Nowy Kozirynek
Już 30.09. w sklepach pojawi się dziesiąty numer Koziegorynku. Tematem przewodnim jest Śmierć.
Jak zwykle w numerze Koleżanki i Koledzy z PP.


W NUMERZE

FELIETONY
Janusz Korwin - Mikke,
Dominika Leszczyńska,
Dariusz Magier,
Natalia Julia Nowak (Natalia Julia Nowak),
Katarzyna Redmerska

NA CENZUROWANYM
Niezwykłe przygody Roberta Robura Mirosława Nahacza, Sidorkiewicza śpiewnik peremptoryjny, Wiedeński high life Jakobe Mansztajna, Michała Kędzierskiego Kot w hipermarkecie, Mohammed Hanif i Wybuchowe mango, Debiut Grzegorza Giedrysa

ESEJE
Marek Chodowski,
Włodzimierz Kowalik,
Tomasz Krzykała,
Dominika Leszczyńska,
Artur Rogalski,
Tomasz Sobieraj

OPOWIADANIA
Eloy M. Cebrian,
Radovan Brenkus,
Adam Buźniak,
Mirosław Pisarkiewicz,
Artur Ziontek

ROZMOWY
Z Janem Henrykiem Cichoszem i Zakiem Tellem

CHIMERA (WIECZNIE ŻYWA)
Jan Lemański

MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska (Lorelay)

POWIEŚĆ
Andrzej Wielecki

DRAMAT
Anty-Gona Ireny Naumowicz

EPISTOLOGIUM
Z. Marka Piechockiego rozmowy listowne

PULP KOZITION
Karol Graczyk - duo o filmie, trochę o muzyce

KOZIE ECHA
Promocja książki Dominiki Leszczyńskiej "Leszek Mądzik. Podróż" oraz Tomasza Krzykały refleksje po lekturze Koziego VIII

PREZENTACJE
"Pustynne Miraże" i GRUPA A3 okiem Mariusza Bobera

WIERSZE
Bożena Barda (malpica), Anna Buchalska, Dariusz Dorosz, Marcin Dydyna, Emma Ernst, Karol Graczyk, Izabela Iwańczuk, Mariusz Kargul, Robert Konca, Ryszard Kornacki, Mariusz Cezary Kosmala (Senesino), Maria Kryńska - Szostak, Agnieszka Magierska, Joanna Małek, Anna Nogaj, Małgorzata Południak, Katarzyna Ryrych, Nestow Sakaczbia, Tomasz Smogór, Tomasz Sobieraj, Leszek Sokołowski, Michał Szulczewski (tycenak), Adam Świć, Celina Woryna, Krystyna Woźniak, Małgorzata Zalewska, Artur Ziontek

ZDJĘCIA
Mariusz Bober, Dariusz Dorosz, GRUPA A3, Mariusz Guzek, Grażyna Hankiewicz, Dariusz Hankiewicz, Bogumiła Jarecka, Marek Leszczyński, Andrzej Łada, Tomasz Młynarczyk, Grzegorz Pawlak, Tomasz Sobieraj



Jednocześnie przypominamy, że do 15.10. można wysyłać teksty do kolejnego numeru, którego tematem będzie Woda.
ginger · 21:30 28.09.2009 · 15 ·
Komentarze
ginger dnia 28.09.2009 22:36
Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom :D
bosski_diabel dnia 28.09.2009 22:46
dołączam sie do gratulacji :)
Usunięty dnia 29.09.2009 01:47
Uprzedzając ewentualne pytania - Michał to ja B) uciekam bom napruty... :lol:
Gratuluję również wszystkim pojawionym :)
zapomin dnia 29.09.2009 16:07
gratulacje. Woda powiadacie. hmmmmm... moze i ja będę lał jakąś wodę (jak w liceum w wypracowaniach :D)
loco dnia 29.09.2009 16:14
Ja dodam, że Filip T. Kubiak, to ja i pierwszy tekst zamieszczony na PP przeze mnie jest też pierwszym opublikowanym.
ginger dnia 29.09.2009 17:15
Wyróżnione :D

Przepraszam, ale nie znam Was po nazwiskach...
evivvalarte dnia 29.09.2009 20:48
gratulation:)
Elwira dnia 29.09.2009 21:39
I ja gratuluję :)
Usunięty dnia 30.09.2009 11:12
o. sporo znanych nazwiska nawet ;) gratuluję wszystkim.

