Kolejne roszady w redakcji
Grono redakcyjne pragnie niezmiernie podziękować valdensowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora prozy. Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że nasz były redaktor nie zniknie z portalu pisarskiego!
Wiktor Orzel · 19:40 04.06.2010 · 11 ·
Komentarze
Almari dnia 04.06.2010 23:08
Na pewno nie zniknie. Portal wciąga jak sokowirówka :D
Miladora dnia 04.06.2010 23:29
No i może zacznie znowu coś pisać? :D

Bo mu obiecałam kiedyś mały szafot... ;)

Zniknąć, może nie zniknie... ale czy się będzie pojawiał? :D
Scheina dnia 05.06.2010 10:35
Co? :bigeek: Niemożliwe. :bigeek: Widać wszystko kiedyś się kończy.

Ja tez mam nadzieję, że nie zniknie. Zdążyłam go polubić. Jak każdy chyba ;)
pw dnia 05.06.2010 11:31
a mi nikt nie podziękował :p
Esy Floresy dnia 05.06.2010 11:44
Pw dziękuję (nie wiem za co:p) I Valdensowi też dziękuję (i też nie wiem za co:p):D
SzalonaJulka dnia 05.06.2010 14:08
pw, odzieleniłeś się strasznie cichutko, nie zauważyłam kiedy :( czy jako reżyser też ustępujesz?

valdi, a Ty dokąd? nigdzie się stąd nie ruszaj! :p
MarioPierro dnia 05.06.2010 20:38
O, o! Chyba po raz pierwszy w historii portalu dwie panie w prozie!
Do tej pory zgłaszając teksty obgryzałem paznokcie. Teraz nie starczy mi paznokci :uhoh: :lol:
Elwira dnia 05.06.2010 21:05
Mairo, nie obgryzaj, bo później będziesz miał brzydkie rączki :)
pw dnia 06.06.2010 21:26
odzieleniłem się bardzo dawno temu; jako reżyser nie ustępuję :-)
SzalonaJulka dnia 07.06.2010 13:32
uff... całe szczęście pw :) to kiedy nowy projekt?
valdens dnia 12.06.2010 04:19
Mam nadzieję, że Portal nie padnie na ryj... W razie czego jestem w pobliżu :p

Było mi bardzo miło, baaaardzo, ale czasoprzestrzeń się zagięła. Papa.
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miladora
20/10/2017 02:33
Przyszłam z ciekawości, jak sobie radzisz w prozie, Hope. ;)»
Miladora
20/10/2017 01:24
Rzeczywiście jest nad czym myśleć. :) Ale tyle już… »
Miladora
20/10/2017 00:33
Mam sporo różnych skojarzeń, ale trudno byłoby wszystkie je… »
Zola111
20/10/2017 00:03
Przeczytałam z uśmiechem i wielką aprobatą dla kontrastów,… »
Miladora
19/10/2017 23:52
No i w porządku. :) Taka mała sugestia na koniec -… »
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:Ashbaughse7r
Wspierają nas