Roszady Redakcyjne
Z dniem dzisiejszym pragniemy oficjalnie podziękować byłej redaktorce prozy linie_91 za włożony trud w rozwój portalu. Jednogłośnie nowym redaktorem został Jack The Nipper. Gratulujemy!
Wiktor Orzel · 13:46 16.03.2009 · 35 ·
Komentarze
lina_91 dnia 16.03.2009 14:33
Milo.
Usunięty dnia 16.03.2009 16:50
gratuluję :)

(a co to, lina zrezygnowała?)
magnat dnia 16.03.2009 16:55
Jack The Nipper, gratuluję. Dziwnym trafem zbiegło to się z moim debiutem na łamach tego Portalu. Byłeś pierwszym recenzetem tego tekstu. Wskazówki jakie mi udzieliłeś, były nad wyraz trafne.
Błędy może i sam bym dostrzegł, ale nigdy nie czytam tego, co sam napisałem.
Gratuluję i dziękuję.
Avones dnia 16.03.2009 16:55
gratulacje
valdens dnia 16.03.2009 17:00
Cytat:
Błędy może i sam bym dostrzegł, ale nigdy nie czytam tego, co sam napisałem.

:lol: wybacz, nie wytrzymałem.
Usunięty dnia 16.03.2009 17:37
No, to Jack będzie teraz jeszcze groźniejszy jako admin niż wcześniej... :smilewinkgrin:

Wielkie, wielkie gratulacje z mojej strony. :D Zrób z nimi porządek, Jack. :p
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 17:55
Dziękuje bardzo. Będę tu oazą łagodności i miłości ;)
Usunięty dnia 16.03.2009 18:01
Cytat:
Dziękuje bardzo. Będę tu oazą łagodności i miłości


Taaa... może tylko pały będziesz stawiał częściej, a tak to... :D
Usunięty dnia 16.03.2009 18:10
Gratulacje :) i witamy w świecie, w którym 2/3 czasu portalowego spędza się w poczekalni ;)
Miladora dnia 16.03.2009 19:32
No proszę, nie było mnie jeden dzień i takie zmiany? :D
Wiwat, de Nipper - Oazo Łagodności (akurat) - bierz nas w karby wobec tego, a ja obiecuję, że będę grzeczna... ;)
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 20:16
Nic z tego Rzepusia ;) Słodzenie mam we krwi :lol: A jakby było mało, to w szafce trzymam 2 kg żelek Haribo :lol:

No, juz tylko 1,8 kg...
Usunięty dnia 16.03.2009 20:42
Jack, ja poproszę jedną paczuszkę, chociaż maleńką ;) aleś mi smaka narobił ;>
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 20:51
A ja mam całą torbę, bo zawsze z Niemiec przywożę są tańsze :)

Malpica - mam taką malutka paczuszkę też, zapraszam po odbiór ;)
Usunięty dnia 16.03.2009 21:08
Jack, a gdzie jest Centrum Świata? :p
Nathien dnia 16.03.2009 21:26
A ja? Też dostanę? <prosi>
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 21:35
Centrum? U mnie przed blokiem, zaznaczyłem dwoma patykami ;)

Tez dostaniesz Nathien, żelkow mam duzo ;)
bosski_diabel dnia 16.03.2009 22:48
Jack wszak nie piszę prozą ale gratuluję, czytalem parę Twoich komentarzy, i powiem owszem,wszem :)
lina_91 dnia 16.03.2009 23:06
Nie zrezygnowałam. Zostałam karnie usunięta.

Szkoda tylko, że nikt mi nie powiedział, za co.
valdens dnia 16.03.2009 23:18
Widocznie za nic. :)
lina_91 dnia 16.03.2009 23:21
To nie jest śmieszne. :no:
Wiktor Orzel dnia 16.03.2009 23:37
Ja nie widzę problemu. Takie roszady to normalne zjawisko.
valdens dnia 16.03.2009 23:43
Przepraszam, lina_91, to rzeczywiście nie jest śmieszne. Ja tam do Ciebie nic nie mam osobiście, ale nie czarujmy się, bardzo mało działałaś na portalu. Widocznie jesteś bardzo zajęta w realu.
SzalonaJulka dnia 17.03.2009 00:24
Nowy Pan Redaktor polecił mój tekst :) bardzo mi miło Jack :D
Życzę przyjemnego redektorowania...
Scheina dnia 17.03.2009 07:31
Jak wy możecie! :) Nikt nie otworzył butelki szampana? A gdzie fanfary?! :p :):)

Nie było mnie przez kilka dni, a tu takie zmiany :bigeek::bigeek: No, no <kiwa głową z podziwem>.
al_qubain dnia 17.03.2009 08:49
wczoraj Jack polewał czystą... :yes::yes:
lina_91 dnia 17.03.2009 10:05
Roszady moze i tak, ale nie za plecami glownej zainteresowanej! Zakpiliscie sobie ze mnie i tyle.

