A lata lecą...
Na ten nowy rok życzę wszystkim jak najwięcej sukcesów zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Obyśmy widzieli coraz więcej waszych publikacji w księgarniach! Wkrótce Portal będzie świętował swoje czwarte urodziny! Warto ten temat już rozpatrzyć tak, żeby nie kolidował z innymi terminami spotkań użytkowników.

Za nami już rok 2009. Bez wątpienia można stwierdzić iż rok 2009 był rokiem udanym dla Portalu Pisarskiego. Rosnące liczby wizyt, mocna pozycja portalu w internecie i duża ilość stałych bywalców sprawia, że portal z każdym dniem rośnie w siłę. Na chwilę obecną mamy 3141 użytkowników, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Portal odwiedziło już prawie pięć i pół miliona unikalnych gości. Statystyki mówią same za siebie, ale najważniejsze jest to, że portal mimo wzrostu ilości użytkowników zachował przyjazną atmosferę z lat ubiegłych. Jest to bez wątpienia wasza ( i nasza :smilewinkgrin: ) zasługa.

Pragnę także serdecznie podziękować całemu gronu redaktorskiemu, które świetnie wywiązuje się z pełnionej funkcji. Zarówno ja jak i użytkownicy mają niebywałe szczęście mając takich redaktorów.

Rok 2010 będzie z pewnością przełomowy ponieważ zostanie w końcu wprowadzona finalna wersja zmodernizowanego serwisu, budowanego od postaw. Przypomnijmy, że prace trwają już od maja 2009 roku. Ostatecznej daty wprowadzenia nowej wersji portalu jeszcze nie ma. Chociażbyśmy nie wiem jak chcieli, to pewnych rzeczy nie da się tak o przeskoczyć i wszystko musi być dokładnie i sumiennie wykonane zanim ujrzy światło dzienne.

Jeszcze raz wszystkim wszystkiego najlepszego ;)
Wiktor Orzel · 13:29 01.01.2010 · 15 ·
Komentarze
Usunięty dnia 01.01.2010 13:32
Oby wasza twórczość sprzedawała się zagranicą B)
bosski_diabel dnia 01.01.2010 13:34
Dosiego Roku

tak krok po kroku
pomalutku uważnie
by szczęście
nie stanęło w rozkroku

wszystkim z całego serca jkem bosski :)
Andar dnia 01.01.2010 14:06
Wszystkiego dobrego:)oby 2010 był tak dobry,jak 2009:)
ginger dnia 01.01.2010 14:40
Oby był jeszcze lepszy ;)
Samuel Niemirowski dnia 01.01.2010 18:53
Hura, hura, hura! :D

B)
SzalonaJulka dnia 01.01.2010 20:07
Dziękuję za kolejny rok na pp, za wszystkie spotkania i rozmowy, za 'poczytanie' i możliwość poczytania. Oby kolejny rok wniósł równie wiele :D Wszystkiego najlepszego!!!
Miladora dnia 01.01.2010 22:42
Wszystkiego Najlepszego Wysokiej Porcie i wszystkim użytkownikom. :D
I tak jak Szalona, dziękuję, że istniejecie w moim życiu... ;)
A za te wszystkie wartości, które wnieśliście do niego - jestem ogromnie wdzięczna.
Duże buziaki dla Wszystkich. :D
Usunięty dnia 02.01.2010 09:21
Ten rok jest rokiem Tygrysa - życzę więc odwagi w podejmowaniu decyzji i tych życiowych i w pisaniu a wydawaniu książek tym bardziej:yes:
Do siego Roku Wszystkim:D
Szuirad dnia 02.01.2010 12:03
Wszystkiego dobrego !

A PP - czyż nie jest skazane na sukces?

