Raport modernizacyjny
Większość z was zapewne zastanawia się co z modernizacją portalu, niektórzy mogli o niej już zupełnie zapomnieć. Żeby rozwiać wątpliwości chciałbym o kilku rzeczach poinformować. Obecnie nowy portal pisarski jest już testowany pod względem przenoszenia danych z obecnego PP.

Przenieśliśmy całą bazę użytkowników, wszystkie artykuły, zdjęcia i komentarze. Wszystko wydaje się poprawnie funkcjonować, mimo to trzeba na bieżąco wprowadzać poprawki, chcemy aby portal był dopięty na ostatni guzik. Wkrótce pojawi się publiczna informacja dotycząca testowania nowej wersji portalu przez użytkowników, obecnie portal jest testowany przez administratorów. Oczywiście testować będzie tylko wybrana grupa, reszta będzie musiała czekać na ten chlubny dzień, kiedy wejdą na zupełnie "odświeżony" PP.

Na chwile obecną Max jest na wakacjach, w sierpniu uderzamy ze zdwojoną siłą! Czekajcie cierpliwie :)
Wiktor Orzel · 10:31 25.07.2010 · 11 ·
Komentarze
Miladora dnia 25.07.2010 11:35
Dziękuję, Ojcze Dyrektorze. :D
Poczekam cierpliwie.
sisey dnia 26.07.2010 14:07
Moja radość jest nie ten... niepiśmienna, o!

Czy tu chodzi o adres "www.pisarski.webd.pl" ?

:)
Wiktor Orzel dnia 26.07.2010 15:53
adres pisarski webd to domena, na której mamy serwer ;-) Adresy z nowym pp są ściśle tajne ;p
Darksio dnia 26.07.2010 16:38
Jestem bardzo ciekawy jak piękny będzie nowy portal. Chociaż przyzwyczaiłem się do obecnego, ale domyślam się że nowy będzie lepszy. Cóż, lepsze jest wrogiem dobrego...
Elwira dnia 26.07.2010 22:23
Zobaczycie, że warto było czekać :)
Usunięty dnia 27.07.2010 01:29
Potwierdzam słowa Elwiry :)
Esy Floresy dnia 27.07.2010 08:14
Podpisuję się pod słowami Elwi wszystkimi swoimi esami i floresami.:D
sisey dnia 27.07.2010 13:39
Stiuki, terakota, włoskie marmury i sauna dla gości... Poszukam tego adresu, a co mi tam :)

Znajdzie się dla mnie jakieś biureczko przy oknie?
Elwira dnia 27.07.2010 20:38
Sisey, żartujesz? Biurko przy oknie, rolety, lampka i wiatraczek na gorące dni oraz grzałka na mroźne są w standardzie ;)
sisey dnia 30.07.2010 14:02
Yessssss, a tak serio, wystarczyłby moduł historii aktywności na portalu (te nieszczęsne komentarze)
Nalka31 dnia 02.08.2010 10:11
Oj robicie wszystkim smaczek na te portalowe pyszności. To czekamy cierpliwie :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Autor
25/07/2017 08:22
ładny tekst, lekko się czyta pozdrawiam :) »
skroplami
25/07/2017 05:11
Wiersz podany przez przypadek w postaci komentarza Floriana… »
Florian Konrad
25/07/2017 04:26
szalony tekst :) »
zbycho
24/07/2017 21:38
piękny tekst »
skroplami
24/07/2017 20:50
AJW chociaż wiem że ma być ajw :). Witaj wśród prozy. Masz… »
skroplami
24/07/2017 20:12
Przypadkiem. Nie pamiętam kiedy i gdzie czytałem tak dobry… »
skroplami
24/07/2017 20:01
Bajkowo marzenna miłość :). Dobrze, jest i niech taka… »
Toya
24/07/2017 16:45
Świetny, Alku, ale zgodzę się z puszczykiem. Za dużo tego.… »
Toya
24/07/2017 16:39
Nie porwał. Całość dość chaotyczna i przegadana. Męcząca… »
skroplami
24/07/2017 16:37
Takie spokojne a takie zaskakujące zakończenie :). No… »
skroplami
24/07/2017 15:46
Co do joty zgadzam się z JOLA S. :). S-f, thiller, horror… »
Autor
24/07/2017 15:39
Dziękuję Wiktorio. Miłego dnia :) »
wiktoria
24/07/2017 15:33
Autorze, bardzo dobrze doczytałeś, chodzi o agresję słowną,… »
Autor
24/07/2017 13:11
I to jest to, niby miniatura, a dużo akcji, wiele się… »
Autor
24/07/2017 12:57
No tak, najpierw należy wyjąć belkę ze swojego oka. W… »
ShoutBox
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 22:09
  • Tru. Ale niektórych słucha się pierońsko dobrze :)
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 21:41
  • Mam taką teorię, że pisarze to kretacze i krasomowcy. Gadają dużo o niczym, ale sami nie wiedzą co i jak :
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:57
  • Rozumiem, nie znam niestety dobrych podręczników warsztatowych, chociaż Pinkera już mam kupionego i czeka na czytanie. Jest dużo takiej literatury po angielsku.
  • Maru
  • 24/07/2017 20:51
  • Uwaga, chwalę się! ^^ Lipcowy numer Histerii, a w nim moja "Sprawiedliwość"! :D
  • Krzysztof Konrad
  • 24/07/2017 20:38
  • Właśnie takie mnie nie interesują, gdyż nie mam kłopotów z motywacją. Jak chce to po prostu to robię. Ale byłoby miło dobrze wykonywać tę robotę.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:37
  • Ale jeżeli ktoś lubi i potrzebuje takiego klimatu, to ksiazka spełnia swoje zadanie.
  • mr.odysseus
  • 24/07/2017 20:05
  • Krzysztof Konrad, "Będę pisarzem" Dorothei Brande jest całkiem całkiem, tylko trzeba wziac pod uwagę, że to jest poradnik czysto inspiratywny, motywujący. Nie ma tam za wiele o warsztacie.
Ostatnio widziani
Gości online:46
Najnowszy:kerymasero
Wspierają nas