Spotkanie użytkowników PP - 14. sierpnia
Wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać z okazji wakacji (lub bez okazji), zapraszamy czternastego sierpnia do Warszawy.
Co będziemy robić - zależy od pogody. Albo ognisko i zabawa w plenerze, albo miłe chwile w "zaciszu" jakiegoś klubu.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie "Wakacyjne spotkanie", czyli tutaj.

I do zobaczenia (mam nadzieję). ;)
Elwira · 10:26 29.06.2010 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.06.2010 17:13
Przybywajcie!:D
Samuel Niemirowski dnia 29.06.2010 17:26
Chętnie, ale nie będę się zapowiadał, bo dotrę tak, jak do Sulejowa :/
Esy Floresy dnia 29.06.2010 18:53
Samuelu, i tak Cię już wpisałam na listę z takim maleńkim znakiem zapytania.B)
Abi-syn dnia 29.06.2010 19:21
mnie z olbrzymim, ale ...
kurcze, w zlotach posmakowałem ...
Esy Floresy dnia 29.06.2010 20:04
Abiś, wedle życzenia.;)

Wakacyjne spotkanie 14 sierpnia br (miejsce: warszawska knajpa lub plener Warszawa/okolice) Kto jeszcze?:D

Lista chętnych:

1. Esy Floresy
2. Nalka31 (Tak bez żadnego ale)
3. Julanda
4. JaneE
5. Elwira
6. Durna Baba?
7. TomaszObłuda
8. bosski_diabel
9. tycenak?
10. malpica?
11. Samuel Niemirowski?
12. Abi-syn ?
13. Zadysta
14. Jeff_Moon?
15. bury_wilk
16. martuszka
17. Poke Kieszonka?

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!:D
Elwira dnia 29.06.2010 20:43
No, moi Państwo, kto jeszcze? Kabanos? Red? Weronika? Bury? Myślicie, że tak łatwo się wymigacie?
Abi-syn dnia 29.06.2010 21:07
łomatko !
ja jako wytłuszczony pytajnik :lol:
- raczej nie, nie wiem, cholerka, robota, ale ...
wątek śledzić będę!

pozdrawiam
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 03:36
Dziękuję, Esa, żeś mnie z urzędu uwzględniła w swych rozważaniach. To bardzo miło z Twojej strony. (Jednocześnie nie wiem po co takie tworzenie listy - przecież nie będzie jakiejś przed-ściepy, prawda?).
Esy Floresy dnia 30.06.2010 08:00
Lista jest po to, żeby się ogarnąć choćby z numerami telefonów, bo wiesz ogólnie bez tego możemy mieć problem z odnalezieniem się w Wawie.;)

Poza tym ma też funkcję PR-ową.:p
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 09:01
Ale co, te numery telefonów na liście będą jakoś upubliczniane? (skoro wiąże się to z funkcją PR-ową).

W ogóle to pomyślałem, że możesz mi teraz powiedzieć: "Jesteś na mojej krótkiej liście" B)
Esy Floresy dnia 30.06.2010 09:22
Telefonami się wymienimy potajemnie.;)

Hmm, w sumie mogłabym Ci tak powiedzieć, ale nie wiem, co na to Samuelowa.:rol:
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 14:57
Najpierw chcesz się potajemnie wymieniać numerem telefonu, a potem niby to pytasz o opinię Samuelowej. Ot, cała kobieca hipokryzja :smilewinkgrin:
Esy Floresy dnia 30.06.2010 17:30
Powiedz facetowi dwa komunikaty, to zrozumie jedno. Ot, mężczyźni.:smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 01.07.2010 10:01
Cóż zrobić, cóż zrobić... :)
Miladora dnia 02.07.2010 00:23
A my z Szaloną w tym czasie będziemy się pławić w ciepłym morzu. :D
Czyli odpadamy w przedbiegach. ;)
Samuel Niemirowski dnia 02.07.2010 03:00
Nago? :lol:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nuria
25/08/2019 22:16
Zaimków osobowych tyle, że można obdzielić z trzy utwory.… »
Lilah
25/08/2019 21:10
To świetnie, Mike. :) »
Opheliac
25/08/2019 21:04
Kreseczka, głównie Podoba mi się Olaboga City,… »
Opheliac
25/08/2019 20:57
Wodniczko, dziękuję za obecność i "odkopanie" ;) »
AntoniGrycuk
25/08/2019 20:28
Jolu, napisałem ten tekst po przeczytaniu tekstu… »
Kazjuno
25/08/2019 19:28
Narracja niezmiernie ciekawa. Pełno znakomitych porównań i… »
Marek Adam Grabowski
25/08/2019 19:25
Witaj na tym portalu. Na poprzednim nie czytałem demona,… »
Carvedilol
25/08/2019 18:43
Kazjuno Jolu dzięki za przeczytanie i komentarze… »
mike17
25/08/2019 18:22
Całkiem to fajne, Zdzisławie, z humorem i pewnym morałem.… »
Decand
25/08/2019 18:12
Kazjuno - za odczyt dziękuję, za komentarz również.… »
Decand
25/08/2019 18:09
Madawydar - bardzo dziękuję za odczyt i tak pozytywny… »
Kazjuno
25/08/2019 18:09
Zapomniałem o ocenie. Ale, Upsss... i nie mam możliwości… »
JOLA S.
25/08/2019 18:05
Odnajduję w tym tekście znajomy zapach. Czytając, pragnęłam… »
Kazjuno
25/08/2019 18:04
Na mój gust dużo tu poetyckiej prozy pomieszanej z… »
mike17
25/08/2019 18:03
Niebawem trzy nowe miniatury miłosne :) »
ShoutBox
  • Carvedilol
  • 25/08/2019 18:44
  • Vanillivi, dzięki i ode mnie za wrzucenie tekstu
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 16:10
  • Vanilivi, ja też dziękuję za dodanie tekstu po krótkiej przerwie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 13:36
  • Dzięki Vanilivi
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:29
  • Przepraszam wszystkich za problemy z publikacją.
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:28
  • Wrzuciłam jeszcze kilka waszych tekstów, tych które najdłużej zalegały, korzystając z tego, że Wiktor nie zabrał mi jeszcze uprawnień. Mam nadzieję, że sytuacja się niebawem wyklaruje.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:51
  • Jednak Antoni Grycuk masz rację! Moja koleżanka rzeczywiście zasuwa w prozie. Trzeba JEJ dać ochłonąć. Chyba ledwo dyszy przygnieciona stertą makulatury, oczywiście też mojej...
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:27
  • Komentujemy tylko ja z Tobą i jeszcze kilka miłych pań i łaskawych facetów. Reszta milczy; A Feith to moja dobra znajoma, ale od POETÓW. Mnie by na pewno opublikowała. Jednak cisza online. Przykre...
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 10:33
  • Ze specjalną, niekoniecznie związaną, dedykacją: [link]
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 08:57
  • Kazjuno, jest jedna Pani redaktor od prozy, Faith się zowie. Ale widzę, że ten portal umiera. Nie tylko ten. W ciągu 2 lat mojej bytności ilość komentarzy pod prozą spadła drastycznie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 07:21
  • Szkoda, nie mamy redaktor od prozy. Nie mam nic do poetów, ale CI mają wykwalifikowaną trójkę. Nie dziwię się Vanilivi, że nie podołała. Ech, co za niesprawiedliwość...
Ostatnio widziani
Gości online:8
Najnowszy:Wojciech
Wspierają nas