Następny "Kozirynek"
Temat siódmego numeru "Koziegorynku" to KOMUNA.

Przypominam, że wybrane teksty z Portalu Pisarskiego mają szansę na opublikowanie w tym kwartalniku. Jeśli kogoś to zachęca, zapraszam. Mamy czas do 10.01.2009
valdens · 16:49 08.12.2008 · 17 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.12.2008 17:06
Ciekawy temat. Ktoś poruszał temat komunizmu w swoich pracach? Do mnie proszę zgłaszać wiersze :)
valdens dnia 08.12.2008 17:10
Felietony itp. do pw, a prozę do valdensa :yes: A natchnienia można szukać tutaj np.: http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=529&rowstart=0
Usunięty dnia 08.12.2008 18:46
Mnie zachęca to bardzo, coś napiszę i do Czerwonej Róży wyślę. Może przejdzie do etapu Koziego :) i pojawi się na rynku B)
zbigniew_n dnia 08.12.2008 18:57
No cóż. Chyba spróbujemy, towarzysze. Jak to mawiano: do trzech razy sztuka ;)
Vanillivi dnia 09.12.2008 03:31
Ja pisałam kilka tekstów o komuniźmie w kontekście sytuacji na Kubie (głównie wiersze, kilka z nich jest na forum) natomiast obawiam się że tu chodzi raczej o coś w stylu "Wy stoicie tam, gdzie stało SB!"
Scheina dnia 09.12.2008 07:16
Znaczy komuna w sensie komunizm, tak?
zapomin dnia 09.12.2008 08:37
Moge wydobyć jakiś swój "stary" felieton o Dziadku Mrozie vs. Św. Mikołaju. Ale żeby o komunizmie pisać np. wiersz? Sorki, ale nie. Wole poczytać :)
milla dnia 09.12.2008 08:50
temat traktujcie raczej luźniej. tak byłop rzy herbercie
Volver dnia 10.12.2008 00:23
temacisze mocno mi podpasowało, ze względu na moją skłonność do lewicowania. problem w tym, że moje dotychczasowe próby były... tego... erghm... nieudane;P ale już mam zamysł, mam doświadczenie, więc może tym razem?;)
Vanillivi dnia 10.12.2008 02:48
Oj, Volver ja nie wiem, czy panowie Korwin-Mikke, Wielomski i jakiś tam poseł pisu będą chcieli być drukowani obok takih lewaków jak Ty :)
Moje teksty nie są za bardzo lewicowe, raczej neutralne, rozważające różne możliwości, ale pewnie i tak by nie przezły
lina_91 dnia 10.12.2008 14:44
A felietony to nie proza? Valdens, normalnie...
Volver dnia 10.12.2008 22:55
Vanillivi- faktycznie coś mi ten Kozirynek za bardzo prawicuje, ale mnie to spływa, a pana Korwina-Mikke uważam poprostu za paranoika, który wszędzie widzi komuchów;P
milla dnia 12.12.2008 13:44
A co Wam to przeszkadza? Chyba każdy ma prawo do własnych poglądów. przecież nikt Was nie zmusza do czytania KOziego ani, tym bardziej, publikowania w nim
zapomin dnia 12.12.2008 13:52
ja tam nie mam nic p-ko prawicowosci Koziego, nawet gdyby byl lekko lewicowy, to też bym nie miał :D. W centrum czuje sie najlepjej jednak to też nie ma znaczenia - bo najwazniejsze, że Kozi... ma odchylenie literackie :D
valdens dnia 12.12.2008 13:57
Eh, dajcie spokój. Czy Waszej podejrzliwości nie powinno rozsypać w drobny mak odkrycie, że obok siebie znajdują się tam artykuły Korwina Mikke i Natalii Nowak? :D Nikt mi nie wmówi, że poglądy tej dwójki są zbieżne. (no chyba, że Natalia znów zmutowała)
lina_91 dnia 12.12.2008 14:00
Brzydko tak mowic :mad:
Zart oczywiscie :smilewinkgrin:
Usunięty dnia 19.12.2008 10:31
Ja rezygnuję, bo mój wiersz jest za słaby. A szkoda :|
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:polkertmansa