Nowy Kozirynek
Już 30.09. w sklepach pojawi się dziesiąty numer Koziegorynku. Tematem przewodnim jest Śmierć.
Jak zwykle w numerze Koleżanki i Koledzy z PP.


W NUMERZE

FELIETONY
Janusz Korwin - Mikke,
Dominika Leszczyńska,
Dariusz Magier,
Natalia Julia Nowak (Natalia Julia Nowak),
Katarzyna Redmerska

NA CENZUROWANYM
Niezwykłe przygody Roberta Robura Mirosława Nahacza, Sidorkiewicza śpiewnik peremptoryjny, Wiedeński high life Jakobe Mansztajna, Michała Kędzierskiego Kot w hipermarkecie, Mohammed Hanif i Wybuchowe mango, Debiut Grzegorza Giedrysa

ESEJE
Marek Chodowski,
Włodzimierz Kowalik,
Tomasz Krzykała,
Dominika Leszczyńska,
Artur Rogalski,
Tomasz Sobieraj

OPOWIADANIA
Eloy M. Cebrian,
Radovan Brenkus,
Adam Buźniak,
Mirosław Pisarkiewicz,
Artur Ziontek

ROZMOWY
Z Janem Henrykiem Cichoszem i Zakiem Tellem

CHIMERA (WIECZNIE ŻYWA)
Jan Lemański

MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska (Lorelay)

POWIEŚĆ
Andrzej Wielecki

DRAMAT
Anty-Gona Ireny Naumowicz

EPISTOLOGIUM
Z. Marka Piechockiego rozmowy listowne

PULP KOZITION
Karol Graczyk - duo o filmie, trochę o muzyce

KOZIE ECHA
Promocja książki Dominiki Leszczyńskiej "Leszek Mądzik. Podróż" oraz Tomasza Krzykały refleksje po lekturze Koziego VIII

PREZENTACJE
"Pustynne Miraże" i GRUPA A3 okiem Mariusza Bobera

WIERSZE
Bożena Barda (malpica), Anna Buchalska, Dariusz Dorosz, Marcin Dydyna, Emma Ernst, Karol Graczyk, Izabela Iwańczuk, Mariusz Kargul, Robert Konca, Ryszard Kornacki, Mariusz Cezary Kosmala (Senesino), Maria Kryńska - Szostak, Agnieszka Magierska, Joanna Małek, Anna Nogaj, Małgorzata Południak, Katarzyna Ryrych, Nestow Sakaczbia, Tomasz Smogór, Tomasz Sobieraj, Leszek Sokołowski, Michał Szulczewski (tycenak), Adam Świć, Celina Woryna, Krystyna Woźniak, Małgorzata Zalewska, Artur Ziontek

ZDJĘCIA
Mariusz Bober, Dariusz Dorosz, GRUPA A3, Mariusz Guzek, Grażyna Hankiewicz, Dariusz Hankiewicz, Bogumiła Jarecka, Marek Leszczyński, Andrzej Łada, Tomasz Młynarczyk, Grzegorz Pawlak, Tomasz Sobieraj



Jednocześnie przypominamy, że do 15.10. można wysyłać teksty do kolejnego numeru, którego tematem będzie Woda.
ginger · 21:30 28.09.2009 · 15 ·
Komentarze
ginger dnia 28.09.2009 22:36
Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom :D
bosski_diabel dnia 28.09.2009 22:46
dołączam sie do gratulacji :)
Usunięty dnia 29.09.2009 01:47
Uprzedzając ewentualne pytania - Michał to ja B) uciekam bom napruty... :lol:
Gratuluję również wszystkim pojawionym :)
zapomin dnia 29.09.2009 16:07
gratulacje. Woda powiadacie. hmmmmm... moze i ja będę lał jakąś wodę (jak w liceum w wypracowaniach :D)
loco dnia 29.09.2009 16:14
Ja dodam, że Filip T. Kubiak, to ja i pierwszy tekst zamieszczony na PP przeze mnie jest też pierwszym opublikowanym.
ginger dnia 29.09.2009 17:15
Wyróżnione :D

Przepraszam, ale nie znam Was po nazwiskach...
evivvalarte dnia 29.09.2009 20:48
gratulation:)
Elwira dnia 29.09.2009 21:39
I ja gratuluję :)
Usunięty dnia 30.09.2009 11:12
o. sporo znanych nazwiska nawet ;) gratuluję wszystkim.

