Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka
Nakładem wydawnictwa Nowae Res ukazała się najnowsza powieść Krystyny Habrat, zatytułowana Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka.


Krystyna Habrat, znana nam lepiej jako Sokol, z wykształcenia jest psychologiem, publikowała już opowiadania i powieści: Sprzedawca karykatur, Podręcznik czarownicy, Klatka Guliwera. Fragmenty tych i nie tylko tych tekstów mieliśmy okazję czytać na PP.

Pod metaforycznym tytułem TU, GDZIE SPADŁ GRAD WIĘKSZY OD JABŁKA kryje się opowieść o prowincji, miejscu zagubionym, o którym mało kto wie, skąd wszędzie daleko. Ale i tam żyją ludzie ciekawi, utalentowani, o niezwykłych zainteresowaniach. Szczęśliwi i nieszczęśliwi. Pragną miłości, mają różne marzenia, walczą z przeciwnościami.

Zainteresowanych odsyłam na stronę
http://zaczytani.pl/ksiazka/tu_gdzie_spadl_grad_wiekszy_od_jablka,druk
Elwira · 20:07 28.02.2010 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 01.03.2010 00:22
Serdeczne i oficjalne gratulacje, Sokolico! :D
Lataj wysoko. ;)

A w ogóle to mam propozycję do adminów, żeby w przypadku portalowych konkursów wcielili Sokol do grona jurorów.
Oczywiście, gdy nie będzie brała w jakimś konkursie udziału.
Może byłoby dobrze rozszerzyć jury o przedstawiciela użytkowników?
Usunięty dnia 01.03.2010 00:23
Ja też gratuluję z całego serca :)
Poke Kieszonka dnia 01.03.2010 04:35
:)no proszę jaka miła wiadomość - moje szczere gratulacje:) i mocnego pióra nadal:)
Esy Floresy dnia 01.03.2010 07:03
Moje słowa uznania! Pozdrawiam.
JaneE dnia 01.03.2010 10:08
Gratulacje. Kolejna pozycja w mojej liście książek do przeczytania :)
Bardzki dnia 01.03.2010 17:52
Składałem już gratulacje, ale skorzystam jeszcze raz z okazji i dołączając się do życzeń Malidory również ja życzę kolejnych wysokich lotów.:)
Elwira dnia 01.03.2010 19:13
Któż, jak nie Sokół ma latać wysoko ;)

Gratuluję :)
lina_91 dnia 01.03.2010 20:49
Ja już CI prywatnie gratulowałam, ale się powtórzę :). Gratulacje.
Daniel Radziejewski dnia 09.04.2010 00:53
Ja również gratuluję. Nie wiedziałem, że autorka korzysta z tego portalu pod nickiem Sokol. :-)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas