Osobowość ćmy - Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola - Osobowość ćmy

Ośmioro przyjaciół. Niby znają się jak łyse konie. Niby... Bo cierpią, błądzą, potykają się i upadają, zanim po omacku dojdą do najoczywistszej prawdy: w życiu liczy się tylko miłość i tylko ona pozwala dokonywać właściwych wyborów. Wszystko inne zawodzi.

Katarzyna Grochola - autorka bestsellerowej serii o Judycie, a także dwóch innych powieści, tomów opowiadań i rozmów. Urodziła się w 1957 roku w Krotoszynie. Obecnie mieszka w Milanówku pod Warszawą. Zanim zajęła się dziennikarstwem, a ostatecznie literaturą, była m.in. salową, korektorką, aktorką, dyrektorem składu celnego, a nawet - konsultantką w biurze matrymonialnym.

Źródło: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/


425927.jpg
lina_91 · 11:49 23.03.2009 · 11 ·
Komentarze
Usunięty dnia 23.03.2009 11:57
W 2005 roku czytałam książki Grocholi i nie powiem, żeby zrobiły na mnie jakiekolwiek wrażenie. A były to "Nigdy w życiu", "Serce na temblaku" i "Ja wam pokażę". Niewiele się to różniło jeżeli chodzi o styl od "Dziennika Bridget Jones" Helen Fielding, który przeczytałam niedługo po nich. Jest to z pewnością lektura dla niewymagającego czytelnika, a chcącego jakoś zapełnić swój wolny czas.
lina_91 dnia 23.03.2009 12:01
Wiem. Ja Grocholi i tak nie czytam, ale sa ludzie, co ja lubia. A mnie sie nudzi, to szukam jakis newsow ciekawych.
Usunięty dnia 23.03.2009 12:06
Dziwi mnie, że WL o Grocholi pisze :D a gdzie ty to wygrzebałaś? :) bo szukałam i ślepam
Usunięty dnia 23.03.2009 12:10
lin, a o tym konkursie qfant to już gdzieś chyba u nas pisało :) a a propos linka to widać WL też musi z czegoś żyć bo innego wytłumaczenia nie widzę :) no ale jakby ktoś chciał to jest nowe wydanie :)
lina_91 dnia 23.03.2009 12:14
To, ze do niej filmy kreca, nie znaczy, ze jest dobra, a jedynie ze pisze komercyjnie. To nie zaszczyt.

A Ty piszesz z serca :)
Usunięty dnia 23.03.2009 12:15
Może się wtrącę, ale lina Grocholi nie czytała (jak wynika z wypowiedzi) więc nie ma porównania, a jeśli nie czytała to też nie może wiedzieć, że nie lubi (no bo niby dlaczego?).
lina_91 dnia 23.03.2009 14:39
Napisalam, ze nie CZYTAM, a nie ze nigdy nie CZYTALAM. Kiedys pobowalam. I nie spodobalo mi sie, wiec teraz nie czytam. Czy tu wszyscy musza mnie traktowac jak kretynke?
Usunięty dnia 24.03.2009 11:10
Dlaczego tak lina uważasz? :/ To, że inaczej zrozumiałam Twoją wypowiedź, to raczej nieporozumienie wynikające z mojej błędnej interpretacji.
ginger dnia 24.03.2009 11:30
A ja lubię Grocholę :D Pisze lekko, łatwo, można się uśmiechnąć i odpocząć przy jej książkach. Czasem potrzeba przerwy od lektur trudniejszych ;)
lina_91 dnia 24.03.2009 13:31
Bo mam dola i nic mi nie wychodzi. Nic osobistego.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 21:57
Świetnie piszesz, aż miło czytać »
Yaro
23/03/2019 18:37
Dziękuję bardzo . Miło słyszeć takie słowa. ,piszę od… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
  • Kushi