Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Sagitarius · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Sagitarius dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
22/02/2017 21:54
Procesjo, Miki, dziękuję za odwiedziny w krainie gier. Ja… »
bruliben
22/02/2017 21:50
Wzruszający. Wiersz, który widzi się, dotyka, smakuje -… »
akacjowa agnes
22/02/2017 21:35
Dzięki, Mike, za komentarz i piosenkę, która mnie… »
mike17
22/02/2017 19:24
Tak, Aldonko, u mnie życie miesza się z cudami, ten wymiar z… »
mike17
22/02/2017 19:20
Znam to już z konkursu, ale muszę powiedzieć, że ten… »
al-szamanka
22/02/2017 19:15
Cuda się zdarzają, Michale, szczególnie w Twoich… »
mike17
22/02/2017 18:57
Wiem, Aldonko, że muchy byś nie skrzywdziła, a co dopiero… »
akacjowa agnes
22/02/2017 18:41
Dzięki za komentarz. Może i czegoś tu brakuje. Napisane… »
Gramofon
22/02/2017 18:38
Jak czytałem, to się wahałem, czy by nie dać punktów, ale… »
JOLA S.
22/02/2017 18:13
Procesjo, chcę zasygnalizować, że tu byłam. Późno, ale… »
euterpe
22/02/2017 18:02
Jola S. Dziękuję ślicznie za zostawienie komentarza pod… »
al-szamanka
22/02/2017 17:35
Michale, chyba Ciebie rozszarpię! Zasugerowana tytułem… »
Opheliac
22/02/2017 16:15
Wiolinowa Baśnio, nie chce się pozbywać tej tkliwości,… »
viktoria12
22/02/2017 16:15
Pigułka ,,Dzień po działa" rewelacyjnie. Królik… »
Procesja
22/02/2017 16:04
Podoba mi się ten tekst :) Jest bardzo alegoryczny i dobrze… »
ShoutBox
  • mike17
  • 22/02/2017 20:46
  • Czasem myślę sobie, kim są ludzie, którzy piszą takie hity : [link]
  • Gramofon
  • 22/02/2017 20:36
  • kipi kasza kipi groch
  • aleksander81
  • 22/02/2017 15:59
  • niezwykły człowiek - niezwykła pasja, a z pozytywów pozostał nick ;-)
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:luk25