Trzecie urodziny portalu coraz bliżej - 31 Marca zamknięcie listy.
Piątego kwietnia miną trzy lata od powstania portalu pisarskiego. Przypominamy, że w Maju, z tej okazji jest organizowany okolicznościowy zlot użytkowników w Warszawie. Spotkanie jest planowane na dni 30 - 31 maja. Prosimy Wszystkich, którzy ostatecznie zdecydowali się na sto procent, aby wpłacali zaliczki w wysokości dwudziestu złotych na wskazane konto. Termin zgłoszeń mija 31 marca! Poniżej wszystkie potrzebne linki oraz wstępna lista chętnych:


Ostatnie strony dyskusji tematu ogólnego

Informacje odnośnie zaliczek


Lista osób (stan na 25 marca)
1. Ginger (pewna) kontakt w sprawie noclegu
2 Tequila (pewna)
3. Asliae (pewna)
4. SalonaJulka (pewna) + nocleg - załatwiony u Ginger
5 Abigeil (pewna)
6 Vimba (pewna?)
7 Jack de Nipper (pewny)
8 Sagitarius (pewny) + nocleg
9 Tomasz Obłuda (pewny)
10 Joachim (pewny)
11 DamianMorfeusz (pewny)
12 Passi (prawie pewna)
13 Aithiel (prawie pewny)
14 Afternoon (pewny)
15 Bosski_diabeł (pewny) kontakt w sprawie noclegu
16 Bury_wilk (pewny)
17 Figurka (pewna)
18 pw (pewny)
19, 20 Jerzy (wstępnie)
21 Valdens (wstępnie)
22 Milla (roboczo)
23 Satis - Verborum (roboczo)
24 Lunar (wstępnie)
25 Miladora (tajemniczo milcząca)
26 Arkady (niewiedzący)
27 WholeTruth (Nie wiadomo, czy puszczona)
28 Vainllivi (niezdecydowana)
29 Atreides (mało prawdopodobne)
30 Rusma (wstępnie)
Sagitarius · 19:39 25.03.2009 · 11 ·
Komentarze
Sagitarius dnia 26.03.2009 22:19
Poprawione.

P.S w Twojej liście z forum też jest błąd ;)
Sagitarius dnia 26.03.2009 23:38
Ok, nieważne już. Dzięki za wskazanie błędu.

Pozdrawiam.
msh dnia 27.03.2009 12:14
cholera, aż żałuję, że się nie mogę przyłączyć, ale będę Was wspierał duchowo i wypiję za wasze zdrowie i spotkanie. pozdrawiam. msh
Afternoon dnia 27.03.2009 15:09
hm... jak nie muszę u nikogo noclegować, to też mam 2 dychy płacić? bo obecnie nie stać mnie na herbatę za 2,50, o dwudziestu złotych nie wspominając :p aa, rezerwacja, no tak. ok, to się postaram chociaż do końca marca to może być ciężko :/
Vanillivi dnia 27.03.2009 22:56
Ja jestem już zdecydowana, że pojadę, tylko wracam na noc do Łodzi.
W poniedziałek zapłacę.
Ps. Przekręciliście mojego nicka.
Miladora dnia 28.03.2009 23:06
A ja będę mieć niestety ważną uroczystość rodzinną i nici raczej z przyjazdu... :shy:
milla dnia 30.03.2009 07:46
MIllę ominie wszystko w tym roku chyba:(
milla dnia 30.03.2009 14:12
dokładnie
lina_91 dnia 30.03.2009 14:55
Zazdroszcze, ale ja w maju bede kula do matury... w dodatku za morzem...
Arkady dnia 30.03.2009 21:19
Niestety... Dostałem popalić po Krakowie, więc nie dam rady...

A tak poważnie: Termin mi nie pasuje... Niestety... Życzę miłej zabawy... :D
lina_91 dnia 31.03.2009 14:30
Ja w kwietniu, prawie miesiac, w Slupsku, ewentualnie w Gdansku. Potem w wakacje, raczej te same rejony, ewentualnie Wawa jeszcze dojdzie. Mialam zwiedzic Krakow, ale w tym roku raczej nie wyjdzie.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
22/02/2017 09:07
Coraz ciekawiej się robi, atmosfera gęstnieje, ujawnia się… »
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:24
Najnowszy:zastepczywroc165