"Ojciec Czas" Czyli kolejne słuchowisko Portalu Pisarskiego
Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji z cyklu Portal Pisarski daje głos! Tym razem na podstawie opowiadania Jack'a The Nipper'a .

Nagranie dostępne na kanale youtube

Wystąpili:

Darek - julass
Aśka - Durna_Baba
Gruby - Tomasz Obłuda
Ojciec Czas - Zadysta

Montaż - julass
Muzyka - Bassooner
Wiktor Orzel · 20:48 09.02.2011 · 15 ·
Komentarze
Zadysta dnia 09.02.2011 22:50
No comments :uhoh:
Bassoner - masz ten muzyczny dryg. Podkład jest bosssski :)
JaneE dnia 09.02.2011 23:53
Aż mi szczęka opadła. :)

Wszyscy byliście świetni.

Gratulacje
Nalka31 dnia 10.02.2011 12:57
Podobało się. Gratulacje.
Szuirad dnia 11.02.2011 08:13
Odsłuchalem na dobry początek dnia, muszę dzisiaj po urzędach polatać i mam nadzieję, ze w finale osiągnę lepszy od Darka wynik (choć też Darek jestem :) ) ,
Tekst znałem wcześnie, choć szczegółów juz nie pamietałem. W każdym razie OK
Usunięty dnia 11.02.2011 17:25
Dziękujemy :) Już zabraliśmy się za drugie słuchowisko, ale ciągle nie bardzo mamy obstawione dwie role, do których potrzebujemy młodych chłopców. Jeśli jest ktoś chętny, to nie krępujcie się :)
Kushi dnia 16.02.2011 00:36
Właśnie słucham :)
Jesteście świetni, bardzo podoba mi się głos Zadysty:D, przypomina mi trochę głos Wielkiego Brata (pamiętacie te reality show?...) po za tym jest bardzo tajemniczo...
Gratulacje spisaliście się wspaniale:)
Pozdrawiam ciepło:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:38
P.S. no i podkład rewelacja...:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:52
P.s.2 Muszę się kiedyś koniecznie wybrać na któryś ze zjazdów Portalu. oglądam was na youtubie, słucham słuchowiska , czytam wasze wiersze, i muszę przyznać, że czuję się związana jakoś tak rodzinnie z tym portalem ( no i oczywiście wielki szacunek dla jego Twórcy i wszystkich którzy go tworzą :) )
To jeden z nielicznych portali, gdzie można posmakować prawdziwej kultury pisania:shy:
Dobrze, że tu trafiłam:)
Pozdrawiam serdecznie:)
kresowiak dnia 22.02.2011 15:54
Opowiadanie kapitalne, słuchowisko jeszcze lepsze! Tomku, Zadysto - świetny podkład! :lol: Tekst prze- i wszystko co dalej ;)
Jack the Nipper dnia 26.02.2011 09:38
Brawo! Zrobiliście to lepiej niż ja napisałem :)
Usunięty dnia 26.02.2011 19:03
Obyś z "Nawojki..." też był taki zadowolony :)
Hyper dnia 26.02.2011 22:14
Gratuluję!!!! Bardzo podobał mi się podkład i tajemniczość Zadusia ;) Jest sporo klimatu w tym słuchowisku. Czekam na następne!
pw dnia 05.03.2011 23:31
Rewelka :-) najbardziej podobał mi się (kolejno) tekst, muzyka i montaż :-) gratulacje dla Autorów!
Euridice dnia 06.06.2011 14:34
Ha ha ha! Najbardziej rozwalił mnie koniec! Genialne! Gratuluję! :D
bassooner dnia 01.08.2011 23:19
no... mojej muzy tu że hej... ;-)))
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/05/2018 23:48
... tytuł przyciąga;) Od czegoś trzeba zacząć.… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:46
Jago, Podobnie jak Ty, też wolę smutne rzeczy i chyba z… »
AntoniGrycuk
23/05/2018 23:41
Jago, Bardzo dziękuję za czytanie i opinię. I cieszy… »
Jaga
23/05/2018 23:29
Hej:) Tekst nie jest śmieszny za to trzyma w napięciu i… »
Jaga
23/05/2018 23:17
Nie wiem czy współczuć, czy zazdrościć temu… »
Jaga
23/05/2018 21:30
AntoniGrycuk :) z sympatii do Austera już masz u mnie 10… »
Jaga
23/05/2018 21:19
Ty zaliczyłeś notatkę, a ja byłam w kinie ... i naprawdę… »
Kazjuno
23/05/2018 21:13
Bardzo miło mi Aniu, że przeczytałaś, a Twój komplement jest… »
Lilah
23/05/2018 20:38
Dziękuję, Zolu. Pierwszy raz tłumaczyłam akrostych i… »
Niczyja
23/05/2018 19:23
Maczku, jesteś, ponownie :) No jako, że Petersburg… »
Ania_Basnik
23/05/2018 15:43
Kazjuno Kilka razy czytałam ten odcinek, a jakoś zawsze… »
pociengiel
23/05/2018 08:35
Ciekawa nienachalna poezja, nawet niewymagająca… »
allaska
23/05/2018 08:23
Żółć nic więcej. To peel ma problem nie krzywdzący. Niech… »
allaska
23/05/2018 06:20
Dojechałam do początku :) nic ciekawego jednak tu nie… »
allaska
23/05/2018 06:15
Słodkie użalanie, tak to odbieram :) Pozdrawiam »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/05/2018 13:20
  • Halo?! Halo?! Czy oddałeś/aś już swój głos na wiersze w zaśrodkowaniu? Nie, to nie odkładaj tego na ostatni moment tylko zrób to teraz ;)
  • mike17
  • 21/05/2018 21:11
  • Aga, gorrrrąco pozdrawiam :)
  • akacjowa agnes
  • 21/05/2018 20:44
  • Głosujcie w Zaśrodkowaniu#28. Nawet ja już to zrobiłam ;) Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 21/05/2018 11:19
  • Dzień dobry!
  • Zola111
  • 19/05/2018 22:59
  • Głosujcie na wiersze Zaśrodkowania#28, proszę.
  • Zola111
  • 17/05/2018 21:13
  • A tak, Gramofonie. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z frekwencji wierszy w Zaśrodkowaniu#28.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:07
  • Jakby co, dajcie znać na PW, prześlę mailem.
  • Carvedilol
  • 17/05/2018 19:05
  • Uwaga - kryptoreklama!napisałem opowiadanie kryminalne, które zamierzam zgłosić na konkurs, dlatego póki co, nie mogę go umieścić na PP Czy jest ktoś chętny na przeczytanie i wyrażenie opinii?
  • Gramofon
  • 16/05/2018 22:11
  • Tak się bałaś, a jest więcej wierszy niż w poprzedniej edycji :D
Ostatnio widziani
Gości online:6
Najnowszy:Kempneres4
Wspierają nas