Życzenia świąteczne
Życzymy radosnych, spokojnych, spędzonych rodzinnie i wesoło Świąt. Oby ten czas stał się dla was także cenną inspiracją pisarską, a Nowy Rok obfitował w same sukcesy :)

Zachęcamy gorąco do składania w komentarzach własnych życzeń :)

Wesołych Świąt, drodzy portalowicze!
Almari · 11:56 23.12.2011 · 27 ·
Komentarze
Almari dnia 23.12.2011 11:57
:)
Pliska dnia 23.12.2011 12:09
Radości, ufności i nadziei życzę.:)
Usunięty dnia 23.12.2011 12:38
zdrowych i radosnych oraz pomyślności w 2012 :)
Kaero dnia 23.12.2011 12:41
Spełnienia marzeń, silnej woli w spełnianiu postanowień noworocznych. Uśmiechu. Weny twórczej i sukcesów różnorakich.:)
Silvus dnia 23.12.2011 13:55
Wesołych świąt. :yes:
pierzak dnia 23.12.2011 14:31
Wszystkim życzę samych pisarskich sukcesów i nieustępliwości w dążeniu do celu :D
Zola111 dnia 23.12.2011 14:47
Wszystkim Portalowiczom życzę wesołych świąt.
JaneE dnia 23.12.2011 15:18
Magicznych Świąt, w gronie tych, z którymi chcielibyśmy je spędzić :)
coca_monka dnia 23.12.2011 15:53
Świąt, co natchną wiarą i niezłomnością w pisaniu, dadzą oddech od szarości i jeszcze długo potem będą cieszyć serce. Oraz wiele radości i uśmiechu wszystkim życzę :D
WholeTruth dnia 23.12.2011 20:13
...i tej chwilki wieczorem na kolędowanie i przyjemne wsłuchiwanie się w magię - obecną w sercach za sprawą Dzieciny. :)
dziękuję za sympatyczne życzenia :)
bosski_diabel dnia 23.12.2011 20:32
dołączę się do podziękowań, i ode mnie wszystkiego dobrego co przynoszą ludziom narodziny Pana.
liliium dnia 23.12.2011 20:49
A ja wesołego dla tych, co jak ja - w pracy ;p
mariamagdalena dnia 23.12.2011 22:06
błogosławionych świąt, niech przyniosą Wam pokój i radość
Darksio dnia 23.12.2011 22:15
A ja się wyłamię:
Smacznego Jajka!
Jakiegokolwiek.
Darksio dnia 23.12.2011 22:29
A tak poważnie, to wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego.
Almari dnia 23.12.2011 22:37
:D
Olaf Tumski dnia 23.12.2011 22:38
Spokojnych świąt i twórczego roku:)
zajacanka dnia 23.12.2011 23:19
Kisski, moje Wieczorynki! Wesołych i spokojnych! Niech WENA będzie z Wami :):):)
Wasinka dnia 24.12.2011 00:35
Magii, ciepła i uśmiechu życzę :)
Poke Kieszonka dnia 24.12.2011 03:14
:):):)Witam ten magiczny czas i chcę Ci dziś powiedzieć, że dobry człowiek jest jak małe światełko wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Chciałabym być takim małym światełkiem dziś dla Ciebie, ale jeszcze bardziej chciałabym aby takie światełko obudziło się w każdym z Nas. Mocno wierze, że nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia będzie właśnie czasem narodzin takiego małego światełka w naszych sercach:):):):):)
julanda dnia 24.12.2011 08:21
Kochani, w ludzkim kalendarzu „czas” ma wymiar, dlatego wciąż próbujemy „zdążyć”… Zdążmy więc (to takie bliskie słowu „spieszmy się…” ) i zdążajmy! Zdrowych i Radosnych Świąt!
Elwira dnia 24.12.2011 10:01
W tym roku chyba po raz pierwszy nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie życzenia, więc jednak hurtowo.

