Ogłoszenia parafialne
Ostatnimi czasy dział "My na fotografiach" przeżywa istne oblężenie. Niestety powoli wypacza się sens istnienia tej kategorii zdjęć. Po raz enty przesyłane są zdjęcia tych samych użytkowników, a w komentarzach kręci się istne kółko adoracyjne. Chyba nie chcemy z Portalu Pisarskiego robić drugiej naszej klasy? Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć. Nie nakładam tutaj limitów, ale liczę na wasze zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Umiar we wszystkim jest wskazany.
Wiktor Orzel · 18:50 03.11.2009 · 11 ·
Komentarze
Rusma dnia 03.11.2009 19:21
Przyłączam się i nowe zasady już obowiązują.
evivvalarte dnia 03.11.2009 19:45
bardzo dobrze:) jeszcze dobrze by bylo zrobic to samo z pomyslami typu kalendarze rozbierane i tym podobne:)
Slavek dnia 03.11.2009 20:34
zgadzam się, z tym, że umiar nie we wszystkim jest wskazany
sirmicho dnia 04.11.2009 07:32
Również się zgadzam.
milla dnia 04.11.2009 11:01
no i swietnie. po co ciągle wrzucac swoją gębę na portal? do znudzenia to samo. wystarczy raz na jakiś czas
zapomin dnia 04.11.2009 13:06
Cytat:
Dlatego od dzisiaj administratorzy galerii (w tym ja) mają prawo do nieuzasadnionego usuwania nadesłanych zdjęć.

Dopiero od dzisiaj? Łomatko, rychło w czas :D
Miladora dnia 04.11.2009 21:54
Przyznaję, że zrobiłam natychmiastowy rachunek sumienia i okazało się, że wciągu roku dodałam do My na fotografiach aż 10 zdjęć. :shy:
Kajam się wobec tego i obiecuję poprawę... :(
Arkady dnia 08.11.2009 14:48
Tzn , że mnie przysługuje limit paru zdjęć do dodania... hi hi hi... Więc wspaniałomyślnie rezygnuję z tego przywileju po apelu Administratora... Ostatecznie od czau gdy się urodziłem niewiele się zmieniłem, nawet włosy jeszcze mam, więc i tak jestem rozpoznawalny...:D
Andar dnia 10.11.2009 01:03
A ja nie przepadam za publikacją swoich zdjęć w Sieci...chociaż bardzo chętnie oglądnęłam zdjęcia np. z trzecich urodzin PP;),bardzo interesujące i ciekawe,może kiedyś uda mi się przybyć na jakieś spotkanie portalowe,to dam się sfotografować;)
pozdrowienia:)
Wiktor Orzel dnia 12.11.2009 00:25
Publikacje zdjęć ze zlotów to piękne pamiątki :)
Elandrea dnia 01.12.2009 20:36
Podoba mi sie dawka zdrowego rozsądku co do galerii zdjęć i
opini o komentarzach , którą podzielam. Nie podoba m się tytuł "Ogłoszenia parafialne" uważam że jest źle użyta . Jeżeli to ma być farsa to czemu służy?
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
trawa1965
23/08/2017 05:21
Znam angielski. Sądzę jednak, że zrobię to zimą, gdy będę… »
Zola111
23/08/2017 01:06
Intro, tym razem z przumrużeniem oka i humorem? I dobrze.… »
Zola111
23/08/2017 00:55
Carve, żeby uniknąć archaicznego swe, wystarczy… »
bruliben
23/08/2017 00:07
Mokotów. Blisko i daleko. Mieszkałem tam, ale już nie… »
bruliben
23/08/2017 00:04
Ależ dużo uczuć. Że aż trzeba nabrać wody w usta. Ale to nie… »
bruliben
22/08/2017 23:55
Sens? Ok, spróbuję. Dla ciebie? Miara jej poświęcenia -… »
MarcinD
22/08/2017 23:39
No właśnie nie wiem od czego zależy, na której półce ląduje… »
chawendyk
22/08/2017 23:26
A kupić nie trzeba:) przeczytałaś, to mi wystarczy. W PL… »
Milena1
22/08/2017 23:08
Chyba poprawiłeś trochę tekst, bo rano jak czytałam miał… »
Dobra Cobra
22/08/2017 22:43
Ciężar ów zrzucam za każdym razem, gdy nowe dzieło idzie do… »
retro
22/08/2017 22:28
DoCo, ale tuszę, że jako autor ten ciężar zrzuciłeś... wraz… »
Silvus
22/08/2017 22:13
Tzn. masz nadzieję. ;) Ja tu nie mam (chyba). Miło, że… »
badmadpoem
22/08/2017 22:02
Z tą nadzieją to krucho ostatnio - jednak moja była trafna,… »
MarcinD
22/08/2017 21:09
Takie powtórki są nieco zaplanowane z uwagi na to, że cały… »
Esy Floresy
22/08/2017 21:03
Warto sięgać źródeł! Tak, "z pod" było poprawne… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/08/2017 00:18
  • Przyszedł kolega, który pracuje w Norwegii, robiłem mu ankietę o pracy, chce złapać się na robotę państwową, a to już inna brożka, zrobiliśmy trochę testów, no i ślę kumpla do Norwegii, ma szanse :)
  • Esy Floresy
  • 21/08/2017 21:49
  • Vulpes :) A Ciebie co za dobre duchy przywiały?
  • Silvus
  • 21/08/2017 20:57
  • O, Erosa lubię.
  • Niczyja
  • 21/08/2017 16:32
  • Jest tyle nowych opublikowanych tekstów, że sama nie wiem od którego zacząć:) Może na początek zacznę od muzyki ... [link] :)
  • mike17
  • 21/08/2017 15:54
  • Oj, chyba nie. Znane mi są przypadki, gdzie ktoś ze sprzedawcy został kierownikiem sklepu, bo awansował i spotkał się z uznaniem właściciela. To się naprawdę dzieje, ale życzenia można zawsze mieć :)
  • chawendyk
  • 21/08/2017 14:48
  • no to akurat myślenie życzeniowe:)
  • mike17
  • 21/08/2017 12:25
  • A czyż awansowanie nie jest wynikiem uznania?
  • chawendyk
  • 21/08/2017 09:56
  • Gorzej jak uznanie zmienia się w awansowanie
  • JaDziekuje
  • 21/08/2017 02:02
  • Każdemu należy się uznanie, jeśli swoją pracę wykonuje z sercem.
  • Infernus
  • 21/08/2017 01:27
  • Dlatego należy się szczere uznanie dla tych, którzy robią to z sercem..
Ostatnio widziani
Gości online:49
Najnowszy:uplyelys
Wspierają nas