Życzenia świąteczne
Życzymy radosnych, spokojnych, spędzonych rodzinnie i wesoło Świąt. Oby ten czas stał się dla was także cenną inspiracją pisarską, a Nowy Rok obfitował w same sukcesy :)

Zachęcamy gorąco do składania w komentarzach własnych życzeń :)

Wesołych Świąt, drodzy portalowicze!
Almari · 11:56 23.12.2011 · 27 ·
Komentarze
Almari dnia 23.12.2011 11:57
:)
Pliska dnia 23.12.2011 12:09
Radości, ufności i nadziei życzę.:)
Usunięty dnia 23.12.2011 12:38
zdrowych i radosnych oraz pomyślności w 2012 :)
Kaero dnia 23.12.2011 12:41
Spełnienia marzeń, silnej woli w spełnianiu postanowień noworocznych. Uśmiechu. Weny twórczej i sukcesów różnorakich.:)
Silvus dnia 23.12.2011 13:55
Wesołych świąt. :yes:
pierzak dnia 23.12.2011 14:31
Wszystkim życzę samych pisarskich sukcesów i nieustępliwości w dążeniu do celu :D
Zola111 dnia 23.12.2011 14:47
Wszystkim Portalowiczom życzę wesołych świąt.
JaneE dnia 23.12.2011 15:18
Magicznych Świąt, w gronie tych, z którymi chcielibyśmy je spędzić :)
coca_monka dnia 23.12.2011 15:53
Świąt, co natchną wiarą i niezłomnością w pisaniu, dadzą oddech od szarości i jeszcze długo potem będą cieszyć serce. Oraz wiele radości i uśmiechu wszystkim życzę :D
WholeTruth dnia 23.12.2011 20:13
...i tej chwilki wieczorem na kolędowanie i przyjemne wsłuchiwanie się w magię - obecną w sercach za sprawą Dzieciny. :)
dziękuję za sympatyczne życzenia :)
bosski_diabel dnia 23.12.2011 20:32
dołączę się do podziękowań, i ode mnie wszystkiego dobrego co przynoszą ludziom narodziny Pana.
liliium dnia 23.12.2011 20:49
A ja wesołego dla tych, co jak ja - w pracy ;p
mariamagdalena dnia 23.12.2011 22:06
błogosławionych świąt, niech przyniosą Wam pokój i radość
Darksio dnia 23.12.2011 22:15
A ja się wyłamię:
Smacznego Jajka!
Jakiegokolwiek.
Darksio dnia 23.12.2011 22:29
A tak poważnie, to wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego.
Almari dnia 23.12.2011 22:37
:D
Olaf Tumski dnia 23.12.2011 22:38
Spokojnych świąt i twórczego roku:)
zajacanka dnia 23.12.2011 23:19
Kisski, moje Wieczorynki! Wesołych i spokojnych! Niech WENA będzie z Wami :):):)
Wasinka dnia 24.12.2011 00:35
Magii, ciepła i uśmiechu życzę :)
Poke Kieszonka dnia 24.12.2011 03:14
:):):)Witam ten magiczny czas i chcę Ci dziś powiedzieć, że dobry człowiek jest jak małe światełko wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Chciałabym być takim małym światełkiem dziś dla Ciebie, ale jeszcze bardziej chciałabym aby takie światełko obudziło się w każdym z Nas. Mocno wierze, że nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia będzie właśnie czasem narodzin takiego małego światełka w naszych sercach:):):):):)
julanda dnia 24.12.2011 08:21
Kochani, w ludzkim kalendarzu „czas” ma wymiar, dlatego wciąż próbujemy „zdążyć”… Zdążmy więc (to takie bliskie słowu „spieszmy się…” ) i zdążajmy! Zdrowych i Radosnych Świąt!
Elwira dnia 24.12.2011 10:01
W tym roku chyba po raz pierwszy nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie życzenia, więc jednak hurtowo.

Białych, radosnych, magią ciepłych świąt i uśmiechu w każdej sytuacji. A obszerniej tutaj ode mnie dla Was i nie tylko dla Was.
http://atena-literaplog.blogspot.com/2011/.../anioa-na-swieta.html#more
SzalonaJulka dnia 24.12.2011 16:05
Kochani Portalowicze, radosnych Świat pośród ludzi bliskich sercu. Niech w ten szczególny czas wena będzie dla Was łaskawa.
creep dnia 24.12.2011 16:48
"Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń"

Najlepszego!
czarodziejka dnia 24.12.2011 20:00
I ja dochodzę do kolejki:)


Wiele jest pięknych miesięcy,
ale najlepszy jest grudzień,
ten miesiąc mocno kochają ludzie,
bo przecież już są prezenty, choinka,
można z górki pozjeżdżać na sankach
lub na podwórku ulepić bałwanka.

Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia,
kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia.
Dużo zdrowia i słodyczy dziś czarodziejka życzy.
Nalka31 dnia 25.12.2011 01:14
Pomimo pluchy za oknem, ja serdecznie Wszystkich ściskam życząc tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt wśród Najbliższych.
julanda dnia 25.12.2011 15:48
Plucha jest piękna, bo za oknem, niech tam zostanie, a wszystkim życzę ciepełka przy choince...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
allaska
23/05/2017 18:25
Ania, nie wiem czy to aż tak poetycki język - mam na myśli… »
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:rcsircofwnfrz