Apel do osób, którym los zwierząt nie jest obojętny
Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję "Pomóż zwierzętom
przetrwać zimę". Będziemy wdzięczni w imieniu naszych podopiecznych za
kocyki, legowiska, karmę oraz za każdy grosik podarowany na zakup nowych,
ocieplanych bud dla psiaków na zimę.

Numer konta: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668 (z dopiskiem "Pomóż
zwierzętom przetrwać zimę")

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ ANIMALS Rada Krajowa
ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia tel/fax: 58 550 43 73 e-mail:
biuro@otoz.pl
gabi · 20:18 01.12.2010 · 21 ·
Komentarze
Usunięty dnia 01.12.2010 22:28
Dołączam się również do apelu, to przecież nasi bracia mniejsi. Władając piórem my ptakom podobni zostawmy dla nich choćby okruszek:)
mariamagdalena dnia 01.12.2010 22:29
ja proponuję raczej pomóc ludziom przetrwać zimę...
są ważniejsi niż zwierzęta :yes:
Usunięty dnia 01.12.2010 22:54
Jedno nie wyklucza drugiego, jest przecież teraz tyle akcji dobroczynnych :yes:Za chwilę zaczną się bale dobroczynne, gdzie wydatki na kreacje Pań, fryzjer, kosmetyczka przewyższą wartość danej w świetle jupiterów jałmużny.A o zwierzętach jednak zapominamy i to jest przykre bo skoro należymy do naczelnych to pasowałoby się pochylić nad tymi co nieco niżej drabiny:yes:Ostatnio wyrzucono suczkę z nowo narodzonymi maleństwami zdaje się w Poznaniu na mróz, całe szczęście, że straż miejska okazała serce.
kresowiak dnia 01.12.2010 22:55
Bóg dał nam te wszystkie stworzenia, żebyśmy się nimi opiekowali, w jakikolwiek sposób. One same o siebie nie zadbają, to człowiek jest za nie w pewien sposób odpowiedzialny. Cieszę się, że istnieją takie organizacje i mam nadzieję, że te wszystkie psiaki dotrwają do wiosny nie marznąc i nie głodując :)
bosski_diabel dnia 01.12.2010 23:33
popieram i powiem tylko, że Nasza ginger też bierze czynny udział, i już w zeszłym roku pomagaliśmy.
gabi dnia 02.12.2010 07:26
:(mariomagdaleno - dzięki takim głosom jak Twój likwiduje się schroniska w mniejszych miastach.
Wtedy pozostaje tylko myśliwy...:(
Gdybyś sobie posiedziała przy budzie na krótkim łańcuchu, albo została wyrzucona na taki mróz jak jest w tej chwili, to ten wspaniały człowiek, którego ważność podkreślasz, wydałby Ci się
bestią...
gabi dnia 02.12.2010 07:30
Dal - masz rację, jedno nie wyklucza drugiego. Trzeba pomagać ludziom starym, chorym i oczywiście dzieciom.
Niestety to smutne wydarzenie , o którym piszesz nie jest wyjątkiem.:( Dzięki za wsparcie!
Miły Gawędku - napisałeś coś bardzo mądrego i ważnego.
Nie potrafiłabym lepiej tego ująć. Dziękuje Ci za te słowa.
Diabełek i ginger - bravo! Bardzo się cieszę...

Szkoda, że tak mało tekstów na PP poświęconych jest naszym braciom mniejszym. A przecież empatia powinna być bliska poetom.
Zachęcam portalowe ludki do podjęcia tematu w poezji i prozie.
Elwira dnia 02.12.2010 10:15
Mnie się wydaje, że człowiek wrażliwy na cierpienie potrafi dostrzec potrzebę i zwierzęcia i człowieka i nieść pomoc w zależności od własnych zasobów. Nie można powiedzieć, kto bardziej potrzebuje, kto jest ważniejszy. Jeśli żyje, zasługuje na godne traktowanie i ludzkie podejście.
Usunięty dnia 02.12.2010 12:01
Poke Kieszonka dnia 02.12.2010 14:53
:to bardzo szlachetna akcja i potrzebna:yes:
Usunięty dnia 02.12.2010 17:26
Chcesz pomóc psiakom?
Kliknij poniższy link
To nic nie kosztuje!!


