Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Wiktor Orzel · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Wiktor Orzel dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Vanillivi
24/02/2018 22:41
Dostrzegam w tym pewien zaczątek refleksji, interesującej… »
ClakierCat
24/02/2018 21:54
... śliczny wiersz, w nawiązaniu do "Wróbelka".… »
Ekszyn Dupacycki
24/02/2018 21:17
No, ale zapętlenie, ponakładanie na siebie obrazów i… »
Zola111
24/02/2018 19:54
No i już wiemy, że to część długiej powieści. Jestem pod… »
Canulas
24/02/2018 19:43
Racja, że wycinek. Eksperyment w sumie. Chcę zobaczyć, jak… »
Carvedilol
24/02/2018 19:28
Ten Smiertelny Dzięki za komentarz i przeczytanie uważnie… »
hultaj
24/02/2018 19:26
Bardzo fajny wiersz... Zdecydowanie zasługuje na górna… »
Jacek Londyn
24/02/2018 19:05
Bocian może źle skończyć, bo kumak górski to taki koń… »
Darcon
24/02/2018 18:59
Trochę trwało, zanim wczułem się w klimat. Wrzucasz… »
Gatsby
24/02/2018 17:53
Poruszona przykra tematyka homoseksualnego światka... No… »
Black Mirror
24/02/2018 17:50
Na szczęście świat jest różny, ale co innego prawda… »
Zola111
24/02/2018 17:27
Liathio, piękny, wzruszający wiersz. Chciałabym wskazać… »
Wiolin
24/02/2018 16:53
Witaj Liathio. "Czuć jej z ust ojcem,… »
Lilah
24/02/2018 16:34
Rytm zaburzony. Popatrz uważnie: Stoi bocian na kamieniu,… »
Wiolin
24/02/2018 16:26
Witaj Black. Tak się złożyło temu światu że jest i czarny… »
ShoutBox
  • mike17
  • 24/02/2018 15:28
  • Ten kawałek chodzi za mną od wielu lat : [link]
  • Maly
  • 23/02/2018 12:39
  • Już działa :)
  • Silvus
  • 23/02/2018 12:35
  • Mi działa.
  • Maly
  • 23/02/2018 12:30
  • Alen Dagam, link nie działa
  • Alen Dagam
  • 23/02/2018 02:16
  • Czytajcie i komentujcie wirtajki, kochani! Mamy sporo debiutów :) Pokażcie, że to nasz wspólny projekt, napiszcie choć parę słow! [link]
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:46
  • Dzięki Silvus, czekam cierpliwie aż wróci:)
  • Silvus
  • 22/02/2018 12:12
  • Z tego, co ja wiem, @Dod, to zdjęcia dodaje Wiktor, a widać, go nie ma.
  • dodatek111
  • 22/02/2018 12:04
  • Co się dzieje ze zdjęciami? Dodałem ponad tydzień temu, jako ilustracje do wierszy. Wiersze się zestarzały, a zdjęć nie ma:)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:dunia9c
Wspierają nas