Kosmetyczne zmiany na portalu
Większość z was jest pewnie lekko podirytowana ciągłymi zmianami w funkcjonalności portalu. Zmiany są jednak konieczne.

Dzisiaj szablon został dostosowany zarówno pod wyższe jak i niższe rozdzielczości.

Wcześniej, na większych monitorach strona główna wyglądała jak rozwalcowane ciasto, było za dużo wolnej przestrzeni i internauta musiał skakać oczyma, żeby coś znaleźć. Dzięki prostemu zabiegowi szerokość witryny będzie stała, nie będzie się wydłużać automatycznie do rozdzielczości. Strona główna jest zoptymalizowana począwszy od rozdzielczości 1024x768 wzwyż.

Wszystkich użytkowników, którym strona nagle się "rozlazła" prosimy o wejście do Edycji Profilu i zmianę skórki na "Szablon dla niskiej rozdzielczości".

Pozdrawiam.
Wiktor Orzel · 15:42 21.12.2008 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 21.12.2008 15:56
Zgłaszam, że mnie się nic nie rozłazi i jest super - o wiele wyraźniej, kolory żywsze i wszystko dobrze widać.
Brawa dla Sagitka! :yes:
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 16:12
ja też nie narzekam :) i brawo za rozdzielenie najlepiej ocenianych!
valdens dnia 21.12.2008 18:13
Warto sprawdzić przy jakiej rozdzielczości najwyraźniej wyświetla Wasz monitor. To bardzo ważne, bo monitory LCD chodzą idealnie tylko przy jednej, takiej jak fabryka zaleca (przy innych ustawieniach też działają, ale czcionki są rozmyte).
Wielu mimo, że mają dobre, duże ekrany, śmiga na byle jakiej rozdzielczości. Nie wiedzą, że może być o lepiej. Szkoda.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 19:20
a mi się coś porobiło :( czcionka mi zmalała i nic nie daje zmiana skórek :rip:
valdens dnia 21.12.2008 19:29
Julka, a ile cali ma Twój monitor? Radzę Ci dobrze, sprawdź czy dobrze jest ustawiona rozdzielczość.
np. dla
14" = 800x600
15" = 1024x768
17" = 1280x1024

Tak powinnaś ustawić. A dla 19 cali chyba 1600x1200.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:04
nic nie rozumiem - znowu jest ok :confused:
Wiktor Orzel dnia 21.12.2008 23:29
Narazie wróciła stara wersja. Ludzie są niechętni zmianom. ech.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:39
a mnie się znowu sknociło :( komputer mi oszalał, ot co...
Usunięty dnia 22.12.2008 00:26
eeee tam niechętni, bez przesady, chyba nie o niechęć do zmian chodziło :) zresztą u mnie nie widać było zmian, o których pisali inni. pewnie mam rozdzielczość ustawioną w sam raz ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/04/2018 18:22
Nie dziwię się "dymisji" Bruno Kandymo, nawet z… »
Darcon
24/04/2018 18:06
Ładne, choć tym razem finał dosyć przewidywalny, wręcz… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Pięknie dziękuję za miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:08
Dziękuję pięknie za komentarze :) »
Gramofon
24/04/2018 16:07
Karczmy miało być, widocznie głodny byłem, dzięki za… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:07
Pięknie dziękuję za poświęcony czas, miłe słowa i uwagi :) »
purpur
24/04/2018 16:00
Wydaje mi się, że za wiele do poprawy to tutaj nie ma :)»
BrunoKadyna
24/04/2018 15:06
Kazjuno Jaki tam bufon, najwyżej zdymisjonowany baron ;) Cóż… »
ajw
24/04/2018 14:23
purpur - miłe, że wciągnęło :) Greg - a czy kogoś… »
mike17
24/04/2018 14:22
Dzięki, Antoni, za komentarz i podzielenie się refleksjami… »
Greg Malecha
24/04/2018 11:16
wyrafinowana »
AntoniGrycuk
24/04/2018 10:39
Hej, Kazjuno, Bardzo Ci dziękuję za czytanie i opinię.… »
Kazjuno
24/04/2018 09:32
Nie powiem, podobało się. Przesłanie edukacyjne mocniejsze… »
Wiktor Mazurkiewicz
24/04/2018 08:36
Ania_Basnik Aniu, dziękuję Ci pięknie. Wiem, że odbierasz… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 24/04/2018 18:41
  • Piszcie wiersze do Zaśrodkowania. Czekamy.
  • purpur
  • 24/04/2018 18:31
  • Nie powiedziałbym, że półki to fikcja. Szczere mówiąc uważam je za świetny pomysł! Natomiast to nie one decydują o ilości komentarzy, które otrzymujemy... Ale o tym już wspominałem...
  • mike17
  • 24/04/2018 18:08
  • Też skłaniam się ku tezie, że półki to fikcja. Raz jeden znalazłem się na dolnej, i zdobyłem... 43 komenty! A więc to nie półki rządzą, a to, co na nich umieszczamy, czym raczymy naszych czytaczy ...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 16:22
  • purpur, dla mnie też półki nie mają znaczenia. Inaczej pewnie przestałbym pisać. ;)
  • Gramofon
  • 24/04/2018 15:22
  • no dlatego skomentowałęm to "lol'em" bo nic madrzejszego nie przyszło mi do głowy, cisnelo mi sie tylko na klawiature ze ludzie to popier... ;]
  • purpur
  • 24/04/2018 13:50
  • A spójrz Gramofonie, jakie on dodaje komentarze! Subtelniejszy i bardziej delikatny jest chyba tylko zawodowy łowca pcheł!
  • Gramofon
  • 24/04/2018 13:31
  • Darcon serio? no to lol :D
  • purpur
  • 24/04/2018 13:27
  • Moim zdaniem półki nie mają znaczenia. Przynajmniej dla mnie. Widząc natomiast, że gagatek ma 10 tekstów i do tego 9 komentarzy, no to cóż... Close it, close it I say! Nie przeczytam takiego tekstu...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 13:06
  • Moje teksty często lędują na dolnej półce, tam o koment trochę trudniej.Więc mnie bardzo cieszy zostawiony ślad pod wierszem nawt najbardziej krytyczny,gdyż daje szansę na ponowne przemyślenie utworu.
  • Darcon
  • 24/04/2018 11:27