Życzenia świąteczne
Życzymy radosnych, spokojnych, spędzonych rodzinnie i wesoło Świąt. Oby ten czas stał się dla was także cenną inspiracją pisarską, a Nowy Rok obfitował w same sukcesy :)

Zachęcamy gorąco do składania w komentarzach własnych życzeń :)

Wesołych Świąt, drodzy portalowicze!
Almari · 11:56 23.12.2011 · 27 ·
Komentarze
Almari dnia 23.12.2011 11:57
:)
Pliska dnia 23.12.2011 12:09
Radości, ufności i nadziei życzę.:)
Usunięty dnia 23.12.2011 12:38
zdrowych i radosnych oraz pomyślności w 2012 :)
Kaero dnia 23.12.2011 12:41
Spełnienia marzeń, silnej woli w spełnianiu postanowień noworocznych. Uśmiechu. Weny twórczej i sukcesów różnorakich.:)
Silvus dnia 23.12.2011 13:55
Wesołych świąt. :yes:
pierzak dnia 23.12.2011 14:31
Wszystkim życzę samych pisarskich sukcesów i nieustępliwości w dążeniu do celu :D
Zola111 dnia 23.12.2011 14:47
Wszystkim Portalowiczom życzę wesołych świąt.
JaneE dnia 23.12.2011 15:18
Magicznych Świąt, w gronie tych, z którymi chcielibyśmy je spędzić :)
coca_monka dnia 23.12.2011 15:53
Świąt, co natchną wiarą i niezłomnością w pisaniu, dadzą oddech od szarości i jeszcze długo potem będą cieszyć serce. Oraz wiele radości i uśmiechu wszystkim życzę :D
WholeTruth dnia 23.12.2011 20:13
...i tej chwilki wieczorem na kolędowanie i przyjemne wsłuchiwanie się w magię - obecną w sercach za sprawą Dzieciny. :)
dziękuję za sympatyczne życzenia :)
bosski_diabel dnia 23.12.2011 20:32
dołączę się do podziękowań, i ode mnie wszystkiego dobrego co przynoszą ludziom narodziny Pana.
liliium dnia 23.12.2011 20:49
A ja wesołego dla tych, co jak ja - w pracy ;p
mariamagdalena dnia 23.12.2011 22:06
błogosławionych świąt, niech przyniosą Wam pokój i radość
Darksio dnia 23.12.2011 22:15
A ja się wyłamię:
Smacznego Jajka!
Jakiegokolwiek.
Darksio dnia 23.12.2011 22:29
A tak poważnie, to wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego.
Almari dnia 23.12.2011 22:37
:D
Olaf Tumski dnia 23.12.2011 22:38
Spokojnych świąt i twórczego roku:)
zajacanka dnia 23.12.2011 23:19
Kisski, moje Wieczorynki! Wesołych i spokojnych! Niech WENA będzie z Wami :):):)
Wasinka dnia 24.12.2011 00:35
Magii, ciepła i uśmiechu życzę :)
Poke Kieszonka dnia 24.12.2011 03:14
:):):)Witam ten magiczny czas i chcę Ci dziś powiedzieć, że dobry człowiek jest jak małe światełko wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Chciałabym być takim małym światełkiem dziś dla Ciebie, ale jeszcze bardziej chciałabym aby takie światełko obudziło się w każdym z Nas. Mocno wierze, że nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia będzie właśnie czasem narodzin takiego małego światełka w naszych sercach:):):):):)
julanda dnia 24.12.2011 08:21
Kochani, w ludzkim kalendarzu „czas” ma wymiar, dlatego wciąż próbujemy „zdążyć”… Zdążmy więc (to takie bliskie słowu „spieszmy się…” ) i zdążajmy! Zdrowych i Radosnych Świąt!
Elwira dnia 24.12.2011 10:01
W tym roku chyba po raz pierwszy nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie życzenia, więc jednak hurtowo.

