Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Wiktor Orzel · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Wiktor Orzel dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miladora
20/10/2017 20:03
Za dużo pokombinowałaś, Elu. Tamta wersja miała większą… »
pociengiel
20/10/2017 20:02
Miło mi. Dziękuję serdecznie. »
Krzysztof Konrad
20/10/2017 20:00
Widzę w podmiocie normalnego człowieka, który w tym chorym… »
mike17
20/10/2017 19:42
Gdzie masz tu ortografię? Chodzi Ci o słowo "nic… »
allaska
20/10/2017 19:42
Esko, tak, bardzo przepraszam za te poprawki, ale trochę… »
wodniczka
20/10/2017 19:39
Trochę ciężkawo. Jestem za gabi. :) Powodzenia w… »
Lady Winter
20/10/2017 19:38
Michu, możesz się nie zgadzać, ale zasady polszczyzny są… »
wodniczka
20/10/2017 19:37
Super z tego obraz:). Uśmiałam się życzliwe. Pozdrawiam! »
Esy Floresy
20/10/2017 19:35
Allasko, widzę, że tekst się rozrósł względem tego w… »
wodniczka
20/10/2017 19:35
Trochę za dużo przymiotników. Jakaś taka wyliczanka:). Ale… »
wodniczka
20/10/2017 19:34
ciszy iskrzącej od decybeli. Ale to tylko tak dla mnie.… »
mike17
20/10/2017 19:32
Tak się składa, że i ja jestem filologiem, ale angielskim :)»
wodniczka
20/10/2017 19:30
Smutny :(. Taki przenikający. Wróciłam wspomnieniami do tego… »
wodniczka
20/10/2017 19:26
- ciekawie brzmi. Tak mi się smutno zrobiło, jak… »
allaska
20/10/2017 19:22
Gabi, kłaniam się nisko :) kocham Cię, hehe. Tekst w gruncie… »
ShoutBox
  • Procesja
  • 20/10/2017 19:55
  • Odkryłam właśnie, że dobiłam z ostatnim do okrągłej liczby 100 tekstów na portalu :) Rok temu się na to nie zapowiadało. No to Wasze zdrowie!
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:61
Najnowszy:rrmkap80
Wspierają nas