Dzięki wszystkim za ostatni rok
Usunięty dnia 02.01.2010 13:31
A lata lecą... Ach jo! :|
Powodzenia w 2010 roku! :)
alleluja con dnia 02.01.2010 13:57
Trochę spóźnione, ale szczere życzenia: obyśmy się tu czuli wszyscy tak dobrze jak do tej pory; oby jak najwięcej z nas mogło kiedyś powiedzieć: wiele zawdzięczam PP (ja już teraz mogę tak powiedzieć:))
Abi-syn dnia 02.01.2010 14:56
Do Trzech Króli można życzyć, czyli wszystkim obecnym i przyszłym Użytkow`nicom, Czytel`nickom i Autorom

NAJLEPSZEGO !
Scheina dnia 02.01.2010 19:32
No wreszcie :) Doczekałam się życzeń! :D WOW!!!
No, skoro jeszcze można, to... w sumie nie ma nic do dodania! :) Po prostu ponawiam życzenia powyżej! :)

www.fotosearch.pl/thumb/IMZ/IMZ145/sha0007.jpg

PS: Szczęśliwy komentarz nr 13. :D
Poke Kieszonka dnia 02.01.2010 19:48
Po zaciemnionym niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa raniące i te kojące. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam Kochani Portalowicze, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku były inne. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, wspomnienia z masą miłości i przyjaźni.Bo chyba każdy z Was zauważył, ze tego Nam najbardziej potrzeba:)Serdeczności z mojej kieszonki dla każdego:):):)
Daniel Madej dnia 02.01.2010 23:44
Wszystkiego najlepszego. Żeby mi już kabli telefonicznych nie kradli, co bym mógł spokojnie wasze wierszydła pilnować. Ahoj!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
gabi
22/09/2017 23:19
Z doświadczenia wiem, że taki zlepek twórczy jest nie lada… »
gabi
22/09/2017 23:16
Pożartowały sobie dziewczyny z bogini Luny i chyba nie tylko… »
Carvedilol
22/09/2017 23:16
Nalko, Ustiuszo - dziękuję za odwiedziny i ciepłe komentarze… »
Carvedilol
22/09/2017 23:12
Witaj Jago Chętni i ja bym taki tomik zobaczył, ale wiele… »
gabi
22/09/2017 23:11
Czytelne i odczuwalne wierszydło. Tytuł - palce lizać :)»
Nalka31
22/09/2017 23:08
Zolu, bardzo dziękuję za ciepłe słowo dla wiersza. :)»
Lilah
22/09/2017 22:46
Już w Altance zwrócił moją uwagę, Nalko. Bardzo mi miło, że… »
starysta
22/09/2017 22:46
...a to mi zupełnie wylatuje poza, skąd nagle rym… »
Zola111
22/09/2017 22:39
Nalko, pięknie potraktowałaś wrzesień w tym wierszu. W… »
Lady Winter
22/09/2017 22:39
Za moje dobre słowo już było dziękowanie, w innym miejscu.… »
Tjereszkowa
22/09/2017 22:38
Będę czekać :D »
Tjereszkowa
22/09/2017 22:24
Nalko, dziękuję za odwiedziny i słowo. Ciepłe skarpety… »
Nalka31
22/09/2017 20:48
Wezmę pod uwagę powyższą prośbę, jak znajdziemy się sam… »
Opheliac
22/09/2017 20:12
Te trzy "się" obok siebie jednak trochę źle… »
mike17
22/09/2017 19:24
Ulu, bardzo dziękuję za czytanie i pojawienie się :) Zmianę… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 23/09/2017 00:12
  • O, mnie nie dotyka obecnie tworzenie wierszy, ale chętnie się dowiem, kto coś wygrał. :)
  • Nalka31
  • 23/09/2017 00:10
  • na dobranoc :) kawałek bezbłedny jest. [link]
  • Nalka31
  • 23/09/2017 00:06
  • Zatem czekamy na werdykty. :)
  • Niczyja
  • 22/09/2017 23:26
  • Usłyszałam dziś na liście u Niedźwiedzia. Piękne... [link]
  • Nalka31