Kolejne roszady w redakcji
Grono redakcyjne pragnie niezmiernie podziękować valdensowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora prozy. Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że nasz były redaktor nie zniknie z portalu pisarskiego!
Sagitarius · 19:40 04.06.2010 · 11 ·
Komentarze
Almari dnia 04.06.2010 23:08
Na pewno nie zniknie. Portal wciąga jak sokowirówka :D
Miladora dnia 04.06.2010 23:29
No i może zacznie znowu coś pisać? :D

Bo mu obiecałam kiedyś mały szafot... ;)

Zniknąć, może nie zniknie... ale czy się będzie pojawiał? :D
Scheina dnia 05.06.2010 10:35
Co? :bigeek: Niemożliwe. :bigeek: Widać wszystko kiedyś się kończy.

Ja tez mam nadzieję, że nie zniknie. Zdążyłam go polubić. Jak każdy chyba ;)
pw dnia 05.06.2010 11:31
a mi nikt nie podziękował :p
Esy Floresy dnia 05.06.2010 11:44
Pw dziękuję (nie wiem za co:p) I Valdensowi też dziękuję (i też nie wiem za co:p):D
SzalonaJulka dnia 05.06.2010 14:08
pw, odzieleniłeś się strasznie cichutko, nie zauważyłam kiedy :( czy jako reżyser też ustępujesz?

valdi, a Ty dokąd? nigdzie się stąd nie ruszaj! :p
MarioPierro dnia 05.06.2010 20:38
O, o! Chyba po raz pierwszy w historii portalu dwie panie w prozie!
Do tej pory zgłaszając teksty obgryzałem paznokcie. Teraz nie starczy mi paznokci :uhoh: :lol:
Elwira dnia 05.06.2010 21:05
Mairo, nie obgryzaj, bo później będziesz miał brzydkie rączki :)
pw dnia 06.06.2010 21:26
odzieleniłem się bardzo dawno temu; jako reżyser nie ustępuję :-)
SzalonaJulka dnia 07.06.2010 13:32
uff... całe szczęście pw :) to kiedy nowy projekt?
valdens dnia 12.06.2010 04:19
Mam nadzieję, że Portal nie padnie na ryj... W razie czego jestem w pobliżu :p

Było mi bardzo miło, baaaardzo, ale czasoprzestrzeń się zagięła. Papa.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
allaska
23/05/2017 18:25
Ania, nie wiem czy to aż tak poetycki język - mam na myśli… »
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:35
Najnowszy:rcsircofwnfrz