Apel do osób, którym los zwierząt nie jest obojętny
Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję "Pomóż zwierzętom
przetrwać zimę". Będziemy wdzięczni w imieniu naszych podopiecznych za
kocyki, legowiska, karmę oraz za każdy grosik podarowany na zakup nowych,
ocieplanych bud dla psiaków na zimę.

Numer konta: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668 (z dopiskiem "Pomóż
zwierzętom przetrwać zimę")

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ ANIMALS Rada Krajowa
ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia tel/fax: 58 550 43 73 e-mail:
biuro@otoz.pl
gabi · 20:18 01.12.2010 · 21 ·
Komentarze
Usunięty dnia 01.12.2010 22:28
Dołączam się również do apelu, to przecież nasi bracia mniejsi. Władając piórem my ptakom podobni zostawmy dla nich choćby okruszek:)
mariamagdalena dnia 01.12.2010 22:29
ja proponuję raczej pomóc ludziom przetrwać zimę...
są ważniejsi niż zwierzęta :yes:
Usunięty dnia 01.12.2010 22:54
Jedno nie wyklucza drugiego, jest przecież teraz tyle akcji dobroczynnych :yes:Za chwilę zaczną się bale dobroczynne, gdzie wydatki na kreacje Pań, fryzjer, kosmetyczka przewyższą wartość danej w świetle jupiterów jałmużny.A o zwierzętach jednak zapominamy i to jest przykre bo skoro należymy do naczelnych to pasowałoby się pochylić nad tymi co nieco niżej drabiny:yes:Ostatnio wyrzucono suczkę z nowo narodzonymi maleństwami zdaje się w Poznaniu na mróz, całe szczęście, że straż miejska okazała serce.
kresowiak dnia 01.12.2010 22:55
Bóg dał nam te wszystkie stworzenia, żebyśmy się nimi opiekowali, w jakikolwiek sposób. One same o siebie nie zadbają, to człowiek jest za nie w pewien sposób odpowiedzialny. Cieszę się, że istnieją takie organizacje i mam nadzieję, że te wszystkie psiaki dotrwają do wiosny nie marznąc i nie głodując :)
bosski_diabel dnia 01.12.2010 23:33
popieram i powiem tylko, że Nasza ginger też bierze czynny udział, i już w zeszłym roku pomagaliśmy.
gabi dnia 02.12.2010 07:26
:(mariomagdaleno - dzięki takim głosom jak Twój likwiduje się schroniska w mniejszych miastach.
Wtedy pozostaje tylko myśliwy...:(
Gdybyś sobie posiedziała przy budzie na krótkim łańcuchu, albo została wyrzucona na taki mróz jak jest w tej chwili, to ten wspaniały człowiek, którego ważność podkreślasz, wydałby Ci się
bestią...
gabi dnia 02.12.2010 07:30
Dal - masz rację, jedno nie wyklucza drugiego. Trzeba pomagać ludziom starym, chorym i oczywiście dzieciom.
Niestety to smutne wydarzenie , o którym piszesz nie jest wyjątkiem.:( Dzięki za wsparcie!
Miły Gawędku - napisałeś coś bardzo mądrego i ważnego.
Nie potrafiłabym lepiej tego ująć. Dziękuje Ci za te słowa.
Diabełek i ginger - bravo! Bardzo się cieszę...

Szkoda, że tak mało tekstów na PP poświęconych jest naszym braciom mniejszym. A przecież empatia powinna być bliska poetom.
Zachęcam portalowe ludki do podjęcia tematu w poezji i prozie.
Elwira dnia 02.12.2010 10:15
Mnie się wydaje, że człowiek wrażliwy na cierpienie potrafi dostrzec potrzebę i zwierzęcia i człowieka i nieść pomoc w zależności od własnych zasobów. Nie można powiedzieć, kto bardziej potrzebuje, kto jest ważniejszy. Jeśli żyje, zasługuje na godne traktowanie i ludzkie podejście.
Usunięty dnia 02.12.2010 12:01
Poke Kieszonka dnia 02.12.2010 14:53
:to bardzo szlachetna akcja i potrzebna:yes:
Usunięty dnia 02.12.2010 17:26
Chcesz pomóc psiakom?
Kliknij poniższy link
To nic nie kosztuje!!


http://szerlok.pl/nakarm_psa/
gabi dnia 02.12.2010 22:19
Elwiro - święte słowa...
Joasiu - znam ten wiersz, pisałam pod nim komentarz:(
D. Babeczko - świetna akcja! Będę klikała codziennnie. Moi przyjaciele i rodzina także.
Na razie wybrałam Damę, bo jest wynędzniała i stara:(
Wszystkim dziewuszkom dziękuję za odzew! :)
Vanillivi dnia 04.12.2010 02:12
Ja też będę klikać. Świetna inicjatywa. Zdecydowanie popieram
Abi-syn dnia 05.12.2010 20:52
czy w tym mieści się odpis podatkowy?
- koniec roku blisko, czasem lżej przelać ów 1% niźli wysupłać grosz, jeśliby tak, też i w ten sposób można !
Ceceron dnia 05.12.2010 21:47
Przelew poszedł, próbuję hackować moją przeglądarkę, żeby sama karmiła pieski :)
gabi dnia 06.12.2010 07:32
Abisynek - 1% podatku - owszem, też korzystam z tej możliwości. Tylko niestety te pieniążki długo wędrują…:(
Polska hołubi Javertów. Pamiętasz może historię piekarza, który zbankrutował, bo za darmo dawał chleb ubogim.
Tony przeterminowanej żywności załatwiłyby sprawę głodnych zwierząt w schroniskach. Niestety ta żywność poddawana jest utylizacji. Przepisy!!!
Ceceron – cieszę się, że i Tobie los zwierzaków leży na sercu. Na marginesie - "Słoń cyrkowy" bardzo mi się spodobał.
Vanillivi – fajnie, że się odezwałaś...:)
Nalka31 dnia 06.12.2010 07:34
Pieniążk co prawda u mnie skromnie, ale już klikam w linka podanego przez Gabi i klikać będę. :bigrazz:
kamyczek dnia 08.12.2010 19:57
Popieram i klikam :) na Nestora z linku D_B
Usunięty dnia 10.12.2010 10:35
Nie mam pojęcia, jak ta akcja z klikaniem działa, ale też klikam. Szkoda, że można tylko na jednego :upset:

P.S.
Ktoś może wytłumaczyć na czym polega to "dobroczynne klikanie"?
MaximumRide dnia 10.12.2010 18:28
Ludzie, którzy nie widzą krzywdy zwierząt nie zasługują na miano rozumnych. Co z tego, że jesteśmy ,,wyżej,, postawieni od zwierząt skoro nie umiemy Ich poszanować. W końcu każdy ma prawo do życia. Jak by nie było mamy dużo wspólnego...
Wasinka dnia 10.12.2010 21:10
Nakarmiłam już z córeczką czwartego psiaka.
Pora na kolejnego...
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas