Kosmetyczne zmiany na portalu
Większość z was jest pewnie lekko podirytowana ciągłymi zmianami w funkcjonalności portalu. Zmiany są jednak konieczne.

Dzisiaj szablon został dostosowany zarówno pod wyższe jak i niższe rozdzielczości.

Wcześniej, na większych monitorach strona główna wyglądała jak rozwalcowane ciasto, było za dużo wolnej przestrzeni i internauta musiał skakać oczyma, żeby coś znaleźć. Dzięki prostemu zabiegowi szerokość witryny będzie stała, nie będzie się wydłużać automatycznie do rozdzielczości. Strona główna jest zoptymalizowana począwszy od rozdzielczości 1024x768 wzwyż.

Wszystkich użytkowników, którym strona nagle się "rozlazła" prosimy o wejście do Edycji Profilu i zmianę skórki na "Szablon dla niskiej rozdzielczości".

Pozdrawiam.
Wiktor Orzel · 15:42 21.12.2008 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 21.12.2008 15:56
Zgłaszam, że mnie się nic nie rozłazi i jest super - o wiele wyraźniej, kolory żywsze i wszystko dobrze widać.
Brawa dla Sagitka! :yes:
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 16:12
ja też nie narzekam :) i brawo za rozdzielenie najlepiej ocenianych!
valdens dnia 21.12.2008 18:13
Warto sprawdzić przy jakiej rozdzielczości najwyraźniej wyświetla Wasz monitor. To bardzo ważne, bo monitory LCD chodzą idealnie tylko przy jednej, takiej jak fabryka zaleca (przy innych ustawieniach też działają, ale czcionki są rozmyte).
Wielu mimo, że mają dobre, duże ekrany, śmiga na byle jakiej rozdzielczości. Nie wiedzą, że może być o lepiej. Szkoda.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 19:20
a mi się coś porobiło :( czcionka mi zmalała i nic nie daje zmiana skórek :rip:
valdens dnia 21.12.2008 19:29
Julka, a ile cali ma Twój monitor? Radzę Ci dobrze, sprawdź czy dobrze jest ustawiona rozdzielczość.
np. dla
14" = 800x600
15" = 1024x768
17" = 1280x1024

Tak powinnaś ustawić. A dla 19 cali chyba 1600x1200.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:04
nic nie rozumiem - znowu jest ok :confused:
Wiktor Orzel dnia 21.12.2008 23:29
Narazie wróciła stara wersja. Ludzie są niechętni zmianom. ech.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:39
a mnie się znowu sknociło :( komputer mi oszalał, ot co...
Usunięty dnia 22.12.2008 00:26
eeee tam niechętni, bez przesady, chyba nie o niechęć do zmian chodziło :) zresztą u mnie nie widać było zmian, o których pisali inni. pewnie mam rozdzielczość ustawioną w sam raz ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas