Spotkanie użytkowników PP - 14. sierpnia
Wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać z okazji wakacji (lub bez okazji), zapraszamy czternastego sierpnia do Warszawy.
Co będziemy robić - zależy od pogody. Albo ognisko i zabawa w plenerze, albo miłe chwile w "zaciszu" jakiegoś klubu.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie "Wakacyjne spotkanie", czyli tutaj.

I do zobaczenia (mam nadzieję). ;)
Elwira · 10:26 29.06.2010 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.06.2010 17:13
Przybywajcie!:D
Samuel Niemirowski dnia 29.06.2010 17:26
Chętnie, ale nie będę się zapowiadał, bo dotrę tak, jak do Sulejowa :/
Esy Floresy dnia 29.06.2010 18:53
Samuelu, i tak Cię już wpisałam na listę z takim maleńkim znakiem zapytania.B)
Abi-syn dnia 29.06.2010 19:21
mnie z olbrzymim, ale ...
kurcze, w zlotach posmakowałem ...
Esy Floresy dnia 29.06.2010 20:04
Abiś, wedle życzenia.;)

Wakacyjne spotkanie 14 sierpnia br (miejsce: warszawska knajpa lub plener Warszawa/okolice) Kto jeszcze?:D

Lista chętnych:

1. Esy Floresy
2. Nalka31 (Tak bez żadnego ale)
3. Julanda
4. JaneE
5. Elwira
6. Durna Baba?
7. TomaszObłuda
8. bosski_diabel
9. tycenak?
10. malpica?
11. Samuel Niemirowski?
12. Abi-syn ?
13. Zadysta
14. Jeff_Moon?
15. bury_wilk
16. martuszka
17. Poke Kieszonka?

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!:D
Elwira dnia 29.06.2010 20:43
No, moi Państwo, kto jeszcze? Kabanos? Red? Weronika? Bury? Myślicie, że tak łatwo się wymigacie?
Abi-syn dnia 29.06.2010 21:07
łomatko !
ja jako wytłuszczony pytajnik :lol:
- raczej nie, nie wiem, cholerka, robota, ale ...
wątek śledzić będę!

pozdrawiam
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 03:36
Dziękuję, Esa, żeś mnie z urzędu uwzględniła w swych rozważaniach. To bardzo miło z Twojej strony. (Jednocześnie nie wiem po co takie tworzenie listy - przecież nie będzie jakiejś przed-ściepy, prawda?).
Esy Floresy dnia 30.06.2010 08:00
Lista jest po to, żeby się ogarnąć choćby z numerami telefonów, bo wiesz ogólnie bez tego możemy mieć problem z odnalezieniem się w Wawie.;)

Poza tym ma też funkcję PR-ową.:p
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 09:01
Ale co, te numery telefonów na liście będą jakoś upubliczniane? (skoro wiąże się to z funkcją PR-ową).

W ogóle to pomyślałem, że możesz mi teraz powiedzieć: "Jesteś na mojej krótkiej liście" B)
Esy Floresy dnia 30.06.2010 09:22
Telefonami się wymienimy potajemnie.;)

Hmm, w sumie mogłabym Ci tak powiedzieć, ale nie wiem, co na to Samuelowa.:rol:
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 14:57
Najpierw chcesz się potajemnie wymieniać numerem telefonu, a potem niby to pytasz o opinię Samuelowej. Ot, cała kobieca hipokryzja :smilewinkgrin:
Esy Floresy dnia 30.06.2010 17:30
Powiedz facetowi dwa komunikaty, to zrozumie jedno. Ot, mężczyźni.:smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 01.07.2010 10:01
Cóż zrobić, cóż zrobić... :)
Miladora dnia 02.07.2010 00:23
A my z Szaloną w tym czasie będziemy się pławić w ciepłym morzu. :D
Czyli odpadamy w przedbiegach. ;)
Samuel Niemirowski dnia 02.07.2010 03:00
Nago? :lol:
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
GreenTeaFan
24/09/2017 00:05
Zacznę od wyjątkowo ważnej dla Ciebie sprawy interpunkcji.… »
Infernus
24/09/2017 00:05
Przez chwilę poczułem się pijany :) napisałeś luźno i… »
Miladora
23/09/2017 23:51
Cała przyjemność po mojej stronie, Kamysiu. :) Uściski.… »
Miladora
23/09/2017 23:48
Niezła opowieść, Hope. I brzmi tak prawdziwie, że zrobiło… »
Esy Floresy
23/09/2017 23:38
Purpur, rzadko bywam w prozie, żeby nie powiedzieć, że… »
Tomasz Kucina
23/09/2017 23:38
Dziękuję, wielka motywacja, asumpt do pracy. Najbardziej… »
kamyczek
23/09/2017 23:04
- ok, Ty tu rządzisz. - jesteś moim niedoścignionym wzorem,… »
Miladora
23/09/2017 23:02
Pomysłowy tytuł z pralką i włoską flagą, a pod nim… »
Miladora
23/09/2017 22:41
Też się nad tym zastanawiałam. :) I trochę mi zeszło,… »
JOLA S.
23/09/2017 22:12
Drogi skroplami, dziękuję za ten mam nadzieję nie ostatni,… »
Miladora
23/09/2017 22:09
Bo lepiej brzmiałoby - stado kawek, które wciąż drą się,… »
Miladora
23/09/2017 22:02
Dziękuję, Tetu - miło Cię zobaczyć ponownie pod wierszem.… »
Miladora
23/09/2017 21:58
Bo byłam jeszcze wtedy piękna i młoda, Lil. ;))) Dzięki,… »
Miladora
23/09/2017 21:50
W pewnym sensie można by tak to odbierać, ale przecież nie… »
skroplami
23/09/2017 20:52
Był sobie kwiat, wyrósł drugi, trzeci, kolejny, jest bukiet… »
ShoutBox
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:29
  • Oo, strepsils też dobry ;p To cieszę się bardzo, że tak to odbierasz, i tak trzymaj! :) Na dobranoc dla wszystkich nie mogących się zaaklimatyzować: [link] :)
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:24
  • Cholineks nein, to z niemiecka, strepsils - ja :) chamstwo można wyczuć od razu, ale póki co nie spotkałem się z tym... opinie jak najbardziej okazały się przydatne...
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:22
  • Dzięki serdeczne, Silve. Już mi trochę lepiej.
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:16
  • @Werko, zdrowia.
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:00
  • życie :) Warto tak potraktować nawet najbardziej "upierdliwą" w naszym odczuciu krytykę, tzn. uczyć się z niej, o ile oczywiście nie przekracza granic chamstwa itp. ;)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:56
  • Dzięki - właśnie się kuruję cholineksem :) Ale serio, myślę, że coś może być w metaforze zimnego prysznicu, czy, powiedzmy, z angielska, takiego showeru, deszczyku, który schładza upał, ale też niesie
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:49
  • Miód i ciepła kołdra Ci zostaje :) po pierwszej publikacji pomyslalem, że wszedłem pod zimny... sory już nie przypominam :)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:25
  • Mam grypę, więc trudno mi sobie wyobrazić zimny prysznic w pozytywnym znaczeniu, ale wytężam wyobraźnię i ... chyba wiem, o co Ci chodzi ;)
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:20
  • Nie pocieszylas mnie :) za to portal jest jak zimny prysznic - w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
  • introwerka
  • 23/09/2017 23:38
  • Infernus - na to nie licz, Poczekalnia jest jak walizka albo dziecko - co włożysz, to wyjmiesz ;)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:Moe
Wspierają nas