Portal Pisarski 2010
Podsumowanie pojawia się z małym poślizgiem, ale ważne, że w końcu ujrzało światło dzienne. Za nami rok 2010, który obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Zapraszamy do lektury.

Sukcesy

Największymi sukcesem jest na pewno wydanie dwóch antologii. Dla niezorientowanych, w maju, nakładem wydawnictwa Papierowy Motyl ukazała się antologia Prozy "Przedświt", a w listopadzie "Niebieskie krzesło", antologia poezji wydana przez SW ANAGRAM. "Przedświt" zbierał wiele recenzji, od skrajnie nieprzychylnych po nieco mniej, niektórym nawet książka przypadła do gustu! Jak na pierwszy raz nie było tak źle ;-)

Następnym razem jednak poprzeczkę musimy zawiesić o wiele wyżej. Recenzji "Niebieskiego krzesła" jeszcze nie ma z uwagi na to, że książka niedawno pojawiła się w księgarniach.

Powodów do radości jest więcej. Przekroczyliśmy barierę czterech i pół tysiąca użytkowników. Coś, co kiedyś mogło wydawać się niewyobrażalne postępuje cały czas. Użytkowników przybywa cały czas, za co serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które
zechciały się tutaj zarejestrować.

Kolejnym dość istotnym powodem do radości jest dobrze zorganizowania społeczność portalu pisarskiego, która nie tylko spotyka się na imprezach i zlotach ale przede wszystkim organizuje wiele godnych pochwały inicjatyw. Jedną z nich jest niedawno powstały Kanał Portalu Pisarskiego na Youtube, nad którym piecze sprawuje Oke_mani, za co jej serdecznie dziękuję.


Porażki

Przyznaję się bez bicia, że największym rozczarowaniem jest nie dotrzymanie terminu startu nowej odsłony portalu pisarskiego, która jest już na ukończeniu. Niestety w tym przypadku zadecydowały okoliczności niezależne od chęci.

Od strony prywatnej i nie tylko

Rok 2010 obfitował w różnorakie imprezy kulturalne czy też integracyjne. Na samym wstępie trzeba wspomnieć o chlubnej akcji Tomasza Obłudy i malaszki. W tym roku odbyły się dwie akcje pt: „Czytanie jest trendy” i wiele na to wskazuje, że profil inicjatywy znacznie się rozwinie. Promowania czytelnictwa nigdy za wiele!

W ubiegłym roku mieliśmy także okazje świętować czwarte urodziny portalu w Sulejowie. Imprezę miło wspomina zapewne wiele osób. Oprócz urodzin, użytkownicy spotykali się na zlotach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i zapewne w wielu innych miejscach.

Co cieszy?

Cieszy przede wszystkim atmosfera, która jest niepowtarzalna i którą nadal się chwali. Cieszy również to, że coraz więcej z was wydaje swoje książki, wygrywa konkursy. Nie ma nic lepszego niż słyszeć o waszych osiągnięciach literackich!


Plany

W portalowych planach priorytetem jest start nowej platformy naszej witryny, która jest niezbędna do dalszego rozwoju. Oczywiście, już teraz układamy plan piątych urodzin portalu, które muszą być najhuczniejsze ze wszystkich dotąd obchodzonych!

Niespodzianki na nowy rok

Mamy także miłą informację dla wszystkich „zagrożonych” użytkowników. W najbliższych dniach do regulaminu zostanie wprowadzony podpunkt informujący o możliwości cofnięcia ostrzeżenia w przypadku poprawy zachowania niepokornej duszyczki. Uważamy, że będzie to dla was motywujące ;-)

Nie sposób opisać tutaj wszystkiego co działo się w roku 2010. Jeśli macie ciekawe wspomnienia, które zostały pominięte, własne refleksje, czekamy na wasze komentarze. My zaliczamy rok 2010 do udanych. A wy?
Sagitarius · 21:40 07.01.2011 · 10 ·
Komentarze
Szuirad dnia 07.01.2011 22:12
Jak najbardziej do udanych. Jak piszesz wiele rzeczy powstało nowych PP się rozwija, a że nie wszystko w takim tempie jakby się chciqało... Takie jest życie, nigdy nie wyjdzie w stu procentach, ale w ymślach, zamierzeniach te niewykonane sprawy już się uleżały, zaprzyjaźniły, czy raczej oswoiły, tym latwiej je wdrożyć.

