Nowy Kozirynek
Już 30.09. w sklepach pojawi się dziesiąty numer Koziegorynku. Tematem przewodnim jest Śmierć.
Jak zwykle w numerze Koleżanki i Koledzy z PP.


W NUMERZE

FELIETONY
Janusz Korwin - Mikke,
Dominika Leszczyńska,
Dariusz Magier,
Natalia Julia Nowak (Natalia Julia Nowak),
Katarzyna Redmerska

NA CENZUROWANYM
Niezwykłe przygody Roberta Robura Mirosława Nahacza, Sidorkiewicza śpiewnik peremptoryjny, Wiedeński high life Jakobe Mansztajna, Michała Kędzierskiego Kot w hipermarkecie, Mohammed Hanif i Wybuchowe mango, Debiut Grzegorza Giedrysa

ESEJE
Marek Chodowski,
Włodzimierz Kowalik,
Tomasz Krzykała,
Dominika Leszczyńska,
Artur Rogalski,
Tomasz Sobieraj

OPOWIADANIA
Eloy M. Cebrian,
Radovan Brenkus,
Adam Buźniak,
Mirosław Pisarkiewicz,
Artur Ziontek

ROZMOWY
Z Janem Henrykiem Cichoszem i Zakiem Tellem

CHIMERA (WIECZNIE ŻYWA)
Jan Lemański

MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska (Lorelay)

POWIEŚĆ
Andrzej Wielecki

DRAMAT
Anty-Gona Ireny Naumowicz

EPISTOLOGIUM
Z. Marka Piechockiego rozmowy listowne

PULP KOZITION
Karol Graczyk - duo o filmie, trochę o muzyce

KOZIE ECHA
Promocja książki Dominiki Leszczyńskiej "Leszek Mądzik. Podróż" oraz Tomasza Krzykały refleksje po lekturze Koziego VIII

PREZENTACJE
"Pustynne Miraże" i GRUPA A3 okiem Mariusza Bobera

WIERSZE
Bożena Barda (malpica), Anna Buchalska, Dariusz Dorosz, Marcin Dydyna, Emma Ernst, Karol Graczyk, Izabela Iwańczuk, Mariusz Kargul, Robert Konca, Ryszard Kornacki, Mariusz Cezary Kosmala (Senesino), Maria Kryńska - Szostak, Agnieszka Magierska, Joanna Małek, Anna Nogaj, Małgorzata Południak, Katarzyna Ryrych, Nestow Sakaczbia, Tomasz Smogór, Tomasz Sobieraj, Leszek Sokołowski, Michał Szulczewski (tycenak), Adam Świć, Celina Woryna, Krystyna Woźniak, Małgorzata Zalewska, Artur Ziontek

ZDJĘCIA
Mariusz Bober, Dariusz Dorosz, GRUPA A3, Mariusz Guzek, Grażyna Hankiewicz, Dariusz Hankiewicz, Bogumiła Jarecka, Marek Leszczyński, Andrzej Łada, Tomasz Młynarczyk, Grzegorz Pawlak, Tomasz Sobieraj



Jednocześnie przypominamy, że do 15.10. można wysyłać teksty do kolejnego numeru, którego tematem będzie Woda.
ginger · 21:30 28.09.2009 · 15 ·
Komentarze
ginger dnia 28.09.2009 22:36
Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom :D
bosski_diabel dnia 28.09.2009 22:46
dołączam sie do gratulacji :)
Usunięty dnia 29.09.2009 01:47
Uprzedzając ewentualne pytania - Michał to ja B) uciekam bom napruty... :lol:
Gratuluję również wszystkim pojawionym :)
zapomin dnia 29.09.2009 16:07
gratulacje. Woda powiadacie. hmmmmm... moze i ja będę lał jakąś wodę (jak w liceum w wypracowaniach :D)
loco dnia 29.09.2009 16:14
Ja dodam, że Filip T. Kubiak, to ja i pierwszy tekst zamieszczony na PP przeze mnie jest też pierwszym opublikowanym.
ginger dnia 29.09.2009 17:15
Wyróżnione :D

Przepraszam, ale nie znam Was po nazwiskach...
evivvalarte dnia 29.09.2009 20:48
gratulation:)
Elwira dnia 29.09.2009 21:39
I ja gratuluję :)
Usunięty dnia 30.09.2009 11:12
o. sporo znanych nazwiska nawet ;) gratuluję wszystkim.

A Małgorzata Południak, to nie stąd?
ginger dnia 30.09.2009 11:15
Małgosia niestety usunęła konto na PP.
Natalia Julia Nowak dnia 30.09.2009 11:20
Hmmm... Niewielu użytkowników PP "wylądowało" w najświeższym "Kozimrynku". Może to jakiś kryzys?
ginger dnia 30.09.2009 11:22
Prozaicy się obijają :mad:
Lorelay dnia 05.10.2009 10:29
"MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska"

Ta ostatnia to ja :) Czyli jednak nie tak do końca obijają :D
loco dnia 05.10.2009 12:38
To gratuluję akurat z miniaturek Twoja, jak się okazuje, podobała mi się najbardziej.
Lorelay dnia 16.10.2009 23:24
Oooo :) Miło słyszeć.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/05/2018 23:48
... tytuł przyciąga;) Od czegoś trzeba zacząć.… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:46
Jago, Podobnie jak Ty, też wolę smutne rzeczy i chyba z… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:41
Jago, Bardzo dziękuję za czytanie i opinię. I cieszy… »
Jaga
23/05/2018 23:29
Hej:) Tekst nie jest śmieszny za to trzyma w napięciu i… »
Jaga
23/05/2018 23:17
Nie wiem czy współczuć, czy zazdrościć temu… »
Jaga
23/05/2018 21:30
AntoniGrycuk :) z sympatii do Austera już masz u mnie 10… »
Jaga
23/05/2018 21:19
Ty zaliczyłeś notatkę, a ja byłam w kinie ... i naprawdę… »
Kazjuno
23/05/2018 21:13
Bardzo miło mi Aniu, że przeczytałaś, a Twój komplement jest… »
Lilah
23/05/2018 20:38
Dziękuję, Zolu. Pierwszy raz tłumaczyłam akrostych i… »
Niczyja
23/05/2018 19:23
Maczku, jesteś, ponownie :) No jako, że Petersburg… »
Ania_Basnik
23/05/2018 15:43
Kazjuno Kilka razy czytałam ten odcinek, a jakoś zawsze… »
pociengiel
23/05/2018 08:35
Ciekawa nienachalna poezja, nawet niewymagająca… »
allaska
23/05/2018 08:23
Żółć nic więcej. To peel ma problem nie krzywdzący. Niech… »
allaska
23/05/2018 06:20
Dojechałam do początku :) nic ciekawego jednak tu nie… »
allaska
23/05/2018 06:15
Słodkie użalanie, tak to odbieram :) Pozdrawiam »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/05/2018 13:20
  • Halo?! Halo?! Czy oddałeś/aś już swój głos na wiersze w zaśrodkowaniu? Nie, to nie odkładaj tego na ostatni moment tylko zrób to teraz ;)
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
Ostatnio widziani
Gości online:4
Najnowszy:Kempneres4
Wspierają nas