Trzecie urodziny portalu coraz bliżej - 31 Marca zamknięcie listy.
Piątego kwietnia miną trzy lata od powstania portalu pisarskiego. Przypominamy, że w Maju, z tej okazji jest organizowany okolicznościowy zlot użytkowników w Warszawie. Spotkanie jest planowane na dni 30 - 31 maja. Prosimy Wszystkich, którzy ostatecznie zdecydowali się na sto procent, aby wpłacali zaliczki w wysokości dwudziestu złotych na wskazane konto. Termin zgłoszeń mija 31 marca! Poniżej wszystkie potrzebne linki oraz wstępna lista chętnych:


Ostatnie strony dyskusji tematu ogólnego

Informacje odnośnie zaliczek


Lista osób (stan na 25 marca)
1. Ginger (pewna) kontakt w sprawie noclegu
2 Tequila (pewna)
3. Asliae (pewna)
4. SalonaJulka (pewna) + nocleg - załatwiony u Ginger
5 Abigeil (pewna)
6 Vimba (pewna?)
7 Jack de Nipper (pewny)
8 Sagitarius (pewny) + nocleg
9 Tomasz Obłuda (pewny)
10 Joachim (pewny)
11 DamianMorfeusz (pewny)
12 Passi (prawie pewna)
13 Aithiel (prawie pewny)
14 Afternoon (pewny)
15 Bosski_diabeł (pewny) kontakt w sprawie noclegu
16 Bury_wilk (pewny)
17 Figurka (pewna)
18 pw (pewny)
19, 20 Jerzy (wstępnie)
21 Valdens (wstępnie)
22 Milla (roboczo)
23 Satis - Verborum (roboczo)
24 Lunar (wstępnie)
25 Miladora (tajemniczo milcząca)
26 Arkady (niewiedzący)
27 WholeTruth (Nie wiadomo, czy puszczona)
28 Vainllivi (niezdecydowana)
29 Atreides (mało prawdopodobne)
30 Rusma (wstępnie)
Wiktor Orzel · 19:39 25.03.2009 · 11 ·
Komentarze
Wiktor Orzel dnia 26.03.2009 22:19
Poprawione.

P.S w Twojej liście z forum też jest błąd ;)
Wiktor Orzel dnia 26.03.2009 23:38
Ok, nieważne już. Dzięki za wskazanie błędu.

Pozdrawiam.
msh dnia 27.03.2009 12:14
cholera, aż żałuję, że się nie mogę przyłączyć, ale będę Was wspierał duchowo i wypiję za wasze zdrowie i spotkanie. pozdrawiam. msh
Afternoon dnia 27.03.2009 15:09
hm... jak nie muszę u nikogo noclegować, to też mam 2 dychy płacić? bo obecnie nie stać mnie na herbatę za 2,50, o dwudziestu złotych nie wspominając :p aa, rezerwacja, no tak. ok, to się postaram chociaż do końca marca to może być ciężko :/
Vanillivi dnia 27.03.2009 22:56
Ja jestem już zdecydowana, że pojadę, tylko wracam na noc do Łodzi.
W poniedziałek zapłacę.
Ps. Przekręciliście mojego nicka.
Miladora dnia 28.03.2009 23:06
A ja będę mieć niestety ważną uroczystość rodzinną i nici raczej z przyjazdu... :shy:
milla dnia 30.03.2009 07:46
MIllę ominie wszystko w tym roku chyba:(
milla dnia 30.03.2009 14:12
dokładnie
lina_91 dnia 30.03.2009 14:55
Zazdroszcze, ale ja w maju bede kula do matury... w dodatku za morzem...
Arkady dnia 30.03.2009 21:19
Niestety... Dostałem popalić po Krakowie, więc nie dam rady...

A tak poważnie: Termin mi nie pasuje... Niestety... Życzę miłej zabawy... :D
lina_91 dnia 31.03.2009 14:30
Ja w kwietniu, prawie miesiac, w Slupsku, ewentualnie w Gdansku. Potem w wakacje, raczej te same rejony, ewentualnie Wawa jeszcze dojdzie. Mialam zwiedzic Krakow, ale w tym roku raczej nie wyjdzie.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/05/2018 23:48
... tytuł przyciąga;) Od czegoś trzeba zacząć.… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:46
Jago, Podobnie jak Ty, też wolę smutne rzeczy i chyba z… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:41
Jago, Bardzo dziękuję za czytanie i opinię. I cieszy… »
Jaga
23/05/2018 23:29
Hej:) Tekst nie jest śmieszny za to trzyma w napięciu i… »
Jaga
23/05/2018 23:17
Nie wiem czy współczuć, czy zazdrościć temu… »
Jaga
23/05/2018 21:30
AntoniGrycuk :) z sympatii do Austera już masz u mnie 10… »
Jaga
23/05/2018 21:19
Ty zaliczyłeś notatkę, a ja byłam w kinie ... i naprawdę… »
Kazjuno
23/05/2018 21:13
Bardzo miło mi Aniu, że przeczytałaś, a Twój komplement jest… »
Lilah
23/05/2018 20:38
Dziękuję, Zolu. Pierwszy raz tłumaczyłam akrostych i… »
Niczyja
23/05/2018 19:23
Maczku, jesteś, ponownie :) No jako, że Petersburg… »
Ania_Basnik
23/05/2018 15:43
Kazjuno Kilka razy czytałam ten odcinek, a jakoś zawsze… »
pociengiel
23/05/2018 08:35
Ciekawa nienachalna poezja, nawet niewymagająca… »
allaska
23/05/2018 08:23
Żółć nic więcej. To peel ma problem nie krzywdzący. Niech… »
allaska
23/05/2018 06:20
Dojechałam do początku :) nic ciekawego jednak tu nie… »
allaska
23/05/2018 06:15
Słodkie użalanie, tak to odbieram :) Pozdrawiam »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/05/2018 13:20
  • Halo?! Halo?! Czy oddałeś/aś już swój głos na wiersze w zaśrodkowaniu? Nie, to nie odkładaj tego na ostatni moment tylko zrób to teraz ;)
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
Ostatnio widziani
Gości online:5
Najnowszy:Kempneres4
Wspierają nas