A Małgorzata Południak, to nie stąd?
ginger dnia 30.09.2009 11:15
Małgosia niestety usunęła konto na PP.
Natalia Julia Nowak dnia 30.09.2009 11:20
Hmmm... Niewielu użytkowników PP "wylądowało" w najświeższym "Kozimrynku". Może to jakiś kryzys?
ginger dnia 30.09.2009 11:22
Prozaicy się obijają :mad:
Lorelay dnia 05.10.2009 10:29
"MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska"

Ta ostatnia to ja :) Czyli jednak nie tak do końca obijają :D
loco dnia 05.10.2009 12:38
To gratuluję akurat z miniaturek Twoja, jak się okazuje, podobała mi się najbardziej.
Lorelay dnia 16.10.2009 23:24
Oooo :) Miło słyszeć.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
MasterYoda
17/11/2017 22:18
Jako że również wychowywałem się w bloku i całe życie w nim… »
MarcinD
17/11/2017 22:15
Cóż, można mieć gorszy moment ;-). Zabrakło dodatku… »
MasterYoda
17/11/2017 22:10
I co że tekst stary haha. Czyta się przyjemnie, szybko i… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:57
Kochana szamanka. Dziękuję. Czytałam tekst przed… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:51
Dziękuję ślicznie, panowie. Przemyślę sobie wszystko,… »
JOLA S.
17/11/2017 21:43
Michale, dzięki. :) Bardzo gęsty, wzruszający tekst,… »
al-szamanka
17/11/2017 21:43
Tadeuszu, teraz sam możesz podarować Isi stokrotki. »
Niczyja
17/11/2017 21:25
Mi też się podobało. Coś jeszcze potrafię czuć. »
Melock
17/11/2017 21:25
Jeśli to byłby index, czy coś na wzór spisu treści to… »
Lilah
17/11/2017 21:23
Pięknie napisane, delikatnie, wzruszająco. Dzięki, Michale,… »
Melock
17/11/2017 21:17
Hahahaha, znakomite, masz człowieku dystans do siebie. Na… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 21:15
Nie wiem o co próbujesz mnie zapytać, Szanowny Panie… »
hopeless
17/11/2017 21:02
Gaston Bachelard tak naprawdę każde pokolenie ma swoją… »
Jacek Londyn
17/11/2017 20:54
"I co ja teraz mam zrobić?" Myślę, że jeszcze… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 20:45
Moje Pokolenie pojechało by po takiej bandzie. A może nawet… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/11/2017 21:43
  • Z Tadeuszem byliśmy bardzo blisko, i teraz, kiedy Go zabrakło, coś w duszy płacze. Wracam do Jego wierszy, do Jego spuścizny. I uśmiecham się, że dane mi było mieć takiego Przyjaciela.
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 21:23
  • Oj, przysnęło mnie się. Dzień dobry wieczór ponownie. Przemycam raz jeszcze naszą forumową burzę mózgów - raj dla giętkich języków. Zapraszamy do pomocy! [link]
  • al-szamanka
  • 17/11/2017 21:18
  • Michale, dziękuję, że przypomniałeś tę miniaturę - popłakałam się. Isia na pewno dostała stokrotki... na pewno!
  • mike17
  • 17/11/2017 20:03
  • Chciałbym polecić piękną i wzruszającą miniaturę Tadeusza : [link]
  • mike17
  • 17/11/2017 18:43
  • Ostatnie dni GŁOSOWANIA zapraszają i wzywają do obywatelskiego obowiązku - głosujcie, a poznamy zwycięzcę : [link]
  • SanaiStark
  • 17/11/2017 18:15
  • A na wieczór podsyłam taki oto śliczny utworek: [link]
  • BeNeK
  • 17/11/2017 17:48
  • A ja w taki już zimny wieczór zapraszam na grzańca :D i honorowa kolejka dla @Alen ;)
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 17:04
  • Dobry wieczór, ludziki, w piąteczek. Zapraszamy do dyskusji o nowej stronie, jej nazwie i nowych kategoriach na PP! Zaintrygowani? [link]
  • Silvus