Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Sagitarius · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Sagitarius dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Niczyja
25/06/2017 10:48
Wiolinowe Baśnie, Piękny wiersz:) Choć zwykle nie czytam… »
JOLA S.
25/06/2017 10:42
Może tu sa jakieś wady, nie wiem; wiem, ze jest to wiersz… »
Niczyja
25/06/2017 10:37
Lilah, Ty wiesz, Ty wiesz... że trafiasz zawsze w sedno… »
ApisTaur
25/06/2017 10:19
Dziękuję Ci Aniu za baardzo niskie pochylenie się nad moimi… »
Ania Ostrowska
25/06/2017 10:02
wiktorio, bruliben, serdecznie dzięki za odwiedzenie wiersza… »
Ania Ostrowska
25/06/2017 09:59
zamiast "trochę żal" napisałabym "tak mi… »
Ania Ostrowska
25/06/2017 09:48
smutna dola Wytykacza, biedak miał na pewno dobre intencje… »
Ania Ostrowska
25/06/2017 09:36
delikatnie i obrazowo, podoba mi się, choć gdybym miała… »
Autor
25/06/2017 03:13
Lubię muzykę i gram na gitarze, przyciągnął mnie tytuł i nie… »
bruliben
25/06/2017 01:12
Przemawia do mnie ten wiersz. Jakbym złapał dziecko na… »
bruliben
25/06/2017 01:08
Ha ha , po miastowemu. Fajne spojrzenie. Mówię mojemy… »
bruliben
25/06/2017 01:03
Ja nigdy nie pamiętam dat i rocznic. Podziwiam takich co… »
bruliben
25/06/2017 00:55
Dzieci KOD i pokrewne im dusze. Lekko i zwiewnie - z… »
Florian Konrad
25/06/2017 00:04
dziękuję! »
kamyczek
24/06/2017 23:20
Zolu, podoba ma się Twój wiersz, zarówno w formie jak i w… »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 24/06/2017 22:05
  • Cześć Alka :)
  • alkestis
  • 24/06/2017 21:01
  • Cześć wszystkim :)
  • trawa1965
  • 24/06/2017 20:05
  • Zaskoczę Was znowu- zobaczycie!
  • mike17
  • 24/06/2017 19:09
  • Nie ma to jak letnie śpiewanie na plaży : [link]
  • trawa1965
  • 24/06/2017 17:46
  • Na razie- jeśli zechcecie- komentujcie jeszcze moje dawne utwory.
  • trawa1965
  • 24/06/2017 16:24
  • Nie porzuciłem Was. Zbieram tylko materiały. Cierpliwości!
  • Zola111
  • 23/06/2017 23:52
  • Jeśli jeszcze nie głosowałeś, a nie głosowałeś, poczytaj wiersze z Zaśrodkowania i rozdziel swoje 10 pktów.
  • oldakowski2013
  • 23/06/2017 17:35
  • Jestem już od tygodnia na Mazurach, mam utrudniony dostęp do komputera. Pozdrawiam wszystkich!
  • mike17
  • 23/06/2017 14:00
  • W Dniu Ojca życzę wszystkim ojcom, w tym też sobie, byśmy dali radę na każdym odcinku naszego rodzicielskiego życia : [link] Wszystkiego dobrego :)
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:paburheaty47