"Ojciec Czas" Czyli kolejne słuchowisko Portalu Pisarskiego
Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji z cyklu Portal Pisarski daje głos! Tym razem na podstawie opowiadania Jack'a The Nipper'a .

Nagranie dostępne na kanale youtube

Wystąpili:

Darek - julass
Aśka - Durna_Baba
Gruby - Tomasz Obłuda
Ojciec Czas - Zadysta

Montaż - julass
Muzyka - Bassooner
Wiktor Orzel · 20:48 09.02.2011 · 15 ·
Komentarze
Zadysta dnia 09.02.2011 22:50
No comments :uhoh:
Bassoner - masz ten muzyczny dryg. Podkład jest bosssski :)
JaneE dnia 09.02.2011 23:53
Aż mi szczęka opadła. :)

Wszyscy byliście świetni.

Gratulacje
Nalka31 dnia 10.02.2011 12:57
Podobało się. Gratulacje.
Szuirad dnia 11.02.2011 08:13
Odsłuchalem na dobry początek dnia, muszę dzisiaj po urzędach polatać i mam nadzieję, ze w finale osiągnę lepszy od Darka wynik (choć też Darek jestem :) ) ,
Tekst znałem wcześnie, choć szczegółów juz nie pamietałem. W każdym razie OK
Usunięty dnia 11.02.2011 17:25
Dziękujemy :) Już zabraliśmy się za drugie słuchowisko, ale ciągle nie bardzo mamy obstawione dwie role, do których potrzebujemy młodych chłopców. Jeśli jest ktoś chętny, to nie krępujcie się :)
Kushi dnia 16.02.2011 00:36
Właśnie słucham :)
Jesteście świetni, bardzo podoba mi się głos Zadysty:D, przypomina mi trochę głos Wielkiego Brata (pamiętacie te reality show?...) po za tym jest bardzo tajemniczo...
Gratulacje spisaliście się wspaniale:)
Pozdrawiam ciepło:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:38
P.S. no i podkład rewelacja...:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:52
P.s.2 Muszę się kiedyś koniecznie wybrać na któryś ze zjazdów Portalu. oglądam was na youtubie, słucham słuchowiska , czytam wasze wiersze, i muszę przyznać, że czuję się związana jakoś tak rodzinnie z tym portalem ( no i oczywiście wielki szacunek dla jego Twórcy i wszystkich którzy go tworzą :) )
To jeden z nielicznych portali, gdzie można posmakować prawdziwej kultury pisania:shy:
Dobrze, że tu trafiłam:)
Pozdrawiam serdecznie:)
kresowiak dnia 22.02.2011 15:54
Opowiadanie kapitalne, słuchowisko jeszcze lepsze! Tomku, Zadysto - świetny podkład! :lol: Tekst prze- i wszystko co dalej ;)
Jack the Nipper dnia 26.02.2011 09:38
Brawo! Zrobiliście to lepiej niż ja napisałem :)
Usunięty dnia 26.02.2011 19:03
Obyś z "Nawojki..." też był taki zadowolony :)
Hyper dnia 26.02.2011 22:14
Gratuluję!!!! Bardzo podobał mi się podkład i tajemniczość Zadusia ;) Jest sporo klimatu w tym słuchowisku. Czekam na następne!
pw dnia 05.03.2011 23:31
Rewelka :-) najbardziej podobał mi się (kolejno) tekst, muzyka i montaż :-) gratulacje dla Autorów!
Euridice dnia 06.06.2011 14:34
Ha ha ha! Najbardziej rozwalił mnie koniec! Genialne! Gratuluję! :D
bassooner dnia 01.08.2011 23:19
no... mojej muzy tu że hej... ;-)))
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Projekt MaddAddam
27/07/2017 19:37
Miło mi :) »
Projekt MaddAddam
27/07/2017 19:36
Dziękuję :) »
introwerka
27/07/2017 19:22
Świetny wiersz, oniryczny i psychedeliczny (powiedziałabym:… »
introwerka
27/07/2017 17:37
Zolu, świetna recenzja. Za Jolą S.: „Może Twój stosunek… »
Krzysztof Konrad
27/07/2017 16:15
Wyeliminuje je :) dzięki i pozdrawiam. »
wiktoria
27/07/2017 16:12
Introwerko, masz dobre odczucia odnośnie wiersza.… »
JOLA S.
27/07/2017 15:58
Zolu, czytam kolejną twoją recenzję, przy każdej nasuwa mi… »
Slovia
27/07/2017 15:56
Hm... bardzo dobrze się to czyta... prosta i głęboka… »
introwerka
27/07/2017 15:53
Bardzo ciekawy wiersz, podejmujący temat uwikłania w… »
skinnywords
27/07/2017 15:48
Dobrze się czyta. Czuję Bukowskiego i Salingera. Ciekawe, bo… »
wiktoria
27/07/2017 15:38
Zolu, zwykle nie komentuję recenzji, bo nie potrafię ich… »
introwerka
27/07/2017 15:38
Bardzo ciekawy wiersz. Podoba mi się bardzo już otwarcie -… »
Krzysztof Konrad
27/07/2017 15:07
Dziękuję. Akcja w końcu ruszyła, choć nie uda mi się… »
JOLA S.
27/07/2017 14:52
Witaj Niczyjko, To nie moja bajka, raczej omijam taką… »
Slovia
27/07/2017 13:04
Wkradła się literówka, ale już wszystko na miejscu. :) S. »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 26/07/2017 22:44
  • rulez czyli że ruletka?:)
  • Niczyja
  • 26/07/2017 20:39
  • Czy ktoś jadł parówkę z czerwonymi porzeczkami? Pyyycha:) Sprawdziłam:)
  • chawendyk
  • 26/07/2017 16:17
  • "dla mnie" fajniejszy bo tu nie liczą się obrazki tylko treśći przekaz a na FB obrazki, zdjęcia itd
  • Silvus
  • 26/07/2017 11:14
  • Coś w tym jest.
  • chawendyk
  • 25/07/2017 21:53
  • wiecie co...ten portal jest fajniejszy od FB:)
  • Toya
  • 25/07/2017 15:54
  • Myślę, ale nie lubię kiedy jest mi mokro :(
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:35
  • Blisko mnie są wsie / jeszcze niewymarłe / miejscowości, gdzie się dowozi pitną wodę.
  • pociengiel
  • 25/07/2017 15:34
  • Pomyśl, generalnie od kilku lat jeszt susza, poziom wód gruntowych się obniżył. W niektórych rejonach podgórskich niebezpiecznie.
  • Toya
  • 25/07/2017 15:12
  • Woda. Nie ziemia.
Ostatnio widziani
Gości online:57
Najnowszy:ApoloniuszBronisz
Wspierają nas