Życzenia świąteczne
Życzymy radosnych, spokojnych, spędzonych rodzinnie i wesoło Świąt. Oby ten czas stał się dla was także cenną inspiracją pisarską, a Nowy Rok obfitował w same sukcesy :)

Zachęcamy gorąco do składania w komentarzach własnych życzeń :)

Wesołych Świąt, drodzy portalowicze!
Almari · 11:56 23.12.2011 · 27 ·
Komentarze
Almari dnia 23.12.2011 11:57
:)
Pliska dnia 23.12.2011 12:09
Radości, ufności i nadziei życzę.:)
Usunięty dnia 23.12.2011 12:38
zdrowych i radosnych oraz pomyślności w 2012 :)
Kaero dnia 23.12.2011 12:41
Spełnienia marzeń, silnej woli w spełnianiu postanowień noworocznych. Uśmiechu. Weny twórczej i sukcesów różnorakich.:)
Silvus dnia 23.12.2011 13:55
Wesołych świąt. :yes:
pierzak dnia 23.12.2011 14:31
Wszystkim życzę samych pisarskich sukcesów i nieustępliwości w dążeniu do celu :D
Zola111 dnia 23.12.2011 14:47
Wszystkim Portalowiczom życzę wesołych świąt.
JaneE dnia 23.12.2011 15:18
Magicznych Świąt, w gronie tych, z którymi chcielibyśmy je spędzić :)
coca_monka dnia 23.12.2011 15:53
Świąt, co natchną wiarą i niezłomnością w pisaniu, dadzą oddech od szarości i jeszcze długo potem będą cieszyć serce. Oraz wiele radości i uśmiechu wszystkim życzę :D
WholeTruth dnia 23.12.2011 20:13
...i tej chwilki wieczorem na kolędowanie i przyjemne wsłuchiwanie się w magię - obecną w sercach za sprawą Dzieciny. :)
dziękuję za sympatyczne życzenia :)
bosski_diabel dnia 23.12.2011 20:32
dołączę się do podziękowań, i ode mnie wszystkiego dobrego co przynoszą ludziom narodziny Pana.
liliium dnia 23.12.2011 20:49
A ja wesołego dla tych, co jak ja - w pracy ;p
mariamagdalena dnia 23.12.2011 22:06
błogosławionych świąt, niech przyniosą Wam pokój i radość
Darksio dnia 23.12.2011 22:15
A ja się wyłamię:
Smacznego Jajka!
Jakiegokolwiek.
Darksio dnia 23.12.2011 22:29
A tak poważnie, to wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego.
Almari dnia 23.12.2011 22:37
:D
Olaf Tumski dnia 23.12.2011 22:38
Spokojnych świąt i twórczego roku:)
zajacanka dnia 23.12.2011 23:19
Kisski, moje Wieczorynki! Wesołych i spokojnych! Niech WENA będzie z Wami :):):)
Wasinka dnia 24.12.2011 00:35
Magii, ciepła i uśmiechu życzę :)
Poke Kieszonka dnia 24.12.2011 03:14
:):):)Witam ten magiczny czas i chcę Ci dziś powiedzieć, że dobry człowiek jest jak małe światełko wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Chciałabym być takim małym światełkiem dziś dla Ciebie, ale jeszcze bardziej chciałabym aby takie światełko obudziło się w każdym z Nas. Mocno wierze, że nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia będzie właśnie czasem narodzin takiego małego światełka w naszych sercach:):):):):)
julanda dnia 24.12.2011 08:21
Kochani, w ludzkim kalendarzu „czas” ma wymiar, dlatego wciąż próbujemy „zdążyć”… Zdążmy więc (to takie bliskie słowu „spieszmy się…” ) i zdążajmy! Zdrowych i Radosnych Świąt!
Elwira dnia 24.12.2011 10:01
W tym roku chyba po raz pierwszy nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie życzenia, więc jednak hurtowo.

Białych, radosnych, magią ciepłych świąt i uśmiechu w każdej sytuacji. A obszerniej tutaj ode mnie dla Was i nie tylko dla Was.
http://atena-literaplog.blogspot.com/2011/.../anioa-na-swieta.html#more
SzalonaJulka dnia 24.12.2011 16:05
Kochani Portalowicze, radosnych Świat pośród ludzi bliskich sercu. Niech w ten szczególny czas wena będzie dla Was łaskawa.
creep dnia 24.12.2011 16:48
"Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń"

Najlepszego!
czarodziejka dnia 24.12.2011 20:00
I ja dochodzę do kolejki:)


Wiele jest pięknych miesięcy,
ale najlepszy jest grudzień,
ten miesiąc mocno kochają ludzie,
bo przecież już są prezenty, choinka,
można z górki pozjeżdżać na sankach
lub na podwórku ulepić bałwanka.

Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia,
kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia.
Dużo zdrowia i słodyczy dziś czarodziejka życzy.
Nalka31 dnia 25.12.2011 01:14
Pomimo pluchy za oknem, ja serdecznie Wszystkich ściskam życząc tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt wśród Najbliższych.
julanda dnia 25.12.2011 15:48
Plucha jest piękna, bo za oknem, niech tam zostanie, a wszystkim życzę ciepełka przy choince...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Miladora
20/08/2017 02:06
No to popatrzmy. :) - z zimową - Ale można to… »
Pola Kaj
20/08/2017 01:20
Wersja poprawiona. Miladoro, starałam dostosować się do… »
Pola Kaj
20/08/2017 00:21
Silvus... amarantowe pudełko na ulubioną kolekcję płyt...… »
Florian Konrad
19/08/2017 23:50
to o Łyszkiewiczu :) »
Niczyja
19/08/2017 23:38
To moj drugi Twoj wiersz, Lilah, na rubiezy:) Idealnie… »
Lilah
19/08/2017 21:55
Interesujący wiersz, gago. I nawet rym zauważyłam: ścian -… »
Pola Kaj
19/08/2017 21:22
Wiersz ładnie się zaczyna. niech wyjdę ze snu w… »
rafal_domagalski
19/08/2017 21:11
Dziękuję za wskazówki. Pozdrawiam! »
chawendyk
19/08/2017 20:41
Teraz warto zastanowić się i opisać do kogo to trafia/ i… »
Silvus
19/08/2017 20:40
Rozumiem. Przepraszam. Nie byłem świadom, że nie lubisz… »
MarcinD
19/08/2017 20:25
Nie martw się, to tylko tymczasowo ;-). »
Brudnopis
19/08/2017 20:16
Felieton mówi o pragnieniu bardziej poukładanym niż do tej… »
JaDziekuje
19/08/2017 19:32
Twój tekst poprawił mi humor. Jestem szczęściarzem, który… »
Zola111
19/08/2017 18:30
Silvae, po co? Nieważne. Jako autor opowiadam o typie… »
ghost--writer
19/08/2017 18:03
:) »
ShoutBox
  • Miladora
  • 20/08/2017 01:31
  • miłego wszystkim, którzy nie śpią :)
  • chawendyk
  • 19/08/2017 18:55
  • Janusz Głowacki zmarł ///cytat genialny "Bo coś takiego jest nad Wisłą, że bardzo lubimy kogoś podrzucać do góry, a potem upuścić i wdeptać w ziemię, ale po ludzku, tak żeby włosy wystawały (...)"
  • mike17
  • 19/08/2017 18:27
  • Pięknie się różnić to powiedzieć komuś: "Słuchaj, nie podzielam twoich poglądów, ale nie przekreślam Cię jako człowieka".
  • mike17
  • 19/08/2017 18:22
  • Pięknie się różnić to nie gadać ze sobą NA SIŁĘ, a pozostać przy swoich racjach, miast kąsać się po kostkach i myśleć, że ktoś kogoś przekona - ani ja Ciebie, ani Ty tym bardziej mnie :)
  • Ekszyn Dupacycki
  • 19/08/2017 18:11
  • czyli do jakiego faktu odnosi się Twoje określenie pięknie się różnić?
  • mike17
  • 19/08/2017 18:04
  • Niczym nie szafuję - po prostu nazywam fakty. Lubię merytoryczne, spokojne dysputy, ale Ty raczej prezentujesz dość agresywną retorykę, więc we wspólnym rozmawianiu się raczej nie spotkamy...
  • Ekszyn Dupacycki
  • 19/08/2017 17:58
  • Mike17, szafujesz określeniami jakbyś był ich stwórcą. Pięknie się różnić, to wymieniać się przemyślnymi argumentami, spierać się na najwyższym poziomie, a nie powiedzieć, że się to robi :)
Ostatnio widziani
Gości online:36
Najnowszy:Venneres8j
Wspierają nas