Roszady Redakcyjne
Grono redakcyjne pragnie podziękować creepowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora poezji oraz za wkład włożony w rozwój portalu.
Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że pomimo rezygnacji z funkcji administratora, pozostanie z nami na Portalu Pisarskim.
Esy Floresy · 19:28 02.10.2011 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 02.10.2011 19:32
Krzychu, po prostu dziękuję za wszystko!
Usunięty dnia 02.10.2011 19:37
Ja też, bardzo dziękuję, Krzyś :)
Almari dnia 02.10.2011 20:36
Dzięki, creep :)
Zola111 dnia 02.10.2011 21:52
Szkoda, Creepie. Boję się, że nie będziesz już tak aktywny, a tym samym - tak pomocny. Dzięki za mądre rady i wskazówki. Pozdrawiam z nadzieją, że będziesz tu pisał i komentował.
Wiktor Orzel dnia 02.10.2011 22:52
Dzięki za obecność i czas poświęcony dla PP :-)
Zachary Ann dnia 02.10.2011 23:29
Oj tak, zdecydowanie najbardziej skory do komentarzy człowiek, biorąc pod uwagę grono redakcyjne (moim skromnym zdaniem).

Będzie z nami i będzie, bo jak nie... to kto mi napisze
piszcie dalej

:no:

Ann.
Wasinka dnia 03.10.2011 00:02
Lubię "obserwować" Twoje komentarze i czytać Twoje wiersze. Mam nadzieję, że i tych, i tych nie zabraknie.
Pozdrawiam księżycowo.
mariamagdalena dnia 03.10.2011 09:51
dzięęę-kuuuuu-jeee-myyyy! :)
alleluja con dnia 03.10.2011 12:21
Wielka szkoda. Obyś tylko nie znikał z tekstami, bo też dla nich tu zaglądam.
wodniczka dnia 03.10.2011 17:07
Kolejna osoba rezygnuje:/. Niepokojące. Jednak każdy ma prawo decydować o sobie:). Także jedynie, co mogę zrobić to podziękować:)... i życzyć najlepszego.
Daniel Madej dnia 03.10.2011 17:47
No tak, trochę tych pożegnań ostatnio jest w redakcji. Jedynie małpica potrafi trwać na stanowisku. Mieliśmy naprawdę fajny zespół, ale to chyba uczciwe odejść, gdy już nie można włożyć w pracę tyle energii co kiedyś. Powodzenia, Creep! I czekam na kolejne teksty;)

PS No i ciekawe kto dołączy wcześniej czy później do redakcji, ta rotacja jeszcze może wyjść na zdrowie portalowi. Świeża krew, ot co!
Poke Kieszonka dnia 04.10.2011 07:22
:):) i ja bardzo, ale to bardzo dziękuję Creepowi, bo jego komentarze miały to coś czego innym czasami brakuje- mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że warto brać wzór z nich:yes:Mam nadzieje Creepku, że z nami pozostaniesz jako autor tekstów i czytelnik:yes: Serdeczności z mojej kieszonki.
creep dnia 04.10.2011 16:36
dziękuję bardzo za słowa - (ukłon Wszystkim) - oczywiście postaram się bywać, bo przecież nie ma lepszego miejsca jak Portal Pisarski; w tym temacie: koniec i bomba, kto się nie zgadza ten trąba ;)
w sensie: PPJN hehe Portal Pisarski Jest Najważniejszy - powodzenia i dobra życzę (Każdej i Każdemu)
bosski_diabel dnia 04.10.2011 22:23
powiem tak TRZYMAJ SIĘ :) i dzięki za merytoryczne komentarze:)
Euridice dnia 10.10.2011 12:32
Ale szok. Wielka szkoda, że creep odchodzi z tego stanowiska, ale wierzę, że nie z PP. Creepie, czekamy na teksty!
trzyde dnia 10.10.2011 22:53
Dziękuję za to..."piszcie piszcie" trzyde...:(ale najbardziej za cenne wskazówki.Wszystkiego najlepszego;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RafalSulikovski
19/08/2019 07:10
:) :) :) »
Kushi
18/08/2019 19:30
Wiolinku Czarodzieju, wiesz, że jesteś jednym z nielicznych… »
Kushi
18/08/2019 19:24
Hej Besko... pierwsza zwrotka jak najbardziej na tak,… »
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:2carolinec2923gg5
Wspierają nas