Roszady Redakcyjne
Grono redakcyjne pragnie podziękować creepowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora poezji oraz za wkład włożony w rozwój portalu.
Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że pomimo rezygnacji z funkcji administratora, pozostanie z nami na Portalu Pisarskim.
Esy Floresy · 19:28 02.10.2011 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 02.10.2011 19:32
Krzychu, po prostu dziękuję za wszystko!
Usunięty dnia 02.10.2011 19:37
Ja też, bardzo dziękuję, Krzyś :)
Almari dnia 02.10.2011 20:36
Dzięki, creep :)
Zola111 dnia 02.10.2011 21:52
Szkoda, Creepie. Boję się, że nie będziesz już tak aktywny, a tym samym - tak pomocny. Dzięki za mądre rady i wskazówki. Pozdrawiam z nadzieją, że będziesz tu pisał i komentował.
Sagitarius dnia 02.10.2011 22:52
Dzięki za obecność i czas poświęcony dla PP :-)
Zachary Ann dnia 02.10.2011 23:29
Oj tak, zdecydowanie najbardziej skory do komentarzy człowiek, biorąc pod uwagę grono redakcyjne (moim skromnym zdaniem).

Będzie z nami i będzie, bo jak nie... to kto mi napisze
piszcie dalej

:no:

Ann.
Wasinka dnia 03.10.2011 00:02
Lubię "obserwować" Twoje komentarze i czytać Twoje wiersze. Mam nadzieję, że i tych, i tych nie zabraknie.
Pozdrawiam księżycowo.
mariamagdalena dnia 03.10.2011 09:51
dzięęę-kuuuuu-jeee-myyyy! :)
alleluja con dnia 03.10.2011 12:21
Wielka szkoda. Obyś tylko nie znikał z tekstami, bo też dla nich tu zaglądam.
wodniczka dnia 03.10.2011 17:07
Kolejna osoba rezygnuje:/. Niepokojące. Jednak każdy ma prawo decydować o sobie:). Także jedynie, co mogę zrobić to podziękować:)... i życzyć najlepszego.
Daniel Madej dnia 03.10.2011 17:47
No tak, trochę tych pożegnań ostatnio jest w redakcji. Jedynie małpica potrafi trwać na stanowisku. Mieliśmy naprawdę fajny zespół, ale to chyba uczciwe odejść, gdy już nie można włożyć w pracę tyle energii co kiedyś. Powodzenia, Creep! I czekam na kolejne teksty;)

PS No i ciekawe kto dołączy wcześniej czy później do redakcji, ta rotacja jeszcze może wyjść na zdrowie portalowi. Świeża krew, ot co!
Poke Kieszonka dnia 04.10.2011 07:22
:):) i ja bardzo, ale to bardzo dziękuję Creepowi, bo jego komentarze miały to coś czego innym czasami brakuje- mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że warto brać wzór z nich:yes:Mam nadzieje Creepku, że z nami pozostaniesz jako autor tekstów i czytelnik:yes: Serdeczności z mojej kieszonki.
creep dnia 04.10.2011 16:36
dziękuję bardzo za słowa - (ukłon Wszystkim) - oczywiście postaram się bywać, bo przecież nie ma lepszego miejsca jak Portal Pisarski; w tym temacie: koniec i bomba, kto się nie zgadza ten trąba ;)
w sensie: PPJN hehe Portal Pisarski Jest Najważniejszy - powodzenia i dobra życzę (Każdej i Każdemu)
bosski_diabel dnia 04.10.2011 22:23
powiem tak TRZYMAJ SIĘ :) i dzięki za merytoryczne komentarze:)
Euridice dnia 10.10.2011 12:32
Ale szok. Wielka szkoda, że creep odchodzi z tego stanowiska, ale wierzę, że nie z PP. Creepie, czekamy na teksty!
trzyde dnia 10.10.2011 22:53
Dziękuję za to..."piszcie piszcie" trzyde...:(ale najbardziej za cenne wskazówki.Wszystkiego najlepszego;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
25/03/2017 14:39
Procesjo, pierwszy wers jest dla mnie całkowicie… »
skroplami
25/03/2017 14:23
Biedny duch :(. Ok, jest cierpliwy jak serce i doczeka się… »
wiktoria
25/03/2017 14:17
Fajny tekst, całkiem zabawny, choc może nie do końca. Bo… »
skroplami
25/03/2017 14:14
Namawiaczka/namawiacz ;). A gdzie ooooo oo babuszka,… »
Grain
25/03/2017 14:09
Serdeczne dzięki - skorzystam. Metaforyka? Staram się… »
Florian Konrad
25/03/2017 14:01
Jejku, przez nieuwagę (taki mały gapcio ze mnie) wrzuciłem… »
Opheliac
25/03/2017 13:58
Ostatni wers bardzo trafnie podsumowuje całość tak, że nawet… »
Maurycy Rubikon
25/03/2017 13:55
Aronia: Apisie, Apisie, złoto u kobiet dodaje… »
wiktoria
25/03/2017 13:51
Florianie Konradzie, bardzo podoba mi się Twój wiersz.… »
Opheliac
25/03/2017 13:39
Clock, ale mam nadzieję, że mimo tego skrobiesz od czasu do… »
ApisTaur
25/03/2017 13:07
Ha! Czyli umiem czytać! Dała się wciągnąć ;). Ale nie do… »
Flauros
25/03/2017 11:54
Dziękuję za wyczerpujący komentarz :) Jeśli chodzi o… »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:42
O, a druga część opowiadanie ma inną nazwę, niż pierwsza.… »
Flauros
25/03/2017 11:35
Literówka, będzie do poprawki :) »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:23
Się tylko zastanawiam, dlaczego ta częśc opowiadania zwie… »
ShoutBox
  • Aronia23
  • 24/03/2017 19:48
  • [link] miki, fajne to jest, mam nadz. że nie powtórzyłam tego, co zapodałeś
  • mike17
  • 24/03/2017 19:21
  • No to jedziemy dalej. Wujek Czarek snuje dalej swe kombatanckie wspomnienia z kręcenia KROLLA, zapraszam do wspólnej zabawy : [link]
  • wiktoria
  • 24/03/2017 11:14
  • Witaj radosna Aronio o poranku :)
  • introwerka
  • 24/03/2017 00:31
  • Lecę na razie z psem, na dobry wieczór zostawiam nastrojową piosenkę: [link] :)
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:49
  • "Czarną wołgę" Dobrej Cobry...
Ostatnio widziani
Gości online:35
Najnowszy:koeronada