Roszady Redakcyjne
Grono redakcyjne pragnie podziękować creepowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora poezji oraz za wkład włożony w rozwój portalu.
Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że pomimo rezygnacji z funkcji administratora, pozostanie z nami na Portalu Pisarskim.
Esy Floresy · 19:28 02.10.2011 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 02.10.2011 19:32
Krzychu, po prostu dziękuję za wszystko!
Usunięty dnia 02.10.2011 19:37
Ja też, bardzo dziękuję, Krzyś :)
Almari dnia 02.10.2011 20:36
Dzięki, creep :)
Zola111 dnia 02.10.2011 21:52
Szkoda, Creepie. Boję się, że nie będziesz już tak aktywny, a tym samym - tak pomocny. Dzięki za mądre rady i wskazówki. Pozdrawiam z nadzieją, że będziesz tu pisał i komentował.
Wiktor Orzel dnia 02.10.2011 22:52
Dzięki za obecność i czas poświęcony dla PP :-)
Zachary Ann dnia 02.10.2011 23:29
Oj tak, zdecydowanie najbardziej skory do komentarzy człowiek, biorąc pod uwagę grono redakcyjne (moim skromnym zdaniem).

Będzie z nami i będzie, bo jak nie... to kto mi napisze
piszcie dalej

:no:

Ann.
Wasinka dnia 03.10.2011 00:02
Lubię "obserwować" Twoje komentarze i czytać Twoje wiersze. Mam nadzieję, że i tych, i tych nie zabraknie.
Pozdrawiam księżycowo.
mariamagdalena dnia 03.10.2011 09:51
dzięęę-kuuuuu-jeee-myyyy! :)
alleluja con dnia 03.10.2011 12:21
Wielka szkoda. Obyś tylko nie znikał z tekstami, bo też dla nich tu zaglądam.
wodniczka dnia 03.10.2011 17:07
Kolejna osoba rezygnuje:/. Niepokojące. Jednak każdy ma prawo decydować o sobie:). Także jedynie, co mogę zrobić to podziękować:)... i życzyć najlepszego.
Daniel Madej dnia 03.10.2011 17:47
No tak, trochę tych pożegnań ostatnio jest w redakcji. Jedynie małpica potrafi trwać na stanowisku. Mieliśmy naprawdę fajny zespół, ale to chyba uczciwe odejść, gdy już nie można włożyć w pracę tyle energii co kiedyś. Powodzenia, Creep! I czekam na kolejne teksty;)

PS No i ciekawe kto dołączy wcześniej czy później do redakcji, ta rotacja jeszcze może wyjść na zdrowie portalowi. Świeża krew, ot co!
Poke Kieszonka dnia 04.10.2011 07:22
:):) i ja bardzo, ale to bardzo dziękuję Creepowi, bo jego komentarze miały to coś czego innym czasami brakuje- mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że warto brać wzór z nich:yes:Mam nadzieje Creepku, że z nami pozostaniesz jako autor tekstów i czytelnik:yes: Serdeczności z mojej kieszonki.
creep dnia 04.10.2011 16:36
dziękuję bardzo za słowa - (ukłon Wszystkim) - oczywiście postaram się bywać, bo przecież nie ma lepszego miejsca jak Portal Pisarski; w tym temacie: koniec i bomba, kto się nie zgadza ten trąba ;)
w sensie: PPJN hehe Portal Pisarski Jest Najważniejszy - powodzenia i dobra życzę (Każdej i Każdemu)
bosski_diabel dnia 04.10.2011 22:23
powiem tak TRZYMAJ SIĘ :) i dzięki za merytoryczne komentarze:)
Euridice dnia 10.10.2011 12:32
Ale szok. Wielka szkoda, że creep odchodzi z tego stanowiska, ale wierzę, że nie z PP. Creepie, czekamy na teksty!
trzyde dnia 10.10.2011 22:53
Dziękuję za to..."piszcie piszcie" trzyde...:(ale najbardziej za cenne wskazówki.Wszystkiego najlepszego;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jaga
23/04/2018 12:20
Wzruszające...Myślę, że w dużej mierze za sprawą dedykacji,… »
Gramofon
23/04/2018 11:57
Mnie też się podoba, pomysł, bo co do wykonania to można… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 10:49
adam poeta ano miło mi. Znam życie trochę szerzej niż… »
adam poeta
23/04/2018 10:12
Bóg przychodzi do tych, którzy chcą aby przyszedł ... »
adam poeta
23/04/2018 10:08
"muśnięty tylko" - gra wstępna? »
adam poeta
23/04/2018 10:04
bardzo intrygujący tekst. »
adam poeta
23/04/2018 09:56
intrygujące myśli; wiele można wyczytać. »
Kazjuno
23/04/2018 08:32
Aniu_Baśnik! Bardzo, bardzo Ci dziękuję za komentarz.… »
Wiktor Mazurkiewicz
23/04/2018 08:26
Nie Ty pierwsza i na pewno nie ostatnia; owszem milować… »
allaska
23/04/2018 07:46
"kochaj bliźniego swego jak siebie samego" :)»
GoldKate
22/04/2018 22:04
Witaj Darcon!:) milo Cię gościć w moich skromnych progach.… »
allaska
22/04/2018 22:00
Dla mnie kompletny brak liryki. To zenterowana mini proza w… »
Zola111
22/04/2018 20:56
E tammm, dzięki, że się w ogóle wypowiedziałeś. Pozdrawiam,… »
Zola111
22/04/2018 20:53
Ks-hp, ależ mnie zaskoczyłeś! Brawo! Piękna villanella.… »
Niczyja
22/04/2018 19:21
Super! Cieszę się:) »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 23/04/2018 12:36
  • a ja nie, bo czekam od 6 dni aż moja proza się pokaże i się doczekać nie mogę :(
  • Jaga
  • 23/04/2018 12:22
  • Wręcz przeciwnie. Odnoszę wrażenie, iż większość pisze wiersze i wiersze komentuje:)
  • Gramofon
  • 23/04/2018 10:38
  • Tu już chyba nikt nie pisze wierszy tylko samą proze.
  • Zola111
  • 22/04/2018 23:02
  • piszecie wiersze na Zaśrodkowanie#28?
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:owvayoraj23
Wspierają nas