Pozdrawiam i dzieki za Twój wklad, nie: WKŁAD :)
Darksio dnia 07.01.2011 22:22
Dla mnie w minionym roku największą udaną sprawą było... znalezienie swojego miejsca w społeczności portalowej. Znalazłem tu to, czego bezskutecznie szukałem gdzie indziej. Możliwość rozwoju. Przyjaciół i świetną atmosferę. Za osobisty sukces uważam zorganizowany przeze mnie konkurs prozatorski, a także pierwszą nagrodę w konkursie "Ósmy Cud Świata". To bardzo zachęca do dalszej pracy nad warsztatem. Co prawda czas mnie mocno ogranicza (nie mam go już tyle, co w lecie), ale staram się regularnie zaglądać na portal i żyć jego życiem. Trafiłem tu w kwietniu ubiegłego roku i niewątpliwie było to najważniejsze dla mnie wydarzenie w 2010 roku. Ze swojej strony będę się starał uczestniczyć w portalowym życiu na ile pozwolą mi obowiązki.
Usunięty dnia 07.01.2011 22:37
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :D <zemdlała z radości>
JaneE dnia 08.01.2011 11:57
Bardzo się cieszę, że troszkę ponad rok temu, przypadkowe kliknięcie przeniosło mnie na stronę portalu.

Właśnie tu odkryłam, że moje pisanie może się komuś podobać, jestem Wam za to bardzo wdzięczna. :)
TomaszObluda dnia 08.01.2011 12:40
Ah! ;) No cóż powiedzieć. MOI drodzy. Czuję, czuję, mhm, jak to określić. Ku... niedosyt!! :D Było super, ale musi być bardziej super. A już się kroi. Ja ze swojej strony, obiecuję więcej ;) Myślę, że się ruszy. No. Podziękowanki były a teraz.
http://www.youtube.com/watch?v=6T0hzPwwkoU
Szafranka dnia 08.01.2011 19:15
Wielki szacunek dla wszystich wielbicieli ,pasjonatów czytania,literatury. Miałam szczęscie,że moi rodzice szybko zauważyli,że uwielbiam słuchac jak czytają,opowiadają bajki. Bardzo szybko nauczyłam się czytac/ w wieku 5 lat:)/ Do dzis to moja pasja! a czytanie to pomost do wielu zainteresowań oraz jakze często odkrycia uzdolnień a co za tym idzie droga do sukcesów ,spełnienia, radości wlasnej oraz bliskich.
Izolda dnia 08.01.2011 20:38
Oczywiście, że udany i owocny rok!
Wiadomo, że mamy za sobą sukcesy, porażki, duże wzloty albo małe upadki, ale najważniejsze jest to, że PP żyje na wysokich obrotach. Zaglądałam czasem na inne witryny - cisza tam i wiatr tylko wieje, a u nas zawsze ruch, drzwi nigdy nie odpoczywają, nowych twarzy przybywa, a i stare jakoś się trzymają swojego miejsca.
Toast za PP - niech dalej ma napęd twórczy.:D
niemotylica dnia 09.01.2011 19:42
Moim sukcesem jest odkrycie tego portalu:) Będę pisać i wyciągać wnioski z Waszych komentarzy tylko mam małą nadzieję że czasem pojawi się coś pozytywnego:)
Aha i z Wami czuję się Normalnie bo myślałam, że "pismaki" to jacyś dziwni ludzie. Fajnie, że jest nas tak dużo:)
niewidoczna dnia 10.01.2011 15:12
Kochani:) weszłam tu przez pomyłkę i zostałam:D. Bardzo się cieszę, że mogłam mieć swój wkład w przekroczeniu bariery 4,5 tys. użytkowników. Uważam, że ten rok był bardzo udany (przynajmiej w mojej portalowej karierze):D
zawsze dnia 10.01.2011 17:44
Miło jest znaleźć "miejsce" i osoby, które są w stanie zapełnić jakiś fragment wewnętrznej twórczej pustki.
Cieszę się, że tu jestem i mogłam z Wami spędzić ten czas.
Całuję.

PS Gratuluję, Oczko:)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:35
Najnowszy:polkertmansa