Kolejne roszady w redakcji
Grono redakcyjne pragnie niezmiernie podziękować valdensowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora prozy. Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że nasz były redaktor nie zniknie z portalu pisarskiego!
Sagitarius · 19:40 04.06.2010 · 11 ·
Komentarze
Almari dnia 04.06.2010 23:08
Na pewno nie zniknie. Portal wciąga jak sokowirówka :D
Miladora dnia 04.06.2010 23:29
No i może zacznie znowu coś pisać? :D

Bo mu obiecałam kiedyś mały szafot... ;)

Zniknąć, może nie zniknie... ale czy się będzie pojawiał? :D
Scheina dnia 05.06.2010 10:35
Co? :bigeek: Niemożliwe. :bigeek: Widać wszystko kiedyś się kończy.

Ja tez mam nadzieję, że nie zniknie. Zdążyłam go polubić. Jak każdy chyba ;)
pw dnia 05.06.2010 11:31
a mi nikt nie podziękował :p
Esy Floresy dnia 05.06.2010 11:44
Pw dziękuję (nie wiem za co:p) I Valdensowi też dziękuję (i też nie wiem za co:p):D
SzalonaJulka dnia 05.06.2010 14:08
pw, odzieleniłeś się strasznie cichutko, nie zauważyłam kiedy :( czy jako reżyser też ustępujesz?

valdi, a Ty dokąd? nigdzie się stąd nie ruszaj! :p
MarioPierro dnia 05.06.2010 20:38
O, o! Chyba po raz pierwszy w historii portalu dwie panie w prozie!
Do tej pory zgłaszając teksty obgryzałem paznokcie. Teraz nie starczy mi paznokci :uhoh: :lol:
Elwira dnia 05.06.2010 21:05
Mairo, nie obgryzaj, bo później będziesz miał brzydkie rączki :)
pw dnia 06.06.2010 21:26
odzieleniłem się bardzo dawno temu; jako reżyser nie ustępuję :-)
SzalonaJulka dnia 07.06.2010 13:32
uff... całe szczęście pw :) to kiedy nowy projekt?
valdens dnia 12.06.2010 04:19
Mam nadzieję, że Portal nie padnie na ryj... W razie czego jestem w pobliżu :p

Było mi bardzo miło, baaaardzo, ale czasoprzestrzeń się zagięła. Papa.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
hopeless
28/06/2017 22:32
Niczyja - Dziękuję:) wiktoria - No, no... dzięki za… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:15
Wiersz jest świetnie napisany, tylko przeszkadza mi… »
Ania_Basnik
28/06/2017 22:06
Jolu S. bardzo Ci dziękuję za te piękne słowa :) pozdrawiam… »
oldakowski2013
28/06/2017 21:46
Jestem na Mazurach, mam kłopoty z internetem (pisałem już o… »
purpur
28/06/2017 18:22
Zaglądnąłem już wczoraj, w powyższe, ale jakoś zapomniałem… »
Ekszyn Dupacycki
28/06/2017 16:24
Nie przejmuj się. Jeśli są same negatywne opinie, to zawsze… »
Gymea
28/06/2017 15:21
Ekszyn – mój przyjacielu* Karcę siebie sama i bije głową w… »
Lilah
28/06/2017 15:07
Bardzo dziękuję, Zolu. Miło, że pochwalasz moje wybory.… »
wiktoria
28/06/2017 13:26
Zolu, pesymizm nie istnieje bez optymizmu i optymizm bez… »
kamyczek
28/06/2017 13:16
Zgadzam się z poprzedniczkami, Apisie - świetny tytuł no i… »
introwerka
28/06/2017 12:16
Aniu, dziękuję za bardzo piękne "rozpracowanie"… »
Ania Ostrowska
28/06/2017 11:57
Tak też myślałam :) "wieża z kości słonecznej"… »
introwerka
28/06/2017 11:36
Aniu, miło bardzo Cię gościć :) Dziękuję za bardzo… »
Miladora
28/06/2017 10:24
Cóż, zgadzam się z Ekszynem. Tekst wymaga stylistycznego… »
Vanillivi
28/06/2017 09:48
Widać tu ciekawy potencjał, ale niestety, wkradło się… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 29/06/2017 01:15
  • Głosowanie trwa! Zaśrodkowanie#25 czeka.
  • Zola111
  • 27/06/2017 23:04
  • Czy już wszyscy oddali głosy na wiersze w Zaśrodkowaniu? Nie wszyscy! Czekam.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 21:54
  • Ja wiem, że jest świetna. Tyle, że dla mnie to oszustwo - tlumaczyć książkę w połowie, nie zamieszczając o tym żadnej informacji. Dostałem ją w prezencie, ale wiem, że sama w sobie nie jest tania.
  • JOLA S.
  • 27/06/2017 21:45
  • Krzysztofie, mam całość po polsku, tyle, że to audiobook. Znakomita rzecz, kiedyś ją też polecałam na PP
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:50
  • Dawno nie czułem się tak oszukany. Szkoda, bo pozycja jest naprawdę dobra. Jednak co z tego, skoro nie umiem angielskiego w takim stopniu, by dalej chłonąć z niej wiedzę.
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 20:49
  • No ludzie. Kupiłem poradnik dotyczący pisania pt "Piękny styl" autorstwa Stevena Pinkera. Do połowy po polsku, od połowy do samego końca po angielsku. To jest jakaś śmieszna kpina. Odradzam.
  • Maru
  • 27/06/2017 18:56
  • Od wczoraj nie słucham niczego innego. ^^ [link]
  • Krzysztof Konrad
  • 27/06/2017 16:33
  • Jest takie jedno miejsce w sieci, gdzie po dodaniu słabego wiersza spada na ciebie kilkadziesiąt bluzg. Tacy ci poeci dobroduszni i wrażliwi :)
  • allaska
  • 27/06/2017 16:24
  • Krzysztofie :) gdyby można było zalajkować Twój ostatni wpis na SB, polubiłabym :) Tak niektórzy mieli gehennę, Norwid, Milczewski-Bruno, Stachura, Poświatowska z chorobą serca, sporo ich było
Ostatnio widziani
Gości online:44
Najnowszy:Alsheimeraq4l