Wrześniowy PKPZin
Jeśli widzisz swoje nazwisko, napisz do nas!

w dziale Proza:
Jakub Jakubowski, Rafał Wałęka, Radomiła Birkenmajer, Michał Prochownik, Wojciech Grabowski, Marcin Żółtowski, Szymon Swoboda, Arkadiusz Stosur, Wojciech Grabowski, Grzegorz Janusz, Anita Walczak, Marta Górka oraz Krzysztof Pełka,

w dziale Poezja:
Tomasz Dalasiński, Seweryn Gorczak, Robert Rybicki, Piotr Jordan, Jacek Krajl, ewelina Nakielska, Maciej Gierszewski, Paweł Łęczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Łukasz Witkowski oraz Arkadiusz Stosur,

w dziale Fotografia:
Malwina Atras, Marcin Kempski, Łukasz Albiński, Alicja Reczek, Katarzyna Rzeszowska, Anastazja Hadyna, Katarzyna Bilska, Barbara Cygan, Bartosz Koplin, Łukasz Knut, Marianna Sikora, Natalia Skirzyńska, Zygmunt Kozimor, Paulina Hebda oraz Piotr Szewczyk,

w dziale Galeria:
Agnieszka Niedźwiadek, Jan Sebastian Wieczorek, Daria Maj, Artur Hejna, Joanna Małoszczyk, Joanna Kasprzak, Kamila Pileszczuk, Marzena Skrzekut, Łukasz Brzozowski, Marcelina Wojtasik, Michalina Grodzka, Jarek Figan oraz Tomasz Karkowski.

www.pkpzin.pl
Wiktor Orzel · 23:03 15.09.2009 · 7 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.09.2009 23:35
Gratulacje, kochani :)

Jak ktoś tu jeszcze widzi siebie, albo kogoś z PP, to wołać ;)
Daniel Madej dnia 18.09.2009 14:12
Gratuluję;)
Szuirad dnia 21.09.2009 14:40
Gratuluję
i trzymakcie tak dalej:D
ginger dnia 22.09.2009 23:30
Gratulacje :D

Kto to Arkadiusz Stosur?
Usunięty dnia 23.09.2009 21:25
to arekogarek :)
mietawczekoladzie dnia 07.11.2009 18:43
hmmm nie rozumiem, ale wołam widze swoje nazwisko: ) powie mi ktos o co chodiz?
BarbaraCygan dnia 09.11.2009 14:05
widzę swoje nazwisko - i nie tylko, bo także imię, i co?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/06/2018 12:28
No, a trzecie? Mnie w tym proroctwie, Drogi Iluzjonisto,… »
al-szamanka
21/06/2018 12:21
Podobnie jak Gramofonowi czegoś mi tu zabrakło.… »
al-szamanka
21/06/2018 12:16
Na poczatek mała nieścisłość, pewnie się zapędziłeś, ale… »
introwerka
21/06/2018 10:36
Zolu, przede wszystkim, dziękuję bardzo za wspaniałą… »
introwerka
21/06/2018 10:34
Zolu, dziękuję serdecznie za piękne i wnikliwe odczytanie… »
Gramofon
21/06/2018 08:38
Jeśli Polska wygra z Kolumbią to Kolumbia nie ma szans na… »
Silvus
21/06/2018 00:38
Dobre. Trochę zbyt dosłowne jak dla mnie, ale Szymborska… »
Zola111
20/06/2018 23:46
O, jaka miła inspiracja! Jestem bardzo zadowolona z tego… »
Zola111
20/06/2018 23:16
Tak, Intro, ponieważ bardzo oryginalnie wpisałaś treść w… »
Gramofon
20/06/2018 23:07
Jeśli tak zabrzmiało, to lepiej nie mieszaj w to Jezusa. »
Florian Konrad
20/06/2018 22:55
ego? nie mam, pożyczyłem kotu. jeszcze nie oddał. »
Florian Konrad
20/06/2018 22:54
Jezu, zabrzmiało jak prośba, bym się masturbował. Serio. »
Zola111
20/06/2018 22:15
AJW, dziękuję pięknie, że do mnie zajrzałaś. Serdecznie… »
allaska
20/06/2018 22:02
Ajw, pierwotny tytuł tego wiersza brzmiał: rozmaitości,… »
ajw
20/06/2018 22:00
Dziękuję, mede_o. Dzięki takim komentarzom odzyskuję wiarę,… »
ShoutBox
  • mede_a
  • 21/06/2018 06:00
  • Masowy rimming pod wierszem, jeśli jest uzasadniony jego wartością, nie jest niczym nagannym, w przeciwieństwie do jałowego, chamskiego fuckingu, jaki TU niektórzy nieustannie prezentują.
  • jskslg
  • 21/06/2018 01:19
  • lepsze to niż masowy rimming
  • ajw
  • 20/06/2018 21:36
  • Niestety, zgadzam się z Jagą. Mam te same odczucia.
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:28
  • jak śpiewa klasyk "a ja wam mówię wszystko chuj" [link]
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:27
  • Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, rzuć ten portal idź się przejść
  • Jaga
  • 20/06/2018 21:09
  • Załamka. Jestem na PP już 10 lat, nie mieszam się w potyczki słowne, ale to, co reprezentuje sobą Allaska , obniża poziom miejsca, w którym lubię przebywać. To nie jest nonszalancja, to brak kultury
  • allaska
  • 20/06/2018 20:48
  • Esy Floresy, bardzo Ci dziękuję kochana za ten wiersz Twój o wolności, bez niego nie byłoby mojej liszki, ślimaka i fartuszka mamy:) bardzo Ci wdziecznam. A.
  • introwerka
  • 20/06/2018 20:20
  • która podobne pseudokomentarze po prostu ignoruje.
  • introwerka
  • 20/06/2018 20:19
  • Myślę, że Medea zrobiła po prostu eksperyment, jak by się poczuł ktoś potraktowany czymś takim. Jak widać, nienawiść aż się z allaski wylała, tym bardziej widać, jak anielska jest reakcja Zoli,
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:paullfear177
Wspierają nas