Requiem do miłości - nowa książka Aleksandra Sowy
Requiem do miłości

Requiem do miłości to zbiór nastrojowych wierszy opatrzonych autorskimi fotografiami. Razem tomik ten towrzy niepowtarzalny, sugestywny klimat samotności i tęsknoty za miłością, aprobatą, bezkomprmisową wolnością. Niestety utraconą, stąd zapewne tyle w nim nihilizmu.

Aleksander Sowa - Pisanie to moja pasja.

Zadebiutowałem w 2005 roku. Wydałem dwanaście publikacji, kolejnej jestem współautorem. Łączny ich nakład to ponad 20 tys. egzemplarzy. Są to publikacje elektroniczne, (tj. e-booki) jak i książki papierowe.

Więcej o książce znajdziecie tutaj: http://www.wydawca.net/requiem.htm
Wiktor Orzel · 22:54 07.08.2009 · 10 ·
Komentarze
Volver dnia 08.08.2009 14:43
Psanie - Pisanie

czy Aleksander Sowa to nie jest ten niespełniony pan co odszedł w smutku, gdy z portalem żegnał się imć Pilipiuk?
Usunięty dnia 08.08.2009 16:05
http://plath.pl/wiersz14095.html

:p ciekawe jaką to by u nas dostało ocenę
sirmicho dnia 08.08.2009 22:38
Volver - pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem, co mi tam. Tak to ten sam pan. Właśnie dziś czytałem sobie ten bardzo ciekawy temat.
Usunięty dnia 09.08.2009 12:07
gratuluję wydania :)
Volver dnia 09.08.2009 12:39
łożeszty. jak takie wiersze wydają, to ja nie mam wątpliwości, że wydadzą mnie xD
Usunięty dnia 09.08.2009 19:02
tak to jest wydawać samego siebie :/ niestety dziś każdy to może robić, tylko co z tego jak potem pozytywnych recenzji ze świecą szukać?
Miladora dnia 14.08.2009 16:57
Tak prawdę mówiąc, tytuł tego tomika wierszy jest całkowicie błędny, ponieważ słowa "requiem" nigdy nie używa się w znaczeniu "do" gdyż nie jest to "oda do", tylko pewnego rodzaju "podzwonne", a więc "dla".
Szkoda, że nikt nie zwrócił Autorowi na to uwagi...
lina_91 dnia 20.08.2009 22:53
PP schodzi na psy. Nic nie mam do Aleksandra, ale żeby promować takie wierszyki, to już... Tylko mnie za to nie banujcie, co?
Vanillivi dnia 23.08.2009 00:13
Nie chcę zniechęcać autora, ale faktycznie to słabiutkie...
aleksander_sowa dnia 26.09.2009 14:32
Z jadem ;) informuję, że tomik „Requiem do miłości”, który z taką ochotą krytykowaliście zanim go opublikowano jest już dostępny: http://www.e-bookowo.pl/ebooks/.../requiem_do_milosci Zapoznawszy się z nim (choćby we fragmencie) możecie wieszać na mnie psy, koty, wilki, węże i inne zwierzęta gospodarskie z tą jednak różnicą, że za coś konkretnie. Przedtem oberwało mi się jedynie za to, że jestem i kiedyś stwierdziłem, że dla pisarstwa istotne jest aby pisać, a nie po-pisywać się błyskotliwymi komentarzami i krytyką takich ludzi jak np. Andrzej Pilipiuk. Przy okazji: Volver, sirmicho – odebraliście moje odejście jako w niespełnieniu. Spójrzcie na własne komentarze: tak właśnie wygląda smutek i niespełnienie. Albo spełnienie – ale to zależy czy kto chce pisać czy jak wspomniałem po-pisywać (się). hayde – bardzo dziękuję za ciepłe słowo.
--
Wszystkich nie przeżartych syfem pisarsko-grafomańskiej zawiści zapraszam na mój blog: http://wydawca.blogspot.com/ i stronę: http://www.wydawca.net/
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:ulopymuc
Wspierają nas