"Niemotylica będzie latać" tomik poezji użytkownika PP
Jeśli myślisz, że nie możesz nic, bo nie jesteś piękną, wysoką dziewczyną w mini i centymetrowych szpilkach, i nie mieszkasz w centrum miasta, powiem ci, że trzeba poszukać innej drogi, żeby wyjść. Ona może być dłuższa, kręta i wyboista, ale trzeba iść. Iść po to, by spotkać ludzi, którzy powiedzą głośno, że jesteś człowiekiem.
Jeżeli dzięki moim wierszom, ktoś się uśmiechnie, zamyśli nad sobą, nad drugim człowiekiem, ktoś uwierzy w siebie, to będzie oznaczać, że warto było się odważyć. Dojrzewałam długo, aż nadszedł czas, by ujrzeć swoje myśli na szeleszczących kartkach papieru spowitych cudną oprawą. A jeśli podobnie myślących osób jest więcej, witam i pozdrawiam.

Marta Świć urodziła się 21 września 1979 r. w Białej Podlaskiej; mieszka w Suchowoli k. Radzynia Podlaskiego. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Konstancinie-Jeziornie. Ekonomistką nigdy nie była i nie będzie, gdyż jak twierdzi, urodziła się z długopisem w ręku i wierszami w głowie. Lubi Lublin, ludzi i wszystko, co zowie się życiem kulturalnym. Pewnie dlatego, że nie może z niego w pełni korzystać. Stara się poznać świat na nowo, sobie i innym wciąż pokazuje, że warto marzyć, że trzeba walczyć o każdy krok. Pisze od zawsze, ale musiała dojrzeć do tego, by pokazać swoje wiersze szerszemu gronu. Nieliczne utwory publikowała w Internecie oraz jako „pokłosie literackie” w konkursach literackich stowarzyszeń związanych z niepełnosprawnością. Dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Promień Nadziei”. To pierwszy tomik wierszy autorki.

Książa jest dostępna jest tutaj.
niemotylica · 14:47 03.12.2011 · 5 ·
Komentarze
Usunięty dnia 03.12.2011 22:41
Serdecznie gratuluję debiutu i życzę wszystkiego dobrego. Pomyślności!
Darksio dnia 04.12.2011 00:56
Niemotylico, zdejmuję kapelusz przed Tobą. Powodzenia i gratulacje od "zwykłego człowieka".
PS. Oczywiście wzbogacę swoją bibliotekę o tę pozycję. Będzie to dla mnie zaszczytem.
wodniczka dnia 04.12.2011 10:52
Gratulacje!:)
Wasinka dnia 05.12.2011 09:54
Serdecznie gratuluję, Niemotylico potrafiąca latać. Lataj, dzięki temu latać będą inni.
Pozdrowienia uśmiechnięte :)
niemotylica dnia 03.11.2012 23:44
Aktualnie tomik jest przedmiotem Aukcji charytatywnej na rzecz mojej bratanicy Wiktorii (subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą). Link do aukcji znajduje się tutaj: http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-tomik-wierszy-i2760482928.html. Polecam i życzę miłej lektury:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
marzenna
21/10/2019 14:24
Gramofon tak wygląda prawdziwa miłość, jest cierpliwa, bez… »
mike17
21/10/2019 13:36
Aniu, dziękuję za wizytę i koment :) W zupełności rozumiem… »
bruliben
21/10/2019 13:16
Hej, Skromna uwaga: nawet Bóg gdzie się schował (gdzieś).… »
marzenna
21/10/2019 12:38
Zatrzymany czas ugotowany w czajniku, płatki mięty w… »
bruliben
21/10/2019 12:28
Witaj Intro, Za przedmówcami - praca uporządkowana,… »
Nuria
21/10/2019 12:22
Podoba się, lekki fajnie, spójnie wybrzmiewa melodią...tylko… »
bruliben
21/10/2019 10:51
Przypomniałem sobie od razu Foo Fighters- I am A River.… »
Ania_Basnik
21/10/2019 09:45
Przepiękny wiersz Adaś! Łapie za serce. Każdy człowiek… »
Ania_Basnik
21/10/2019 09:41
O kurcze, nieźle namieszałeś! Moje odczucia są takie jak… »
wiosna
21/10/2019 07:15
Do Co dziękuje za piękny wiersz, który być może komuś z… »
Darcon
21/10/2019 06:31
Bardzo dobra literatura, aż szkoda, że ukaże się… »
Dobra Cobra
20/10/2019 23:13
W tym miejscu być może warto zacytować wierszyk Ivana… »
bruliben
20/10/2019 22:25
Ukłony. Zmiana w tym fragmencie: pańskim preferencją… »
Lilah
20/10/2019 22:09
Dziękuję, Marco. Trochę wiosny jesienią się przyda,… »
bruliben
20/10/2019 21:30
Był czy nie był nie daje mi spokoju. Ten chłopiec ma… »
ShoutBox
  • mike17
  • 21/10/2019 13:49
  • Czy 5000 słów to dużo? Nie. Dlatego zapraszam Was do MUZO WEN 8, KONKURSU w prozie - wystarczy napisać miniaturę :) [link]
  • mike17
  • 21/10/2019 13:38
  • Koberko, dziękuję za dodanie do ulubionych :)
  • bruliben
  • 20/10/2019 11:11
  • A gdzie to ześrodkowanie? Gubię się w portalu. Może ktoś, coś podpowiedzieć?
  • Zola111
  • 19/10/2019 00:18
  • Jak Wam się pisze wiersze do Zaśrodkowania?
  • mike17
  • 18/10/2019 14:04
  • MUZO WENY 8 zapraszają do udziału śmiałków pióra. Podejmijcie wyzwanie i dajcie z siebie wszystko :) [link]
  • bruliben
  • 18/10/2019 09:02
  • Już wiem, ktory utwór najlepiej rozgrzewa do pisania :)
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:56
  • Dlaczego tu jestem, czego szukam, skoro większość dreamin’ offline.
  • bruliben
  • 18/10/2019 04:48
  • Aż sześć muzo wen - wypadałoby zajrzeć, zobaczyć, poczuć jak zainspirują.
  • allaska
  • 17/10/2019 16:27
  • Prośba do redakcji przy wysyłaniu tekstu nie wiem co zrobiłam ale wkleiłam dwa na raz proszę o usunięcie jednego one są takie same. Pozdrawiam. Czarodziejka z planety: " nie dorastam wam do pięt ;)"
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:uqofo
Wspierają nas