Czwarte Urodziny Portalu
W tym roku jedziemy na peryferie Łodzi ;) Mowa oczywiście o czwartych już urodzinach Portalu Pisarskiego, które odbędą się 26/27 czerwca w Sulejowie! Zapraszamy wszystkich! Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji z poprzedniego ;)

Przydatne linki:
Temat Dyskusyjny
Lokalizacja
Lista Chętnych
Wiktor Orzel · 16:28 21.02.2010 · 4 ·
Komentarze
ginger dnia 22.02.2010 09:23
Życzę wszystkim dobrej zabawy i ładnej pogody, liczę na dużo zdjęć i szczegółowy opis wrażeń :)
Poke Kieszonka dnia 22.02.2010 17:40
:)a Ty Gingerku - nie, nie chcesz być? A ja tak bardzo chce Was poznać:):):)A może coś Ci się jednak odmieni:)
ginger dnia 22.02.2010 20:40
Chcenie chceniem, a możliwości możliwościami. W Polsce będę w maju i wrześniu, koniec czerwca więc kompletnie mi nie pasuje.

Ale tak czy inaczej jest dość prawdopodobne, że odwiedzę Kraków i Poznań, więc jeżeli tambylcy będą mieli ochotę się spotkać, to z rozkoszą :)
Vanillivi dnia 23.02.2010 22:09
No ja niestety także nie będę mogła przyjechać do Sulejowa, bo w tym czasie będę zagranicą. Szkoda, bo z Łodzi mam tam dwa kroki. No, ale może będą jeszcze inne okazje, żeby się spotkać z wami.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Autor
25/07/2017 08:22
ładny tekst, lekko się czyta pozdrawiam :) »
skroplami
25/07/2017 05:11
Wiersz podany przez przypadek w postaci komentarza Floriana… »
Florian Konrad
25/07/2017 04:26
szalony tekst :) »
zbycho
24/07/2017 21:38
piękny tekst »
skroplami
24/07/2017 20:50
AJW chociaż wiem że ma być ajw :). Witaj wśród prozy. Masz… »
skroplami
24/07/2017 20:12
Przypadkiem. Nie pamiętam kiedy i gdzie czytałem tak dobry… »
skroplami
24/07/2017 20:01
Bajkowo marzenna miłość :). Dobrze, jest i niech taka… »
Toya
24/07/2017 16:45
Świetny, Alku, ale zgodzę się z puszczykiem. Za dużo tego.… »
Toya
24/07/2017 16:39
Nie porwał. Całość dość chaotyczna i przegadana. Męcząca… »
skroplami
24/07/2017 16:37
Takie spokojne a takie zaskakujące zakończenie :). No… »
skroplami
24/07/2017 15:46
Co do joty zgadzam się z JOLA S. :). S-f, thiller, horror… »
Autor
24/07/2017 15:39
Dziękuję Wiktorio. Miłego dnia :) »
wiktoria
24/07/2017 15:33
Autorze, bardzo dobrze doczytałeś, chodzi o agresję słowną,… »
Autor
24/07/2017 13:11
I to jest to, niby miniatura, a dużo akcji, wiele się… »
Autor
24/07/2017 12:57
No tak, najpierw należy wyjąć belkę ze swojego oka. W… »
ShoutBox
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 22:09
  • Tru. Ale niektórych słucha się pierońsko dobrze :)
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 21:41
  • Mam taką teorię, że pisarze to kretacze i krasomowcy. Gadają dużo o niczym, ale sami nie wiedzą co i jak :
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:57
  • Rozumiem, nie znam niestety dobrych podręczników warsztatowych, chociaż Pinkera już mam kupionego i czeka na czytanie. Jest dużo takiej literatury po angielsku.
  • Maru
  • 24/07/2017 20:51
  • Uwaga, chwalę się! ^^ Lipcowy numer Histerii, a w nim moja "Sprawiedliwość"! :D
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 20:38
  • Właśnie takie mnie nie interesują, gdyż nie mam kłopotów z motywacją. Jak chce to po prostu to robię. Ale byłoby miło dobrze wykonywać tę robotę.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:37
  • Ale jeżeli ktoś lubi i potrzebuje takiego klimatu, to ksiazka spełnia swoje zadanie.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:05
  • Krzysztof Konrad, "Będę pisarzem" Dorothei Brande jest całkiem całkiem, tylko trzeba wziac pod uwagę, że to jest poradnik czysto inspiratywny, motywujący. Nie ma tam za wiele o warsztacie.
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:kerymasero
Wspierają nas