Kosmetyczne zmiany na portalu
Większość z was jest pewnie lekko podirytowana ciągłymi zmianami w funkcjonalności portalu. Zmiany są jednak konieczne.

Dzisiaj szablon został dostosowany zarówno pod wyższe jak i niższe rozdzielczości.

Wcześniej, na większych monitorach strona główna wyglądała jak rozwalcowane ciasto, było za dużo wolnej przestrzeni i internauta musiał skakać oczyma, żeby coś znaleźć. Dzięki prostemu zabiegowi szerokość witryny będzie stała, nie będzie się wydłużać automatycznie do rozdzielczości. Strona główna jest zoptymalizowana począwszy od rozdzielczości 1024x768 wzwyż.

Wszystkich użytkowników, którym strona nagle się "rozlazła" prosimy o wejście do Edycji Profilu i zmianę skórki na "Szablon dla niskiej rozdzielczości".

Pozdrawiam.
Wiktor Orzel · 15:42 21.12.2008 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 21.12.2008 15:56
Zgłaszam, że mnie się nic nie rozłazi i jest super - o wiele wyraźniej, kolory żywsze i wszystko dobrze widać.
Brawa dla Sagitka! :yes:
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 16:12
ja też nie narzekam :) i brawo za rozdzielenie najlepiej ocenianych!
valdens dnia 21.12.2008 18:13
Warto sprawdzić przy jakiej rozdzielczości najwyraźniej wyświetla Wasz monitor. To bardzo ważne, bo monitory LCD chodzą idealnie tylko przy jednej, takiej jak fabryka zaleca (przy innych ustawieniach też działają, ale czcionki są rozmyte).
Wielu mimo, że mają dobre, duże ekrany, śmiga na byle jakiej rozdzielczości. Nie wiedzą, że może być o lepiej. Szkoda.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 19:20
a mi się coś porobiło :( czcionka mi zmalała i nic nie daje zmiana skórek :rip:
valdens dnia 21.12.2008 19:29
Julka, a ile cali ma Twój monitor? Radzę Ci dobrze, sprawdź czy dobrze jest ustawiona rozdzielczość.
np. dla
14" = 800x600
15" = 1024x768
17" = 1280x1024

Tak powinnaś ustawić. A dla 19 cali chyba 1600x1200.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:04
nic nie rozumiem - znowu jest ok :confused:
Wiktor Orzel dnia 21.12.2008 23:29
Narazie wróciła stara wersja. Ludzie są niechętni zmianom. ech.
SzalonaJulka dnia 21.12.2008 23:39
a mnie się znowu sknociło :( komputer mi oszalał, ot co...
Usunięty dnia 22.12.2008 00:26
eeee tam niechętni, bez przesady, chyba nie o niechęć do zmian chodziło :) zresztą u mnie nie widać było zmian, o których pisali inni. pewnie mam rozdzielczość ustawioną w sam raz ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tjereszkowa
22/09/2017 09:05
O matulu... o mało bym go nie przegapiła... przepiękny,… »
Tjereszkowa
22/09/2017 08:52
Jaga, ja mam podobnie. Kieruję się w życiu zapachem,… »
hopeless
22/09/2017 08:49
Zola111 - Dziękuję za wizytę i refleksję. Pozdrawiam… »
violka
22/09/2017 08:23
skroplami, sama bym lepiej nie ujęła ;) Dziękuję za link do… »
Infernus
22/09/2017 01:22
Krótko i mocno! Ból, krew, dezorientacja: tutaj nie chciałem… »
Zola111
22/09/2017 00:22
Bardzo piękny wiersz, Hope. Jest tu melancholia ale i… »
Miladora
21/09/2017 23:57
Dziękuję serdecznie, Dysfunkcjo, za tak miły odbiór wiersza.… »
skroplami
21/09/2017 23:52
Autorko. S-f w tekście? Gdzie? Przecież to czasy rzymskie,… »
Miladora
21/09/2017 23:51
Bo to rzeczywiście świetny sposób. :) Czy jesteś jednak… »
Dysfunkcja
21/09/2017 23:30
Jaki wspaniały zabieg! Połączenie jesiennej liryczności z… »
hopeless
21/09/2017 23:11
Miladora - Dzięki:) Pozdrawiam serdecznie. Dobrej nocy:) »
Miladora
21/09/2017 23:04
Moją już jest. :) A co do wiersza - TAK! Teraz jest… »
mike17
21/09/2017 22:50
A moim wierszem było "Mimozami jesień się zaczyna"… »
Jaga
21/09/2017 22:28
Zmysłowo, intrygująco, podniecająco ;) Świetnie napisana… »
hopeless
21/09/2017 22:26
Miladora - ha ha ha:))) masz rację: zmieniłem:))) Jeszcze… »
ShoutBox
  • Infernus
  • 22/09/2017 00:54
  • Być może nie wszyscy Użytkownicy mają świadomość poruszonego tematu. Zapraszam: [link]
  • Esy Floresy
  • 21/09/2017 20:47
  • Faktycznie, za mało znaków ma okienko ;) Tutaj info: [link]
  • Tjereszkowa
  • 21/09/2017 20:41
  • Nie działa mi ten link... Jaki konkurs?
  • Esy Floresy
  • 21/09/2017 19:42
  • Został już tylko jeden dzień, kto podejmie wyzwanie i rzutem na taśmę, weźmie jeszcze udział? :) [link]
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:43
  • thx, trzeba za te pisanie się brać poważniej:) ale że mnie zarchiwizowali to już przeszedłem do historii:) mam nadzieję że nazwiska nie zapomnieli wpisać :):):)
  • Silvus
  • 20/09/2017 22:40
  • O, o, pięknie, Chaw.
  • Jaga
  • 20/09/2017 22:35
  • Super! :) Gratuluję!
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:28
  • ha, pierwszy sukces:) mój tekst "Powstanie 1944" jest w czytelni Muzeum Powstania Warszawskiego :)..może ktoś tam sobie poczyta:)
Ostatnio widziani
Gości online:38
Najnowszy:Metzeres1g
Wspierają nas