Wrześniowy PKPZin
Jeśli widzisz swoje nazwisko, napisz do nas!

w dziale Proza:
Jakub Jakubowski, Rafał Wałęka, Radomiła Birkenmajer, Michał Prochownik, Wojciech Grabowski, Marcin Żółtowski, Szymon Swoboda, Arkadiusz Stosur, Wojciech Grabowski, Grzegorz Janusz, Anita Walczak, Marta Górka oraz Krzysztof Pełka,

w dziale Poezja:
Tomasz Dalasiński, Seweryn Gorczak, Robert Rybicki, Piotr Jordan, Jacek Krajl, ewelina Nakielska, Maciej Gierszewski, Paweł Łęczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Łukasz Witkowski oraz Arkadiusz Stosur,

w dziale Fotografia:
Malwina Atras, Marcin Kempski, Łukasz Albiński, Alicja Reczek, Katarzyna Rzeszowska, Anastazja Hadyna, Katarzyna Bilska, Barbara Cygan, Bartosz Koplin, Łukasz Knut, Marianna Sikora, Natalia Skirzyńska, Zygmunt Kozimor, Paulina Hebda oraz Piotr Szewczyk,

w dziale Galeria:
Agnieszka Niedźwiadek, Jan Sebastian Wieczorek, Daria Maj, Artur Hejna, Joanna Małoszczyk, Joanna Kasprzak, Kamila Pileszczuk, Marzena Skrzekut, Łukasz Brzozowski, Marcelina Wojtasik, Michalina Grodzka, Jarek Figan oraz Tomasz Karkowski.

www.pkpzin.pl
Sagitarius · 23:03 15.09.2009 · 7 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.09.2009 23:35
Gratulacje, kochani :)

Jak ktoś tu jeszcze widzi siebie, albo kogoś z PP, to wołać ;)
Daniel Madej dnia 18.09.2009 14:12
Gratuluję;)
Szuirad dnia 21.09.2009 14:40
Gratuluję
i trzymakcie tak dalej:D
ginger dnia 22.09.2009 23:30
Gratulacje :D

Kto to Arkadiusz Stosur?
Usunięty dnia 23.09.2009 21:25
to arekogarek :)
mietawczekoladzie dnia 07.11.2009 18:43
hmmm nie rozumiem, ale wołam widze swoje nazwisko: ) powie mi ktos o co chodiz?
BarbaraCygan dnia 09.11.2009 14:05
widzę swoje nazwisko - i nie tylko, bo także imię, i co?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/02/2017 17:36
I chociaż z dolnej półki... Zaintrygował mnie tytuł: ,,… »
Aronia23
21/02/2017 16:30
Utiuszo, wiersz przejmujący bardzo i łapiący chwile w… »
mike17
21/02/2017 16:22
Lilu, jakże miło mi czytać Twój koment :) Bardzo dbam o… »
Aronia23
21/02/2017 16:19
Swistaczku, :))) »
swistakos
21/02/2017 16:05
To taka jakby miniatura, więc jest napisane krótko. Może… »
JOLA S.
21/02/2017 15:59
Michale, zgrabnie napisane opko i dobrze się czyta. Właśnie… »
Lilah
21/02/2017 15:42
Mike, znowu mnie zaskoczyłeś swoją kolejną historią o… »
Aronia23
21/02/2017 15:16
Agreolik, ten felieton o sferze marzeń traktuje? Ja , wg… »
mike17
21/02/2017 14:54
Miki, Aniu, bardzo dziękuje za wizytę i konkretny koment :)»
Bellona
21/02/2017 14:39
Miki znów udało ci sie !! Znów nie przegadałeś :) ale za to… »
purpur
21/02/2017 14:36
No jestem, no nie mogłem sobie odmówić przyjemności… »
purpur
21/02/2017 14:23
No spojrzałem w Twój tekst. Przyznaję się bez bicia, że… »
Damroka
21/02/2017 14:22
Cieszę się, że ktoś widzi to podobnie. Cudna Studnia :) Do… »
mike17
21/02/2017 13:38
Dzięki wielkie, Krzysztofie, za dogłębny koment :) To… »
JOLA S.
21/02/2017 13:36
Tak, pokora jest cnotą, nie tylko w pisaniu. ;) Poprawiam… »
ShoutBox
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:28
  • Ja też:) To wszystko zmysły przecież...
  • faith
  • 20/02/2017 20:17
  • Niczyjko, to świetny sposób zapamiętywania, chyba zresztą najskuteczniejszy Ja mam tak jeszcze np. z zapachami. :)
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:12
  • To też piękne:) Ja pamiętam zmysłami... Of Monsters and Men, Birdy, Bjork 'Yoga" i inne Twoje piosenki, które trafiły w moje zapamiętanie:)
  • faith
  • 20/02/2017 19:58
  • No proszę, jak miło słyszeć, że coś zapada w pamięć! :) Ja do niej często wracam. Szczególnie w takie wieczory jak ten. :) Gramofonie, obyś miał rację. ;) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:38
Najnowszy:polkertanasa