Następny "Kozirynek"
Temat siódmego numeru "Koziegorynku" to KOMUNA.

Przypominam, że wybrane teksty z Portalu Pisarskiego mają szansę na opublikowanie w tym kwartalniku. Jeśli kogoś to zachęca, zapraszam. Mamy czas do 10.01.2009
valdens · 16:49 08.12.2008 · 17 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.12.2008 17:06
Ciekawy temat. Ktoś poruszał temat komunizmu w swoich pracach? Do mnie proszę zgłaszać wiersze :)
valdens dnia 08.12.2008 17:10
Felietony itp. do pw, a prozę do valdensa :yes: A natchnienia można szukać tutaj np.: http://portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=31&thread_id=529&rowstart=0
Usunięty dnia 08.12.2008 18:46
Mnie zachęca to bardzo, coś napiszę i do Czerwonej Róży wyślę. Może przejdzie do etapu Koziego :) i pojawi się na rynku B)
zbigniew_n dnia 08.12.2008 18:57
No cóż. Chyba spróbujemy, towarzysze. Jak to mawiano: do trzech razy sztuka ;)
Vanillivi dnia 09.12.2008 03:31
Ja pisałam kilka tekstów o komuniźmie w kontekście sytuacji na Kubie (głównie wiersze, kilka z nich jest na forum) natomiast obawiam się że tu chodzi raczej o coś w stylu "Wy stoicie tam, gdzie stało SB!"
Scheina dnia 09.12.2008 07:16
Znaczy komuna w sensie komunizm, tak?
zapomin dnia 09.12.2008 08:37
Moge wydobyć jakiś swój "stary" felieton o Dziadku Mrozie vs. Św. Mikołaju. Ale żeby o komunizmie pisać np. wiersz? Sorki, ale nie. Wole poczytać :)
milla dnia 09.12.2008 08:50
temat traktujcie raczej luźniej. tak byłop rzy herbercie
Volver dnia 10.12.2008 00:23
temacisze mocno mi podpasowało, ze względu na moją skłonność do lewicowania. problem w tym, że moje dotychczasowe próby były... tego... erghm... nieudane;P ale już mam zamysł, mam doświadczenie, więc może tym razem?;)
Vanillivi dnia 10.12.2008 02:48
Oj, Volver ja nie wiem, czy panowie Korwin-Mikke, Wielomski i jakiś tam poseł pisu będą chcieli być drukowani obok takih lewaków jak Ty :)
Moje teksty nie są za bardzo lewicowe, raczej neutralne, rozważające różne możliwości, ale pewnie i tak by nie przezły
lina_91 dnia 10.12.2008 14:44
A felietony to nie proza? Valdens, normalnie...
Volver dnia 10.12.2008 22:55
Vanillivi- faktycznie coś mi ten Kozirynek za bardzo prawicuje, ale mnie to spływa, a pana Korwina-Mikke uważam poprostu za paranoika, który wszędzie widzi komuchów;P
milla dnia 12.12.2008 13:44
A co Wam to przeszkadza? Chyba każdy ma prawo do własnych poglądów. przecież nikt Was nie zmusza do czytania KOziego ani, tym bardziej, publikowania w nim
zapomin dnia 12.12.2008 13:52
ja tam nie mam nic p-ko prawicowosci Koziego, nawet gdyby byl lekko lewicowy, to też bym nie miał :D. W centrum czuje sie najlepjej jednak to też nie ma znaczenia - bo najwazniejsze, że Kozi... ma odchylenie literackie :D
valdens dnia 12.12.2008 13:57
Eh, dajcie spokój. Czy Waszej podejrzliwości nie powinno rozsypać w drobny mak odkrycie, że obok siebie znajdują się tam artykuły Korwina Mikke i Natalii Nowak? :D Nikt mi nie wmówi, że poglądy tej dwójki są zbieżne. (no chyba, że Natalia znów zmutowała)
lina_91 dnia 12.12.2008 14:00
Brzydko tak mowic :mad:
Zart oczywiscie :smilewinkgrin:
Usunięty dnia 19.12.2008 10:31
Ja rezygnuję, bo mój wiersz jest za słaby. A szkoda :|
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Greg Malecha
21/04/2018 07:20
introwerko, nie musisz się wstydzić, ja też się nie wstydzę… »
AntoniGrycuk
20/04/2018 23:33
Ciężko mi się wypowiedzieć, bo to w końcu dla dzieci i… »
introwerka
20/04/2018 23:18
Może i widać, w pewnej takiej naiwności/postulatywności… »
Zola111
20/04/2018 22:30
Pięknie jest: Krótko, refleksyjnie, metaforycznie. I bardzo… »
Zola111
20/04/2018 22:25
Juvenilia Introwerki! Brawo, Poetko. Wrażliwość, niezależnie… »
Kazjuno
20/04/2018 22:11
Mam w Łodzi kuzynkę - jest wykładowcą na tamtejszej ASP i… »
Greg Malecha
20/04/2018 22:08
widać w tym wierszu wiek autorki, dobrze że dodałaś ile… »
Darcon
20/04/2018 20:18
Jako poetycki laik, nie znam się, ale się wypowiem. :)»
introwerka
20/04/2018 19:52
ja tu widzę wyraz skromności poety, ale po takich… »
faith
20/04/2018 19:52
Kazjuno, masz oczywiście rację, że przesłanie wiersza jest… »
introwerka
20/04/2018 19:39
Wiolinie, dziękuję serdecznie za zaglądnięcie i ciepłe… »
Bernierdh
20/04/2018 19:39
Pięknie dziękuję :) »
alos
20/04/2018 16:39
A mi się ten wiersz skojarzył z Che Guevarą i… »
Dobra Cobra
20/04/2018 16:36
W poszukiwaniu rozpoznawalnego stylu pomocne jest ciągłe… »
alos
20/04/2018 16:35
Dzięki bardzo. Generalnie rezygnuję już raczej ze stawiania… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Jerdeaq4c
Wspierają nas