Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Wiktor Orzel · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Wiktor Orzel dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
12/12/2017 15:00
Szanuję to również jak @Leszek, ale miej na uwadze,… »
kamyczek
12/12/2017 14:38
"Ładny wierszyk dla najmłodszych. Na pewno spodoba się… »
Skuul
12/12/2017 14:37
Ogólnie fajne, spodobało mi się, ale tutaj trochę się… »
Amarylis
12/12/2017 14:34
Bardzo dziękuję Panie Leszku,za to co Pan napisał. Niestety… »
mike17
12/12/2017 14:34
Stawitzky, klawo wykozaczony kawałek, typowy dla Twojej… »
Silvus
12/12/2017 14:05
Ale kto podciął? Dlaczego? Gdzie puenta? @Marychno,… »
Silvus
12/12/2017 13:57
Jakoś mi to bycie sobą nie pasuje na końcu. Może zbyt… »
ma_rychna
12/12/2017 13:32
Dziękuję za komentarz. »
hopeless
12/12/2017 12:06
Miladora - No tak:)))) Jak to było? Wstawanie z... Dzięki… »
Ula
12/12/2017 11:48
Ja też się uśmiechnęłam, Kamyczku. Ładny wierszyk dla… »
JOLA S.
12/12/2017 11:45
Jesteście niemożliwi, już nie nadążam, ale to mnie nie… »
Ula
12/12/2017 11:44
Kamyczku, Dziękuję za czytanie :) Pozdrawiam serdecznie. »
Jacek Londyn
12/12/2017 11:26
Tytuł bardziej nawiązuje do treści poprzedniego utworu. »
kamyczek
12/12/2017 11:16
Podróże kształcą, urocza bajeczka, Ulu. Podoba mi się.… »
Ula
12/12/2017 10:59
Dziękuję i pozdrawiam. :) »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 15:56
  • Już jestem grzeczna.CMOK:)
  • Miladora
  • 12/12/2017 15:17
  • Dziewczyny - nie rozdwoję się, wszystko po kolei. :)
  • Silvus
  • 12/12/2017 12:23
  • @Carve, zobacz kategorię bezpośrednio w "Bibliotece" -> [link]
  • Carvedilol
  • 12/12/2017 12:17
  • Jak teraz można podglądnąć teksty dodane do wirtajek a jeszcze nie zaklepane - bo teraz automatycznie na stronę wirtajki przerzuca
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 11:56
  • "Księga Wspomnień Myszy" czeka na korektę. :)
  • kamyczek
  • 12/12/2017 11:44
  • "Ależ z ciebie baran, baranie!" czeka na korektę.Miłego dnia wszystkim.
  • Miladora
  • 12/12/2017 11:05
  • napisz bajkę dla dzieci i wróć :) Wirtajki czekają na autorów
  • Miladora
  • 12/12/2017 01:58
  • a zostaniesz już z nami, MM? :) za długo Cię nie było - wracaj do nas :)
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:alojzyadamski95
Wspierają nas