Raport modernizacyjny
Większość z was zapewne zastanawia się co z modernizacją portalu, niektórzy mogli o niej już zupełnie zapomnieć. Żeby rozwiać wątpliwości chciałbym o kilku rzeczach poinformować. Obecnie nowy portal pisarski jest już testowany pod względem przenoszenia danych z obecnego PP.

Przenieśliśmy całą bazę użytkowników, wszystkie artykuły, zdjęcia i komentarze. Wszystko wydaje się poprawnie funkcjonować, mimo to trzeba na bieżąco wprowadzać poprawki, chcemy aby portal był dopięty na ostatni guzik. Wkrótce pojawi się publiczna informacja dotycząca testowania nowej wersji portalu przez użytkowników, obecnie portal jest testowany przez administratorów. Oczywiście testować będzie tylko wybrana grupa, reszta będzie musiała czekać na ten chlubny dzień, kiedy wejdą na zupełnie "odświeżony" PP.

Na chwile obecną Max jest na wakacjach, w sierpniu uderzamy ze zdwojoną siłą! Czekajcie cierpliwie :)
Sagitarius · 10:31 25.07.2010 · 11 ·
Komentarze
Miladora dnia 25.07.2010 11:35
Dziękuję, Ojcze Dyrektorze. :D
Poczekam cierpliwie.
sisey dnia 26.07.2010 14:07
Moja radość jest nie ten... niepiśmienna, o!

Czy tu chodzi o adres "www.pisarski.webd.pl" ?

:)
Sagitarius dnia 26.07.2010 15:53
adres pisarski webd to domena, na której mamy serwer ;-) Adresy z nowym pp są ściśle tajne ;p
Darksio dnia 26.07.2010 16:38
Jestem bardzo ciekawy jak piękny będzie nowy portal. Chociaż przyzwyczaiłem się do obecnego, ale domyślam się że nowy będzie lepszy. Cóż, lepsze jest wrogiem dobrego...
Elwira dnia 26.07.2010 22:23
Zobaczycie, że warto było czekać :)
Usunięty dnia 27.07.2010 01:29
Potwierdzam słowa Elwiry :)
Esy Floresy dnia 27.07.2010 08:14
Podpisuję się pod słowami Elwi wszystkimi swoimi esami i floresami.:D
sisey dnia 27.07.2010 13:39
Stiuki, terakota, włoskie marmury i sauna dla gości... Poszukam tego adresu, a co mi tam :)

Znajdzie się dla mnie jakieś biureczko przy oknie?
Elwira dnia 27.07.2010 20:38
Sisey, żartujesz? Biurko przy oknie, rolety, lampka i wiatraczek na gorące dni oraz grzałka na mroźne są w standardzie ;)
sisey dnia 30.07.2010 14:02
Yessssss, a tak serio, wystarczyłby moduł historii aktywności na portalu (te nieszczęsne komentarze)
Nalka31 dnia 02.08.2010 10:11
Oj robicie wszystkim smaczek na te portalowe pyszności. To czekamy cierpliwie :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:kertynager4