Kosmetyczne zmiany na portalu
Większość z was jest pewnie lekko podirytowana ciągłymi zmianami w funkcjonalności portalu. Zmiany są jednak konieczne.

Dzisiaj szablon został dostosowany zarówno pod wyższe jak i niższe rozdzielczości.

Wcześniej, na większych monitorach strona główna wyglądała jak rozwalcowane ciasto, było za dużo wolnej przestrzeni i internauta musiał skakać oczyma, żeby coś znaleźć. Dzięki prostemu zabiegowi szerokość witryny będzie stała, nie będzie się wydłużać automatycznie do rozdzielczości. Strona główna jest zoptymalizowana począwszy od rozdzielczości 1024x768 wzwyż.

Wszystkich użytkowników, którym strona nagle się "rozlazła" prosimy o wejście do Edycji Profilu i zmianę skórki na "Szablon dla niskiej rozdzielczości".

Pozdrawiam.
Sagitarius · 15:42 21.12.2008 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 21.12.2008 15:56
Zgłaszam, że mnie się nic nie rozłazi i jest super - o wiele wyraźniej, kolory żywsze i wszystko dobrze widać.
Brawa dla Sagitka! :yes:
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 16:12
ja też nie narzekam :) i brawo za rozdzielenie najlepiej ocenianych!
valdens dnia 21.12.2008 18:13
Warto sprawdzić przy jakiej rozdzielczości najwyraźniej wyświetla Wasz monitor. To bardzo ważne, bo monitory LCD chodzą idealnie tylko przy jednej, takiej jak fabryka zaleca (przy innych ustawieniach też działają, ale czcionki są rozmyte).
Wielu mimo, że mają dobre, duże ekrany, śmiga na byle jakiej rozdzielczości. Nie wiedzą, że może być o lepiej. Szkoda.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 19:20
a mi się coś porobiło :( czcionka mi zmalała i nic nie daje zmiana skórek :rip:
valdens dnia 21.12.2008 19:29
Julka, a ile cali ma Twój monitor? Radzę Ci dobrze, sprawdź czy dobrze jest ustawiona rozdzielczość.
np. dla
14" = 800x600
15" = 1024x768
17" = 1280x1024

Tak powinnaś ustawić. A dla 19 cali chyba 1600x1200.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:04
nic nie rozumiem - znowu jest ok :confused:
Sagitarius dnia 21.12.2008 23:29
Narazie wróciła stara wersja. Ludzie są niechętni zmianom. ech.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:39
a mnie się znowu sknociło :( komputer mi oszalał, ot co...
Usunięty dnia 22.12.2008 00:26
eeee tam niechętni, bez przesady, chyba nie o niechęć do zmian chodziło :) zresztą u mnie nie widać było zmian, o których pisali inni. pewnie mam rozdzielczość ustawioną w sam raz ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:polkertmansa