Roszady Redakcyjne
Grono redakcyjne pragnie podziękować creepowi za czas poświęcony portalowi na stanowisku redaktora poezji oraz za wkład włożony w rozwój portalu.
Życzymy sukcesów literackich i mamy nadzieję, że pomimo rezygnacji z funkcji administratora, pozostanie z nami na Portalu Pisarskim.
Esy Floresy · 19:28 02.10.2011 · 16 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 02.10.2011 19:32
Krzychu, po prostu dziękuję za wszystko!
Usunięty dnia 02.10.2011 19:37
Ja też, bardzo dziękuję, Krzyś :)
Almari dnia 02.10.2011 20:36
Dzięki, creep :)
Zola111 dnia 02.10.2011 21:52
Szkoda, Creepie. Boję się, że nie będziesz już tak aktywny, a tym samym - tak pomocny. Dzięki za mądre rady i wskazówki. Pozdrawiam z nadzieją, że będziesz tu pisał i komentował.
Wiktor Orzel dnia 02.10.2011 22:52
Dzięki za obecność i czas poświęcony dla PP :-)
Zachary Ann dnia 02.10.2011 23:29
Oj tak, zdecydowanie najbardziej skory do komentarzy człowiek, biorąc pod uwagę grono redakcyjne (moim skromnym zdaniem).

Będzie z nami i będzie, bo jak nie... to kto mi napisze
piszcie dalej

:no:

Ann.
Wasinka dnia 03.10.2011 00:02
Lubię "obserwować" Twoje komentarze i czytać Twoje wiersze. Mam nadzieję, że i tych, i tych nie zabraknie.
Pozdrawiam księżycowo.
mariamagdalena dnia 03.10.2011 09:51
dzięęę-kuuuuu-jeee-myyyy! :)
alleluja con dnia 03.10.2011 12:21
Wielka szkoda. Obyś tylko nie znikał z tekstami, bo też dla nich tu zaglądam.
wodniczka dnia 03.10.2011 17:07
Kolejna osoba rezygnuje:/. Niepokojące. Jednak każdy ma prawo decydować o sobie:). Także jedynie, co mogę zrobić to podziękować:)... i życzyć najlepszego.
Daniel Madej dnia 03.10.2011 17:47
No tak, trochę tych pożegnań ostatnio jest w redakcji. Jedynie małpica potrafi trwać na stanowisku. Mieliśmy naprawdę fajny zespół, ale to chyba uczciwe odejść, gdy już nie można włożyć w pracę tyle energii co kiedyś. Powodzenia, Creep! I czekam na kolejne teksty;)

PS No i ciekawe kto dołączy wcześniej czy później do redakcji, ta rotacja jeszcze może wyjść na zdrowie portalowi. Świeża krew, ot co!
Poke Kieszonka dnia 04.10.2011 07:22
:):) i ja bardzo, ale to bardzo dziękuję Creepowi, bo jego komentarze miały to coś czego innym czasami brakuje- mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że warto brać wzór z nich:yes:Mam nadzieje Creepku, że z nami pozostaniesz jako autor tekstów i czytelnik:yes: Serdeczności z mojej kieszonki.
creep dnia 04.10.2011 16:36
dziękuję bardzo za słowa - (ukłon Wszystkim) - oczywiście postaram się bywać, bo przecież nie ma lepszego miejsca jak Portal Pisarski; w tym temacie: koniec i bomba, kto się nie zgadza ten trąba ;)
w sensie: PPJN hehe Portal Pisarski Jest Najważniejszy - powodzenia i dobra życzę (Każdej i Każdemu)
bosski_diabel dnia 04.10.2011 22:23
powiem tak TRZYMAJ SIĘ :) i dzięki za merytoryczne komentarze:)
Euridice dnia 10.10.2011 12:32
Ale szok. Wielka szkoda, że creep odchodzi z tego stanowiska, ale wierzę, że nie z PP. Creepie, czekamy na teksty!
trzyde dnia 10.10.2011 22:53
Dziękuję za to..."piszcie piszcie" trzyde...:(ale najbardziej za cenne wskazówki.Wszystkiego najlepszego;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
JOLA S.
21/07/2017 00:30
Kamyczku, jeszcze raz dziękuję :) Bardzo motywujący… »
wiktoria
21/07/2017 00:02
Alosie, wreszcie zdołałam dotrwać do końca. Długi wiersz i… »
kamyczek
20/07/2017 23:59
Introwerko, zastanawiałam się nad tytułem, próbując… »
wiktoria
20/07/2017 23:38
Panie Odyseuszu, czytałam ten wiersz jakiś czas temu, ale… »
wiktoria
20/07/2017 23:21
Introwerko, ja bym zadała pytanie: kim jest poezja i nigdy… »
wiktoria
20/07/2017 23:03
Kamyczku, a któż to może wiedzieć skąd u niej te czarne… »
wiktoria
20/07/2017 22:59
Bardzo ładna metaforyka Procesjo i mocny przekaz. Podoba mi… »
wiktoria
20/07/2017 22:42
Procesjo, piszesz, że wiersz jest apolityczny, jednak trąci… »
kamyczek
20/07/2017 22:37
Wiktorio, ciary! Skąd tyle czarnych myśli u Peelki, aż boję… »
kamyczek
20/07/2017 22:16
Jolu, kupuję, prawie bez uwag – bo nie ma tu żadnych… »
JOLA S.
20/07/2017 22:14
Dzięki, Kamyczku :) :) »
kamyczek
20/07/2017 22:00
- nawet tak nie myśl, Jolu. Buziaki. »
mr.odysseus
20/07/2017 20:31
Gdzie można kupić ten tomik? Mam kilka pozycji z miniatury,… »
mr.odysseus
20/07/2017 20:24
Film lubię bardzo, dlatego się uśmiechnąłem :) Natomiast… »
Gramofon
20/07/2017 19:48
Jak dla mnie tytuł nic nie zapętla, ale jak tam uważasz, w… »
ShoutBox
  • Silvus
  • 21/07/2017 00:11
  • Nie będąc specjalnym fanem zespołu, jedna z jego piosenek, która mi się podoba, to: [link] Ciekawe, trochę odnajduję w niej siebie.
  • wiktoria
  • 21/07/2017 00:05
  • Silvus jeszcze żyje, a Zach zmartwychwstał na chwilę ;)
  • Krzysztof Konrad
  • 20/07/2017 22:23
  • Nie żyje wielki człowiek Chester Bannington - legendarny wokalista zespołu Linkin Park. Nie mogę, nie chce w to uwierzyć
  • Silvus
  • 20/07/2017 12:49
  • Słucham?
  • Zachary Ann
  • 20/07/2017 10:12
  • Dzień dobry. Widzę, że nawet Silve jeszcze żyje.
  • mr.odysseus
  • 19/07/2017 22:19
  • Tak niestety łatwiej dla naszych szympansich móżdżków :)
  • ewa2000
  • 19/07/2017 21:21
  • dlaczego tacy jesteśmy brak mi ogłady brak zrozumienia łatwo jest oceniać homoseksualista transseksualista czarny,żółty nie zna się na polityce nie zna religi a chodzi do kościoła ateista brzydaka, gł
  • Krzysztof Konrad
  • 19/07/2017 19:49
  • Jak oglądam ukrytą prawdę, to czuję, że moje opowieści są genialne :D
  • Silvus
  • 19/07/2017 19:33
  • Cieszę się, Krzysztofie, że jest lepiej.
Ostatnio widziani
Gości online:44
Najnowszy:Pavelecse5k
Wspierają nas