Życzenia
Przemiłym portalowym ludkom życzę – radosnych, słonecznych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!

Radośnie

na śnieżnej bieli obrusów
zapachy pierwszych dni wiosny
wśród drobnych liści borowin
przycupnął zając radosny

znów czerstwą szatę odnowił
niewielki z ciasta baranek
nad losem świata się głowi
zdziwiony krasą pisanek

i żółtym licem żonkili
co uśmiech dają od rana
jak mazur z buźką w wanilii
i baba w lukier odziana

promykiem mikrym wiosennym
świat cały chcemy nakarmić
gdzieś znika bura codzienność
gdy Alleluja śpiewamy
gabi · 10:21 02.04.2010 · 17 ·
Komentarze
Szuirad dnia 02.04.2010 10:54
Zarazem radośnie ale i z nutka zadumy - podoba mi się.

Wszystkim PP-ortalowcom czasu Radości i Zadumy, gdzies między tradycjami odnalezienia innych ludzi, zwlaszcza tych z Rodziny i Bliskich
Wszystkiego Dobrego
sirmicho dnia 02.04.2010 11:22
Wszystkiego najlepszego.
Izolda dnia 02.04.2010 11:47
Pięknie Gabi. Ode mnie: przeżycia choć jednego skromnego Wielkanocnego wydarzenia, które zapadnie w pamięć.
Miladora dnia 02.04.2010 12:15
Wszystkim Wszystkiego Najlepszego. :D

I niech Zajączek Wielkanocny przyniesie Wam dużo szczęścia. ;)
JaneE dnia 02.04.2010 14:08
Przede wszystkim wiosennego nastroju, bez względu na pogodę za oknem :)
Esy Floresy dnia 02.04.2010 14:15
Życzę Wszystkim,

wiosennej pogody, radosnej atmosfery i mokrych koszulek. :D
Gandzia dnia 02.04.2010 14:56
Życzę wszystkim użytkownikom portalu radosnych i pełnych szczęśliwych chwil Świąt Wielkanocnych:)
Usunięty dnia 02.04.2010 18:29
Spokojnych Świąt i mokrego poniedziałku. :shy:
Elwira dnia 02.04.2010 19:24
Dużo miłych chwil z bliskimi, dużo ciepła w sercach i dużo słońca. No, i żebyście te święta przeżyli, a nie przeżuli :) Wielkiej Radości ze Zmartywchwstania każdemu życzę.
Usunięty dnia 02.04.2010 20:10
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i spokojnych Świąt :)
Euridice dnia 02.04.2010 20:21
Ja również życzę Przede wszystkim rodzinnych, spokojnych i z szerokim uśmiechem Świąt. :)
bosski_diabel dnia 02.04.2010 21:18
Zajączkowe życzenia...śle bosski_diabel wszystkim znajomym i nieznajomym. Alleluja :)
Niech wszystkim dopisze zdrowie i szcczęście :)
Yamna dnia 02.04.2010 22:43
Najlepszego, najrodzinniejszego i w ogóle naj:)
Usunięty dnia 03.04.2010 11:08
życzę wam szczerych i prawdziwych komentarzy, które pomogą wam w rozwijaniu talentu pisarskiego.:yes:
Scheina dnia 03.04.2010 12:26
A ode mnie

_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒&&▒▒▒▒▒▒

Zajączek :)
Niech wam przyniesie szczęście, miłość, zdrowie, powodzenie... no i oczywiście, prezenty. :)
Poke Kieszonka dnia 04.04.2010 04:12
:)Gabuniu to piękne życzenia, ja też się pod nimi podpisuję i wszystkim Wam kochani życzę radości, radości , radości............:):):)
Usunięty dnia 04.04.2010 11:13
Zdrowych i spokojnych, kochani :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RafalSulikovski
23/08/2019 11:34
:-) Dzięki! Ja dopiero jestem stale "zapowiadającym… »
MP642
23/08/2019 11:22
Jeżeli by rok '68 rozumieć wąsko, to faktycznie za… »
JOLA S.
23/08/2019 10:21
Darconie, mów dalej, proszę :) Czytanie książek to… »
Darcon
23/08/2019 07:14
Cóż, bardzo mi się podobało. Piszę cóż, gdyż po dłuższej… »
Darcon
23/08/2019 06:57
Zastanawiałem się, gdzie zabrniesz z pomysłem typowej traumy… »
Darcon
23/08/2019 06:51
Bardzo dobry finał, właśnie on broni to krótkie opowiadanie.… »
Thomas Zevski
23/08/2019 06:39
Dziekuje bardzo za pomoc z bledami. To byl zawsze moj… »
Dobra Cobra
23/08/2019 06:08
Z zainteresowaniem przeczytałam ów szkic o jakże szalenie… »
al-szamanka
22/08/2019 22:45
Tu nieco za bardzo nachodzi, Wodniczko. A poza tym… »
wodniczka
22/08/2019 17:54
Kamyczku Jaki piękny komentarz. Odczytał zaczytałam się.… »
wodniczka
22/08/2019 17:47
Kushi Piękny komentarz napisałaś. Piękniejszy od tej mojej… »
wodniczka
22/08/2019 17:41
Kushi Zawsze bardzo miło Cię gościć. Cała przyjemność jest… »
Kazjuno
22/08/2019 15:24
RafaleSulikovski SF nie jest moim ulubionym gatunkiem, ale… »
JOLA S.
22/08/2019 14:35
Ładne, prawdziwe.:) Istnieją słowa, które żyją podwójnym… »
Kushi
22/08/2019 13:48
Ach moja ukochana Poetko... czasem wydaje mi się, że czytasz… »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 23/08/2019 12:22
  • Powodem waśni był smok. Na początku nikt z jadących portalem nie wierzył. „Bo mało to bajek po świecie pędzi” Poczytajcie, Panowie, zdolnego Skuula i basta, bo życie ucieka na bzdurkach.:)
  • Kazjuno
  • 23/08/2019 07:11
  • Coś cię najwyraźniej uwiera, geniuszu, łaszący się do portalowym władz. Tak trudno ci zakończyć insektowo robaczaną połajankę?
  • Decand
  • 22/08/2019 23:25
  • "Ponoć" słowem klucz. Wszyscy czekamy więc i Ty bądź grzeczym i zaczekaj. Świat naprawdę poczeka na Twoje arcydzieła chrabąszczyku
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 21:08
  • Ponoć czas oczekiwania to tydzień, kolego robaku. Czekam już dwa.
  • Decand
  • 22/08/2019 20:41
  • Niektórym robaczkom widać spieszy się za bardzo. A chyba powinno spieszyć się powoli, chyba tak to szło. Na pewno wszyscy wytrzymamy jeszcze na tekst jakiegokolwiek żuczka, ba!, nawet i misia
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 18:51
  • Oj, chyba urocza red. Vanilivi z przepracowania - wszak jako jedyna jest przytłoczona nawałą prozy - przeoczyła mnie, skromnego żuczka. Ale przepraszam, może namolnie ponaglam? Pozdrawiam...
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand