Życzenia
Przemiłym portalowym ludkom życzę – radosnych, słonecznych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!

Radośnie

na śnieżnej bieli obrusów
zapachy pierwszych dni wiosny
wśród drobnych liści borowin
przycupnął zając radosny

znów czerstwą szatę odnowił
niewielki z ciasta baranek
nad losem świata się głowi
zdziwiony krasą pisanek

i żółtym licem żonkili
co uśmiech dają od rana
jak mazur z buźką w wanilii
i baba w lukier odziana

promykiem mikrym wiosennym
świat cały chcemy nakarmić
gdzieś znika bura codzienność
gdy Alleluja śpiewamy
gabi · 10:21 02.04.2010 · 17 ·
Komentarze
Szuirad dnia 02.04.2010 10:54
Zarazem radośnie ale i z nutka zadumy - podoba mi się.

Wszystkim PP-ortalowcom czasu Radości i Zadumy, gdzies między tradycjami odnalezienia innych ludzi, zwlaszcza tych z Rodziny i Bliskich
Wszystkiego Dobrego
sirmicho dnia 02.04.2010 11:22
Wszystkiego najlepszego.
Izolda dnia 02.04.2010 11:47
Pięknie Gabi. Ode mnie: przeżycia choć jednego skromnego Wielkanocnego wydarzenia, które zapadnie w pamięć.
Miladora dnia 02.04.2010 12:15
Wszystkim Wszystkiego Najlepszego. :D

I niech Zajączek Wielkanocny przyniesie Wam dużo szczęścia. ;)
JaneE dnia 02.04.2010 14:08
Przede wszystkim wiosennego nastroju, bez względu na pogodę za oknem :)
Esy Floresy dnia 02.04.2010 14:15
Życzę Wszystkim,

wiosennej pogody, radosnej atmosfery i mokrych koszulek. :D
Gandzia dnia 02.04.2010 14:56
Życzę wszystkim użytkownikom portalu radosnych i pełnych szczęśliwych chwil Świąt Wielkanocnych:)
Usunięty dnia 02.04.2010 18:29
Spokojnych Świąt i mokrego poniedziałku. :shy:
Elwira dnia 02.04.2010 19:24
Dużo miłych chwil z bliskimi, dużo ciepła w sercach i dużo słońca. No, i żebyście te święta przeżyli, a nie przeżuli :) Wielkiej Radości ze Zmartywchwstania każdemu życzę.
Usunięty dnia 02.04.2010 20:10
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i spokojnych Świąt :)
Euridice dnia 02.04.2010 20:21
Ja również życzę Przede wszystkim rodzinnych, spokojnych i z szerokim uśmiechem Świąt. :)
bosski_diabel dnia 02.04.2010 21:18
Zajączkowe życzenia...śle bosski_diabel wszystkim znajomym i nieznajomym. Alleluja :)
Niech wszystkim dopisze zdrowie i szcczęście :)
Yamna dnia 02.04.2010 22:43
Najlepszego, najrodzinniejszego i w ogóle naj:)
Usunięty dnia 03.04.2010 11:08
życzę wam szczerych i prawdziwych komentarzy, które pomogą wam w rozwijaniu talentu pisarskiego.:yes:
Scheina dnia 03.04.2010 12:26
A ode mnie

_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒&&▒▒▒▒▒▒

Zajączek :)
Niech wam przyniesie szczęście, miłość, zdrowie, powodzenie... no i oczywiście, prezenty. :)
Poke Kieszonka dnia 04.04.2010 04:12
:)Gabuniu to piękne życzenia, ja też się pod nimi podpisuję i wszystkim Wam kochani życzę radości, radości , radości............:):):)
Usunięty dnia 04.04.2010 11:13
Zdrowych i spokojnych, kochani :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
MasterYoda
17/11/2017 22:18
Jako że również wychowywałem się w bloku i całe życie w nim… »
MarcinD
17/11/2017 22:15
Cóż, można mieć gorszy moment ;-). Zabrakło dodatku… »
MasterYoda
17/11/2017 22:10
I co że tekst stary haha. Czyta się przyjemnie, szybko i… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:57
Kochana szamanka. Dziękuję. Czytałam tekst przed… »
Alen Dagam
17/11/2017 21:51
Dziękuję ślicznie, panowie. Przemyślę sobie wszystko,… »
JOLA S.
17/11/2017 21:43
Michale, dzięki. :) Bardzo gęsty, wzruszający tekst,… »
al-szamanka
17/11/2017 21:43
Tadeuszu, teraz sam możesz podarować Isi stokrotki. »
Niczyja
17/11/2017 21:25
Mi też się podobało. Coś jeszcze potrafię czuć. »
Melock
17/11/2017 21:25
Jeśli to byłby index, czy coś na wzór spisu treści to… »
Lilah
17/11/2017 21:23
Pięknie napisane, delikatnie, wzruszająco. Dzięki, Michale,… »
Melock
17/11/2017 21:17
Hahahaha, znakomite, masz człowieku dystans do siebie. Na… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 21:15
Nie wiem o co próbujesz mnie zapytać, Szanowny Panie… »
hopeless
17/11/2017 21:02
Gaston Bachelard tak naprawdę każde pokolenie ma swoją… »
Jacek Londyn
17/11/2017 20:54
"I co ja teraz mam zrobić?" Myślę, że jeszcze… »
Gaston Bachelard
17/11/2017 20:45
Moje Pokolenie pojechało by po takiej bandzie. A może nawet… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/11/2017 21:43
  • Z Tadeuszem byliśmy bardzo blisko, i teraz, kiedy Go zabrakło, coś w duszy płacze. Wracam do Jego wierszy, do Jego spuścizny. I uśmiecham się, że dane mi było mieć takiego Przyjaciela.
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 21:23
  • Oj, przysnęło mnie się. Dzień dobry wieczór ponownie. Przemycam raz jeszcze naszą forumową burzę mózgów - raj dla giętkich języków. Zapraszamy do pomocy! [link]
  • al-szamanka
  • 17/11/2017 21:18
  • Michale, dziękuję, że przypomniałeś tę miniaturę - popłakałam się. Isia na pewno dostała stokrotki... na pewno!
  • mike17
  • 17/11/2017 20:03
  • Chciałbym polecić piękną i wzruszającą miniaturę Tadeusza : [link]
  • mike17
  • 17/11/2017 18:43
  • Ostatnie dni GŁOSOWANIA zapraszają i wzywają do obywatelskiego obowiązku - głosujcie, a poznamy zwycięzcę : [link]
  • SanaiStark
  • 17/11/2017 18:15
  • A na wieczór podsyłam taki oto śliczny utworek: [link]
  • BeNeK
  • 17/11/2017 17:48
  • A ja w taki już zimny wieczór zapraszam na grzańca :D i honorowa kolejka dla @Alen ;)
  • Alen Dagam
  • 17/11/2017 17:04
  • Dobry wieczór, ludziki, w piąteczek. Zapraszamy do dyskusji o nowej stronie, jej nazwie i nowych kategoriach na PP! Zaintrygowani? [link]
  • Silvus