Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka
Nakładem wydawnictwa Nowae Res ukazała się najnowsza powieść Krystyny Habrat, zatytułowana Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka.


Krystyna Habrat, znana nam lepiej jako Sokol, z wykształcenia jest psychologiem, publikowała już opowiadania i powieści: Sprzedawca karykatur, Podręcznik czarownicy, Klatka Guliwera. Fragmenty tych i nie tylko tych tekstów mieliśmy okazję czytać na PP.

Pod metaforycznym tytułem TU, GDZIE SPADŁ GRAD WIĘKSZY OD JABŁKA kryje się opowieść o prowincji, miejscu zagubionym, o którym mało kto wie, skąd wszędzie daleko. Ale i tam żyją ludzie ciekawi, utalentowani, o niezwykłych zainteresowaniach. Szczęśliwi i nieszczęśliwi. Pragną miłości, mają różne marzenia, walczą z przeciwnościami.

Zainteresowanych odsyłam na stronę
http://zaczytani.pl/ksiazka/tu_gdzie_spadl_grad_wiekszy_od_jablka,druk
Elwira · 20:07 28.02.2010 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 01.03.2010 00:22
Serdeczne i oficjalne gratulacje, Sokolico! :D
Lataj wysoko. ;)

A w ogóle to mam propozycję do adminów, żeby w przypadku portalowych konkursów wcielili Sokol do grona jurorów.
Oczywiście, gdy nie będzie brała w jakimś konkursie udziału.
Może byłoby dobrze rozszerzyć jury o przedstawiciela użytkowników?
Usunięty dnia 01.03.2010 00:23
Ja też gratuluję z całego serca :)
Poke Kieszonka dnia 01.03.2010 04:35
:)no proszę jaka miła wiadomość - moje szczere gratulacje:) i mocnego pióra nadal:)
Esy Floresy dnia 01.03.2010 07:03
Moje słowa uznania! Pozdrawiam.
JaneE dnia 01.03.2010 10:08
Gratulacje. Kolejna pozycja w mojej liście książek do przeczytania :)
Bardzki dnia 01.03.2010 17:52
Składałem już gratulacje, ale skorzystam jeszcze raz z okazji i dołączając się do życzeń Malidory również ja życzę kolejnych wysokich lotów.:)
Elwira dnia 01.03.2010 19:13
Któż, jak nie Sokół ma latać wysoko ;)

Gratuluję :)
lina_91 dnia 01.03.2010 20:49
Ja już CI prywatnie gratulowałam, ale się powtórzę :). Gratulacje.
Daniel Radziejewski dnia 09.04.2010 00:53
Ja również gratuluję. Nie wiedziałem, że autorka korzysta z tego portalu pod nickiem Sokol. :-)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:budowa2a5542lzc
Wspierają nas