :) i pojawi się na rynku B)
zbigniew_n dnia 08.12.2008 18:57
No cóż. Chyba spróbujemy, towarzysze. Jak to mawiano: do trzech razy sztuka ;)
Vanillivi dnia 09.12.2008 03:31
Ja pisałam kilka tekstów o komuniźmie w kontekście sytuacji na Kubie (głównie wiersze, kilka z nich jest na forum) natomiast obawiam się że tu chodzi raczej o coś w stylu "Wy stoicie tam, gdzie stało SB!"
Scheina dnia 09.12.2008 07:16
Znaczy komuna w sensie komunizm, tak?
zapomin dnia 09.12.2008 08:37
Moge wydobyć jakiś swój "stary" felieton o Dziadku Mrozie vs. Św. Mikołaju. Ale żeby o komunizmie pisać np. wiersz? Sorki, ale nie. Wole poczytać :)
milla dnia 09.12.2008 08:50
temat traktujcie raczej luźniej. tak byłop rzy herbercie
Volver dnia 10.12.2008 00:23
temacisze mocno mi podpasowało, ze względu na moją skłonność do lewicowania. problem w tym, że moje dotychczasowe próby były... tego... erghm... nieudane;P ale już mam zamysł, mam doświadczenie, więc może tym razem?;)
Vanillivi dnia 10.12.2008 02:48
Oj, Volver ja nie wiem, czy panowie Korwin-Mikke, Wielomski i jakiś tam poseł pisu będą chcieli być drukowani obok takih lewaków jak Ty :)
Moje teksty nie są za bardzo lewicowe, raczej neutralne, rozważające różne możliwości, ale pewnie i tak by nie przezły
lina_91 dnia 10.12.2008 14:44
A felietony to nie proza? Valdens, normalnie...
Volver dnia 10.12.2008 22:55
Vanillivi- faktycznie coś mi ten Kozirynek za bardzo prawicuje, ale mnie to spływa, a pana Korwina-Mikke uważam poprostu za paranoika, który wszędzie widzi komuchów;P
milla dnia 12.12.2008 13:44
A co Wam to przeszkadza? Chyba każdy ma prawo do własnych poglądów. przecież nikt Was nie zmusza do czytania KOziego ani, tym bardziej, publikowania w nim
zapomin dnia 12.12.2008 13:52
ja tam nie mam nic p-ko prawicowosci Koziego, nawet gdyby byl lekko lewicowy, to też bym nie miał :D. W centrum czuje sie najlepjej jednak to też nie ma znaczenia - bo najwazniejsze, że Kozi... ma odchylenie literackie :D
valdens dnia 12.12.2008 13:57
Eh, dajcie spokój. Czy Waszej podejrzliwości nie powinno rozsypać w drobny mak odkrycie, że obok siebie znajdują się tam artykuły Korwina Mikke i Natalii Nowak? :D Nikt mi nie wmówi, że poglądy tej dwójki są zbieżne. (no chyba, że Natalia znów zmutowała)
lina_91 dnia 12.12.2008 14:00
Brzydko tak mowic :mad:
Zart oczywiscie :smilewinkgrin:
Usunięty dnia 19.12.2008 10:31
Ja rezygnuję, bo mój wiersz jest za słaby. A szkoda :|
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
braparb
19/01/2018 08:55
Treść wiersza jest dla mnie w pełni hermetyczna. Ale to nie… »
Jacek Londyn
19/01/2018 08:51
W trzech czasach (przeszłym, teraźniejszym i przyszłym) Hela… »
aintone
19/01/2018 03:07
zapraszam do komentowania »
Tomek i Agatka
19/01/2018 02:59
Tu śpiący smok... uśmiecham się przez sen, i wcale nic, a… »
stawitzky
19/01/2018 02:46
Dziękuję za przeczytanie. »
Miladora
19/01/2018 01:46
Gdyby usunąć "śpij", powstałaby większa… »
Tomek i Agatka
19/01/2018 00:24
Tak Milu, zalogowanie to żaden problem oczywiście, jednak… »
skroplami
19/01/2018 00:22
Zazdroszczę "purpurowi", wydrukował sobie :(.… »
Miladora
18/01/2018 23:57
Kamysiu - jak dla mnie, to ten wierszyk skończył się za… »
Miladora
18/01/2018 23:47
Jak miło, Wiolinku, że się zjawiłeś po tak długiej… »
Miladora
18/01/2018 23:42
Byłam ciekawa, Figielku, czy ktoś zwróci uwagę na cytaty.… »
Figiel
18/01/2018 23:21
Dzięki, Darconie za komentarz. W pewnym sensie potwierdzasz… »
Dobra Cobra
18/01/2018 23:12
Rożnie Wena daje: raz krótko, raz dłużej. Najważniejsze, aby… »
Dobra Cobra
18/01/2018 23:04
Też myślę, że wersje do słuchania to fantastyczna sprawa… »
Miladora
18/01/2018 22:55
Z tego, co wiem, utrudnienie to wyszło z przyczyn… »
ShoutBox
  • Tomek i Agatka
  • 19/01/2018 00:05
  • Dzięki Milu, już czytam, przywołałaś mnie tą informacją w shoutboxie. Smoczy podwójny buziak na Dobrą Noc :* :*
  • Miladora
  • 18/01/2018 22:56
  • Smoki - masz odpowiedź pod kołysanką. :)
  • kamyczek
  • 18/01/2018 18:54
  • I dla Ciebie, Agnieszko :) :)
  • mike17
  • 18/01/2018 15:01
  • Jarek, masz już wydawcę, teraz czas znaleźć sobie reżysera :)
  • trawa1965
  • 18/01/2018 10:52
  • Jasne. Rome was not built in a day.
  • Silvus
  • 18/01/2018 03:13
  • @Trawo, poczekaj, aż więcej ludzi pozna Twoją twórczość. :)
  • trawa1965
  • 18/01/2018 02:24
  • Jestem szczęśliwy, że tyle osób mnie kibicuje. A może następnym krokiem będzie ekranizacja tego utworu? Wiara przenosi góry!
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:lozeczkaiezl
Wspierają nas