Raport modernizacyjny
Większość z was zapewne zastanawia się co z modernizacją portalu, niektórzy mogli o niej już zupełnie zapomnieć. Żeby rozwiać wątpliwości chciałbym o kilku rzeczach poinformować. Obecnie nowy portal pisarski jest już testowany pod względem przenoszenia danych z obecnego PP.

Przenieśliśmy całą bazę użytkowników, wszystkie artykuły, zdjęcia i komentarze. Wszystko wydaje się poprawnie funkcjonować, mimo to trzeba na bieżąco wprowadzać poprawki, chcemy aby portal był dopięty na ostatni guzik. Wkrótce pojawi się publiczna informacja dotycząca testowania nowej wersji portalu przez użytkowników, obecnie portal jest testowany przez administratorów. Oczywiście testować będzie tylko wybrana grupa, reszta będzie musiała czekać na ten chlubny dzień, kiedy wejdą na zupełnie "odświeżony" PP.

Na chwile obecną Max jest na wakacjach, w sierpniu uderzamy ze zdwojoną siłą! Czekajcie cierpliwie :)
Wiktor Orzel · 10:31 25.07.2010 · 11 ·
Komentarze
Miladora dnia 25.07.2010 11:35
Dziękuję, Ojcze Dyrektorze. :D
Poczekam cierpliwie.
sisey dnia 26.07.2010 14:07
Moja radość jest nie ten... niepiśmienna, o!

Czy tu chodzi o adres "www.pisarski.webd.pl" ?

:)
Wiktor Orzel dnia 26.07.2010 15:53
adres pisarski webd to domena, na której mamy serwer ;-) Adresy z nowym pp są ściśle tajne ;p
Darksio dnia 26.07.2010 16:38
Jestem bardzo ciekawy jak piękny będzie nowy portal. Chociaż przyzwyczaiłem się do obecnego, ale domyślam się że nowy będzie lepszy. Cóż, lepsze jest wrogiem dobrego...
Elwira dnia 26.07.2010 22:23
Zobaczycie, że warto było czekać :)
Usunięty dnia 27.07.2010 01:29
Potwierdzam słowa Elwiry :)
Esy Floresy dnia 27.07.2010 08:14
Podpisuję się pod słowami Elwi wszystkimi swoimi esami i floresami.:D
sisey dnia 27.07.2010 13:39
Stiuki, terakota, włoskie marmury i sauna dla gości... Poszukam tego adresu, a co mi tam :)

Znajdzie się dla mnie jakieś biureczko przy oknie?
Elwira dnia 27.07.2010 20:38
Sisey, żartujesz? Biurko przy oknie, rolety, lampka i wiatraczek na gorące dni oraz grzałka na mroźne są w standardzie ;)
sisey dnia 30.07.2010 14:02
Yessssss, a tak serio, wystarczyłby moduł historii aktywności na portalu (te nieszczęsne komentarze)
Nalka31 dnia 02.08.2010 10:11
Oj robicie wszystkim smaczek na te portalowe pyszności. To czekamy cierpliwie :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/04/2018 12:20
Wzruszające...Myślę, że w dużej mierze za sprawą dedykacji,… »
Gramofon
23/04/2018 11:57
Mnie też się podoba, pomysł, bo co do wykonania to można… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 10:49
adam poeta ano miło mi. Znam życie trochę szerzej niż… »
adam poeta
23/04/2018 10:12
Bóg przychodzi do tych, którzy chcą aby przyszedł ... »
adam poeta
23/04/2018 10:08
"muśnięty tylko" - gra wstępna? »
adam poeta
23/04/2018 10:04
bardzo intrygujący tekst. »
adam poeta
23/04/2018 09:56
intrygujące myśli; wiele można wyczytać. »
Kazjuno
23/04/2018 08:32
Aniu_Baśnik! Bardzo, bardzo Ci dziękuję za komentarz.… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 08:26
Nie Ty pierwsza i na pewno nie ostatnia; owszem milować… »
allaska
23/04/2018 07:46
"kochaj bliźniego swego jak siebie samego" :)»
GoldKate
22/04/2018 22:04
Witaj Darcon!:) milo Cię gościć w moich skromnych progach.… »
allaska
22/04/2018 22:00
Dla mnie kompletny brak liryki. To zenterowana mini proza w… »
Zola111
22/04/2018 20:56
E tammm, dzięki, że się w ogóle wypowiedziałeś. Pozdrawiam,… »
Zola111
22/04/2018 20:53
Ks-hp, ależ mnie zaskoczyłeś! Brawo! Piękna villanella.… »
Niczyja
22/04/2018 19:21
Super! Cieszę się:) »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/04/2018 12:36
  • a ja nie, bo czekam od 6 dni aż moja proza się pokaże i się doczekać nie mogę :(
  • Jaga
  • 23/04/2018 12:22
  • Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, iż większość pisze wiersze i wiersze komentuje:)
  • Gramofon
  • 23/04/2018 10:38
  • Tu już chyba nikt nie pisze wierszy tylko samą proze.
  • Zola111
  • 22/04/2018 23:02
  • piszecie wiersze na Zaśrodkowanie#28?
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:gfqwrtlba25
Wspierają nas