Spotkanie użytkowników PP - 14. sierpnia
Wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać z okazji wakacji (lub bez okazji), zapraszamy czternastego sierpnia do Warszawy.
Co będziemy robić - zależy od pogody. Albo ognisko i zabawa w plenerze, albo miłe chwile w "zaciszu" jakiegoś klubu.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie "Wakacyjne spotkanie", czyli tutaj.

I do zobaczenia (mam nadzieję). ;)
Elwira · 10:26 29.06.2010 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 29.06.2010 17:13
Przybywajcie!:D
Samuel Niemirowski dnia 29.06.2010 17:26
Chętnie, ale nie będę się zapowiadał, bo dotrę tak, jak do Sulejowa :/
Esy Floresy dnia 29.06.2010 18:53
Samuelu, i tak Cię już wpisałam na listę z takim maleńkim znakiem zapytania.B)
Abi-syn dnia 29.06.2010 19:21
mnie z olbrzymim, ale ...
kurcze, w zlotach posmakowałem ...
Esy Floresy dnia 29.06.2010 20:04
Abiś, wedle życzenia.;)

Wakacyjne spotkanie 14 sierpnia br (miejsce: warszawska knajpa lub plener Warszawa/okolice) Kto jeszcze?:D

Lista chętnych:

1. Esy Floresy
2. Nalka31 (Tak bez żadnego ale)
3. Julanda
4. JaneE
5. Elwira
6. Durna Baba?
7. TomaszObłuda
8. bosski_diabel
9. tycenak?
10. malpica?
11. Samuel Niemirowski?
12. Abi-syn ?
13. Zadysta
14. Jeff_Moon?
15. bury_wilk
16. martuszka
17. Poke Kieszonka?

Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!:D
Elwira dnia 29.06.2010 20:43
No, moi Państwo, kto jeszcze? Kabanos? Red? Weronika? Bury? Myślicie, że tak łatwo się wymigacie?
Abi-syn dnia 29.06.2010 21:07
łomatko !
ja jako wytłuszczony pytajnik :lol:
- raczej nie, nie wiem, cholerka, robota, ale ...
wątek śledzić będę!

pozdrawiam
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 03:36
Dziękuję, Esa, żeś mnie z urzędu uwzględniła w swych rozważaniach. To bardzo miło z Twojej strony. (Jednocześnie nie wiem po co takie tworzenie listy - przecież nie będzie jakiejś przed-ściepy, prawda?).
Esy Floresy dnia 30.06.2010 08:00
Lista jest po to, żeby się ogarnąć choćby z numerami telefonów, bo wiesz ogólnie bez tego możemy mieć problem z odnalezieniem się w Wawie.;)

Poza tym ma też funkcję PR-ową.:p
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 09:01
Ale co, te numery telefonów na liście będą jakoś upubliczniane? (skoro wiąże się to z funkcją PR-ową).

W ogóle to pomyślałem, że możesz mi teraz powiedzieć: "Jesteś na mojej krótkiej liście" B)
Esy Floresy dnia 30.06.2010 09:22
Telefonami się wymienimy potajemnie.;)

Hmm, w sumie mogłabym Ci tak powiedzieć, ale nie wiem, co na to Samuelowa.:rol:
Samuel Niemirowski dnia 30.06.2010 14:57
Najpierw chcesz się potajemnie wymieniać numerem telefonu, a potem niby to pytasz o opinię Samuelowej. Ot, cała kobieca hipokryzja :smilewinkgrin:
Esy Floresy dnia 30.06.2010 17:30
Powiedz facetowi dwa komunikaty, to zrozumie jedno. Ot, mężczyźni.:smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 01.07.2010 10:01
Cóż zrobić, cóż zrobić... :)
Miladora dnia 02.07.2010 00:23
A my z Szaloną w tym czasie będziemy się pławić w ciepłym morzu. :D
Czyli odpadamy w przedbiegach. ;)
Samuel Niemirowski dnia 02.07.2010 03:00
Nago? :lol:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Dobra Cobra
30/03/2017 22:35
E, to ja cyba powrócę do tego, w co wcześniej wierzyłem:… »
Wiolin
30/03/2017 22:03
Witaj Adelajdo. Bardzo smutny obraz naszej polskiej… »
Jaga
30/03/2017 21:59
Maurycy Rubikon, jesteś genialny :) Pozdrawiam, Jaga »
Jaga
30/03/2017 21:49
Czekam na ciąg dalszy:) »
Wiolin
30/03/2017 21:34
Witaj Opheliac. Rzadko widuję Ciebie w tak krótkiej… »
Wiolin
30/03/2017 21:24
Zingaro. To jest b ładnie skrojony wiersz, choć osobiście… »
allaska
30/03/2017 21:21
Tak jak sobie głośno czytam, to w rytmie rapu tekst nawet… »
Zola111
30/03/2017 21:19
Wiolinie, bardzo miło widzieć Twój powrót! Serdecznie… »
Wiolin
30/03/2017 21:10
Witaj Zoleńko. Kolejny świetny wiersz do dobrej… »
Carvedilol
30/03/2017 21:09
Jolu, Niczyja Dziękuję za komentarze Zdaję sobie sprawę… »
Wiolin
30/03/2017 20:37
Procesjo. No i widać że można... Pallas dał sobie z… »
Wiolin
30/03/2017 20:33
Witaj Al. Ano właśnie, kropla i kropka - otwierają tyle… »
allaska
30/03/2017 20:30
"umar­li o po dal wy­rzekł się prze­żyć" - tego… »
Pallas
30/03/2017 20:13
Cześć Procesjo, zacznę od "ani" przed drugim… »
Wiolin
30/03/2017 19:59
Witaj Intro. No masz...Jak już coś napiszesz to tylko… »
ShoutBox
  • Aronia23
  • 30/03/2017 22:12
  • [link] ludzie co to się dzieje? Jakiś zastój, smutek, energia = 0. Ale może poprawią się humorki?
  • Jaga
  • 30/03/2017 22:02
  • Gdzie są wiersze z Zaśrodkowania? Chciałabym poczytać i zagłosować:)
  • czarnanna
  • 30/03/2017 16:45
  • niezly-belfer.blogspot.com jacyś chętni do tablicy? ;)
  • Zola111
  • 29/03/2017 23:31
  • Dziś nikt nie zagłosował. Hmmmm Mam nadzieję, że jutro znajdzie się czas na poczytanie i głosowanie.
  • ApisTaur
  • 29/03/2017 23:28
  • Dzięki ajw. Może coś wykombinuję z tymi bębnami.:) Więcej można znaleźć tu (klikać na białą strzałkę) - [link]
  • ajw
  • 29/03/2017 22:35
  • Fajne Apisie. A masz może jakieś afrykańskie bębny?
  • Carvedilol
  • 29/03/2017 12:26
  • Wiosną wchodzę do ogrodu Z dala od miejskiego smrodu Kwiatów milion do wyboru Moc zapachów, moc kolorów Myślę już nad bukiecikiem Aaaaaa- psik!!! Jestem alergikiem Rymowanka dla dzieci pt.Wiosna
  • ApisTaur