Pierwszego czerwca premiera tomu "Wiersze" Marcina Świetlickiego
Tom ten zawiera 9 książek poetyckich Marcina Świetlickiego (łącznie to 535 wierszy), wydanych w latach 1992-2009 oraz 77 wierszy niepublikowanych i 44 rozproszone w antologiach, prasie lub wydaniach poszerzonych. Jest to pierwszy pełny przegląd twórczości poety.

Wiem, że to nie wszystko, co w życiu napisałem. O wielu tekstach staram się zapomnieć. Albo już zapomniałem. Ale mam nadzieję, że i tak otrzymujecie w tej chwili tak potężną dawkę Świetlickiego, że wystarczy to wam na długo.
Ze wstępu Marcina Świetlickiego

Książka ukaże się w księgarniach 1 czerwca nakładem wydawnictwa EMG.

Wiktor Orzel · 15:43 09.05.2011 · 7 ·
Komentarze
Corpseone dnia 09.05.2011 19:35
Oooo, ta wiadomość bardzo mnie cieszy:) Jestem wielbicielem Świetlickiego, ale nie mam żadnego jego tomiku na własność (biblioteki niech będą błogosławione), ale w dniu dziecka (albo kilka dni po) to się zmieni:)
Esy Floresy dnia 09.05.2011 20:30
Mhm, łakomy kąsek. Będę się rozglądać po księgarniach. :)
Daniel Madej dnia 10.05.2011 16:20
Ciekawe jaki to będzie wydatek, bo może i ja bym się zastanowił nad prezentem dla samego siebie na dzień dziecka;)
Usunięty dnia 12.05.2011 23:15
Taki całkiem pełny przegląd to to nie jest. Wydaje mi się, że więcej tych tomików było. Ale to i tak pewnie spore tomisko będzie. Chętnie nabędę :)
Jakint dnia 13.05.2011 13:03
Dobry nius. Polowanie na archiwalne knigi już mi się znudziło.
creep dnia 13.05.2011 19:19
i ja - Wieszcz jest Wieszcz - naprawdę interesująca pozycja/propozycja
Insomnia dnia 21.05.2011 17:19
Oj ja też kocham Świetlika. Trzeba to mieć.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas