Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka
Nakładem wydawnictwa Nowae Res ukazała się najnowsza powieść Krystyny Habrat, zatytułowana Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka.


Krystyna Habrat, znana nam lepiej jako Sokol, z wykształcenia jest psychologiem, publikowała już opowiadania i powieści: Sprzedawca karykatur, Podręcznik czarownicy, Klatka Guliwera. Fragmenty tych i nie tylko tych tekstów mieliśmy okazję czytać na PP.

Pod metaforycznym tytułem TU, GDZIE SPADŁ GRAD WIĘKSZY OD JABŁKA kryje się opowieść o prowincji, miejscu zagubionym, o którym mało kto wie, skąd wszędzie daleko. Ale i tam żyją ludzie ciekawi, utalentowani, o niezwykłych zainteresowaniach. Szczęśliwi i nieszczęśliwi. Pragną miłości, mają różne marzenia, walczą z przeciwnościami.

Zainteresowanych odsyłam na stronę
http://zaczytani.pl/ksiazka/tu_gdzie_spadl_grad_wiekszy_od_jablka,druk
Elwira · 20:07 28.02.2010 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 01.03.2010 00:22
Serdeczne i oficjalne gratulacje, Sokolico! :D
Lataj wysoko. ;)

A w ogóle to mam propozycję do adminów, żeby w przypadku portalowych konkursów wcielili Sokol do grona jurorów.
Oczywiście, gdy nie będzie brała w jakimś konkursie udziału.
Może byłoby dobrze rozszerzyć jury o przedstawiciela użytkowników?
Usunięty dnia 01.03.2010 00:23
Ja też gratuluję z całego serca :)
Poke Kieszonka dnia 01.03.2010 04:35
:)no proszę jaka miła wiadomość - moje szczere gratulacje:) i mocnego pióra nadal:)
Esy Floresy dnia 01.03.2010 07:03
Moje słowa uznania! Pozdrawiam.
JaneE dnia 01.03.2010 10:08
Gratulacje. Kolejna pozycja w mojej liście książek do przeczytania :)
Bardzki dnia 01.03.2010 17:52
Składałem już gratulacje, ale skorzystam jeszcze raz z okazji i dołączając się do życzeń Malidory również ja życzę kolejnych wysokich lotów.:)
Elwira dnia 01.03.2010 19:13
Któż, jak nie Sokół ma latać wysoko ;)

Gratuluję :)
lina_91 dnia 01.03.2010 20:49
Ja już CI prywatnie gratulowałam, ale się powtórzę :). Gratulacje.
Daniel Radziejewski dnia 09.04.2010 00:53
Ja również gratuluję. Nie wiedziałem, że autorka korzysta z tego portalu pod nickiem Sokol. :-)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
26/03/2019 20:44
Ilekroć czytam takie teksty, coś łapie mnie za gardło :)»
Kushi
26/03/2019 20:32
Pięknie wymalowałeś słowami ten rodzinny obrazek. Ująłeś w… »
Zola111
26/03/2019 20:30
Wiolinie, a no właśnie tak, albo jakoś tak. Zawsze na… »
mike17
26/03/2019 19:36
No lecisz po calaku, całość jest tak odlotowa, że trza… »
Berele
26/03/2019 18:23
Jarek pochodzi z mych rozmyślań nt zjawiska autorytetu. Co… »
dodatek111
26/03/2019 15:37
Kushi, bardzo się cieszę, że wiersz Cię zatrzymał:)»
szalonaromantyczna511
26/03/2019 15:32
Powiem ci, że na pewno ten tekst wymaga doszlifowania (może… »
Abi-syn
26/03/2019 14:32
Hejka Panie D Aleś poleciał! chcę Tobie coś dowalić… »
Abi-syn
26/03/2019 14:19
Jolie Walczymy: stereotyp, przekonanie, religia, byt -… »
Florian Konrad
26/03/2019 12:53
mam skrzywienie, imię Jarek kojarzy mi się bardo źle,… »
allaska
26/03/2019 12:12
Bardzo mi sie podoba. Jest lirycznie, inteligentny tekst.… »
pociengiel
26/03/2019 11:30
Dzięki. Powiedzmy, że to się stało tydzień temu. Ale tekst… »
Wiolin
26/03/2019 11:17
Witam. Za wszelkie dobro ukryte w Waszym słowie,… »
Wiolin
26/03/2019 11:13
Witaj Zolu. No właśnie! Ależ powiedziałaś...Nawet… »
Wiolin
26/03/2019 10:58
Koziorowska. Duża litera w poezji to krzyk, to chęć -… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 26/03/2019 20:19
  • Berele, wybieraj, przysyłaj. Śmiało. Zaśrodkowanie czeka.
  • mike17
  • 26/03/2019 19:45
  • Kochani! Macie jeszcze 3 tygodnie na napisanie miniaturki na konkurs w prozie MUZO WENY 7, gdzie piszemy utworek na 5000 znaków i wysyłamy mnie. Myślę, że damy radę, prawda? To kwestia silnej woli :)
  • Esy Floresy
  • 26/03/2019 19:08
  • Marcyjki jeszcze kolekcjonują teksty przez 5 dni :) [link]
  • mike17
  • 26/03/2019 19:06
  • Friday, dzięki :)
  • allaska
  • 26/03/2019 16:16
  • Bo głosowanie nie jest jawne, wszystko anonimowe i na PW Zoli.
  • allaska
  • 26/03/2019 16:15
  • Nie wysyłam, i nie głosuję, bo ...
  • Berele
  • 26/03/2019 13:33
  • Mam trzy teksty na zaśrodkowania i muszę wybrać dwa. A Wy czemu nie wysyłacie? :)
  • allaska
  • 26/03/2019 11:57
  • * niech ludziom ulzy, spadnie ciśnienie w wersach, miało być, Zaśrodkowanie to wielka sprawa, ale ileż mozna? Po prostu z czasem to stsje sie nudne.. dobra rekla ma?:) pa ecie, pecie,ciocie,klocie
Ostatnio widziani
Gości online:10
Najnowszy:Ligginse6
Wspierają nas