Rewolucja wydawnicza
Oficyna www.rw2010.pl powstała po to, aby każdemu Autorowi dać szansę na prezentację swojego utworu szerokiemu gronu Czytelników. Również Czytelnikom chcemy dać do ręki naprawdę tanie książki, bo maksymalna cena za pobranie licencji do utworu nie przekracza 10 złotych! Publikacja jest całkowicie BEZPŁATNA! Autor nie ponosi ŻADNYCH KOSZTÓW związanych z zamieszczeniem u nas swojego utworu!

Nasze motto brzmi: „Pisać każdy może...”
Do Autorów
Tutaj możesz wystawiać na sprzedaż swoje utwory literackie. Nie przewidujemy ŻADNYCH opłat (jawnych ani ukrytych) dla Autorów za publikowanie u nas utworów!

Do Czytelników
Tutaj znajdziesz naprawdę "tanie czytanie" - możesz kupić każdy utwór, ocenić go i wyrazić swoją opinię. Komentarze są dobrowolne, ale wystawiać je mogą użytkownicy, którzy pobrali utwór!

Do wszystkich
Serwis rw2010.pl daje możliwość publikacji, sprzedaży i zakupu utworów literackich w formie e-booków. Wierzymy, że e-booki i self-publishing są przyszłością i postaramy się tego dowieść!
Wiktor Orzel · 21:18 14.07.2011 · 1 ·
Komentarze
Usunięty dnia 12.10.2012 14:40
prom dresses 2012 cheap evening dresses objective of utilizing Camtasia would be to spice up the revenue thats generated from your affiliate plan. Even though it could be utilized for entertainment and pleasure purposes, that is not extremely a valid cause why you select to induce at some stage in that difficulty wedding dresses .Rolex piece appreciate is amongst the useful top quality makers on this planet paying an excellent deal time in sequence to stop it really is ranking. Rolex timepiece objectives numerous essential watch traces that occur to become effortlessly wellknown as well as extremely selected worldwide. Personalized top quality wristwatches are completed inside white colored materials creating a fluted shape. It possesses an excellent violet extremely as well as techniques 36 millimeters. The very best
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
20/01/2019 00:52
Za co, Abisiu, przecież nie poprawiłeś :( z. »
Zola111
20/01/2019 00:28
msh, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Myślę, że już jest… »
msh
19/01/2019 23:41
Cieszę się, że trochę pomogłem. Ta druga sugestia, to:… »
Noescritura
19/01/2019 23:11
Niestety pierwsze na co zwracam uwagę to wyśrodkowanie, nie… »
Noescritura
19/01/2019 23:09
Wybacz, ale dla mnie chyba za krótki, i to bardziej… »
Zola111
19/01/2019 23:08
msh, a wiesz, że miąchałam przy tym określeniu.… »
Noescritura
19/01/2019 23:07
Takie rzeczy uwielbiam czytać, bo są magiczne, romantyczne,… »
Noescritura
19/01/2019 23:02
Do większości bym się nie przyczepiła, jedynie końcóweczka,… »
Noescritura
19/01/2019 22:59
A ja zimowe klimaty lubię, odczuwam tu jakąś tęsknotę,… »
Noescritura
19/01/2019 22:54
Ale z tymi powtórzeniami to ja lubię się bawić, tak rozumiem… »
Noescritura
19/01/2019 22:48
Te fletnie to miała być taka jakby metafora do szumu wiatru.… »
Noescritura
19/01/2019 22:43
Dziękuję, moi drodzy, za Wasze uwagi, ale do zmian mi ciężko… »
Abi-syn
19/01/2019 22:07
Jolie, dzięki »
liathia
19/01/2019 21:35
Bardzo Wam dziękuję za poczytanie i komentarze. Każdy ślad… »
liathia
19/01/2019 21:34
Dziękuję. »
ShoutBox
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 00:56
  • Ja już piszę Wirtajkę, a Ty? :)
  • StalowyKruk
  • 19/01/2019 23:54
  • Niech nikt nawet nie wyskakuje teraz z tekstem, że sarkazm to najniższy rodzaj humoru.
  • StalowyKruk
  • 19/01/2019 23:53
  • W każdym razie, dziękuję za tą wyczerpującą odpowiedź.
  • StalowyKruk
  • 19/01/2019 22:44
  • Wydaję mi się, czy ostatnio jest mały zastój w poczekalni. Przynajmniej jeśli chodzi o prozę. Ostatnio pojawiło się na półkach kilka tekstów i od tego czasu nic. Występują może jakieś problemy?
  • czarnanna
  • 19/01/2019 16:10
  • Dzięki, dzięki : )
  • mike17
  • 19/01/2019 15:13
  • Po takich słowach sobota musi być udana :)
  • AntoniGrycuk
  • 19/01/2019 13:25
  • Miłej, Czarna! I innym też.
  • czarnanna
  • 19/01/2019 13:02
  • Miłej soboty wszystkim!
  • viktoria12
  • 18/01/2019 09:04
  • Owszem, podał Pan link do Facebuka, ale tam się trzeba logować, a mnie teraz na to nie czas
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:Courtney55
Wspierają nas