Nowy Kozirynek
Już 30.09. w sklepach pojawi się dziesiąty numer Koziegorynku. Tematem przewodnim jest Śmierć.
Jak zwykle w numerze Koleżanki i Koledzy z PP.


W NUMERZE

FELIETONY
Janusz Korwin - Mikke,
Dominika Leszczyńska,
Dariusz Magier,
Natalia Julia Nowak (Natalia Julia Nowak),
Katarzyna Redmerska

NA CENZUROWANYM
Niezwykłe przygody Roberta Robura Mirosława Nahacza, Sidorkiewicza śpiewnik peremptoryjny, Wiedeński high life Jakobe Mansztajna, Michała Kędzierskiego Kot w hipermarkecie, Mohammed Hanif i Wybuchowe mango, Debiut Grzegorza Giedrysa

ESEJE
Marek Chodowski,
Włodzimierz Kowalik,
Tomasz Krzykała,
Dominika Leszczyńska,
Artur Rogalski,
Tomasz Sobieraj

OPOWIADANIA
Eloy M. Cebrian,
Radovan Brenkus,
Adam Buźniak,
Mirosław Pisarkiewicz,
Artur Ziontek

ROZMOWY
Z Janem Henrykiem Cichoszem i Zakiem Tellem

CHIMERA (WIECZNIE ŻYWA)
Jan Lemański

MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska (Lorelay)

POWIEŚĆ
Andrzej Wielecki

DRAMAT
Anty-Gona Ireny Naumowicz

EPISTOLOGIUM
Z. Marka Piechockiego rozmowy listowne

PULP KOZITION
Karol Graczyk - duo o filmie, trochę o muzyce

KOZIE ECHA
Promocja książki Dominiki Leszczyńskiej "Leszek Mądzik. Podróż" oraz Tomasza Krzykały refleksje po lekturze Koziego VIII

PREZENTACJE
"Pustynne Miraże" i GRUPA A3 okiem Mariusza Bobera

WIERSZE
Bożena Barda (malpica), Anna Buchalska, Dariusz Dorosz, Marcin Dydyna, Emma Ernst, Karol Graczyk, Izabela Iwańczuk, Mariusz Kargul, Robert Konca, Ryszard Kornacki, Mariusz Cezary Kosmala (Senesino), Maria Kryńska - Szostak, Agnieszka Magierska, Joanna Małek, Anna Nogaj, Małgorzata Południak, Katarzyna Ryrych, Nestow Sakaczbia, Tomasz Smogór, Tomasz Sobieraj, Leszek Sokołowski, Michał Szulczewski (tycenak), Adam Świć, Celina Woryna, Krystyna Woźniak, Małgorzata Zalewska, Artur Ziontek

ZDJĘCIA
Mariusz Bober, Dariusz Dorosz, GRUPA A3, Mariusz Guzek, Grażyna Hankiewicz, Dariusz Hankiewicz, Bogumiła Jarecka, Marek Leszczyński, Andrzej Łada, Tomasz Młynarczyk, Grzegorz Pawlak, Tomasz Sobieraj



Jednocześnie przypominamy, że do 15.10. można wysyłać teksty do kolejnego numeru, którego tematem będzie Woda.
ginger · 21:30 28.09.2009 · 15 ·
Komentarze
ginger dnia 28.09.2009 22:36
Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom :D
bosski_diabel dnia 28.09.2009 22:46
dołączam sie do gratulacji :)
Usunięty dnia 29.09.2009 01:47
Uprzedzając ewentualne pytania - Michał to ja B) uciekam bom napruty... :lol:
Gratuluję również wszystkim pojawionym :)
zapomin dnia 29.09.2009 16:07
gratulacje. Woda powiadacie. hmmmmm... moze i ja będę lał jakąś wodę (jak w liceum w wypracowaniach :D)
loco dnia 29.09.2009 16:14
Ja dodam, że Filip T. Kubiak, to ja i pierwszy tekst zamieszczony na PP przeze mnie jest też pierwszym opublikowanym.
ginger dnia 29.09.2009 17:15
Wyróżnione :D

Przepraszam, ale nie znam Was po nazwiskach...
evivvalarte dnia 29.09.2009 20:48
gratulation:)
Elwira dnia 29.09.2009 21:39
I ja gratuluję :)
Usunięty dnia 30.09.2009 11:12
o. sporo znanych nazwiska nawet ;) gratuluję wszystkim.