Białych, radosnych, magią ciepłych świąt i uśmiechu w każdej sytuacji. A obszerniej tutaj ode mnie dla Was i nie tylko dla Was.
http://atena-literaplog.blogspot.com/2011/.../anioa-na-swieta.html#more
SzalonaJulka dnia 24.12.2011 16:05
Kochani Portalowicze, radosnych Świat pośród ludzi bliskich sercu. Niech w ten szczególny czas wena będzie dla Was łaskawa.
creep dnia 24.12.2011 16:48
"Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń"

Najlepszego!
czarodziejka dnia 24.12.2011 20:00
I ja dochodzę do kolejki:)


Wiele jest pięknych miesięcy,
ale najlepszy jest grudzień,
ten miesiąc mocno kochają ludzie,
bo przecież już są prezenty, choinka,
można z górki pozjeżdżać na sankach
lub na podwórku ulepić bałwanka.

Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia,
kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia.
Dużo zdrowia i słodyczy dziś czarodziejka życzy.
Nalka31 dnia 25.12.2011 01:14
Pomimo pluchy za oknem, ja serdecznie Wszystkich ściskam życząc tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt wśród Najbliższych.
julanda dnia 25.12.2011 15:48
Plucha jest piękna, bo za oknem, niech tam zostanie, a wszystkim życzę ciepełka przy choince...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
robert_augustyn
21/04/2018 11:22
Dziękuję bardzo. Joszko cały jest magiczny, a każdy jego… »
faith
21/04/2018 10:38
Darconie, nie ujęłabym tego trafniej i zwięźlej. Dzięki za… »
Greg Malecha
21/04/2018 07:20
introwerko, nie musisz się wstydzić, ja też się nie wstydzę… »
AntoniGrycuk
20/04/2018 23:33
Ciężko mi się wypowiedzieć, bo to w końcu dla dzieci i… »
introwerka
20/04/2018 23:18
Może i widać, w pewnej takiej naiwności/postulatywności… »
Zola111
20/04/2018 22:30
Pięknie jest: Krótko, refleksyjnie, metaforycznie. I bardzo… »
Zola111
20/04/2018 22:25
Juvenilia Introwerki! Brawo, Poetko. Wrażliwość, niezależnie… »
Kazjuno
20/04/2018 22:11
Mam w Łodzi kuzynkę - jest wykładowcą na tamtejszej ASP i… »
Greg Malecha
20/04/2018 22:08
widać w tym wierszu wiek autorki, dobrze że dodałaś ile… »
Darcon
20/04/2018 20:18
Jako poetycki laik, nie znam się, ale się wypowiem. :)»
introwerka
20/04/2018 19:52
ja tu widzę wyraz skromności poety, ale po takich… »
faith
20/04/2018 19:52
Kazjuno, masz oczywiście rację, że przesłanie wiersza jest… »
introwerka
20/04/2018 19:39
Wiolinie, dziękuję serdecznie za zaglądnięcie i ciepłe… »
Bernierdh
20/04/2018 19:39
Pięknie dziękuję :) »
alos
20/04/2018 16:39
A mi się ten wiersz skojarzył z Che Guevarą i… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 18/04/2018 00:24
  • jak tam ramy nowego Zaśrodkowania? Podobają się?
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:24
  • Mój nick to introwerka ;)
  • Szysza
  • 17/04/2018 11:21
  • introwertka, dziękuję bardzo.
  • introwerka
  • 17/04/2018 11:08
  • Szyszo, wchodzisz w panel "Moje artykuły" pod napisem "Witaj [Twój nick]" po prawej stronie, tam przy każdym artykule masz opcje " Edytuj / Usuń".
  • Szysza
  • 17/04/2018 10:40
  • kochani jak usuwa się zamieszczony tekst?
  • Zola111
  • 16/04/2018 23:33
  • jskslg - nie! Pojedyncze frazy, zazwyczaj pointę, jednak całych własnych wierszy - nie. Innych autorów - owszem, i to wiele.
  • jskslg
  • 16/04/2018 22:32
  • pamiętacie na pamięć wasze teksty?
  • ajw
  • 16/04/2018 14:03
  • Rzeczywiście, brzmi prawie jak Jaromir :)
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Salinaaq9h
Wspierają nas