"Ojciec Czas" Czyli kolejne słuchowisko Portalu Pisarskiego
Zapraszamy do słuchania kolejnej audycji z cyklu Portal Pisarski daje głos! Tym razem na podstawie opowiadania Jack'a The Nipper'a .

Nagranie dostępne na kanale youtube

Wystąpili:

Darek - julass
Aśka - Durna_Baba
Gruby - Tomasz Obłuda
Ojciec Czas - Zadysta

Montaż - julass
Muzyka - Bassooner
Wiktor Orzel · 20:48 09.02.2011 · 15 ·
Komentarze
Zadysta dnia 09.02.2011 22:50
No comments :uhoh:
Bassoner - masz ten muzyczny dryg. Podkład jest bosssski :)
JaneE dnia 09.02.2011 23:53
Aż mi szczęka opadła. :)

Wszyscy byliście świetni.

Gratulacje
Nalka31 dnia 10.02.2011 12:57
Podobało się. Gratulacje.
Szuirad dnia 11.02.2011 08:13
Odsłuchalem na dobry początek dnia, muszę dzisiaj po urzędach polatać i mam nadzieję, ze w finale osiągnę lepszy od Darka wynik (choć też Darek jestem :) ) ,
Tekst znałem wcześnie, choć szczegółów juz nie pamietałem. W każdym razie OK
Usunięty dnia 11.02.2011 17:25
Dziękujemy :) Już zabraliśmy się za drugie słuchowisko, ale ciągle nie bardzo mamy obstawione dwie role, do których potrzebujemy młodych chłopców. Jeśli jest ktoś chętny, to nie krępujcie się :)
Kushi dnia 16.02.2011 00:36
Właśnie słucham :)
Jesteście świetni, bardzo podoba mi się głos Zadysty:D, przypomina mi trochę głos Wielkiego Brata (pamiętacie te reality show?...) po za tym jest bardzo tajemniczo...
Gratulacje spisaliście się wspaniale:)
Pozdrawiam ciepło:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:38
P.S. no i podkład rewelacja...:)
Kushi dnia 16.02.2011 00:52
P.s.2 Muszę się kiedyś koniecznie wybrać na któryś ze zjazdów Portalu. oglądam was na youtubie, słucham słuchowiska , czytam wasze wiersze, i muszę przyznać, że czuję się związana jakoś tak rodzinnie z tym portalem ( no i oczywiście wielki szacunek dla jego Twórcy i wszystkich którzy go tworzą :) )
To jeden z nielicznych portali, gdzie można posmakować prawdziwej kultury pisania:shy:
Dobrze, że tu trafiłam:)
Pozdrawiam serdecznie:)
kresowiak dnia 22.02.2011 15:54
Opowiadanie kapitalne, słuchowisko jeszcze lepsze! Tomku, Zadysto - świetny podkład! :lol: Tekst prze- i wszystko co dalej ;)
Jack the Nipper dnia 26.02.2011 09:38
Brawo! Zrobiliście to lepiej niż ja napisałem :)
Usunięty dnia 26.02.2011 19:03
Obyś z "Nawojki..." też był taki zadowolony :)
Hyper dnia 26.02.2011 22:14
Gratuluję!!!! Bardzo podobał mi się podkład i tajemniczość Zadusia ;) Jest sporo klimatu w tym słuchowisku. Czekam na następne!
pw dnia 05.03.2011 23:31
Rewelka :-) najbardziej podobał mi się (kolejno) tekst, muzyka i montaż :-) gratulacje dla Autorów!
Euridice dnia 06.06.2011 14:34
Ha ha ha! Najbardziej rozwalił mnie koniec! Genialne! Gratuluję! :D
bassooner dnia 01.08.2011 23:19
no... mojej muzy tu że hej... ;-)))
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miladora
20/11/2017 02:25
Nadal masz rym: :) »
Miladora
20/11/2017 01:48
To rzeczywiście ładny wers, Dod. :) Warto byłoby dla… »
Miladora
20/11/2017 01:04
Miło było wrócić do przędzenia, Lil. :) Mam tylko dwie… »
Miladora
20/11/2017 00:55
Prawdę mówiąc, mnie też śmieszy osiodłany Charon. :) W… »
Miladora
20/11/2017 00:31
Wręcz przeciwnie - łatwiej niż w poezji, która bazuje na… »
Leszek Sobeczko
20/11/2017 00:19
Rodzina to filar; poza tym jakoś tak dla mnie zamotane, za… »
hopeless
20/11/2017 00:18
Miladora - lubię, gdy wybudza się twoja agresja...… »
Miladora
20/11/2017 00:11
Jak to mówią - co nagle, to po diable. ;) Zostaw… »
Miladora
20/11/2017 00:07
A ja się z Tobą nie zgodzę, Hope. :) Żeby dobrze pisać,… »
hopeless
19/11/2017 23:53
Miladora - a miałem iść już spać:) Spokojnie... chwila.… »
Miladora
19/11/2017 23:49
I dobrze. :) A teraz ja też będę wredna i przyczepię się… »
hopeless
19/11/2017 23:43
Jola, myślę, że wyliczanie potknięć nie ma tu sensu. To nie… »
Leszek Sobeczko
19/11/2017 23:43
Nie! Same zgrane poetyckie rekwizyty, to nie ich wina /bo… »
kamyczek
19/11/2017 23:42
Witaj po długiej przerwie, Apisie. Dziękuję,… »
hopeless
19/11/2017 23:34
Leszek Sobeczko - co tylko chcesz. Dobrej nocy:) »
ShoutBox
  • Silvus
  • 20/11/2017 00:06
  • Wzajemnie!
  • BeNeK
  • 19/11/2017 23:54
  • Miłej nocy wszystkim! ;)
  • SanaiStark
  • 19/11/2017 21:14
  • Silvus, ty tam czytaj moje nowe opko, a nie podrywaj mnie tu, hehehe :p
  • Silvus
  • 19/11/2017 20:29
  • @Sa, pamiętaj, że opinie mogą być różne, zachęcające i zniechęcające. Może też nie być żadnych.
  • SanaiStark
  • 19/11/2017 19:10
  • Hmm... Tak sobie myślę, czy wrzucić tu z czystej ciekawości dwa opowiadania, kktóre napisałam w wieku 16-17 lat, jedyne, które się zachowały... Z ciekawości xD
  • Alen Dagam
  • 19/11/2017 00:18
  • Ankiety zakończone! Wyniki na forum. Dziękujemy!
  • Esy Floresy
  • 18/11/2017 23:01
  • Kto żyw nie próżnuje, łapie ankietę i głosuje. :)
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:17
  • @mike17 - jutro już będziemy ciszej w SB, sorki za wcinanie się ciągle :/
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:15
  • Jeszcze niecałe 2 godziny do zamknięcia ankiety. 1. Nazwa: [link] 2. Kategorie: [link] . Głosujcie!
  • Alen Dagam
  • 18/11/2017 22:06
  • [link] Heh, ucięło cyferki w linku. Ten jest właściwy.
Ostatnio widziani
Gości online:8
Najnowszy:Fasellpo
Wspierają nas