Spotkanie użytkowników PP - 14. sierpnia
Wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać z okazji wakacji (lub bez okazji), zapraszamy czternastego sierpnia do Warszawy.
Co będziemy robić - zależy od pogody. Albo ognisko i zabawa w plenerze, albo miłe chwile w "zaciszu" jakiegoś klubu.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie "Wakacyjne spotkanie", czyli tutaj.

I do zobaczenia (mam nadzieję). ;)
Elwira · 10:26 29.06.2010 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.06.2010 17:13
Przybywajcie!:D
Samuel Niemirowski dnia 29.06.2010 17:26
Chętnie, ale nie będę się zapowiadał, bo dotrę tak, jak do Sulejowa :/
Esy Floresy dnia 29.06.2010 18:53
Samuelu, i tak Cię już wpisałam na listę z takim maleńkim znakiem zapytania.B)
Abi-syn dnia 29.06.2010 19:21
mnie z olbrzymim, ale ...
kurcze, w zlotach posmakowałem ...
Esy Floresy dnia 29.06.2010 20:04
Abiś, wedle życzenia.;)

Wakacyjne spotkanie 14 sierpnia br (miejsce: warszawska knajpa lub plener Warszawa/okolice) Kto jeszcze?:D

Lista chętnych:

1. Esy Floresy
2. Nalka31 (Tak bez żadnego ale)
3. Julanda
4. JaneE
5. Elwira
6. Durna Baba?
7. TomaszObłuda
8. bosski_diabel
9. tycenak?
10. malpica?
11. Samuel Niemirowski?
12. Abi-syn ?
13. Zadysta
14. Jeff_Moon?
15. bury_wilk
16. martuszka
17. Poke Kieszonka?

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!:D
Elwira dnia 29.06.2010 20:43
No, moi Państwo, kto jeszcze? Kabanos? Red? Weronika? Bury? Myślicie, że tak łatwo się wymigacie?
Abi-syn dnia 29.06.2010 21:07
łomatko !
ja jako wytłuszczony pytajnik :lol:
- raczej nie, nie wiem, cholerka, robota, ale ...
wątek śledzić będę!

pozdrawiam
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 03:36
Dziękuję, Esa, żeś mnie z urzędu uwzględniła w swych rozważaniach. To bardzo miło z Twojej strony. (Jednocześnie nie wiem po co takie tworzenie listy - przecież nie będzie jakiejś przed-ściepy, prawda?).
Esy Floresy dnia 30.06.2010 08:00
Lista jest po to, żeby się ogarnąć choćby z numerami telefonów, bo wiesz ogólnie bez tego możemy mieć problem z odnalezieniem się w Wawie.;)

Poza tym ma też funkcję PR-ową.:p
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 09:01
Ale co, te numery telefonów na liście będą jakoś upubliczniane? (skoro wiąże się to z funkcją PR-ową).

W ogóle to pomyślałem, że możesz mi teraz powiedzieć: "Jesteś na mojej krótkiej liście" B)
Esy Floresy dnia 30.06.2010 09:22
Telefonami się wymienimy potajemnie.;)

Hmm, w sumie mogłabym Ci tak powiedzieć, ale nie wiem, co na to Samuelowa.:rol:
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 14:57
Najpierw chcesz się potajemnie wymieniać numerem telefonu, a potem niby to pytasz o opinię Samuelowej. Ot, cała kobieca hipokryzja :smilewinkgrin:
Esy Floresy dnia 30.06.2010 17:30
Powiedz facetowi dwa komunikaty, to zrozumie jedno. Ot, mężczyźni.:smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 01.07.2010 10:01
Cóż zrobić, cóż zrobić... :)
Miladora dnia 02.07.2010 00:23
A my z Szaloną w tym czasie będziemy się pławić w ciepłym morzu. :D
Czyli odpadamy w przedbiegach. ;)
Samuel Niemirowski dnia 02.07.2010 03:00
Nago? :lol:
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JOLA S.
20/07/2017 16:23
Kamyczku, to prawdziwa przyjemność gościć Ciebie w moich… »
kamyczek
20/07/2017 16:07
Witaj, Jolu, przeczytałam już wcześniej, ale dopiero teraz… »
kamyczek
20/07/2017 15:18
- no cóż, takie zasady konkursu, ale jeśli spojrzeć na… »
wiktoria
20/07/2017 09:49
Dziękuję Panie Odyseuszu za dobre słowo. Dobrze skrzy Ci się… »
skroplami
20/07/2017 00:06
Autorze, podoba się :). Mnóstwo mądrych i prawdziwych rzeczy… »
skroplami
19/07/2017 23:42
Widoczne ziarenka talentu :). Podlewaj a będzie rosło i… »
wioskowy52
19/07/2017 22:04
na powtórzenie odbyciu odbywał i co się odbywało: staż… »
wioskowy52
19/07/2017 21:20
- czy słowo odwróconą coś wnosi? - na oddziale - raczej… »
Carvedilol
19/07/2017 19:55
Taki zabieg widziałem już kilkakrotnie zastosowany, czyli… »
wioskowy52
19/07/2017 18:49
Jak ma być w trzeciej osobie, to niech nie będzie: Opo­wiem… »
al-szamanka
19/07/2017 18:42
Mistrz w nowej odsłonie! Myślałam, że już mnie niczym nie… »
thaga
19/07/2017 18:28
Wydawało mi się, że ten aspekt wypada, a wręcz trzeba… »
Carvedilol
19/07/2017 18:22
Dzięki wioskowy, jeszcze ze trzy, cztery korekty i może… »
wioskowy52
19/07/2017 17:36
"Proszę!" Według mnie, brak konsekwencji.… »
Carvedilol
19/07/2017 16:47
Poprawiłem wszystkie fragmenty mojego najdłuższego… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 20/07/2017 12:49
  • Słucham?
  • Zachary Ann
  • 20/07/2017 10:12
  • Dzień dobry. Widzę, że nawet Silve jeszcze żyje.
  • mr.odysseus
  • 19/07/2017 22:19
  • Tak niestety łatwiej dla naszych szympansich móżdżków :)
  • ewa2000
  • 19/07/2017 21:21
  • dlaczego tacy jesteśmy brak mi ogłady brak zrozumienia łatwo jest oceniać homoseksualista transseksualista czarny,żółty nie zna się na polityce nie zna religi a chodzi do kościoła ateista brzydaka, gł
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:49
  • Jak oglądam ukrytą prawdę, to czuję, że moje opowieści są genialne :D
  • Silvus
  • 19/07/2017 19:33
  • Cieszę się, Krzysztofie, że jest lepiej.
  • Procesja
  • 19/07/2017 19:29
  • Wolałabym napisać sto dobrych, przynajmniej przez całe życie miałabym pracę i nie popadłabym w smutne przeświadczenie, że niczego równie genialnego już nie stworzę ;)
  • Gramofon
  • 19/07/2017 19:16
  • Książka genialnie warsztatowo to nie to samo co genialna książka.
  • Gramofon
  • 19/07/2017 19:14
  • Nie o to pytałem.
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:09
  • Do tego dążę. Najgorsze, Gramofonie, jest to, że gdy poziom warsztatu rośnie, to w oczach takiego twórcy maleje poziom jego tekstu z czasu, gdy poziom był słabszy. To męczące
Ostatnio widziani
Gości online:57
Najnowszy:Pofdkowka
Wspierają nas