Następny "Kozirynek"
Temat siódmego numeru "Koziegorynku" to KOMUNA.

Przypominam, że wybrane teksty z Portalu Pisarskiego mają szansę na opublikowanie w tym kwartalniku. Jeśli kogoś to zachęca, zapraszam. Mamy czas do 10.01.2009
valdens · 16:49 08.12.2008 · 17 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.12.2008 17:06
Ciekawy temat. Ktoś poruszał temat komunizmu w swoich pracach? Do mnie proszę zgłaszać wiersze :)
valdens dnia 08.12.2008 17:10
Felietony itp. do pw, a prozę do valdensa :yes: A natchnienia można szukać tutaj np.: http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=529&rowstart=0
Usunięty dnia 08.12.2008 18:46
Mnie zachęca to bardzo, coś napiszę i do Czerwonej Róży wyślę. Może przejdzie do etapu Koziego :) i pojawi się na rynku B)
zbigniew_n dnia 08.12.2008 18:57
No cóż. Chyba spróbujemy, towarzysze. Jak to mawiano: do trzech razy sztuka ;)
Vanillivi dnia 09.12.2008 03:31
Ja pisałam kilka tekstów o komuniźmie w kontekście sytuacji na Kubie (głównie wiersze, kilka z nich jest na forum) natomiast obawiam się że tu chodzi raczej o coś w stylu "Wy stoicie tam, gdzie stało SB!"
Scheina dnia 09.12.2008 07:16
Znaczy komuna w sensie komunizm, tak?
zapomin dnia 09.12.2008 08:37
Moge wydobyć jakiś swój "stary" felieton o Dziadku Mrozie vs. Św. Mikołaju. Ale żeby o komunizmie pisać np. wiersz? Sorki, ale nie. Wole poczytać :)
milla dnia 09.12.2008 08:50
temat traktujcie raczej luźniej. tak byłop rzy herbercie
Volver dnia 10.12.2008 00:23
temacisze mocno mi podpasowało, ze względu na moją skłonność do lewicowania. problem w tym, że moje dotychczasowe próby były... tego... erghm... nieudane;P ale już mam zamysł, mam doświadczenie, więc może tym razem?;)
Vanillivi dnia 10.12.2008 02:48
Oj, Volver ja nie wiem, czy panowie Korwin-Mikke, Wielomski i jakiś tam poseł pisu będą chcieli być drukowani obok takih lewaków jak Ty :)
Moje teksty nie są za bardzo lewicowe, raczej neutralne, rozważające różne możliwości, ale pewnie i tak by nie przezły
lina_91 dnia 10.12.2008 14:44
A felietony to nie proza? Valdens, normalnie...
Volver dnia 10.12.2008 22:55
Vanillivi- faktycznie coś mi ten Kozirynek za bardzo prawicuje, ale mnie to spływa, a pana Korwina-Mikke uważam poprostu za paranoika, który wszędzie widzi komuchów;P
milla dnia 12.12.2008 13:44
A co Wam to przeszkadza? Chyba każdy ma prawo do własnych poglądów. przecież nikt Was nie zmusza do czytania KOziego ani, tym bardziej, publikowania w nim
zapomin dnia 12.12.2008 13:52
ja tam nie mam nic p-ko prawicowosci Koziego, nawet gdyby byl lekko lewicowy, to też bym nie miał :D. W centrum czuje sie najlepjej jednak to też nie ma znaczenia - bo najwazniejsze, że Kozi... ma odchylenie literackie :D
valdens dnia 12.12.2008 13:57
Eh, dajcie spokój. Czy Waszej podejrzliwości nie powinno rozsypać w drobny mak odkrycie, że obok siebie znajdują się tam artykuły Korwina Mikke i Natalii Nowak? :D Nikt mi nie wmówi, że poglądy tej dwójki są zbieżne. (no chyba, że Natalia znów zmutowała)
lina_91 dnia 12.12.2008 14:00
Brzydko tak mowic :mad:
Zart oczywiscie :smilewinkgrin:
Usunięty dnia 19.12.2008 10:31
Ja rezygnuję, bo mój wiersz jest za słaby. A szkoda :|
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
dziewczynka bez imienia
23/10/2017 12:39
Być może był to pospiech, a być może, jako osoba mało… »
braparb
23/10/2017 12:33
Piękny. Prostota i lekkość. Gratuluję. »
pociengiel
23/10/2017 11:38
Chłostany, w pocie czoła swoją stawę będziesz zdobywał Tak… »
Miladora
23/10/2017 11:32
Masz dobrą rękę do tytułów, panie F. :) Ale przyjrzyj się… »
Miladora
23/10/2017 11:13
To nie jest kwestia tego, że podoba mi się bardziej, bo… »
Miladora
23/10/2017 11:01
Tak - braparb dobrze poradził. :) Teraz tytuł zachęca, a… »
dziewczynka bez imienia
23/10/2017 10:55
Miladora, dziękuję za Twój komentarz. Znowu odrobiłaś za… »
Jaga
23/10/2017 10:52
Carvedilol, bardzo dziękuję za komentarz :) Poprawki… »
Miladora
23/10/2017 10:47
Na dołek dobra jest praca. Dobre słowo od czytelników… »
introwerka
23/10/2017 10:35
Zolu, dziękuję pięknie za ciepły odbiór wierszydła :)»
pociengiel
23/10/2017 10:19
Taż piszę o tym przez co jednak przeszedłem. Arrivederci… »
Krzysztof Konrad
23/10/2017 10:15
Co Ty pieprzysz, człowieku. Nie czytasz, nie komentuj i tyle… »
pociengiel
23/10/2017 10:10
Szłusznie piccola e fragile. Na przyszłość lepiej machnąć… »
Krzysztof Konrad
23/10/2017 10:07
Raczej nie kibicujesz, a jesteś chamskim ignorantem.… »
pociengiel
23/10/2017 10:00
Mieszkancy wiosek i mniejszych aglomeracji ( tutaj wstawiam… »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 23/10/2017 00:10
  • Droga Milu, skończyłam, tuż po północy. Cóż za, piękny widok.:)
  • Miladora
  • 22/10/2017 22:00
  • AGNESKO! Zbawienie przyszło! :)
  • Miladora
  • 22/10/2017 21:43
  • Agnesko - masz odpowiedź. :)
  • Infernus
  • 22/10/2017 20:30
  • Pisanie komentarzy na tel jest nader męczące :)
  • allaska
  • 22/10/2017 19:53
  • Silvus, dzięki :) sprobuje
  • Silvus
  • 22/10/2017 19:44
  • @Allasko, wiadomość wyślij do kogoś z redakcji.
  • akacjowa agnes
  • 22/10/2017 19:16
  • Oki, czekam na Ciebie, jak na zbawienie ;)
  • Miladora
  • 22/10/2017 18:50
  • Agnesko - niedługo wrócę. :)
  • Miladora
  • 22/10/2017 18:40
  • Już odbieram, Agnesko. :)
Ostatnio widziani
Gości online:56
Najnowszy:jadziasobczak43
Wspierają nas