A Małgorzata Południak, to nie stąd?
ginger dnia 30.09.2009 11:15
Małgosia niestety usunęła konto na PP.
Natalia Julia Nowak dnia 30.09.2009 11:20
Hmmm... Niewielu użytkowników PP "wylądowało" w najświeższym "Kozimrynku". Może to jakiś kryzys?
ginger dnia 30.09.2009 11:22
Prozaicy się obijają :mad:
Lorelay dnia 05.10.2009 10:29
"MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska"

Ta ostatnia to ja :) Czyli jednak nie tak do końca obijają :D
loco dnia 05.10.2009 12:38
To gratuluję akurat z miniaturek Twoja, jak się okazuje, podobała mi się najbardziej.
Lorelay dnia 16.10.2009 23:24
Oooo :) Miło słyszeć.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
GreenTeaFan
24/09/2017 00:05
Zacznę od wyjątkowo ważnej dla Ciebie sprawy interpunkcji.… »
Infernus
24/09/2017 00:05
Przez chwilę poczułem się pijany :) napisałeś luźno i… »
Miladora
23/09/2017 23:51
Cała przyjemność po mojej stronie, Kamysiu. :) Uściski.… »
Miladora
23/09/2017 23:48
Niezła opowieść, Hope. I brzmi tak prawdziwie, że zrobiło… »
Esy Floresy
23/09/2017 23:38
Purpur, rzadko bywam w prozie, żeby nie powiedzieć, że… »
Tomasz Kucina
23/09/2017 23:38
Dziękuję, wielka motywacja, asumpt do pracy. Najbardziej… »
kamyczek
23/09/2017 23:04
- ok, Ty tu rządzisz. - jesteś moim niedoścignionym wzorem,… »
Miladora
23/09/2017 23:02
Pomysłowy tytuł z pralką i włoską flagą, a pod nim… »
Miladora
23/09/2017 22:41
Też się nad tym zastanawiałam. :) I trochę mi zeszło,… »
JOLA S.
23/09/2017 22:12
Drogi skroplami, dziękuję za ten mam nadzieję nie ostatni,… »
Miladora
23/09/2017 22:09
Bo lepiej brzmiałoby - stado kawek, które wciąż drą się,… »
Miladora
23/09/2017 22:02
Dziękuję, Tetu - miło Cię zobaczyć ponownie pod wierszem.… »
Miladora
23/09/2017 21:58
Bo byłam jeszcze wtedy piękna i młoda, Lil. ;))) Dzięki,… »
Miladora
23/09/2017 21:50
W pewnym sensie można by tak to odbierać, ale przecież nie… »
skroplami
23/09/2017 20:52
Był sobie kwiat, wyrósł drugi, trzeci, kolejny, jest bukiet… »
ShoutBox
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:29
  • Oo, strepsils też dobry ;p To cieszę się bardzo, że tak to odbierasz, i tak trzymaj! :) Na dobranoc dla wszystkich nie mogących się zaaklimatyzować: [link] :)
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:24
  • Cholineks nein, to z niemiecka, strepsils - ja :) chamstwo można wyczuć od razu, ale póki co nie spotkałem się z tym... opinie jak najbardziej okazały się przydatne...
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:22
  • Dzięki serdeczne, Silve. Już mi trochę lepiej.
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:16
  • @Werko, zdrowia.
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:00
  • życie :) Warto tak potraktować nawet najbardziej "upierdliwą" w naszym odczuciu krytykę, tzn. uczyć się z niej, o ile oczywiście nie przekracza granic chamstwa itp. ;)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:56
  • Dzięki - właśnie się kuruję cholineksem :) Ale serio, myślę, że coś może być w metaforze zimnego prysznicu, czy, powiedzmy, z angielska, takiego showeru, deszczyku, który schładza upał, ale też niesie
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:49
  • Miód i ciepła kołdra Ci zostaje :) po pierwszej publikacji pomyslalem, że wszedłem pod zimny... sory już nie przypominam :)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:25
  • Mam grypę, więc trudno mi sobie wyobrazić zimny prysznic w pozytywnym znaczeniu, ale wytężam wyobraźnię i ... chyba wiem, o co Ci chodzi ;)
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:20
  • Nie pocieszylas mnie :) za to portal jest jak zimny prysznic - w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
  • introwerka
  • 23/09/2017 23:38
  • Infernus - na to nie licz, Poczekalnia jest jak walizka albo dziecko - co włożysz, to wyjmiesz ;)
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:Moe
Wspierają nas