Wrześniowy PKPZin
Jeśli widzisz swoje nazwisko, napisz do nas!

w dziale Proza:
Jakub Jakubowski, Rafał Wałęka, Radomiła Birkenmajer, Michał Prochownik, Wojciech Grabowski, Marcin Żółtowski, Szymon Swoboda, Arkadiusz Stosur, Wojciech Grabowski, Grzegorz Janusz, Anita Walczak, Marta Górka oraz Krzysztof Pełka,

w dziale Poezja:
Tomasz Dalasiński, Seweryn Gorczak, Robert Rybicki, Piotr Jordan, Jacek Krajl, ewelina Nakielska, Maciej Gierszewski, Paweł Łęczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Łukasz Witkowski oraz Arkadiusz Stosur,

w dziale Fotografia:
Malwina Atras, Marcin Kempski, Łukasz Albiński, Alicja Reczek, Katarzyna Rzeszowska, Anastazja Hadyna, Katarzyna Bilska, Barbara Cygan, Bartosz Koplin, Łukasz Knut, Marianna Sikora, Natalia Skirzyńska, Zygmunt Kozimor, Paulina Hebda oraz Piotr Szewczyk,

w dziale Galeria:
Agnieszka Niedźwiadek, Jan Sebastian Wieczorek, Daria Maj, Artur Hejna, Joanna Małoszczyk, Joanna Kasprzak, Kamila Pileszczuk, Marzena Skrzekut, Łukasz Brzozowski, Marcelina Wojtasik, Michalina Grodzka, Jarek Figan oraz Tomasz Karkowski.

www.pkpzin.pl
Wiktor Orzel · 23:03 15.09.2009 · 7 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.09.2009 23:35
Gratulacje, kochani :)

Jak ktoś tu jeszcze widzi siebie, albo kogoś z PP, to wołać ;)
Daniel Madej dnia 18.09.2009 14:12
Gratuluję;)
Szuirad dnia 21.09.2009 14:40
Gratuluję
i trzymakcie tak dalej:D
ginger dnia 22.09.2009 23:30
Gratulacje :D

Kto to Arkadiusz Stosur?
Usunięty dnia 23.09.2009 21:25
to arekogarek :)
mietawczekoladzie dnia 07.11.2009 18:43
hmmm nie rozumiem, ale wołam widze swoje nazwisko: ) powie mi ktos o co chodiz?
BarbaraCygan dnia 09.11.2009 14:05
widzę swoje nazwisko - i nie tylko, bo także imię, i co?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
gaga26111
19/10/2017 21:09
Cudo. Nie wiem nawet która fraza mi bardziej leży przy… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:07
Oj, jeszcze... Takie deszcz wydeszczył puste doliny.… »
gaga26111
19/10/2017 21:06
Nie spodziewałam się u ciebie takiego tekstu. Dość oderwany… »
allaska
19/10/2017 21:06
Oryginalny, ciekawy tekst :) zdarzenia z okresu PRLu dobrze… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:05
Tutaj to Pani podryfowała... Całkiem całkiem. Dobrze - to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:51
Najnowszy:Mulcahyaq6
Wspierają nas