Otwarty nabór na stanowisko serwisu Qfant
Redakcja kwartalnika fantastyczno-kryminalnego QFANT ogłasza otwarty nabór na stanowisko Specjalisty do spraw składu technicznego!

Wymagania:

umiejętności informatyczne obejmujące sprawne posługiwanie się edytorami tekstu (ms word, open office) i bezproblemowe poruszanie się po internecie,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, bezkonfliktowość,
dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
podstawowa umiejętność obróbki grafik,
umiejętność składu technicznego czasopism.Oferujemy:
staż w redakcji, czyli doświadczenie, które z pewnością się przyda (wystawimy zaświadczenie, opinię, jeśli zajdzie taka potrzeba),
uczestnictwo w tworzeniu nowej jakości pisma o ogólnopolskim zasięgu, którego znakiem firmowym jest jakość tekstów i grafik,
możliwość szerszego uczestnictwa w życiu redakcji, realizowania się jako publicysta, recenzent, a może autor literatury (wszytko zależy od Twoich zdolności i zaangażowania).


Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: redakcja@qfant.pl
W temacie maila należy wpisać: "ZGŁOSZENIE NA SPECJALISTĘ DS. SKŁADU"

Termin zgłaszania kandydatur: 24 kwietnia 2011 r.
Decyzję podejmiemy do 31 kwietnia 2011 r.
Wiktor Orzel · 16:14 20.04.2011 · 2 ·
Komentarze
Elwira dnia 21.04.2011 12:12
No, no... Specjalista na staż? :rol:
Usunięty dnia 21.04.2011 12:54
Żeby ktoś nie pomyślał, że to płatne :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
17/01/2018 13:37
Spacja! Spacje! A to jedno do drugiego jak mysz… »
Silvus
17/01/2018 13:29
Brak przecinka po "piękna". Co zrobił? :)»
purpur
17/01/2018 13:23
Witaj liptonie... Przede wszystkim polecałbym Tobie… »
Silvus
17/01/2018 13:08
Jakkolwiek może być to prawda, to nie brzmi mi najlepiej… »
purpur
17/01/2018 12:32
Pozwól, że i ja zerknę w Twoje pisanie :) No przeczytałem… »
mike17
17/01/2018 12:11
Witaj, Aniu, pod tą opowieścią sklerotyczną :) Dobrze… »
Vanillivi
17/01/2018 12:06
Zolu, podoba mi się ten wiersz i zgadzam się z jego… »
purpur
17/01/2018 11:56
Witaj ponownie! - coś mi się kołacze po głowie, że… »
purpur
17/01/2018 11:34
Wiesz... raczej nie wyszło to w ogóle :) Skoro autor musi… »
retro
17/01/2018 11:12
DoCo, gdzieś już widziałam ten tytuł... Czy to możliwe? Czy… »
retro
17/01/2018 11:09
Darcon, Purpur - dziękuję :) »
retro
17/01/2018 11:07
Michał, dziękuję za zaproszenie, bo Twoja humoreska… »
braparb
17/01/2018 10:24
Pragnienie podmiotowości bywa naprawdę potężne. Cudny tekst.… »
JOLA S.
17/01/2018 10:18
Przeczytałem z niekłamanym zainteresowaniem, ale przyznam Ci… »
JOLA S.
17/01/2018 09:40
Kamyczku, ciągle czuję niedosyt. Jest jeszcze kilka… »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 17/01/2018 04:18
  • Dzięki, Przyjaciele! Kupujcie.
  • JOLA S.
  • 16/01/2018 21:11
  • Trawo, gratulacje.:)
  • Krzysztof Konrad
  • 16/01/2018 20:20
  • Też sądzę, że zasługuje na notkę na stronie głównej.
  • Silvus
  • 16/01/2018 19:19
  • Co to się dzieje! A może to jednak zasługuje na news na stronie głównej. :) Brawo, @Trawo. :) Dzięki, @Mike.
  • mike17
  • 16/01/2018 19:06
  • Pragnę poinformować, że nasz portalowy kolega trawa1965 właśnie wydał w końcu swego upragnionego e-booka :) Brawa za determinację i upór w dążeniu do celu.
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:58
  • Dzięki - już widzę poprawkę. :)
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:41
  • Dod - masz pw! :)
  • Dobra Cobra
  • 15/01/2018 23:10
  • Słodka pjosenka zespołu Elektryczne Gitary na piekny wjeczór: [link]
  • Zola111