Życzenia
Przemiłym portalowym ludkom życzę – radosnych, słonecznych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!

Radośnie

na śnieżnej bieli obrusów
zapachy pierwszych dni wiosny
wśród drobnych liści borowin
przycupnął zając radosny

znów czerstwą szatę odnowił
niewielki z ciasta baranek
nad losem świata się głowi
zdziwiony krasą pisanek

i żółtym licem żonkili
co uśmiech dają od rana
jak mazur z buźką w wanilii
i baba w lukier odziana

promykiem mikrym wiosennym
świat cały chcemy nakarmić
gdzieś znika bura codzienność
gdy Alleluja śpiewamy
gabi · 10:21 02.04.2010 · 17 ·
Komentarze
Szuirad dnia 02.04.2010 10:54
Zarazem radośnie ale i z nutka zadumy - podoba mi się.

Wszystkim PP-ortalowcom czasu Radości i Zadumy, gdzies między tradycjami odnalezienia innych ludzi, zwlaszcza tych z Rodziny i Bliskich
Wszystkiego Dobrego
sirmicho dnia 02.04.2010 11:22
Wszystkiego najlepszego.
Izolda dnia 02.04.2010 11:47
Pięknie Gabi. Ode mnie: przeżycia choć jednego skromnego Wielkanocnego wydarzenia, które zapadnie w pamięć.
Miladora dnia 02.04.2010 12:15
Wszystkim Wszystkiego Najlepszego. :D

I niech Zajączek Wielkanocny przyniesie Wam dużo szczęścia. ;)
JaneE dnia 02.04.2010 14:08
Przede wszystkim wiosennego nastroju, bez względu na pogodę za oknem :)
Esy Floresy dnia 02.04.2010 14:15
Życzę Wszystkim,

wiosennej pogody, radosnej atmosfery i mokrych koszulek. :D
Gandzia dnia 02.04.2010 14:56
Życzę wszystkim użytkownikom portalu radosnych i pełnych szczęśliwych chwil Świąt Wielkanocnych:)
Usunięty dnia 02.04.2010 18:29
Spokojnych Świąt i mokrego poniedziałku. :shy:
Elwira dnia 02.04.2010 19:24
Dużo miłych chwil z bliskimi, dużo ciepła w sercach i dużo słońca. No, i żebyście te święta przeżyli, a nie przeżuli :) Wielkiej Radości ze Zmartywchwstania każdemu życzę.
Usunięty dnia 02.04.2010 20:10
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i spokojnych Świąt :)
Euridice dnia 02.04.2010 20:21
Ja również życzę Przede wszystkim rodzinnych, spokojnych i z szerokim uśmiechem Świąt. :)
bosski_diabel dnia 02.04.2010 21:18
Zajączkowe życzenia...śle bosski_diabel wszystkim znajomym i nieznajomym. Alleluja :)
Niech wszystkim dopisze zdrowie i szcczęście :)
Yamna dnia 02.04.2010 22:43
Najlepszego, najrodzinniejszego i w ogóle naj:)
Usunięty dnia 03.04.2010 11:08
życzę wam szczerych i prawdziwych komentarzy, które pomogą wam w rozwijaniu talentu pisarskiego.:yes:
Scheina dnia 03.04.2010 12:26
A ode mnie

_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒&&▒▒▒▒▒▒

Zajączek :)
Niech wam przyniesie szczęście, miłość, zdrowie, powodzenie... no i oczywiście, prezenty. :)
Poke Kieszonka dnia 04.04.2010 04:12
:)Gabuniu to piękne życzenia, ja też się pod nimi podpisuję i wszystkim Wam kochani życzę radości, radości , radości............:):):)
Usunięty dnia 04.04.2010 11:13
Zdrowych i spokojnych, kochani :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
GreenTeaFan
24/09/2017 00:05
Zacznę od wyjątkowo ważnej dla Ciebie sprawy interpunkcji.… »
Infernus
24/09/2017 00:05
Przez chwilę poczułem się pijany :) napisałeś luźno i… »
Miladora
23/09/2017 23:51
Cała przyjemność po mojej stronie, Kamysiu. :) Uściski.… »
Miladora
23/09/2017 23:48
Niezła opowieść, Hope. I brzmi tak prawdziwie, że zrobiło… »
Esy Floresy
23/09/2017 23:38
Purpur, rzadko bywam w prozie, żeby nie powiedzieć, że… »
Tomasz Kucina
23/09/2017 23:38
Dziękuję, wielka motywacja, asumpt do pracy. Najbardziej… »
kamyczek
23/09/2017 23:04
- ok, Ty tu rządzisz. - jesteś moim niedoścignionym wzorem,… »
Miladora
23/09/2017 23:02
Pomysłowy tytuł z pralką i włoską flagą, a pod nim… »
Miladora
23/09/2017 22:41
Też się nad tym zastanawiałam. :) I trochę mi zeszło,… »
JOLA S.
23/09/2017 22:12
Drogi skroplami, dziękuję za ten mam nadzieję nie ostatni,… »
Miladora
23/09/2017 22:09
Bo lepiej brzmiałoby - stado kawek, które wciąż drą się,… »
Miladora
23/09/2017 22:02
Dziękuję, Tetu - miło Cię zobaczyć ponownie pod wierszem.… »
Miladora
23/09/2017 21:58
Bo byłam jeszcze wtedy piękna i młoda, Lil. ;))) Dzięki,… »
Miladora
23/09/2017 21:50
W pewnym sensie można by tak to odbierać, ale przecież nie… »
skroplami
23/09/2017 20:52
Był sobie kwiat, wyrósł drugi, trzeci, kolejny, jest bukiet… »
ShoutBox
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:29
  • Oo, strepsils też dobry ;p To cieszę się bardzo, że tak to odbierasz, i tak trzymaj! :) Na dobranoc dla wszystkich nie mogących się zaaklimatyzować: [link] :)
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:24
  • Cholineks nein, to z niemiecka, strepsils - ja :) chamstwo można wyczuć od razu, ale póki co nie spotkałem się z tym... opinie jak najbardziej okazały się przydatne...
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:22
  • Dzięki serdeczne, Silve. Już mi trochę lepiej.
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:16
  • @Werko, zdrowia.
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:00
  • życie :) Warto tak potraktować nawet najbardziej "upierdliwą" w naszym odczuciu krytykę, tzn. uczyć się z niej, o ile oczywiście nie przekracza granic chamstwa itp. ;)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:56
  • Dzięki - właśnie się kuruję cholineksem :) Ale serio, myślę, że coś może być w metaforze zimnego prysznicu, czy, powiedzmy, z angielska, takiego showeru, deszczyku, który schładza upał, ale też niesie
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:49
  • Miód i ciepła kołdra Ci zostaje :) po pierwszej publikacji pomyslalem, że wszedłem pod zimny... sory już nie przypominam :)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:25
  • Mam grypę, więc trudno mi sobie wyobrazić zimny prysznic w pozytywnym znaczeniu, ale wytężam wyobraźnię i ... chyba wiem, o co Ci chodzi ;)
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:20
  • Nie pocieszylas mnie :) za to portal jest jak zimny prysznic - w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
  • introwerka
  • 23/09/2017 23:38
  • Infernus - na to nie licz, Poczekalnia jest jak walizka albo dziecko - co włożysz, to wyjmiesz ;)
Ostatnio widziani
Gości online:35
Najnowszy:Moe
Wspierają nas