"Ojciec Czas" Czyli kolejne słuchowisko Portalu Pisarskiego
Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji z cyklu Portal Pisarski daje głos! Tym razem na podstawie opowiadania Jack'a The Nipper'a .

Nagranie dostępne na kanale youtube

Wystąpili:

Darek - julass
Aśka - Durna_Baba
Gruby - Tomasz Obłuda
Ojciec Czas - Zadysta

Montaż - julass
Muzyka - Bassooner
Sagitarius · 20:48 09.02.2011 · 15 ·
Komentarze
Zadysta dnia 09.02.2011 22:50
No comments :uhoh:
Bassoner - masz ten muzyczny dryg. Podkład jest bosssski :)
JaneE dnia 09.02.2011 23:53
Aż mi szczęka opadła. :)

Wszyscy byliście świetni.

Gratulacje
Nalka31 dnia 10.02.2011 12:57
Podobało się. Gratulacje.
Szuirad dnia 11.02.2011 08:13
Odsłuchalem na dobry początek dnia, muszę dzisiaj po urzędach polatać i mam nadzieję, ze w finale osiągnę lepszy od Darka wynik (choć też Darek jestem :) ) ,
Tekst znałem wcześnie, choć szczegółów juz nie pamietałem. W każdym razie OK
Usunięty dnia 11.02.2011 17:25
Dziękujemy :) Już zabraliśmy się za drugie słuchowisko, ale ciągle nie bardzo mamy obstawione dwie role, do których potrzebujemy młodych chłopców. Jeśli jest ktoś chętny, to nie krępujcie się :)
Kushi dnia 16.02.2011 00:36
Właśnie słucham :)
Jesteście świetni, bardzo podoba mi się głos Zadysty:D, przypomina mi trochę głos Wielkiego Brata (pamiętacie te reality show?...) po za tym jest bardzo tajemniczo...
Gratulacje spisaliście się wspaniale:)
Pozdrawiam ciepło:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:38
P.S. no i podkład rewelacja...:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:52
P.s.2 Muszę się kiedyś koniecznie wybrać na któryś ze zjazdów Portalu. oglądam was na youtubie, słucham słuchowiska , czytam wasze wiersze, i muszę przyznać, że czuję się związana jakoś tak rodzinnie z tym portalem ( no i oczywiście wielki szacunek dla jego Twórcy i wszystkich którzy go tworzą :) )
To jeden z nielicznych portali, gdzie można posmakować prawdziwej kultury pisania:shy:
Dobrze, że tu trafiłam:)
Pozdrawiam serdecznie:)
kresowiak dnia 22.02.2011 15:54
Opowiadanie kapitalne, słuchowisko jeszcze lepsze! Tomku, Zadysto - świetny podkład! :lol: Tekst prze- i wszystko co dalej ;)
Jack the Nipper dnia 26.02.2011 09:38
Brawo! Zrobiliście to lepiej niż ja napisałem :)
Usunięty dnia 26.02.2011 19:03
Obyś z "Nawojki..." też był taki zadowolony :)
Hyper dnia 26.02.2011 22:14
Gratuluję!!!! Bardzo podobał mi się podkład i tajemniczość Zadusia ;) Jest sporo klimatu w tym słuchowisku. Czekam na następne!
pw dnia 05.03.2011 23:31
Rewelka :-) najbardziej podobał mi się (kolejno) tekst, muzyka i montaż :-) gratulacje dla Autorów!
Euridice dnia 06.06.2011 14:34
Ha ha ha! Najbardziej rozwalił mnie koniec! Genialne! Gratuluję! :D
bassooner dnia 01.08.2011 23:19
no... mojej muzy tu że hej... ;-)))
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:polkertmansa