Białych, radosnych, magią ciepłych świąt i uśmiechu w każdej sytuacji. A obszerniej tutaj ode mnie dla Was i nie tylko dla Was.
http://atena-literaplog.blogspot.com/2011/.../anioa-na-swieta.html#more
SzalonaJulka dnia 24.12.2011 16:05
Kochani Portalowicze, radosnych Świat pośród ludzi bliskich sercu. Niech w ten szczególny czas wena będzie dla Was łaskawa.
creep dnia 24.12.2011 16:48
"Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń"

Najlepszego!
czarodziejka dnia 24.12.2011 20:00
I ja dochodzę do kolejki:)


Wiele jest pięknych miesięcy,
ale najlepszy jest grudzień,
ten miesiąc mocno kochają ludzie,
bo przecież już są prezenty, choinka,
można z górki pozjeżdżać na sankach
lub na podwórku ulepić bałwanka.

Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia,
kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia.
Dużo zdrowia i słodyczy dziś czarodziejka życzy.
Nalka31 dnia 25.12.2011 01:14
Pomimo pluchy za oknem, ja serdecznie Wszystkich ściskam życząc tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt wśród Najbliższych.
julanda dnia 25.12.2011 15:48
Plucha jest piękna, bo za oknem, niech tam zostanie, a wszystkim życzę ciepełka przy choince...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/02/2017 17:36
I chociaż z dolnej półki... Zaintrygował mnie tytuł: ,,… »
Aronia23
21/02/2017 16:30
Utiuszo, wiersz przejmujący bardzo i łapiący chwile w… »
mike17
21/02/2017 16:22
Lilu, jakże miło mi czytać Twój koment :) Bardzo dbam o… »
Aronia23
21/02/2017 16:19
Swistaczku, :))) »
swistakos
21/02/2017 16:05
To taka jakby miniatura, więc jest napisane krótko. Może… »
JOLA S.
21/02/2017 15:59
Michale, zgrabnie napisane opko i dobrze się czyta. Właśnie… »
Lilah
21/02/2017 15:42
Mike, znowu mnie zaskoczyłeś swoją kolejną historią o… »
Aronia23
21/02/2017 15:16
Agreolik, ten felieton o sferze marzeń traktuje? Ja , wg… »
mike17
21/02/2017 14:54
Miki, Aniu, bardzo dziękuje za wizytę i konkretny koment :)»
Bellona
21/02/2017 14:39
Miki znów udało ci sie !! Znów nie przegadałeś :) ale za to… »
purpur
21/02/2017 14:36
No jestem, no nie mogłem sobie odmówić przyjemności… »
purpur
21/02/2017 14:23
No spojrzałem w Twój tekst. Przyznaję się bez bicia, że… »
Damroka
21/02/2017 14:22
Cieszę się, że ktoś widzi to podobnie. Cudna Studnia :) Do… »
mike17
21/02/2017 13:38
Dzięki wielkie, Krzysztofie, za dogłębny koment :) To… »
JOLA S.
21/02/2017 13:36
Tak, pokora jest cnotą, nie tylko w pisaniu. ;) Poprawiam… »
ShoutBox
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:28
  • Ja też:) To wszystko zmysły przecież...
  • faith
  • 20/02/2017 20:17
  • Niczyjko, to świetny sposób zapamiętywania, chyba zresztą najskuteczniejszy Ja mam tak jeszcze np. z zapachami. :)
  • Niczyja
  • 20/02/2017 20:12
  • To też piękne:) Ja pamiętam zmysłami... Of Monsters and Men, Birdy, Bjork 'Yoga" i inne Twoje piosenki, które trafiły w moje zapamiętanie:)
  • faith
  • 20/02/2017 19:58
  • No proszę, jak miło słyszeć, że coś zapada w pamięć! :) Ja do niej często wracam. Szczególnie w takie wieczory jak ten. :) Gramofonie, obyś miał rację. ;) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:36
Najnowszy:polkertanasa