Raport modernizacyjny
Większość z was zapewne zastanawia się co z modernizacją portalu, niektórzy mogli o niej już zupełnie zapomnieć. Żeby rozwiać wątpliwości chciałbym o kilku rzeczach poinformować. Obecnie nowy portal pisarski jest już testowany pod względem przenoszenia danych z obecnego PP.

Przenieśliśmy całą bazę użytkowników, wszystkie artykuły, zdjęcia i komentarze. Wszystko wydaje się poprawnie funkcjonować, mimo to trzeba na bieżąco wprowadzać poprawki, chcemy aby portal był dopięty na ostatni guzik. Wkrótce pojawi się publiczna informacja dotycząca testowania nowej wersji portalu przez użytkowników, obecnie portal jest testowany przez administratorów. Oczywiście testować będzie tylko wybrana grupa, reszta będzie musiała czekać na ten chlubny dzień, kiedy wejdą na zupełnie "odświeżony" PP.

Na chwile obecną Max jest na wakacjach, w sierpniu uderzamy ze zdwojoną siłą! Czekajcie cierpliwie :)
Wiktor Orzel · 10:31 25.07.2010 · 11 ·
Komentarze
Miladora dnia 25.07.2010 11:35
Dziękuję, Ojcze Dyrektorze. :D
Poczekam cierpliwie.
sisey dnia 26.07.2010 14:07
Moja radość jest nie ten... niepiśmienna, o!

Czy tu chodzi o adres "www.pisarski.webd.pl" ?

:)
Wiktor Orzel dnia 26.07.2010 15:53
adres pisarski webd to domena, na której mamy serwer ;-) Adresy z nowym pp są ściśle tajne ;p
Darksio dnia 26.07.2010 16:38
Jestem bardzo ciekawy jak piękny będzie nowy portal. Chociaż przyzwyczaiłem się do obecnego, ale domyślam się że nowy będzie lepszy. Cóż, lepsze jest wrogiem dobrego...
Elwira dnia 26.07.2010 22:23
Zobaczycie, że warto było czekać :)
Usunięty dnia 27.07.2010 01:29
Potwierdzam słowa Elwiry :)
Esy Floresy dnia 27.07.2010 08:14
Podpisuję się pod słowami Elwi wszystkimi swoimi esami i floresami.:D
sisey dnia 27.07.2010 13:39
Stiuki, terakota, włoskie marmury i sauna dla gości... Poszukam tego adresu, a co mi tam :)

Znajdzie się dla mnie jakieś biureczko przy oknie?
Elwira dnia 27.07.2010 20:38
Sisey, żartujesz? Biurko przy oknie, rolety, lampka i wiatraczek na gorące dni oraz grzałka na mroźne są w standardzie ;)
sisey dnia 30.07.2010 14:02
Yessssss, a tak serio, wystarczyłby moduł historii aktywności na portalu (te nieszczęsne komentarze)
Nalka31 dnia 02.08.2010 10:11
Oj robicie wszystkim smaczek na te portalowe pyszności. To czekamy cierpliwie :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas