Wrześniowy PKPZin
Jeśli widzisz swoje nazwisko, napisz do nas!

w dziale Proza:
Jakub Jakubowski, Rafał Wałęka, Radomiła Birkenmajer, Michał Prochownik, Wojciech Grabowski, Marcin Żółtowski, Szymon Swoboda, Arkadiusz Stosur, Wojciech Grabowski, Grzegorz Janusz, Anita Walczak, Marta Górka oraz Krzysztof Pełka,

w dziale Poezja:
Tomasz Dalasiński, Seweryn Gorczak, Robert Rybicki, Piotr Jordan, Jacek Krajl, ewelina Nakielska, Maciej Gierszewski, Paweł Łęczuk, Grzegorz Kwiatkowski, Łukasz Witkowski oraz Arkadiusz Stosur,

w dziale Fotografia:
Malwina Atras, Marcin Kempski, Łukasz Albiński, Alicja Reczek, Katarzyna Rzeszowska, Anastazja Hadyna, Katarzyna Bilska, Barbara Cygan, Bartosz Koplin, Łukasz Knut, Marianna Sikora, Natalia Skirzyńska, Zygmunt Kozimor, Paulina Hebda oraz Piotr Szewczyk,

w dziale Galeria:
Agnieszka Niedźwiadek, Jan Sebastian Wieczorek, Daria Maj, Artur Hejna, Joanna Małoszczyk, Joanna Kasprzak, Kamila Pileszczuk, Marzena Skrzekut, Łukasz Brzozowski, Marcelina Wojtasik, Michalina Grodzka, Jarek Figan oraz Tomasz Karkowski.

www.pkpzin.pl
Wiktor Orzel · 23:03 15.09.2009 · 7 ·
Komentarze
Usunięty dnia 15.09.2009 23:35
Gratulacje, kochani :)

Jak ktoś tu jeszcze widzi siebie, albo kogoś z PP, to wołać ;)
Daniel Madej dnia 18.09.2009 14:12
Gratuluję;)
Szuirad dnia 21.09.2009 14:40
Gratuluję
i trzymakcie tak dalej:D
ginger dnia 22.09.2009 23:30
Gratulacje :D

Kto to Arkadiusz Stosur?
Usunięty dnia 23.09.2009 21:25
to arekogarek :)
mietawczekoladzie dnia 07.11.2009 18:43
hmmm nie rozumiem, ale wołam widze swoje nazwisko: ) powie mi ktos o co chodiz?
BarbaraCygan dnia 09.11.2009 14:05
widzę swoje nazwisko - i nie tylko, bo także imię, i co?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nuria
25/08/2019 22:16
Zaimków osobowych tyle, że można obdzielić z trzy utwory.… »
Lilah
25/08/2019 21:10
To świetnie, Mike. :) »
Opheliac
25/08/2019 21:04
Kreseczka, głównie Podoba mi się Olaboga City,… »
Opheliac
25/08/2019 20:57
Wodniczko, dziękuję za obecność i "odkopanie" ;) »
AntoniGrycuk
25/08/2019 20:28
Jolu, napisałem ten tekst po przeczytaniu tekstu… »
Kazjuno
25/08/2019 19:28
Narracja niezmiernie ciekawa. Pełno znakomitych porównań i… »
Marek Adam Grabowski
25/08/2019 19:25
Witaj na tym portalu. Na poprzednim nie czytałem demona,… »
Carvedilol
25/08/2019 18:43
Kazjuno Jolu dzięki za przeczytanie i komentarze… »
mike17
25/08/2019 18:22
Całkiem to fajne, Zdzisławie, z humorem i pewnym morałem.… »
Decand
25/08/2019 18:12
Kazjuno - za odczyt dziękuję, za komentarz również.… »
Decand
25/08/2019 18:09
Madawydar - bardzo dziękuję za odczyt i tak pozytywny… »
Kazjuno
25/08/2019 18:09
Zapomniałem o ocenie. Ale, Upsss... i nie mam możliwości… »
JOLA S.
25/08/2019 18:05
Odnajduję w tym tekście znajomy zapach. Czytając, pragnęłam… »
Kazjuno
25/08/2019 18:04
Na mój gust dużo tu poetyckiej prozy pomieszanej z… »
mike17
25/08/2019 18:03
Niebawem trzy nowe miniatury miłosne :) »
ShoutBox
  • Carvedilol
  • 25/08/2019 18:44
  • Vanillivi, dzięki i ode mnie za wrzucenie tekstu
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 16:10
  • Vanilivi, ja też dziękuję za dodanie tekstu po krótkiej przerwie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 13:36
  • Dzięki Vanilivi
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:29
  • Przepraszam wszystkich za problemy z publikacją.
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:28
  • Wrzuciłam jeszcze kilka waszych tekstów, tych które najdłużej zalegały, korzystając z tego, że Wiktor nie zabrał mi jeszcze uprawnień. Mam nadzieję, że sytuacja się niebawem wyklaruje.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:51
  • Jednak Antoni Grycuk masz rację! Moja koleżanka rzeczywiście zasuwa w prozie. Trzeba JEJ dać ochłonąć. Chyba ledwo dyszy przygnieciona stertą makulatury, oczywiście też mojej...
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:27
  • Komentujemy tylko ja z Tobą i jeszcze kilka miłych pań i łaskawych facetów. Reszta milczy; A Feith to moja dobra znajoma, ale od POETÓW. Mnie by na pewno opublikowała. Jednak cisza online. Przykre...
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 10:33
  • Ze specjalną, niekoniecznie związaną, dedykacją: [link]
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 08:57
  • Kazjuno, jest jedna Pani redaktor od prozy, Faith się zowie. Ale widzę, że ten portal umiera. Nie tylko ten. W ciągu 2 lat mojej bytności ilość komentarzy pod prozą spadła drastycznie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 07:21
  • Szkoda, nie mamy redaktor od prozy. Nie mam nic do poetów, ale CI mają wykwalifikowaną trójkę. Nie dziwię się Vanilivi, że nie podołała. Ech, co za niesprawiedliwość...
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:Wojciech
Wspierają nas