A Małgorzata Południak, to nie stąd?
ginger dnia 30.09.2009 11:15
Małgosia niestety usunęła konto na PP.
Natalia Julia Nowak dnia 30.09.2009 11:20
Hmmm... Niewielu użytkowników PP "wylądowało" w najświeższym "Kozimrynku". Może to jakiś kryzys?
ginger dnia 30.09.2009 11:22
Prozaicy się obijają :mad:
Lorelay dnia 05.10.2009 10:29
"MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska"

Ta ostatnia to ja :) Czyli jednak nie tak do końca obijają :D
loco dnia 05.10.2009 12:38
To gratuluję akurat z miniaturek Twoja, jak się okazuje, podobała mi się najbardziej.
Lorelay dnia 16.10.2009 23:24
Oooo :) Miło słyszeć.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Wiolin
30/03/2017 22:03
Witaj Adelajdo. Bardzo smutny obraz naszej polskiej… »
Jaga
30/03/2017 21:59
Maurycy Rubikon, jesteś genialny :) Pozdrawiam, Jaga »
Jaga
30/03/2017 21:49
Czekam na ciąg dalszy:) »
Wiolin
30/03/2017 21:34
Witaj Opheliac. Rzadko widuję Ciebie w tak krótkiej… »
Wiolin
30/03/2017 21:24
Zingaro. To jest b ładnie skrojony wiersz, choć osobiście… »
allaska
30/03/2017 21:21
Tak jak sobie głośno czytam, to w rytmie rapu tekst nawet… »
Zola111
30/03/2017 21:19
Wiolinie, bardzo miło widzieć Twój powrót! Serdecznie… »
Wiolin
30/03/2017 21:10
Witaj Zoleńko. Kolejny świetny wiersz do dobrej… »
Carvedilol
30/03/2017 21:09
Jolu, Niczyja Dziękuję za komentarze Zdaję sobie sprawę… »
Wiolin
30/03/2017 20:37
Procesjo. No i widać że można... Pallas dał sobie z… »
Wiolin
30/03/2017 20:33
Witaj Al. Ano właśnie, kropla i kropka - otwierają tyle… »
allaska
30/03/2017 20:30
"umar­li o po dal wy­rzekł się prze­żyć" - tego… »
Pallas
30/03/2017 20:13
Cześć Procesjo, zacznę od "ani" przed drugim… »
Wiolin
30/03/2017 19:59
Witaj Intro. No masz...Jak już coś napiszesz to tylko… »
Opheliac
30/03/2017 19:54
Ciężko przebrnąć przez ten wiersz. Masz na pewno pomysł, ale… »
ShoutBox
  • Aronia23
  • 30/03/2017 22:12
  • [link] ludzie co to się dzieje? Jakiś zastój, smutek, energia = 0. Ale może poprawią się humorki?
  • Jaga
  • 30/03/2017 22:02
  • Gdzie są wiersze z Zaśrodkowania? Chciałabym poczytać i zagłosować:)
  • czarnanna
  • 30/03/2017 16:45
  • niezly-belfer.blogspot.com jacyś chętni do tablicy? ;)
  • Zola111
  • 29/03/2017 23:31
  • Dziś nikt nie zagłosował. Hmmmm Mam nadzieję, że jutro znajdzie się czas na poczytanie i głosowanie.
  • ApisTaur
  • 29/03/2017 23:28
  • Dzięki ajw. Może coś wykombinuję z tymi bębnami.:) Więcej można znaleźć tu (klikać na białą strzałkę) - [link]
  • ajw
  • 29/03/2017 22:35
  • Fajne Apisie. A masz może jakieś afrykańskie bębny?
  • Carvedilol
  • 29/03/2017 12:26
  • Wiosną wchodzę do ogrodu Z dala od miejskiego smrodu Kwiatów milion do wyboru Moc zapachów, moc kolorów Myślę już nad bukiecikiem Aaaaaa- psik!!! Jestem alergikiem Rymowanka dla dzieci pt.Wiosna
  • ApisTaur