Portal Pisarski ma już pięć lat!
Dzisiaj nasz portal obchodzi piąte urodziny. Chciałbym w tym szczególnym dniu podziękować wszystkim użytkownikom, którzy tworzą to wspaniałe miejsce i przyczyniają się do jego rozwoju oraz nadają mu specyficzną formę i kształt.

Niebawem pojawi się informacja dotycząca zlotu urodzinowego, który - mam nadzieję - będzie najhuczniejszy, w końcu piąte urodziny to już coś! Mam nadzieję, że będziecie z nami kolejne lata i przynajmniej większa część z nas wypije za zdrowie na którymś ze zlotów portalu ;-)

P.S Mile widziane własne przemyślenia dotyczące urodzin i portalu w komentarzach.
Wiktor Orzel · 18:01 05.04.2011 · 33 ·
Komentarze
Usunięty dnia 05.04.2011 18:07
No w końcu!!! Sto lat!!! Sto lat!!! :D

Co do przemyśleń, to ja mam ostatnio uparcie jedno: VALDENS, WRACAJ DO PROZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nathien dnia 05.04.2011 19:50
Przemyślenia? Stara ekipa mogłaby się częściej pokazywać, a nie same nowe twarze. Mamy się rozwijać, jasne, ale przy okazji nie powinniśmy się wykruszać :)

Szybko ten czas leci! Dopiero co czwarte urodzinki obchodziliśmy :wzruszona: Chciałabym wypić z Wami na zlocie, ale (jeśli nie będę miała możliwości stawienia się na miejscu) wypiję w domu NASZE zdrowie! :smilewinkgrin:
Miladora dnia 05.04.2011 20:24
Osobiście uważam, że z TAKIEJ okazji powinna być ogłoszona amnestia.
A przynajmniej dla tych skazańców, którzy nie mają na sumieniu zamachu terrorystycznego na portal. :rip:
Bo jak nie, to nie obchodzę urodzin. :rip:
JaneE dnia 05.04.2011 20:46
Cieszę się, ze mogę z wami świętować okrągłe urodziny.

Mam nadzieję, że będzie również okazja wypić wspólny toast.
Usunięty dnia 05.04.2011 20:50
Jak dobrze pamiętam, to Almari kiedyś coś tam się z alkoholem oferowała :]
Almari dnia 05.04.2011 22:41
A i owszem, oferowałam flaszkę na zlot i dotrzymam słowa. Widzę, że Oke, jesli chodzi o alkohol, to nie zapomina :lol:
bosski_diabel dnia 05.04.2011 23:28
to już piąte, ale poleciało:) nawet nie myślałem, ze tak długo się zasiedzę.
A propos ... miejsce (?) już od dawna dawałem propozycję ale...BEZ ECHA. I trochę przykro...
SzalonaJulka dnia 06.04.2011 08:13
Kawał czasu... kawał życia i twórczości wielu osób. W lipcu strzeli mi trzy lata z pp. Zżyłam się z tym "miejscem". Pomogło mi przetrwać ciężki czas. Zyskałam wielu bliskich znajomych a nawet adoptowałam sobie Matkę :) no i co? oby tak dalej :D
Izolda dnia 06.04.2011 08:45
Piękny Jubileusz!
Myślę, Nathien, że stara ekipa się nie wykrusza, ale czasem idzie na odwyk, bo PP silnie uzależnia. Jeśli PP pokochało się naprawdę, to nie da się stąd odejść, można co najwyżej pobyć w stanie nieczynnym, a potem się zreaktywować.
A wszystkim pozostającym w stanie aktualnego ciągu życzę jak najwięcej nauki i zawiązywania więzów, które można by przenieść w real.
zawsze dnia 06.04.2011 15:48
Ja jestem tu rok i nie mam zamiaru uciekać...;) A tak już zupełnie serio - gratuluję wszystkim, którzy tworzą PP, szczególnie Tobie, Sagit. To świetne miejsce dla takich pozytywnych wykolejeńców.
Przemyślenia? Bardzo fajnie się patrzy, jak przybywają nowi, tak samo, gdy ci, którzy już nie bywali, są na nowo.
Nathien dnia 06.04.2011 19:27
Izoldo, niewątpliwie masz racje. Sama w pewnym momencie stąd uciekłam. Matura to jedno, ale życie jakoś tak mi się potoczyło, że musiałam iść na przymusowy odwyk od PP.
Po prostu... Dziwnie się czuję, gdy tu zaglądam i nie widzę starych twarzy :)
Usunięty dnia 06.04.2011 19:31
Fakt, ja po dwóch miesiącach nieobecności też się czułam, jakby to już był inny portal.
Kushi dnia 06.04.2011 20:44
Oj:)
To ja z lekkim opóźnieniem Założycielom i wszystkim użytkownikom ukochanego Portalu wszystkiego naj naj naj:)
I niech nam Portal żyje kolejne pięć dziesięć piętnaście lat:)
Pozdrawiam serdecznie:)
gabi dnia 06.04.2011 22:36
Zabawiam się tutaj już trzeci roczek. Chętnie zaglądam, bo nigdy nie wieje nudą, a i na prawdziwe perełki można się natknąć, nurkując między wersami …
Bravo dla Ojca Dyrektora i pozostałych osobistości za starania o nasze dobre samopoczucie na PP.
Cieszę się, że jeszcze trochę „starych portalowiczów” zostało. Ubolewam, że niektórzy odeszli.
Popieram Miladorę w sprawie amnestii!
Życzę sukcesów twórczych i więcej … luziku! :D
Szuirad dnia 07.04.2011 09:24
To wszystkiego dobrego
ponad dwa lata, jak dobrze liczę i właśnie wrócilem z "odwyku" - Coś w tym Izoldo jest. I nie tylko mnie to spotyka, ale najważniejsze, że człowiek wraca. coś tu jest :)
Dzieki za towarzystwo i pozdrawiam
Usunięty dnia 07.04.2011 09:35
STO LAT!!!!!!

