Requiem do miłości - nowa książka Aleksandra Sowy
Requiem do miłości

Requiem do miłości to zbiór nastrojowych wierszy opatrzonych autorskimi fotografiami. Razem tomik ten towrzy niepowtarzalny, sugestywny klimat samotności i tęsknoty za miłością, aprobatą, bezkomprmisową wolnością. Niestety utraconą, stąd zapewne tyle w nim nihilizmu.

Aleksander Sowa - Pisanie to moja pasja.

Zadebiutowałem w 2005 roku. Wydałem dwanaście publikacji, kolejnej jestem współautorem. Łączny ich nakład to ponad 20 tys. egzemplarzy. Są to publikacje elektroniczne, (tj. e-booki) jak i książki papierowe.

Więcej o książce znajdziecie tutaj: http://www.wydawca.net/requiem.htm
Wiktor Orzel · 22:54 07.08.2009 · 10 ·
Komentarze
Volver dnia 08.08.2009 14:43
Psanie - Pisanie

czy Aleksander Sowa to nie jest ten niespełniony pan co odszedł w smutku, gdy z portalem żegnał się imć Pilipiuk?
Usunięty dnia 08.08.2009 16:05
http://plath.pl/wiersz14095.html

:p ciekawe jaką to by u nas dostało ocenę
sirmicho dnia 08.08.2009 22:38
Volver - pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem, co mi tam. Tak to ten sam pan. Właśnie dziś czytałem sobie ten bardzo ciekawy temat.
Usunięty dnia 09.08.2009 12:07
gratuluję wydania :)
Volver dnia 09.08.2009 12:39
łożeszty. jak takie wiersze wydają, to ja nie mam wątpliwości, że wydadzą mnie xD
Usunięty dnia 09.08.2009 19:02
tak to jest wydawać samego siebie :/ niestety dziś każdy to może robić, tylko co z tego jak potem pozytywnych recenzji ze świecą szukać?
Miladora dnia 14.08.2009 16:57
Tak prawdę mówiąc, tytuł tego tomika wierszy jest całkowicie błędny, ponieważ słowa "requiem" nigdy nie używa się w znaczeniu "do" gdyż nie jest to "oda do", tylko pewnego rodzaju "podzwonne", a więc "dla".
Szkoda, że nikt nie zwrócił Autorowi na to uwagi...
lina_91 dnia 20.08.2009 22:53
PP schodzi na psy. Nic nie mam do Aleksandra, ale żeby promować takie wierszyki, to już... Tylko mnie za to nie banujcie, co?
Vanillivi dnia 23.08.2009 00:13
Nie chcę zniechęcać autora, ale faktycznie to słabiutkie...
aleksander_sowa dnia 26.09.2009 14:32
Z jadem ;) informuję, że tomik „Requiem do miłości”, który z taką ochotą krytykowaliście zanim go opublikowano jest już dostępny: http://www.e-bookowo.pl/ebooks/.../requiem_do_milosci Zapoznawszy się z nim (choćby we fragmencie) możecie wieszać na mnie psy, koty, wilki, węże i inne zwierzęta gospodarskie z tą jednak różnicą, że za coś konkretnie. Przedtem oberwało mi się jedynie za to, że jestem i kiedyś stwierdziłem, że dla pisarstwa istotne jest aby pisać, a nie po-pisywać się błyskotliwymi komentarzami i krytyką takich ludzi jak np. Andrzej Pilipiuk. Przy okazji: Volver, sirmicho – odebraliście moje odejście jako w niespełnieniu. Spójrzcie na własne komentarze: tak właśnie wygląda smutek i niespełnienie. Albo spełnienie – ale to zależy czy kto chce pisać czy jak wspomniałem po-pisywać (się). hayde – bardzo dziękuję za ciepłe słowo.
--
Wszystkich nie przeżartych syfem pisarsko-grafomańskiej zawiści zapraszam na mój blog: http://wydawca.blogspot.com/ i stronę: http://www.wydawca.net/
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tymczasem1972
17/01/2019 10:45
Dziękuję za komentarze. Tak tematyka smutna i ciągle… »
wiojaw
17/01/2019 10:31
Padłam, leżem i kwiczem :D Aleś pojechaał! Rozumiem,… »
Wiktor Mazurkiewicz
17/01/2019 09:52
Vanillivi Tym razem nie zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE, może… »
wiojaw
17/01/2019 09:16
Dzięki Blanche. Coś z człowieka ma, zapewniam. Jeśli najdzie… »
wiojaw
17/01/2019 09:10
A mnie kojarzy się ostatni czas wydarzeń. Gdzie właśnie… »
Blanche
17/01/2019 07:52
Nie wiem dlaczego, ale na myśl przychodzi mi tu przysłowie -… »
Blanche
17/01/2019 07:50
Wiersz do bardzo głębokiego przemyślenia. Nie wiem czemu ta… »
Blanche
17/01/2019 07:48
Czasami trzeba sobie pomóc, uruchomić własne ja, nie czekać… »
Blanche
17/01/2019 07:46
Jak na wiersz, to trochę skąpy, ale... Temat młodości i… »
Blanche
17/01/2019 07:45
Stanowczo za mało, chce się więcej. Obraz namalowany jak… »
Blanche
17/01/2019 07:43
Tak, zgadzam się. Czegoś mi tutaj brakuje. Może faktycznie… »
Blanche
17/01/2019 07:05
Dziękuję za pozytywny odbiór :) »
Vanillivi
17/01/2019 06:16
Niestety nie mogę się zgodzić, że wiersz jest dopracowany.… »
mike17
16/01/2019 22:36
Nie lubię takich wierszy, gdzie Wiara jest jak pośmiewisko.… »
Hubert Z
16/01/2019 22:00
Yaro Zgadzam się z Czarną. Masz pomysł ale brakuje trochę… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:ycedy
Wspierają nas