Roszady Redakcyjne
Grono redakcyjne pragnie podziękować creepowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora poezji oraz za wkład włożony w rozwój portalu.
Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że pomimo rezygnacji z funkcji administratora, pozostanie z nami na Portalu Pisarskim.
Esy Floresy · 19:28 02.10.2011 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 02.10.2011 19:32
Krzychu, po prostu dziękuję za wszystko!
Usunięty dnia 02.10.2011 19:37
Ja też, bardzo dziękuję, Krzyś :)
Almari dnia 02.10.2011 20:36
Dzięki, creep :)
Zola111 dnia 02.10.2011 21:52
Szkoda, Creepie. Boję się, że nie będziesz już tak aktywny, a tym samym - tak pomocny. Dzięki za mądre rady i wskazówki. Pozdrawiam z nadzieją, że będziesz tu pisał i komentował.
Wiktor Orzel dnia 02.10.2011 22:52
Dzięki za obecność i czas poświęcony dla PP :-)
Zachary Ann dnia 02.10.2011 23:29
Oj tak, zdecydowanie najbardziej skory do komentarzy człowiek, biorąc pod uwagę grono redakcyjne (moim skromnym zdaniem).

Będzie z nami i będzie, bo jak nie... to kto mi napisze
piszcie dalej

:no:

Ann.
Wasinka dnia 03.10.2011 00:02
Lubię "obserwować" Twoje komentarze i czytać Twoje wiersze. Mam nadzieję, że i tych, i tych nie zabraknie.
Pozdrawiam księżycowo.
mariamagdalena dnia 03.10.2011 09:51
dzięęę-kuuuuu-jeee-myyyy! :)
alleluja con dnia 03.10.2011 12:21
Wielka szkoda. Obyś tylko nie znikał z tekstami, bo też dla nich tu zaglądam.
wodniczka dnia 03.10.2011 17:07
Kolejna osoba rezygnuje:/. Niepokojące. Jednak każdy ma prawo decydować o sobie:). Także jedynie, co mogę zrobić to podziękować:)... i życzyć najlepszego.
Daniel Madej dnia 03.10.2011 17:47
No tak, trochę tych pożegnań ostatnio jest w redakcji. Jedynie małpica potrafi trwać na stanowisku. Mieliśmy naprawdę fajny zespół, ale to chyba uczciwe odejść, gdy już nie można włożyć w pracę tyle energii co kiedyś. Powodzenia, Creep! I czekam na kolejne teksty;)

PS No i ciekawe kto dołączy wcześniej czy później do redakcji, ta rotacja jeszcze może wyjść na zdrowie portalowi. Świeża krew, ot co!
Poke Kieszonka dnia 04.10.2011 07:22
:):) i ja bardzo, ale to bardzo dziękuję Creepowi, bo jego komentarze miały to coś czego innym czasami brakuje- mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że warto brać wzór z nich:yes:Mam nadzieje Creepku, że z nami pozostaniesz jako autor tekstów i czytelnik:yes: Serdeczności z mojej kieszonki.
creep dnia 04.10.2011 16:36
dziękuję bardzo za słowa - (ukłon Wszystkim) - oczywiście postaram się bywać, bo przecież nie ma lepszego miejsca jak Portal Pisarski; w tym temacie: koniec i bomba, kto się nie zgadza ten trąba ;)
w sensie: PPJN hehe Portal Pisarski Jest Najważniejszy - powodzenia i dobra życzę (Każdej i Każdemu)
bosski_diabel dnia 04.10.2011 22:23
powiem tak TRZYMAJ SIĘ :) i dzięki za merytoryczne komentarze:)
Euridice dnia 10.10.2011 12:32
Ale szok. Wielka szkoda, że creep odchodzi z tego stanowiska, ale wierzę, że nie z PP. Creepie, czekamy na teksty!
trzyde dnia 10.10.2011 22:53
Dziękuję za to..."piszcie piszcie" trzyde...:(ale najbardziej za cenne wskazówki.Wszystkiego najlepszego;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
skroplami
23/11/2017 00:31
Nie widzę nic złego, niestety ;(. Styl dopasowany bardzo… »
Nalka31
23/11/2017 00:29
Dodatku miło, że zajrzałeś i spodobała się moja piosenka.… »
stawitzky
23/11/2017 00:05
W końcu dotarłem. No, rozczuliłeś mnie. Nie wiem czy to… »
Miladora
22/11/2017 23:44
Pasja i klimat - dobre połączenie, Hope. :) Mimo że… »
stawitzky
22/11/2017 23:41
Co ja czytam? Co autor miał na myśli? »
Miladora
22/11/2017 23:23
Nie ma mowy - muszą się jeszcze trochę pochichrać! :) »
maak
22/11/2017 23:02
Hej. Może otroczki się troszke pochichrajom... a może nie :) »
Zola111
22/11/2017 22:57
Piknie, Maaku, piknie! Nada się na wirtajki, że hej! »
maak
22/11/2017 22:53
Dziękuję w imieniu chłopaczków :) »
Miladora
22/11/2017 22:45
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :) Trudno nie… »
hopeless
22/11/2017 22:31
Miladora - Poprawiłem, ale zdecydowanie łatwiej poprawić… »
Lilah
22/11/2017 22:19
Dziękuję, Milu. Miło mi, pociengiel. W imieniu… »
Lilah
22/11/2017 22:15
Bardzo dziękuję, kamyczku. :) Cieszy Twoja opinia,… »
introwerka
22/11/2017 21:38
Apisie, masz rację, zabrakło mi tu dookreślenia. -… »
Zola111
22/11/2017 21:24
Abisiu, poprawiaj, "nie denerwuj mnie, i już".… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:22
  • Do łóżeczka? Razem?! Mrówka z buldogiem?! :))))
  • Miladora
  • 23/11/2017 02:20
  • A nie oblezą mnie mrówki? :)
  • JOLA S.
  • 23/11/2017 02:14
  • Milu, może tak pójdziemy do łóżeczka, popatrz na zegar:)
  • Silvus
  • 22/11/2017 22:27
  • "Baby, be a giant / Let the world be small". Robbie Williams dobrze mówi.
  • Niczyja
  • 22/11/2017 21:45
  • Każdemu czasem zdarza się ten pierwszy raz;) Czytałam i polecam zatem:)
  • mike17
  • 22/11/2017 21:20
  • Kto by pomyślał, że napiszę kiedyś bajkę. A więc zapraszam Was do czytania, komentowania i wyrażania swoich opinii : [link] Przyczłapek czeka :)
  • Alen Dagam
  • 22/11/2017 21:15
  • 21 utworów jest już w kategorii Wirtajki.pl! Wyrażajcie Wasze opinie - i zapytajcie własne lub znajome dzieci, co o nich sądzą! Wybieramy wspólnie najlepsze!
  • maak
  • 22/11/2017 20:44
  • Zapisałem jako txt i wkleiłem do edytora PP. Wygląda OK :)
  • maak
  • 22/11/2017 20:31
  • Opiera się skubany i generuje krzaczki. Może to przez to, że plik został zapisany jako docx.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:faulcon4098
Wspierają nas