"Niemotylica będzie latać" tomik poezji użytkownika PP
Jeśli myślisz, że nie możesz nic, bo nie jesteś piękną, wysoką dziewczyną w mini i centymetrowych szpilkach, i nie mieszkasz w centrum miasta, powiem ci, że trzeba poszukać innej drogi, żeby wyjść. Ona może być dłuższa, kręta i wyboista, ale trzeba iść. Iść po to, by spotkać ludzi, którzy powiedzą głośno, że jesteś człowiekiem.
Jeżeli dzięki moim wierszom, ktoś się uśmiechnie, zamyśli nad sobą, nad drugim człowiekiem, ktoś uwierzy w siebie, to będzie oznaczać, że warto było się odważyć. Dojrzewałam długo, aż nadszedł czas, by ujrzeć swoje myśli na szeleszczących kartkach papieru spowitych cudną oprawą. A jeśli podobnie myślących osób jest więcej, witam i pozdrawiam.

Marta Świć urodziła się 21 września 1979 r. w Białej Podlaskiej; mieszka w Suchowoli k. Radzynia Podlaskiego. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Konstancinie-Jeziornie. Ekonomistką nigdy nie była i nie będzie, gdyż jak twierdzi, urodziła się z długopisem w ręku i wierszami w głowie. Lubi Lublin, ludzi i wszystko, co zowie się życiem kulturalnym. Pewnie dlatego, że nie może z niego w pełni korzystać. Stara się poznać świat na nowo, sobie i innym wciąż pokazuje, że warto marzyć, że trzeba walczyć o każdy krok. Pisze od zawsze, ale musiała dojrzeć do tego, by pokazać swoje wiersze szerszemu gronu. Nieliczne utwory publikowała w Internecie oraz jako „pokłosie literackie” w konkursach literackich stowarzyszeń związanych z niepełnosprawnością. Dwukrotnie wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Promień Nadziei”. To pierwszy tomik wierszy autorki.

Książa jest dostępna jest tutaj.
niemotylica · 14:47 03.12.2011 · 5 ·
Komentarze
Usunięty dnia 03.12.2011 22:41
Serdecznie gratuluję debiutu i życzę wszystkiego dobrego. Pomyślności!
Darksio dnia 04.12.2011 00:56
Niemotylico, zdejmuję kapelusz przed Tobą. Powodzenia i gratulacje od "zwykłego człowieka".
PS. Oczywiście wzbogacę swoją bibliotekę o tę pozycję. Będzie to dla mnie zaszczytem.
wodniczka dnia 04.12.2011 10:52
Gratulacje!:)
Wasinka dnia 05.12.2011 09:54
Serdecznie gratuluję, Niemotylico potrafiąca latać. Lataj, dzięki temu latać będą inni.
Pozdrowienia uśmiechnięte :)
niemotylica dnia 03.11.2012 23:44
Aktualnie tomik jest przedmiotem Aukcji charytatywnej na rzecz mojej bratanicy Wiktorii (subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą). Link do aukcji znajduje się tutaj: http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-tomik-wierszy-i2760482928.html. Polecam i życzę miłej lektury:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
16/07/2019 19:25
Tematyka nie dla mnie, ale doceniam wysoki poziom twojego… »
Miladora
16/07/2019 18:21
Umknął mi Twój wiersz, a nie powinien, więc dobrze, że Alos… »
SzalonaJulka
16/07/2019 12:52
alos, dziękuję. Celnie rozszyfrowane. Tak, chyba o to mi… »
Hubert Z
16/07/2019 08:14
Cieszę mnie, że się podoba. »
Hubert Z
16/07/2019 08:13
Dzięki wiosno. Pozdrowionka »
Dobra Cobra
15/07/2019 23:12
Madawydar, Jak celnie się domyslasz to tylko opowiesc.… »
Marek Adam Grabowski
15/07/2019 22:25
Chodziło mi o to, czemu zabił i co łączyło go z tą… »
PrzemeK155J
15/07/2019 20:39
Pod koniec chciałem nieco wspomnieć o naszym trybie życia,… »
StalowyKruk
15/07/2019 18:04
Dziękuję. Pracuję nad rozdziałem drugim, ale jak zwykle… »
22227
15/07/2019 17:57
Ciekawy tekst, tylko z tym mózgiem to o wiele bardziej… »
DanielKurowski1
15/07/2019 16:11
Komentarz dopiero po miesiącu, ale sesja nie wybacza.… »
czarnanna
15/07/2019 15:36
Bardzo dziękuję za odkurzenie mojego tekstu, Antoni :) Od… »
czarnanna
15/07/2019 15:31
Cieszę się, że rymowanka wpadła Ci w oko/ucho :D Lubię… »
wiosna
15/07/2019 15:14
I jeszcze rymy wewnętrzne:) Lubię czasem się tak pobawić,… »
wiosna
15/07/2019 15:02
Ładnie o wiośnie:) »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 16/07/2019 23:44
  • Hej Michale przelatujący stolicę :D wakacyjne pozdrowienia!
  • mike17
  • 15/07/2019 15:55
  • Przelotem w stolicy, na dobre wrócę pod koniec sierpnia. Pozdrawiam Was i życzę dobrych, udanych tekstów, no i wakacji rzecz jasna :)
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:53
  • Miłej niedzieli! Leniwej lub aktywnej (co kto woli) :D
  • czarnanna
  • 14/07/2019 14:46
  • Naturalnie, Antoni!
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:28
  • I mam nadzieję, że pochwalisz się efektami?
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 23:03
  • No, tego jeszcze nie grali :) Super mi miło! Tylko uważaj, bo sporo w tej mojej muzyce jest niepokoju, czy wręcz krzyku, jak w niektórych. Choć uważam, że tylko kilka jest naprawdę dobrych.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:59
  • Super!!! Bardzo mi się podobają serio, chyba będę do nich malować :D
  • AntoniGrycuk
  • 12/07/2019 22:56
  • Albo zupełnie moje, albo te z opisem Projekt to z zespołem sprzed lat.
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:50
  • Ale to te wszystkie utwory są Twoje?!
  • czarnanna
  • 12/07/2019 22:41
  • Antoni, bardzo intrygująca ta Twoja kompozycja. Gratuluję :)
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Evankose70
Wspierają nas