http://szerlok.pl/nakarm_psa/
gabi dnia 02.12.2010 22:19
Elwiro - święte słowa...
Joasiu - znam ten wiersz, pisałam pod nim komentarz:(
D. Babeczko - świetna akcja! Będę klikała codziennnie. Moi przyjaciele i rodzina także.
Na razie wybrałam Damę, bo jest wynędzniała i stara:(
Wszystkim dziewuszkom dziękuję za odzew! :)
Vanillivi dnia 04.12.2010 02:12
Ja też będę klikać. Świetna inicjatywa. Zdecydowanie popieram
Abi-syn dnia 05.12.2010 20:52
czy w tym mieści się odpis podatkowy?
- koniec roku blisko, czasem lżej przelać ów 1% niźli wysupłać grosz, jeśliby tak, też i w ten sposób można !
Ceceron dnia 05.12.2010 21:47
Przelew poszedł, próbuję hackować moją przeglądarkę, żeby sama karmiła pieski :)
gabi dnia 06.12.2010 07:32
Abisynek - 1% podatku - owszem, też korzystam z tej możliwości. Tylko niestety te pieniążki długo wędrują…:(
Polska hołubi Javertów. Pamiętasz może historię piekarza, który zbankrutował, bo za darmo dawał chleb ubogim.
Tony przeterminowanej żywności załatwiłyby sprawę głodnych zwierząt w schroniskach. Niestety ta żywność poddawana jest utylizacji. Przepisy!!!
Ceceron – cieszę się, że i Tobie los zwierzaków leży na sercu. Na marginesie - "Słoń cyrkowy" bardzo mi się spodobał.
Vanillivi – fajnie, że się odezwałaś...:)
Nalka31 dnia 06.12.2010 07:34
Pieniążk co prawda u mnie skromnie, ale już klikam w linka podanego przez Gabi i klikać będę. :bigrazz:
kamyczek dnia 08.12.2010 19:57
Popieram i klikam :) na Nestora z linku D_B
Usunięty dnia 10.12.2010 10:35
Nie mam pojęcia, jak ta akcja z klikaniem działa, ale też klikam. Szkoda, że można tylko na jednego :upset:

P.S.
Ktoś może wytłumaczyć na czym polega to "dobroczynne klikanie"?
MaximumRide dnia 10.12.2010 18:28
Ludzie, którzy nie widzą krzywdy zwierząt nie zasługują na miano rozumnych. Co z tego, że jesteśmy ,,wyżej,, postawieni od zwierząt skoro nie umiemy Ich poszanować. W końcu każdy ma prawo do życia. Jak by nie było mamy dużo wspólnego...
Wasinka dnia 10.12.2010 21:10
Nakarmiłam już z córeczką czwartego psiaka.
Pora na kolejnego...
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Vigo
25/04/2017 19:56
Witam, Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę. Cieszę się,… »
Procesja
25/04/2017 18:25
Dziękuję, Werko, to bardzo miłe. Fakt, lubię podpatrywać… »
bosski_diabel
25/04/2017 18:03
Kochani, piękne dzięki za WSZYSTKIE komentarze. Pozdrawiam… »
introwerka
25/04/2017 16:51
Zgadzam się z poprzednikami - bardzo klimatyczny, malowany… »
introwerka
25/04/2017 16:43
Niesamowita jest Twoja zdolność obyczajowej obserwacji :)»
Niczydar
25/04/2017 16:00
Witaj Aronia23 wiersz oparty na moich doświadczeniach,… »
Opheliac
25/04/2017 15:55
Czuć tu zabawę, trochę radości, ale i przemijanie, i ten… »
Carvedilol
25/04/2017 15:54
Witam Bardzo dobry tekst, spodobał mi się na tyle, żeby… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:51
Witaj Jolu, Jolu, napisałaś: - i ja Ciebie rozumiem,… »
Carvedilol
25/04/2017 15:49
Świetny tekst! Każdy cielębryta powinien przeczytać i… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:45
Witaj Vigo, dziękuję za komentarz, bardzo ładnie… »
JOLA S.
25/04/2017 15:43
Cześć Maurycy, moja pierwsza reakcja na to co przeczytałam… »
Opheliac
25/04/2017 15:42
Kamyczku, dziękuję serdecznie za rozbudowany komentarz i… »
Slavek
25/04/2017 15:40
o tu Tak mi się skojarzyło i wiem, że nie o to Ci… »
mike17
25/04/2017 14:55
Wzruszyłaś mnie, Niczyja, a to nie łatwa rzecz do zrobienia… »
ShoutBox
  • allaska
  • 25/04/2017 18:19
  • "od diabłów", przepraszam
  • allaska
  • 25/04/2017 18:18
  • pozdrowienia Wszystkim i Tobie Bosski Diable :) właśnie jestem po lekturze wiersza:"matka grzeszna do diabłów"
  • mike17
  • 25/04/2017 11:16
  • Kawka z rana jak śmietana, czyli dzień rozpocząć czas :) Pozdruffki znad Wisły :)
  • JOLA S.
  • 25/04/2017 05:44
  • Aronio, Nalko dobrego dnia:)
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:40
  • Grain słaby jesteś w manipulacjach. Serdecznie pozdrawiam
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:37
  • spadam, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Szanty
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:34
  • NO WIEM W TAKIM TOWARZYSTWIE.
Ostatnio widziani
Gości online:46
Najnowszy:Boliekse9x