A co do CIEBIE, Valdens, wiesz rownie dobrze jak ja ze kilku adminow takze NIE odwiedza pp codziennie. Ale wykopaliscie mnie.
valdens dnia 17.03.2009 10:36
http://portal-pisarski.pl/infusions/wob_team/index.php?page=2 - oni odwiedzają pp codziennie (choć obowiązku oczywiście nie ma)


masz rację jeśli chodzi o tych informatyków. http://portal-pisarski.pl/infusions/wob_team/index.php?page=1
przychodzą średnio raz na kwartał. to smutne :(
ginger dnia 17.03.2009 10:43
Gratuluję Jack :D

Sądzę, że się sprawdzisz :yes:
milla dnia 17.03.2009 11:37
kurde, zaś sie nowemu podlizywać:D
zbigniew_n dnia 17.03.2009 19:38
Przeczytałem newsa, przeczytałem komentarze pod nim i muszę przyznać rację linie_91. Tak się nie powinno postępować, to jest, mówiąc bardzo delikatnie, bardzo nieeleganckie.

Jedna uwaga do treści newsa, odnośnie liczby wykrzykników po słowie "Gratulujemy" - albo trzy, albo jeden.
lina_91 dnia 18.03.2009 16:13
A najgłupsze jest to, że chciałam zrezygnować.
Anaris dnia 18.03.2009 19:22
Tak, nie martw się Lino :)

Gratuluję, Jack :D
No to teraz będzie rozróba :smilewinkgrin: :)
Abigail dnia 19.03.2009 18:39
Wypada mi tylko pogratulować :)
Liczę na to, że jak w końcu zamieszczę tu swoje literki, to zapoznaczsz się z nimi i konstruktywnie dołożysz ile wlezie ;)
Hyper dnia 23.03.2009 09:52
Jack gratuluję, bardzo się z tego cieszę! Zawsze poważałam Twoje opinie i dokładność w komentowaniu.
Lino, uważam, że należało Ci się powiadomienie. Zasady kultury, ot i wszystko. Z drugiej strony - masz więcej czasu na pisanie. Chciałabym kupić Sanitariuszce, wreszcie normalnie ją przeczytać od dechy do dechy i postawić na półce.
lina_91 dnia 18.04.2009 00:24
To nie zależy od czasu, a szczęścia i głupoty wydawcy :D
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
21/09/2017 14:09
Introwerko, możliwe, że sytuacja była depresyjna i stąd… »
Nalka31
21/09/2017 13:54
Z racji, że z poprzednich wierszy pamiętam tylko wrażenia i… »
Miladora
21/09/2017 13:53
Jako specjalistka w logice pirotechniczno-użytkowej,… »
Miladora
21/09/2017 13:47
A może: - w eg­zo­tycz­nej ramce – port, gdzie… »
Nalka31
21/09/2017 13:45
Bardzo mnie uśmiechnął ten wiersz już w Altance. Miło, że… »
mike17
21/09/2017 13:41
Jago, dziękuję Ci za tak piękny koment do tej miniatury :)»
Pola Kaj
21/09/2017 13:40
Pięknie się czytało. Melodyjne bardzo. I ta "psia jego… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:35
Jestem oczarowana. W życiu nie czytałam czegoś podobnego,… »
Opheliac
21/09/2017 13:31
Werko, dziękuję za rozległy komentarz i przemyślenia, trafne… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:27
Dziękuję, Dobra Cobra i szczególnie Tobie, skroplami.… »
Zola111
21/09/2017 13:13
Jako technik materiałów "piro", czyli pirotechnik,… »
Miladora
21/09/2017 11:52
Gdy zacznie brakować mi czasu, dam Ci odpocząć, Hope. :) A… »
Dobra Cobra
21/09/2017 11:23
Określając mój stosunek jako "sól w oku" miałem/am… »
Jacek Londyn
21/09/2017 11:00
Violko, fajnie, że prezentowany przeze mnie humor trafia do… »
JOLA S.
21/09/2017 10:25
Carve, ponownie na jednym wdechu połknąłem Twój uroczy… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:43
  • thx, trzeba za te pisanie się brać poważniej:) ale że mnie zarchiwizowali to już przeszedłem do historii:) mam nadzieję że nazwiska nie zapomnieli wpisać :):):)
  • Silvus
  • 20/09/2017 22:40
  • O, o, pięknie, Chaw.
  • Jaga
  • 20/09/2017 22:35
  • Super! :) Gratuluję!
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:28
  • ha, pierwszy sukces:) mój tekst "Powstanie 1944" jest w czytelni Muzeum Powstania Warszawskiego :)..może ktoś tam sobie poczyta:)
  • akacjowa agnes
  • 20/09/2017 17:29
  • O matulu! Wejdę tu za parę miesięcy i w ogóle portalu nie poznam! :) Widzę, że rewolucję szykujecie :) Pozdrawiam.
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 15:18
  • Gramofonie... ja mówię o efektach a nie o technicznej stronie, bo na tej się kompletnie nie znam. Natomiast wiem, że cuś takiego jest możebne, bom widziała :D
  • Gramofon
  • 20/09/2017 15:08
  • no taki odrebny uzytkownik co by zbieral wszystkie teksty a potem po ujawnieniu trafial do folderu konkretnego jegomoscia lub jegomosciowej ;]
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 14:34
  • "anonim" to musiałby być dla systemu odrębny rodzaj użytkownika, żeby nic nie było widać. Inaczej to nie miałoby żadnego sensu.
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:bcghnbdba2m
Wspierają nas