Kosmetyczne zmiany na portalu
Większość z was jest pewnie lekko podirytowana ciągłymi zmianami w funkcjonalności portalu. Zmiany są jednak konieczne.

Dzisiaj szablon został dostosowany zarówno pod wyższe jak i niższe rozdzielczości.

Wcześniej, na większych monitorach strona główna wyglądała jak rozwalcowane ciasto, było za dużo wolnej przestrzeni i internauta musiał skakać oczyma, żeby coś znaleźć. Dzięki prostemu zabiegowi szerokość witryny będzie stała, nie będzie się wydłużać automatycznie do rozdzielczości. Strona główna jest zoptymalizowana począwszy od rozdzielczości 1024x768 wzwyż.

Wszystkich użytkowników, którym strona nagle się "rozlazła" prosimy o wejście do Edycji Profilu i zmianę skórki na "Szablon dla niskiej rozdzielczości".

Pozdrawiam.
Wiktor Orzel · 15:42 21.12.2008 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 21.12.2008 15:56
Zgłaszam, że mnie się nic nie rozłazi i jest super - o wiele wyraźniej, kolory żywsze i wszystko dobrze widać.
Brawa dla Sagitka! :yes:
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 16:12
ja też nie narzekam :) i brawo za rozdzielenie najlepiej ocenianych!
valdens dnia 21.12.2008 18:13
Warto sprawdzić przy jakiej rozdzielczości najwyraźniej wyświetla Wasz monitor. To bardzo ważne, bo monitory LCD chodzą idealnie tylko przy jednej, takiej jak fabryka zaleca (przy innych ustawieniach też działają, ale czcionki są rozmyte).
Wielu mimo, że mają dobre, duże ekrany, śmiga na byle jakiej rozdzielczości. Nie wiedzą, że może być o lepiej. Szkoda.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 19:20
a mi się coś porobiło :( czcionka mi zmalała i nic nie daje zmiana skórek :rip:
valdens dnia 21.12.2008 19:29
Julka, a ile cali ma Twój monitor? Radzę Ci dobrze, sprawdź czy dobrze jest ustawiona rozdzielczość.
np. dla
14" = 800x600
15" = 1024x768
17" = 1280x1024

Tak powinnaś ustawić. A dla 19 cali chyba 1600x1200.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:04
nic nie rozumiem - znowu jest ok :confused:
Wiktor Orzel dnia 21.12.2008 23:29
Narazie wróciła stara wersja. Ludzie są niechętni zmianom. ech.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:39
a mnie się znowu sknociło :( komputer mi oszalał, ot co...
Usunięty dnia 22.12.2008 00:26
eeee tam niechętni, bez przesady, chyba nie o niechęć do zmian chodziło :) zresztą u mnie nie widać było zmian, o których pisali inni. pewnie mam rozdzielczość ustawioną w sam raz ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Autor
25/07/2017 08:22
ładny tekst, lekko się czyta pozdrawiam :) »
skroplami
25/07/2017 05:11
Wiersz podany przez przypadek w postaci komentarza Floriana… »
Florian Konrad
25/07/2017 04:26
szalony tekst :) »
zbycho
24/07/2017 21:38
piękny tekst »
skroplami
24/07/2017 20:50
AJW chociaż wiem że ma być ajw :). Witaj wśród prozy. Masz… »
skroplami
24/07/2017 20:12
Przypadkiem. Nie pamiętam kiedy i gdzie czytałem tak dobry… »
skroplami
24/07/2017 20:01
Bajkowo marzenna miłość :). Dobrze, jest i niech taka… »
Toya
24/07/2017 16:45
Świetny, Alku, ale zgodzę się z puszczykiem. Za dużo tego.… »
Toya
24/07/2017 16:39
Nie porwał. Całość dość chaotyczna i przegadana. Męcząca… »
skroplami
24/07/2017 16:37
Takie spokojne a takie zaskakujące zakończenie :). No… »
skroplami
24/07/2017 15:46
Co do joty zgadzam się z JOLA S. :). S-f, thiller, horror… »
Autor
24/07/2017 15:39
Dziękuję Wiktorio. Miłego dnia :) »
wiktoria
24/07/2017 15:33
Autorze, bardzo dobrze doczytałeś, chodzi o agresję słowną,… »
Autor
24/07/2017 13:11
I to jest to, niby miniatura, a dużo akcji, wiele się… »
Autor
24/07/2017 12:57
No tak, najpierw należy wyjąć belkę ze swojego oka. W… »
ShoutBox
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 22:09
  • Tru. Ale niektórych słucha się pierońsko dobrze :)
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 21:41
  • Mam taką teorię, że pisarze to kretacze i krasomowcy. Gadają dużo o niczym, ale sami nie wiedzą co i jak :
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:57
  • Rozumiem, nie znam niestety dobrych podręczników warsztatowych, chociaż Pinkera już mam kupionego i czeka na czytanie. Jest dużo takiej literatury po angielsku.
  • Maru
  • 24/07/2017 20:51
  • Uwaga, chwalę się! ^^ Lipcowy numer Histerii, a w nim moja "Sprawiedliwość"! :D
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 20:38
  • Właśnie takie mnie nie interesują, gdyż nie mam kłopotów z motywacją. Jak chce to po prostu to robię. Ale byłoby miło dobrze wykonywać tę robotę.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:37
  • Ale jeżeli ktoś lubi i potrzebuje takiego klimatu, to ksiazka spełnia swoje zadanie.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:05
  • Krzysztof Konrad, "Będę pisarzem" Dorothei Brande jest całkiem całkiem, tylko trzeba wziac pod uwagę, że to jest poradnik czysto inspiratywny, motywujący. Nie ma tam za wiele o warsztacie.
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:kerymasero
Wspierają nas