Raport modernizacyjny
Większość z was zapewne zastanawia się co z modernizacją portalu, niektórzy mogli o niej już zupełnie zapomnieć. Żeby rozwiać wątpliwości chciałbym o kilku rzeczach poinformować. Obecnie nowy portal pisarski jest już testowany pod względem przenoszenia danych z obecnego PP.

Przenieśliśmy całą bazę użytkowników, wszystkie artykuły, zdjęcia i komentarze. Wszystko wydaje się poprawnie funkcjonować, mimo to trzeba na bieżąco wprowadzać poprawki, chcemy aby portal był dopięty na ostatni guzik. Wkrótce pojawi się publiczna informacja dotycząca testowania nowej wersji portalu przez użytkowników, obecnie portal jest testowany przez administratorów. Oczywiście testować będzie tylko wybrana grupa, reszta będzie musiała czekać na ten chlubny dzień, kiedy wejdą na zupełnie "odświeżony" PP.

Na chwile obecną Max jest na wakacjach, w sierpniu uderzamy ze zdwojoną siłą! Czekajcie cierpliwie :)
Wiktor Orzel · 10:31 25.07.2010 · 11 ·
Komentarze
Miladora dnia 25.07.2010 11:35
Dziękuję, Ojcze Dyrektorze. :D
Poczekam cierpliwie.
sisey dnia 26.07.2010 14:07
Moja radość jest nie ten... niepiśmienna, o!

Czy tu chodzi o adres "www.pisarski.webd.pl" ?

:)
Wiktor Orzel dnia 26.07.2010 15:53
adres pisarski webd to domena, na której mamy serwer ;-) Adresy z nowym pp są ściśle tajne ;p
Darksio dnia 26.07.2010 16:38
Jestem bardzo ciekawy jak piękny będzie nowy portal. Chociaż przyzwyczaiłem się do obecnego, ale domyślam się że nowy będzie lepszy. Cóż, lepsze jest wrogiem dobrego...
Elwira dnia 26.07.2010 22:23
Zobaczycie, że warto było czekać :)
Usunięty dnia 27.07.2010 01:29
Potwierdzam słowa Elwiry :)
Esy Floresy dnia 27.07.2010 08:14
Podpisuję się pod słowami Elwi wszystkimi swoimi esami i floresami.:D
sisey dnia 27.07.2010 13:39
Stiuki, terakota, włoskie marmury i sauna dla gości... Poszukam tego adresu, a co mi tam :)

Znajdzie się dla mnie jakieś biureczko przy oknie?
Elwira dnia 27.07.2010 20:38
Sisey, żartujesz? Biurko przy oknie, rolety, lampka i wiatraczek na gorące dni oraz grzałka na mroźne są w standardzie ;)
sisey dnia 30.07.2010 14:02
Yessssss, a tak serio, wystarczyłby moduł historii aktywności na portalu (te nieszczęsne komentarze)
Nalka31 dnia 02.08.2010 10:11
Oj robicie wszystkim smaczek na te portalowe pyszności. To czekamy cierpliwie :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/02/2018 00:47
Julko, pisz, i bądź z nami. Twój wiersz, jakkolwiek… »
Zola111
17/02/2018 23:38
Tak się wpasować w ramy Zaśrodkowania - wielka sztuka.… »
zula
17/02/2018 23:25
Witaj Figiel Przyjemny i bardzo aromatyczny tekst.… »
dodatek111
17/02/2018 23:21
Przekonuje mnie ten wiersz. Przemyślałbym zakończenie np.… »
Felicjanna
17/02/2018 23:18
Nie miałam na myśli niczego Ci sugerować. Napisałam o swoich… »
dodatek111
17/02/2018 23:06
Spojrzę na inne. Też często spotykam się z zarzutem braku… »
dodatek111
17/02/2018 22:59
Lilah, jak zawsze u Ciebie, nienaganna technika i wyjątkowy… »
Jesienny syn
17/02/2018 22:38
To prawda, akurat w tym nie starałem się być oryginalny - bo… »
dodatek111
17/02/2018 22:37
Dziękuje Wodniczko, Ta tajemniczość wyszła chyba przy… »
dodatek111
17/02/2018 22:28
Bardziej podoba mi się treść i przesłanie, niż forma. Są… »
Figiel
17/02/2018 22:27
Witaj! Dzięki, Jolu za poczytanie:) Jeżeli udało Ci się w… »
Jesienny syn
17/02/2018 22:17
No cóż... Owszem, wiem, że mają wiele zalet, ale wolę… »
Lilah
17/02/2018 22:12
Dziękuję, kamyczku. Nie wstawiałam wiersza wcześniej, bo… »
dodatek111
17/02/2018 22:08
Jesienny syn, można tak napisać, choć zmieni sens. Właściwie… »
kamyczek
17/02/2018 22:07
Piękna, klimatyczna jedenastka, Lilah, podoba mi się.… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/02/2018 19:07
  • Jeden z najbardziej kultowych duetów wszech czasów. Pamiętam go z wczesnego dzieciństwa, to dopiero był hicior : [link] Oni do dziś go wykonują, co jest zacne :)
  • Darcon
  • 17/02/2018 13:04
  • Zgodnie z regulaminem, nie może poczekać. Każdy użytkownik patrzy ze swojego punktu widzenia. A gdyby każdy z użytkowników wrzucał teksty tak, jak chciał, to co byśmy mieli w poczekalni, Dodatku?
  • dodatek111
  • 16/02/2018 22:09
  • Dlaczego drugi tekst, dodany w tym samym dniu, nie może czekać w poczekalni, tylko zostaje odrzucony. Salon odrzuconych.
  • Silvus
  • 16/02/2018 15:28
  • @Ni, dziękuję za piosenkę. @jskslg, miłego dnia Tobie.
  • jskslg
  • 16/02/2018 12:09
  • ja się uważam za pedała poezji , ale również życzę miłego dnia
  • Ania_Basnik
  • 16/02/2018 09:05
  • Zapraszam wszystkich poetów do wzięcia udziału w Konkursie "Mój list do świata". Ogłoszenie na stronie głównej PP
  • Niczyja
  • 15/02/2018 21:28
  • Bardzo ładne, Michale. Ja również, mam na myśli Islandię.
  • mike17
  • 15/02/2018 21:20
  • Ach, jak ja lubię miłosną muzę, a przy okazji także islandzką : [link]
  • Niczyja