Nowy Kozirynek
Już 30.09. w sklepach pojawi się dziesiąty numer Koziegorynku. Tematem przewodnim jest Śmierć.
Jak zwykle w numerze Koleżanki i Koledzy z PP.


W NUMERZE

FELIETONY
Janusz Korwin - Mikke,
Dominika Leszczyńska,
Dariusz Magier,
Natalia Julia Nowak (Natalia Julia Nowak),
Katarzyna Redmerska

NA CENZUROWANYM
Niezwykłe przygody Roberta Robura Mirosława Nahacza, Sidorkiewicza śpiewnik peremptoryjny, Wiedeński high life Jakobe Mansztajna, Michała Kędzierskiego Kot w hipermarkecie, Mohammed Hanif i Wybuchowe mango, Debiut Grzegorza Giedrysa

ESEJE
Marek Chodowski,
Włodzimierz Kowalik,
Tomasz Krzykała,
Dominika Leszczyńska,
Artur Rogalski,
Tomasz Sobieraj

OPOWIADANIA
Eloy M. Cebrian,
Radovan Brenkus,
Adam Buźniak,
Mirosław Pisarkiewicz,
Artur Ziontek

ROZMOWY
Z Janem Henrykiem Cichoszem i Zakiem Tellem

CHIMERA (WIECZNIE ŻYWA)
Jan Lemański

MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska (Lorelay)

POWIEŚĆ
Andrzej Wielecki

DRAMAT
Anty-Gona Ireny Naumowicz

EPISTOLOGIUM
Z. Marka Piechockiego rozmowy listowne

PULP KOZITION
Karol Graczyk - duo o filmie, trochę o muzyce

KOZIE ECHA
Promocja książki Dominiki Leszczyńskiej "Leszek Mądzik. Podróż" oraz Tomasza Krzykały refleksje po lekturze Koziego VIII

PREZENTACJE
"Pustynne Miraże" i GRUPA A3 okiem Mariusza Bobera

WIERSZE
Bożena Barda (malpica), Anna Buchalska, Dariusz Dorosz, Marcin Dydyna, Emma Ernst, Karol Graczyk, Izabela Iwańczuk, Mariusz Kargul, Robert Konca, Ryszard Kornacki, Mariusz Cezary Kosmala (Senesino), Maria Kryńska - Szostak, Agnieszka Magierska, Joanna Małek, Anna Nogaj, Małgorzata Południak, Katarzyna Ryrych, Nestow Sakaczbia, Tomasz Smogór, Tomasz Sobieraj, Leszek Sokołowski, Michał Szulczewski (tycenak), Adam Świć, Celina Woryna, Krystyna Woźniak, Małgorzata Zalewska, Artur Ziontek

ZDJĘCIA
Mariusz Bober, Dariusz Dorosz, GRUPA A3, Mariusz Guzek, Grażyna Hankiewicz, Dariusz Hankiewicz, Bogumiła Jarecka, Marek Leszczyński, Andrzej Łada, Tomasz Młynarczyk, Grzegorz Pawlak, Tomasz Sobieraj



Jednocześnie przypominamy, że do 15.10. można wysyłać teksty do kolejnego numeru, którego tematem będzie Woda.
ginger · 21:30 28.09.2009 · 15 ·
Komentarze
ginger dnia 28.09.2009 22:36
Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom :D
bosski_diabel dnia 28.09.2009 22:46
dołączam sie do gratulacji :)
Usunięty dnia 29.09.2009 01:47
Uprzedzając ewentualne pytania - Michał to ja B) uciekam bom napruty... :lol:
Gratuluję również wszystkim pojawionym :)
zapomin dnia 29.09.2009 16:07
gratulacje. Woda powiadacie. hmmmmm... moze i ja będę lał jakąś wodę (jak w liceum w wypracowaniach :D)
loco dnia 29.09.2009 16:14
Ja dodam, że Filip T. Kubiak, to ja i pierwszy tekst zamieszczony na PP przeze mnie jest też pierwszym opublikowanym.
ginger dnia 29.09.2009 17:15
Wyróżnione :D

Przepraszam, ale nie znam Was po nazwiskach...
evivvalarte dnia 29.09.2009 20:48
gratulation:)
Elwira dnia 29.09.2009 21:39
I ja gratuluję :)
Usunięty dnia 30.09.2009 11:12
o. sporo znanych nazwiska nawet ;) gratuluję wszystkim.

A Małgorzata Południak, to nie stąd?
ginger dnia 30.09.2009 11:15
Małgosia niestety usunęła konto na PP.
Natalia Julia Nowak dnia 30.09.2009 11:20
Hmmm... Niewielu użytkowników PP "wylądowało" w najświeższym "Kozimrynku". Może to jakiś kryzys?
ginger dnia 30.09.2009 11:22
Prozaicy się obijają :mad:
Lorelay dnia 05.10.2009 10:29
"MINIATURY
Klaudia Bączyk,
Krzysztof T. Dąbrowski,
Marta Gracz,
Urszula Gronowska,
Filip T. Kubiak (loco),
Paulina Szymborska"

Ta ostatnia to ja :) Czyli jednak nie tak do końca obijają :D
loco dnia 05.10.2009 12:38
To gratuluję akurat z miniaturek Twoja, jak się okazuje, podobała mi się najbardziej.
Lorelay dnia 16.10.2009 23:24
Oooo :) Miło słyszeć.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
22/02/2017 21:54
Procesjo, Miki, dziękuję za odwiedziny w krainie gier. Ja… »
bruliben
22/02/2017 21:50
Wzruszający. Wiersz, który widzi się, dotyka, smakuje -… »
akacjowa agnes
22/02/2017 21:35
Dzięki, Mike, za komentarz i piosenkę, która mnie… »
mike17
22/02/2017 19:24
Tak, Aldonko, u mnie życie miesza się z cudami, ten wymiar z… »
mike17
22/02/2017 19:20
Znam to już z konkursu, ale muszę powiedzieć, że ten… »
al-szamanka
22/02/2017 19:15
Cuda się zdarzają, Michale, szczególnie w Twoich… »
mike17
22/02/2017 18:57
Wiem, Aldonko, że muchy byś nie skrzywdziła, a co dopiero… »
akacjowa agnes
22/02/2017 18:41
Dzięki za komentarz. Może i czegoś tu brakuje. Napisane… »
Gramofon
22/02/2017 18:38
Jak czytałem, to się wahałem, czy by nie dać punktów, ale… »
JOLA S.
22/02/2017 18:13
Procesjo, chcę zasygnalizować, że tu byłam. Późno, ale… »
euterpe
22/02/2017 18:02
Jola S. Dziękuję ślicznie za zostawienie komentarza pod… »
al-szamanka
22/02/2017 17:35
Michale, chyba Ciebie rozszarpię! Zasugerowana tytułem… »
Opheliac
22/02/2017 16:15
Wiolinowa Baśnio, nie chce się pozbywać tej tkliwości,… »
viktoria12
22/02/2017 16:15
Pigułka ,,Dzień po działa" rewelacyjnie. Królik… »
Procesja
22/02/2017 16:04
Podoba mi się ten tekst :) Jest bardzo alegoryczny i dobrze… »
ShoutBox
  • mike17
  • 22/02/2017 20:46
  • Czasem myślę sobie, kim są ludzie, którzy piszą takie hity : [link]
  • Gramofon
  • 22/02/2017 20:36
  • kipi kasza kipi groch
  • aleksander81
  • 22/02/2017 15:59
  • niezwykły człowiek - niezwykła pasja, a z pozytywów pozostał nick ;-)
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:luk25