Requiem do miłości - nowa książka Aleksandra Sowy
Requiem do miłości

Requiem do miłości to zbiór nastrojowych wierszy opatrzonych autorskimi fotografiami. Razem tomik ten towrzy niepowtarzalny, sugestywny klimat samotności i tęsknoty za miłością, aprobatą, bezkomprmisową wolnością. Niestety utraconą, stąd zapewne tyle w nim nihilizmu.

Aleksander Sowa - Pisanie to moja pasja.

Zadebiutowałem w 2005 roku. Wydałem dwanaście publikacji, kolejnej jestem współautorem. Łączny ich nakład to ponad 20 tys. egzemplarzy. Są to publikacje elektroniczne, (tj. e-booki) jak i książki papierowe.

Więcej o książce znajdziecie tutaj: http://www.wydawca.net/requiem.htm
Wiktor Orzel · 22:54 07.08.2009 · 10 ·
Komentarze
Volver dnia 08.08.2009 14:43
Psanie - Pisanie

czy Aleksander Sowa to nie jest ten niespełniony pan co odszedł w smutku, gdy z portalem żegnał się imć Pilipiuk?
Usunięty dnia 08.08.2009 16:05
http://plath.pl/wiersz14095.html

:p ciekawe jaką to by u nas dostało ocenę
sirmicho dnia 08.08.2009 22:38
Volver - pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem, co mi tam. Tak to ten sam pan. Właśnie dziś czytałem sobie ten bardzo ciekawy temat.
Usunięty dnia 09.08.2009 12:07
gratuluję wydania :)
Volver dnia 09.08.2009 12:39
łożeszty. jak takie wiersze wydają, to ja nie mam wątpliwości, że wydadzą mnie xD
Usunięty dnia 09.08.2009 19:02
tak to jest wydawać samego siebie :/ niestety dziś każdy to może robić, tylko co z tego jak potem pozytywnych recenzji ze świecą szukać?
Miladora dnia 14.08.2009 16:57
Tak prawdę mówiąc, tytuł tego tomika wierszy jest całkowicie błędny, ponieważ słowa "requiem" nigdy nie używa się w znaczeniu "do" gdyż nie jest to "oda do", tylko pewnego rodzaju "podzwonne", a więc "dla".
Szkoda, że nikt nie zwrócił Autorowi na to uwagi...
lina_91 dnia 20.08.2009 22:53
PP schodzi na psy. Nic nie mam do Aleksandra, ale żeby promować takie wierszyki, to już... Tylko mnie za to nie banujcie, co?
Vanillivi dnia 23.08.2009 00:13
Nie chcę zniechęcać autora, ale faktycznie to słabiutkie...
aleksander_sowa dnia 26.09.2009 14:32
Z jadem ;) informuję, że tomik „Requiem do miłości”, który z taką ochotą krytykowaliście zanim go opublikowano jest już dostępny: http://www.e-bookowo.pl/ebooks/.../requiem_do_milosci Zapoznawszy się z nim (choćby we fragmencie) możecie wieszać na mnie psy, koty, wilki, węże i inne zwierzęta gospodarskie z tą jednak różnicą, że za coś konkretnie. Przedtem oberwało mi się jedynie za to, że jestem i kiedyś stwierdziłem, że dla pisarstwa istotne jest aby pisać, a nie po-pisywać się błyskotliwymi komentarzami i krytyką takich ludzi jak np. Andrzej Pilipiuk. Przy okazji: Volver, sirmicho – odebraliście moje odejście jako w niespełnieniu. Spójrzcie na własne komentarze: tak właśnie wygląda smutek i niespełnienie. Albo spełnienie – ale to zależy czy kto chce pisać czy jak wspomniałem po-pisywać (się). hayde – bardzo dziękuję za ciepłe słowo.
--
Wszystkich nie przeżartych syfem pisarsko-grafomańskiej zawiści zapraszam na mój blog: http://wydawca.blogspot.com/ i stronę: http://www.wydawca.net/
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas