Roszady Redakcyjne
Z dniem dzisiejszym pragniemy oficjalnie podziękować byłej redaktorce prozy linie_91 za włożony trud w rozwój portalu. Jednogłośnie nowym redaktorem został Jack The Nipper. Gratulujemy!
Sagitarius · 13:46 16.03.2009 · 35 ·
Komentarze
lina_91 dnia 16.03.2009 14:33
Milo.
Usunięty dnia 16.03.2009 16:50
gratuluję :)

(a co to, lina zrezygnowała?)
magnat dnia 16.03.2009 16:55
Jack The Nipper, gratuluję. Dziwnym trafem zbiegło to się z moim debiutem na łamach tego Portalu. Byłeś pierwszym recenzetem tego tekstu. Wskazówki jakie mi udzieliłeś, były nad wyraz trafne.
Błędy może i sam bym dostrzegł, ale nigdy nie czytam tego, co sam napisałem.
Gratuluję i dziękuję.
Avones dnia 16.03.2009 16:55
gratulacje
valdens dnia 16.03.2009 17:00
Cytat:
Błędy może i sam bym dostrzegł, ale nigdy nie czytam tego, co sam napisałem.

:lol: wybacz, nie wytrzymałem.
Usunięty dnia 16.03.2009 17:37
No, to Jack będzie teraz jeszcze groźniejszy jako admin niż wcześniej... :smilewinkgrin:

Wielkie, wielkie gratulacje z mojej strony. :D Zrób z nimi porządek, Jack. :p
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 17:55
Dziękuje bardzo. Będę tu oazą łagodności i miłości ;)
Usunięty dnia 16.03.2009 18:01
Cytat:
Dziękuje bardzo. Będę tu oazą łagodności i miłości


Taaa... może tylko pały będziesz stawiał częściej, a tak to... :D
Usunięty dnia 16.03.2009 18:10
Gratulacje :) i witamy w świecie, w którym 2/3 czasu portalowego spędza się w poczekalni ;)
Miladora dnia 16.03.2009 19:32
No proszę, nie było mnie jeden dzień i takie zmiany? :D
Wiwat, de Nipper - Oazo Łagodności (akurat) - bierz nas w karby wobec tego, a ja obiecuję, że będę grzeczna... ;)
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 20:16
Nic z tego Rzepusia ;) Słodzenie mam we krwi :lol: A jakby było mało, to w szafce trzymam 2 kg żelek Haribo :lol:

No, juz tylko 1,8 kg...
Usunięty dnia 16.03.2009 20:42
Jack, ja poproszę jedną paczuszkę, chociaż maleńką ;) aleś mi smaka narobił ;>
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 20:51
A ja mam całą torbę, bo zawsze z Niemiec przywożę są tańsze :)

Malpica - mam taką malutka paczuszkę też, zapraszam po odbiór ;)
Usunięty dnia 16.03.2009 21:08
Jack, a gdzie jest Centrum Świata? :p
Nathien dnia 16.03.2009 21:26
A ja? Też dostanę? <prosi>
Jack the Nipper dnia 16.03.2009 21:35
Centrum? U mnie przed blokiem, zaznaczyłem dwoma patykami ;)

Tez dostaniesz Nathien, żelkow mam duzo ;)
bosski_diabel dnia 16.03.2009 22:48
Jack wszak nie piszę prozą ale gratuluję, czytalem parę Twoich komentarzy, i powiem owszem,wszem :)
lina_91 dnia 16.03.2009 23:06
Nie zrezygnowałam. Zostałam karnie usunięta.

Szkoda tylko, że nikt mi nie powiedział, za co.
valdens dnia 16.03.2009 23:18
Widocznie za nic. :)
lina_91 dnia 16.03.2009 23:21
To nie jest śmieszne. :no:
Sagitarius dnia 16.03.2009 23:37
Ja nie widzę problemu. Takie roszady to normalne zjawisko.
valdens dnia 16.03.2009 23:43
Przepraszam, lina_91, to rzeczywiście nie jest śmieszne. Ja tam do Ciebie nic nie mam osobiście, ale nie czarujmy się, bardzo mało działałaś na portalu. Widocznie jesteś bardzo zajęta w realu.
SzalonaJulka dnia 17.03.2009 00:24
Nowy Pan Redaktor polecił mój tekst :) bardzo mi miło Jack :D
Życzę przyjemnego redektorowania...
Scheina dnia 17.03.2009 07:31
Jak wy możecie! :) Nikt nie otworzył butelki szampana? A gdzie fanfary?! :p :):)

Nie było mnie przez kilka dni, a tu takie zmiany :bigeek::bigeek: No, no <kiwa głową z podziwem>.
al_qubain dnia 17.03.2009 08:49
wczoraj Jack polewał czystą... :yes::yes:
lina_91 dnia 17.03.2009 10:05
Roszady moze i tak, ale nie za plecami glownej zainteresowanej! Zakpiliscie sobie ze mnie i tyle.

A co do CIEBIE, Valdens, wiesz rownie dobrze jak ja ze kilku adminow takze NIE odwiedza pp codziennie. Ale wykopaliscie mnie.
valdens dnia 17.03.2009 10:36
http://portal-pisarski.pl/infusions/wob_team/index.php?page=2 - oni odwiedzają pp codziennie (choć obowiązku oczywiście nie ma)


masz rację jeśli chodzi o tych informatyków. http://portal-pisarski.pl/infusions/wob_team/index.php?page=1
przychodzą średnio raz na kwartał. to smutne :(
ginger dnia 17.03.2009 10:43
Gratuluję Jack :D

Sądzę, że się sprawdzisz :yes:
milla dnia 17.03.2009 11:37
kurde, zaś sie nowemu podlizywać:D
zbigniew_n dnia 17.03.2009 19:38
Przeczytałem newsa, przeczytałem komentarze pod nim i muszę przyznać rację linie_91. Tak się nie powinno postępować, to jest, mówiąc bardzo delikatnie, bardzo nieeleganckie.

Jedna uwaga do treści newsa, odnośnie liczby wykrzykników po słowie "Gratulujemy" - albo trzy, albo jeden.
lina_91 dnia 18.03.2009 16:13
A najgłupsze jest to, że chciałam zrezygnować.
Anaris dnia 18.03.2009 19:22
Tak, nie martw się Lino :)

Gratuluję, Jack :D
No to teraz będzie rozróba :smilewinkgrin: :)
Abigail dnia 19.03.2009 18:39
Wypada mi tylko pogratulować :)
Liczę na to, że jak w końcu zamieszczę tu swoje literki, to zapoznaczsz się z nimi i konstruktywnie dołożysz ile wlezie ;)
Hyper dnia 23.03.2009 09:52
Jack gratuluję, bardzo się z tego cieszę! Zawsze poważałam Twoje opinie i dokładność w komentowaniu.
Lino, uważam, że należało Ci się powiadomienie. Zasady kultury, ot i wszystko. Z drugiej strony - masz więcej czasu na pisanie. Chciałabym kupić Sanitariuszce, wreszcie normalnie ją przeczytać od dechy do dechy i postawić na półce.
lina_91 dnia 18.04.2009 00:24
To nie zależy od czasu, a szczęścia i głupoty wydawcy :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:kertynager4