przemyślenie mam jedno:

"Łaczmy się w pary, kochajmy się"

;)
Bardzki dnia 07.04.2011 11:26
Wszystkiego najlepszego.:)
julanda dnia 07.04.2011 19:29
Co tu dużo gadać, gadanie mamy na co dzień ;) Jasne, że jakby był lepszy portal, to bym się zadomowiła tam, nie tu, proszę zadomowiła, to się wydało! Wszystkiego najlepszego na lata (rety, niechby tylko był net, jeszcze!). :)
Almari dnia 07.04.2011 21:23
Alkohol sprzyja łączeniu się w pary :bigrazz: Także wszystko gra.
Usunięty dnia 07.04.2011 22:19
Jeśli urodziny trafią na mój urlop, albo L-4 albo urlop zdrowotny to bardzo prawdopodobne, że się zjawię ;)
JaneE dnia 07.04.2011 23:12
Ja bardzo proszę o termin, żebym mogła zacząć załatwiać sobie wolny weekend :)
Wiolin dnia 08.04.2011 03:19
Dla mnie pp to wyspa spełnienia, bez której trudno byłoby mi przetwać trudne chwile na obcym lądzie....Znajduję tu i ciepło i mądrość ludzi uczestniczących w tym spektaklu jakim jest poezja...Jakoś nie bardzo wyobrażam sobie rozkosz bez pp. Tu sączę wino i miłość, choć przecież siwieje mi dusza, a płomień tak szybko jak zupa stygnie...Pozdrawiam wszystkich piszacych i niewidzialnych , którzy tworzą ten portal.
Wiktor Orzel dnia 08.04.2011 09:45
JanE, wszystko w swoim czasie, jak już będziemy mieli termin na pewno poinformujemy z wyprzedzeniem :-)
Usunięty dnia 08.04.2011 09:51
"Jutro robimy imprezę - kto się nie stawi, dostaje bana na miesiąc" :]
niemotylica dnia 09.04.2011 18:39
W pewnym dniu listopadowym
Znalazłam Pisarski Portal internetowy
Piszę, myślę, Komentuję
I dziś z Wami piąte urodziny świętuję
I Obym setne z Wami świętowała
I niejeden cudny utwór
Tutaj przeczytała

Dużo weny i ochoty
Do pisania i na zloty:)
Berenika dnia 09.04.2011 20:33
Starość nie radość, młodość nie wieczność, ale w tym wypadku mam ochotę napisać, że jednak radość, że latka lecą, a portal istnieje i się rozwija :)
TomaszObluda dnia 10.04.2011 09:46
Julanda to pięknie określiła, jak byłby lepszy portl ... Na razie nie ma. Całkoształtowo PP jest najlepszy. Co do ludzi - jestem tu dość długo, więc większość jest dla mnie nowa, nawet ci już staży. Wszystkiego najlepszego PP i do zobaczenia na urodzinach, raczej będę.
green dnia 10.04.2011 11:17
Pomimo że ostatnio na odwyku, też dołączam do życzeń z okazji urodzin.
Cieszę się, że kiedyś tu trafiłam, bo dzięki PP mogłam poznać wyjątkowych ludzi.
bassooner dnia 10.04.2011 12:34
pięć lat, a mi trzy minęły... rotacja w nickach duża, a dziadkowie pojawiają się z rzadka... trzeba chyba jakiś tekst wrzucić... ;-)))
Dobra Cobra dnia 10.04.2011 21:19
U mnie dwa latka stuknęły tutaj. Całkiem dobrze wspominam ten czas. :yes:
Hyper dnia 10.04.2011 23:41
Jak bym chciała trafić w końcu na takie spotkanie! Ale ja jestem w Polsce tylko podczas wakacji :( Na dodatek czas mam ograniczony i w związku z tym mogłabym się pojawić tylko w Warszawie, albo Krakowie ewentualnie, a naprawdę baaardzo bym chciała. W sumie nie pamiętam nawet ile czasu z Wami jestem, jakieś 3 lata pewnie, muszę sprawdzić.
NIECH ŻYJE PP!!!
Miladora dnia 13.04.2011 01:25
Hypcia - na czas Twojego pobytu w Krakowie możemy zrobić powtórkę z rozrywki pod tytułem - Kto pije z nami?! :D
Tfu, przepraszam - Kto się bawi z nami?! :D

