A lata lecą...
Na ten nowy rok życzę wszystkim jak najwięcej sukcesów zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Obyśmy widzieli coraz więcej waszych publikacji w księgarniach! Wkrótce Portal będzie świętował swoje czwarte urodziny! Warto ten temat już rozpatrzyć tak, żeby nie kolidował z innymi terminami spotkań użytkowników.

Za nami już rok 2009. Bez wątpienia można stwierdzić iż rok 2009 był rokiem udanym dla Portalu Pisarskiego. Rosnące liczby wizyt, mocna pozycja portalu w internecie i duża ilość stałych bywalców sprawia, że portal z każdym dniem rośnie w siłę. Na chwilę obecną mamy 3141 użytkowników, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Portal odwiedziło już prawie pięć i pół miliona unikalnych gości. Statystyki mówią same za siebie, ale najważniejsze jest to, że portal mimo wzrostu ilości użytkowników zachował przyjazną atmosferę z lat ubiegłych. Jest to bez wątpienia wasza ( i nasza :smilewinkgrin: ) zasługa.

Pragnę także serdecznie podziękować całemu gronu redaktorskiemu, które świetnie wywiązuje się z pełnionej funkcji. Zarówno ja jak i użytkownicy mają niebywałe szczęście mając takich redaktorów.

Rok 2010 będzie z pewnością przełomowy ponieważ zostanie w końcu wprowadzona finalna wersja zmodernizowanego serwisu, budowanego od postaw. Przypomnijmy, że prace trwają już od maja 2009 roku. Ostatecznej daty wprowadzenia nowej wersji portalu jeszcze nie ma. Chociażbyśmy nie wiem jak chcieli, to pewnych rzeczy nie da się tak o przeskoczyć i wszystko musi być dokładnie i sumiennie wykonane zanim ujrzy światło dzienne.

Jeszcze raz wszystkim wszystkiego najlepszego ;)
Sagitarius · 13:29 01.01.2010 · 15 ·
Komentarze
Usunięty dnia 01.01.2010 13:32
Oby wasza twórczość sprzedawała się zagranicą B)
bosski_diabel dnia 01.01.2010 13:34
Dosiego Roku

tak krok po kroku
pomalutku uważnie
by szczęście
nie stanęło w rozkroku

wszystkim z całego serca jkem bosski :)
Andar dnia 01.01.2010 14:06
Wszystkiego dobrego:)oby 2010 był tak dobry,jak 2009:)
ginger dnia 01.01.2010 14:40
Oby był jeszcze lepszy ;)
Samuel Niemirowski dnia 01.01.2010 18:53
Hura, hura, hura! :D

B)
SzalonaJulka dnia 01.01.2010 20:07
Dziękuję za kolejny rok na pp, za wszystkie spotkania i rozmowy, za 'poczytanie' i możliwość poczytania. Oby kolejny rok wniósł równie wiele :D Wszystkiego najlepszego!!!
Miladora dnia 01.01.2010 22:42
Wszystkiego Najlepszego Wysokiej Porcie i wszystkim użytkownikom. :D
I tak jak Szalona, dziękuję, że istniejecie w moim życiu... ;)
A za te wszystkie wartości, które wnieśliście do niego - jestem ogromnie wdzięczna.
Duże buziaki dla Wszystkich. :D
Usunięty dnia 02.01.2010 09:21
Ten rok jest rokiem Tygrysa - życzę więc odwagi w podejmowaniu decyzji i tych życiowych i w pisaniu a wydawaniu książek tym bardziej:yes:
Do siego Roku Wszystkim:D
Szuirad dnia 02.01.2010 12:03
Wszystkiego dobrego !

A PP - czyż nie jest skazane na sukces?

Dzięki wszystkim za ostatni rok
Usunięty dnia 02.01.2010 13:31
A lata lecą... Ach jo! :|
Powodzenia w 2010 roku! :)
alleluja con dnia 02.01.2010 13:57
Trochę spóźnione, ale szczere życzenia: obyśmy się tu czuli wszyscy tak dobrze jak do tej pory; oby jak najwięcej z nas mogło kiedyś powiedzieć: wiele zawdzięczam PP (ja już teraz mogę tak powiedzieć:))
Abi-syn dnia 02.01.2010 14:56
Do Trzech Króli można życzyć, czyli wszystkim obecnym i przyszłym Użytkow`nicom, Czytel`nickom i Autorom

NAJLEPSZEGO !
Scheina dnia 02.01.2010 19:32
No wreszcie :) Doczekałam się życzeń! :D WOW!!!
No, skoro jeszcze można, to... w sumie nie ma nic do dodania! :) Po prostu ponawiam życzenia powyżej! :)

www.fotosearch.pl/thumb/IMZ/IMZ145/sha0007.jpg

PS: Szczęśliwy komentarz nr 13. :D
Poke Kieszonka dnia 02.01.2010 19:48
Po zaciemnionym niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa raniące i te kojące. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam Kochani Portalowicze, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku były inne. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, wspomnienia z masą miłości i przyjaźni.Bo chyba każdy z Was zauważył, ze tego Nam najbardziej potrzeba:)Serdeczności z mojej kieszonki dla każdego:):):)
Daniel Madej dnia 02.01.2010 23:44
Wszystkiego najlepszego. Żeby mi już kabli telefonicznych nie kradli, co bym mógł spokojnie wasze wierszydła pilnować. Ahoj!
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:polkertmansa