"Ojciec Czas" Czyli kolejne słuchowisko Portalu Pisarskiego
Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji z cyklu Portal Pisarski daje głos! Tym razem na podstawie opowiadania Jack'a The Nipper'a .

Nagranie dostępne na kanale youtube

Wystąpili:

Darek - julass
Aśka - Durna_Baba
Gruby - Tomasz Obłuda
Ojciec Czas - Zadysta

Montaż - julass
Muzyka - Bassooner
Sagitarius · 20:48 09.02.2011 · 15 ·
Komentarze
Zadysta dnia 09.02.2011 22:50
No comments :uhoh:
Bassoner - masz ten muzyczny dryg. Podkład jest bosssski :)
JaneE dnia 09.02.2011 23:53
Aż mi szczęka opadła. :)

Wszyscy byliście świetni.

Gratulacje
Nalka31 dnia 10.02.2011 12:57
Podobało się. Gratulacje.
Szuirad dnia 11.02.2011 08:13
Odsłuchalem na dobry początek dnia, muszę dzisiaj po urzędach polatać i mam nadzieję, ze w finale osiągnę lepszy od Darka wynik (choć też Darek jestem :) ) ,
Tekst znałem wcześnie, choć szczegółów juz nie pamietałem. W każdym razie OK
Usunięty dnia 11.02.2011 17:25
Dziękujemy :) Już zabraliśmy się za drugie słuchowisko, ale ciągle nie bardzo mamy obstawione dwie role, do których potrzebujemy młodych chłopców. Jeśli jest ktoś chętny, to nie krępujcie się :)
Kushi dnia 16.02.2011 00:36
Właśnie słucham :)
Jesteście świetni, bardzo podoba mi się głos Zadysty:D, przypomina mi trochę głos Wielkiego Brata (pamiętacie te reality show?...) po za tym jest bardzo tajemniczo...
Gratulacje spisaliście się wspaniale:)
Pozdrawiam ciepło:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:38
P.S. no i podkład rewelacja...:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:52
P.s.2 Muszę się kiedyś koniecznie wybrać na któryś ze zjazdów Portalu. oglądam was na youtubie, słucham słuchowiska , czytam wasze wiersze, i muszę przyznać, że czuję się związana jakoś tak rodzinnie z tym portalem ( no i oczywiście wielki szacunek dla jego Twórcy i wszystkich którzy go tworzą :) )
To jeden z nielicznych portali, gdzie można posmakować prawdziwej kultury pisania:shy:
Dobrze, że tu trafiłam:)
Pozdrawiam serdecznie:)
kresowiak dnia 22.02.2011 15:54
Opowiadanie kapitalne, słuchowisko jeszcze lepsze! Tomku, Zadysto - świetny podkład! :lol: Tekst prze- i wszystko co dalej ;)
Jack the Nipper dnia 26.02.2011 09:38
Brawo! Zrobiliście to lepiej niż ja napisałem :)
Usunięty dnia 26.02.2011 19:03
Obyś z "Nawojki..." też był taki zadowolony :)
Hyper dnia 26.02.2011 22:14
Gratuluję!!!! Bardzo podobał mi się podkład i tajemniczość Zadusia ;) Jest sporo klimatu w tym słuchowisku. Czekam na następne!
pw dnia 05.03.2011 23:31
Rewelka :-) najbardziej podobał mi się (kolejno) tekst, muzyka i montaż :-) gratulacje dla Autorów!
Euridice dnia 06.06.2011 14:34
Ha ha ha! Najbardziej rozwalił mnie koniec! Genialne! Gratuluję! :D
bassooner dnia 01.08.2011 23:19
no... mojej muzy tu że hej... ;-)))
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:kertynager4