Osobowość ćmy - Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola - Osobowość ćmy

Ośmioro przyjaciół. Niby znają się jak łyse konie. Niby... Bo cierpią, błądzą, potykają się i upadają, zanim po omacku dojdą do najoczywistszej prawdy: w życiu liczy się tylko miłość i tylko ona pozwala dokonywać właściwych wyborów. Wszystko inne zawodzi.

Katarzyna Grochola - autorka bestsellerowej serii o Judycie, a także dwóch innych powieści, tomów opowiadań i rozmów. Urodziła się w 1957 roku w Krotoszynie. Obecnie mieszka w Milanówku pod Warszawą. Zanim zajęła się dziennikarstwem, a ostatecznie literaturą, była m.in. salową, korektorką, aktorką, dyrektorem składu celnego, a nawet - konsultantką w biurze matrymonialnym.

Źródło: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/


425927.jpg
lina_91 · 11:49 23.03.2009 · 11 ·
Komentarze
Usunięty dnia 23.03.2009 11:57
W 2005 roku czytałam książki Grocholi i nie powiem, żeby zrobiły na mnie jakiekolwiek wrażenie. A były to "Nigdy w życiu", "Serce na temblaku" i "Ja wam pokażę". Niewiele się to różniło jeżeli chodzi o styl od "Dziennika Bridget Jones" Helen Fielding, który przeczytałam niedługo po nich. Jest to z pewnością lektura dla niewymagającego czytelnika, a chcącego jakoś zapełnić swój wolny czas.
lina_91 dnia 23.03.2009 12:01
Wiem. Ja Grocholi i tak nie czytam, ale sa ludzie, co ja lubia. A mnie sie nudzi, to szukam jakis newsow ciekawych.
Usunięty dnia 23.03.2009 12:06
Dziwi mnie, że WL o Grocholi pisze :D a gdzie ty to wygrzebałaś? :) bo szukałam i ślepam
Usunięty dnia 23.03.2009 12:10
lin, a o tym konkursie qfant to już gdzieś chyba u nas pisało :) a a propos linka to widać WL też musi z czegoś żyć bo innego wytłumaczenia nie widzę :) no ale jakby ktoś chciał to jest nowe wydanie :)
lina_91 dnia 23.03.2009 12:14
To, ze do niej filmy kreca, nie znaczy, ze jest dobra, a jedynie ze pisze komercyjnie. To nie zaszczyt.

A Ty piszesz z serca :)
Usunięty dnia 23.03.2009 12:15
Może się wtrącę, ale lina Grocholi nie czytała (jak wynika z wypowiedzi) więc nie ma porównania, a jeśli nie czytała to też nie może wiedzieć, że nie lubi (no bo niby dlaczego?).
lina_91 dnia 23.03.2009 14:39
Napisalam, ze nie CZYTAM, a nie ze nigdy nie CZYTALAM. Kiedys pobowalam. I nie spodobalo mi sie, wiec teraz nie czytam. Czy tu wszyscy musza mnie traktowac jak kretynke?
Usunięty dnia 24.03.2009 11:10
Dlaczego tak lina uważasz? :/ To, że inaczej zrozumiałam Twoją wypowiedź, to raczej nieporozumienie wynikające z mojej błędnej interpretacji.
ginger dnia 24.03.2009 11:30
A ja lubię Grocholę :D Pisze lekko, łatwo, można się uśmiechnąć i odpocząć przy jej książkach. Czasem potrzeba przerwy od lektur trudniejszych ;)
lina_91 dnia 24.03.2009 13:31
Bo mam dola i nic mi nie wychodzi. Nic osobistego.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:abefepyk
Wspierają nas