Wrześniowy PKPZin
Jeśli widzisz swoje nazwisko, napisz do nas!

w dziale Proza:
Jakub Jakubowski, Rafał Wałęka, Radomiła Birkenmajer, Michał Prochownik, Wojciech Grabowski, Marcin Żółtowski, Szymon Swoboda, Arkadiusz Stosur, Wojciech Grabowski, Grzegorz Janusz, Anita Walczak, Marta Górka oraz Krzysztof Pełka,

w dziale Poezja:
Tomasz Dalasiński, Seweryn Gorczak, Robert Rybicki, Piotr Jordan, Jacek Krajl, ewelina Nakielska, Maciej Gierszewski, Paweł Łęczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Łukasz Witkowski oraz Arkadiusz Stosur,

w dziale Fotografia:
Malwina Atras, Marcin Kempski, Łukasz Albiński, Alicja Reczek, Katarzyna Rzeszowska, Anastazja Hadyna, Katarzyna Bilska, Barbara Cygan, Bartosz Koplin, Łukasz Knut, Marianna Sikora, Natalia Skirzyńska, Zygmunt Kozimor, Paulina Hebda oraz Piotr Szewczyk,

w dziale Galeria:
Agnieszka Niedźwiadek, Jan Sebastian Wieczorek, Daria Maj, Artur Hejna, Joanna Małoszczyk, Joanna Kasprzak, Kamila Pileszczuk, Marzena Skrzekut, Łukasz Brzozowski, Marcelina Wojtasik, Michalina Grodzka, Jarek Figan oraz Tomasz Karkowski.

www.pkpzin.pl
Sagitarius · 23:03 15.09.2009 · 7 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.09.2009 23:35
Gratulacje, kochani :)

Jak ktoś tu jeszcze widzi siebie, albo kogoś z PP, to wołać ;)
Daniel Madej dnia 18.09.2009 14:12
Gratuluję;)
Szuirad dnia 21.09.2009 14:40
Gratuluję
i trzymakcie tak dalej:D
ginger dnia 22.09.2009 23:30
Gratulacje :D

Kto to Arkadiusz Stosur?
Usunięty dnia 23.09.2009 21:25
to arekogarek :)
mietawczekoladzie dnia 07.11.2009 18:43
hmmm nie rozumiem, ale wołam widze swoje nazwisko: ) powie mi ktos o co chodiz?
BarbaraCygan dnia 09.11.2009 14:05
widzę swoje nazwisko - i nie tylko, bo także imię, i co?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
allaska
23/05/2017 18:25
Ania, nie wiem czy to aż tak poetycki język - mam na myśli… »
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:27
Najnowszy:rcsircofwnfrz