W programie oczywiście zwyczajowe hulanki i swawole. :D
I wycie o północy albo gwizdanie na palcach w Kulturalnej. :D
Nalka31 dnia 13.04.2011 14:14
Sto razy Naj Naj dla Jubilata niechaj mu płyną kolejne lata. :yes: Takiego miejsca drugiego na świecie nie znajdzie.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nuria
25/08/2019 22:16
Zaimków osobowych tyle, że można obdzielić z trzy utwory.… »
Lilah
25/08/2019 21:10
To świetnie, Mike. :) »
Opheliac
25/08/2019 21:04
Kreseczka, głównie Podoba mi się Olaboga City,… »
Opheliac
25/08/2019 20:57
Wodniczko, dziękuję za obecność i "odkopanie" ;) »
AntoniGrycuk
25/08/2019 20:28
Jolu, napisałem ten tekst po przeczytaniu tekstu… »
Kazjuno
25/08/2019 19:28
Narracja niezmiernie ciekawa. Pełno znakomitych porównań i… »
Marek Adam Grabowski
25/08/2019 19:25
Witaj na tym portalu. Na poprzednim nie czytałem demona,… »
Carvedilol
25/08/2019 18:43
Kazjuno Jolu dzięki za przeczytanie i komentarze… »
mike17
25/08/2019 18:22
Całkiem to fajne, Zdzisławie, z humorem i pewnym morałem.… »
Decand
25/08/2019 18:12
Kazjuno - za odczyt dziękuję, za komentarz również.… »
Decand
25/08/2019 18:09
Madawydar - bardzo dziękuję za odczyt i tak pozytywny… »
Kazjuno
25/08/2019 18:09
Zapomniałem o ocenie. Ale, Upsss... i nie mam możliwości… »
JOLA S.
25/08/2019 18:05
Odnajduję w tym tekście znajomy zapach. Czytając, pragnęłam… »
Kazjuno
25/08/2019 18:04
Na mój gust dużo tu poetyckiej prozy pomieszanej z… »
mike17
25/08/2019 18:03
Niebawem trzy nowe miniatury miłosne :) »
ShoutBox
  • Carvedilol
  • 25/08/2019 18:44
  • Vanillivi, dzięki i ode mnie za wrzucenie tekstu
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 16:10
  • Vanilivi, ja też dziękuję za dodanie tekstu po krótkiej przerwie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 13:36
  • Dzięki Vanilivi
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:29
  • Przepraszam wszystkich za problemy z publikacją.
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:28
  • Wrzuciłam jeszcze kilka waszych tekstów, tych które najdłużej zalegały, korzystając z tego, że Wiktor nie zabrał mi jeszcze uprawnień. Mam nadzieję, że sytuacja się niebawem wyklaruje.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:51
  • Jednak Antoni Grycuk masz rację! Moja koleżanka rzeczywiście zasuwa w prozie. Trzeba JEJ dać ochłonąć. Chyba ledwo dyszy przygnieciona stertą makulatury, oczywiście też mojej...
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:27
  • Komentujemy tylko ja z Tobą i jeszcze kilka miłych pań i łaskawych facetów. Reszta milczy; A Feith to moja dobra znajoma, ale od POETÓW. Mnie by na pewno opublikowała. Jednak cisza online. Przykre...
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 10:33
  • Ze specjalną, niekoniecznie związaną, dedykacją: [link]
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 08:57
  • Kazjuno, jest jedna Pani redaktor od prozy, Faith się zowie. Ale widzę, że ten portal umiera. Nie tylko ten. W ciągu 2 lat mojej bytności ilość komentarzy pod prozą spadła drastycznie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 07:21
  • Szkoda, nie mamy redaktor od prozy. Nie mam nic do poetów, ale CI mają wykwalifikowaną trójkę. Nie dziwię się Vanilivi, że nie podołała. Ech, co za niesprawiedliwość...
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Mtour57
Wspierają nas