Spotkanie użytkowników PP - 14. sierpnia
Wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać z okazji wakacji (lub bez okazji), zapraszamy czternastego sierpnia do Warszawy.
Co będziemy robić - zależy od pogody. Albo ognisko i zabawa w plenerze, albo miłe chwile w "zaciszu" jakiegoś klubu.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie "Wakacyjne spotkanie", czyli tutaj.

I do zobaczenia (mam nadzieję). ;)
Elwira · 10:26 29.06.2010 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.06.2010 17:13
Przybywajcie!:D
Samuel Niemirowski dnia 29.06.2010 17:26
Chętnie, ale nie będę się zapowiadał, bo dotrę tak, jak do Sulejowa :/
Esy Floresy dnia 29.06.2010 18:53
Samuelu, i tak Cię już wpisałam na listę z takim maleńkim znakiem zapytania.B)
Abi-syn dnia 29.06.2010 19:21
mnie z olbrzymim, ale ...
kurcze, w zlotach posmakowałem ...
Esy Floresy dnia 29.06.2010 20:04
Abiś, wedle życzenia.;)

Wakacyjne spotkanie 14 sierpnia br (miejsce: warszawska knajpa lub plener Warszawa/okolice) Kto jeszcze?:D

Lista chętnych:

1. Esy Floresy
2. Nalka31 (Tak bez żadnego ale)
3. Julanda
4. JaneE
5. Elwira
6. Durna Baba?
7. TomaszObłuda
8. bosski_diabel
9. tycenak?
10. malpica?
11. Samuel Niemirowski?
12. Abi-syn ?
13. Zadysta
14. Jeff_Moon?
15. bury_wilk
16. martuszka
17. Poke Kieszonka?

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!:D
Elwira dnia 29.06.2010 20:43
No, moi Państwo, kto jeszcze? Kabanos? Red? Weronika? Bury? Myślicie, że tak łatwo się wymigacie?
Abi-syn dnia 29.06.2010 21:07
łomatko !
ja jako wytłuszczony pytajnik :lol:
- raczej nie, nie wiem, cholerka, robota, ale ...
wątek śledzić będę!

pozdrawiam
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 03:36
Dziękuję, Esa, żeś mnie z urzędu uwzględniła w swych rozważaniach. To bardzo miło z Twojej strony. (Jednocześnie nie wiem po co takie tworzenie listy - przecież nie będzie jakiejś przed-ściepy, prawda?).
Esy Floresy dnia 30.06.2010 08:00
Lista jest po to, żeby się ogarnąć choćby z numerami telefonów, bo wiesz ogólnie bez tego możemy mieć problem z odnalezieniem się w Wawie.;)

Poza tym ma też funkcję PR-ową.:p
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 09:01
Ale co, te numery telefonów na liście będą jakoś upubliczniane? (skoro wiąże się to z funkcją PR-ową).

W ogóle to pomyślałem, że możesz mi teraz powiedzieć: "Jesteś na mojej krótkiej liście" B)
Esy Floresy dnia 30.06.2010 09:22
Telefonami się wymienimy potajemnie.;)

Hmm, w sumie mogłabym Ci tak powiedzieć, ale nie wiem, co na to Samuelowa.:rol:
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 14:57
Najpierw chcesz się potajemnie wymieniać numerem telefonu, a potem niby to pytasz o opinię Samuelowej. Ot, cała kobieca hipokryzja :smilewinkgrin:
Esy Floresy dnia 30.06.2010 17:30
Powiedz facetowi dwa komunikaty, to zrozumie jedno. Ot, mężczyźni.:smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 01.07.2010 10:01
Cóż zrobić, cóż zrobić... :)
Miladora dnia 02.07.2010 00:23
A my z Szaloną w tym czasie będziemy się pławić w ciepłym morzu. :D
Czyli odpadamy w przedbiegach. ;)
Samuel Niemirowski dnia 02.07.2010 03:00
Nago? :lol:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miladora
30/05/2017 14:54
Niestety - sheCat ma sporo racji. Wiersz - jak dla mnie -… »
WieslawFalkowskifalko
30/05/2017 14:35
Dziękuję, Miladora, za wnikliwą analizę. Pozdrawiam. »
Ania Ostrowska
30/05/2017 14:17
Podtrzymuję swoją opinię wobec wiersza, a ordynarnych… »
sheCat
30/05/2017 13:53
Bardzo mi przypadła do gustu ta interpretacja. Rytm wiersza… »
sheCat
30/05/2017 13:48
dziś chciałbym przebierać w smakach by pełni nie pomylić z… »
sheCat
30/05/2017 13:42
Zakrawa na żart publikacja tegoż ;) jak również :) a… »
introwerka
30/05/2017 12:28
Milu, dziękuję serdecznie za wczytanie się w wiersz… »
Miladora
30/05/2017 12:09
Całkiem, całkiem, Falko. Chociaż trochę przegadałeś wiersz… »
Tjereszkowa
30/05/2017 11:54
Bemik, dziękuję za powęszenie w mojej miniaturce. :) »
Miladora
30/05/2017 11:40
Pięknie wplotłaś w końcówce nawiązanie do tytułu - musiałam… »
skroplami
30/05/2017 11:25
Piszesz sf w swoim własnym, jak każdy autor oczywiście,… »
Ania Ostrowska
30/05/2017 09:55
Czyta się ten wiersz z zadyszką, a końcowe… »
bemik
30/05/2017 08:31
Bardzo intrygujące opowiadanie. I pięknie erotyczne. Troszkę… »
bemik
30/05/2017 08:26
Nie rozśmieszyło, ale wydaje mi się, że nie miało takiego… »
Grain
30/05/2017 08:03
Ja krytycznie, aczkolwiek niezłośliwie w założeniu. Chwała… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 29/05/2017 20:04
  • [link] do końca głosowania pozostały 4 dni :)
  • mike17
  • 29/05/2017 18:07
  • W sumie dla młodego chłopaka taka lektura mogła być nie lada wstrząsem. I była. Odkryłem rzeczy, o jakich mi się nie śniło. Byłem oczarowany. Zaczarowany i marzyłem, by życie spełniło moje marzenia :)
  • mike17
  • 29/05/2017 18:04
  • Pamiętam, że jak czytałem w 1988 roku tę kniżkę to mnie ostro rajcowało - choć już miewałem znajomości z dziewczynami spojrzałem na to z innej perspektywy, ale reszta jest już tylko tajemnicą :)
  • Krzysztof Konrad
  • 29/05/2017 15:01
  • Ale chwilami sama kieruje się troszeczkę zaściankowymi mądrościami, często narzucając, co kobiety powinny robić. Trochę jak wyrocznia. No nie wiem.
  • Krzysztof Konrad
  • 29/05/2017 15:00
  • Doczytałem Wisłocką. Wcześniej byłem - i jestem - zafascynowany, ale teraz trochę mniej. Pani Michalina rzekomo walczyła częściowo z takim szowinistycznym spojrzeniem na kobietę z dawnych lat
  • mike17