Życzenia świąteczne
Życzymy radosnych, spokojnych, spędzonych rodzinnie i wesoło Świąt. Oby ten czas stał się dla was także cenną inspiracją pisarską, a Nowy Rok obfitował w same sukcesy :)

Zachęcamy gorąco do składania w komentarzach własnych życzeń :)

Wesołych Świąt, drodzy portalowicze!
Almari · 11:56 23.12.2011 · 27 ·
Komentarze
Almari dnia 23.12.2011 11:57
:)
Pliska dnia 23.12.2011 12:09
Radości, ufności i nadziei życzę.:)
Usunięty dnia 23.12.2011 12:38
zdrowych i radosnych oraz pomyślności w 2012 :)
Kaero dnia 23.12.2011 12:41
Spełnienia marzeń, silnej woli w spełnianiu postanowień noworocznych. Uśmiechu. Weny twórczej i sukcesów różnorakich.:)
Silvus dnia 23.12.2011 13:55
Wesołych świąt. :yes:
pierzak dnia 23.12.2011 14:31
Wszystkim życzę samych pisarskich sukcesów i nieustępliwości w dążeniu do celu :D
Zola111 dnia 23.12.2011 14:47
Wszystkim Portalowiczom życzę wesołych świąt.
JaneE dnia 23.12.2011 15:18
Magicznych Świąt, w gronie tych, z którymi chcielibyśmy je spędzić :)
coca_monka dnia 23.12.2011 15:53
Świąt, co natchną wiarą i niezłomnością w pisaniu, dadzą oddech od szarości i jeszcze długo potem będą cieszyć serce. Oraz wiele radości i uśmiechu wszystkim życzę :D
WholeTruth dnia 23.12.2011 20:13
...i tej chwilki wieczorem na kolędowanie i przyjemne wsłuchiwanie się w magię - obecną w sercach za sprawą Dzieciny. :)
dziękuję za sympatyczne życzenia :)
bosski_diabel dnia 23.12.2011 20:32
dołączę się do podziękowań, i ode mnie wszystkiego dobrego co przynoszą ludziom narodziny Pana.
liliium dnia 23.12.2011 20:49
A ja wesołego dla tych, co jak ja - w pracy ;p
mariamagdalena dnia 23.12.2011 22:06
błogosławionych świąt, niech przyniosą Wam pokój i radość
Darksio dnia 23.12.2011 22:15
A ja się wyłamię:
Smacznego Jajka!
Jakiegokolwiek.
Darksio dnia 23.12.2011 22:29
A tak poważnie, to wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej, a w nowym roku spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego.
Almari dnia 23.12.2011 22:37
:D
Olaf Tumski dnia 23.12.2011 22:38
Spokojnych świąt i twórczego roku:)
zajacanka dnia 23.12.2011 23:19
Kisski, moje Wieczorynki! Wesołych i spokojnych! Niech WENA będzie z Wami :):):)
Wasinka dnia 24.12.2011 00:35
Magii, ciepła i uśmiechu życzę :)
Poke Kieszonka dnia 24.12.2011 03:14
:):):)Witam ten magiczny czas i chcę Ci dziś powiedzieć, że dobry człowiek jest jak małe światełko wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. Chciałabym być takim małym światełkiem dziś dla Ciebie, ale jeszcze bardziej chciałabym aby takie światełko obudziło się w każdym z Nas. Mocno wierze, że nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia będzie właśnie czasem narodzin takiego małego światełka w naszych sercach:):):):):)
julanda dnia 24.12.2011 08:21
Kochani, w ludzkim kalendarzu „czas” ma wymiar, dlatego wciąż próbujemy „zdążyć”… Zdążmy więc (to takie bliskie słowu „spieszmy się…” ) i zdążajmy! Zdrowych i Radosnych Świąt!
Elwira dnia 24.12.2011 10:01
W tym roku chyba po raz pierwszy nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie życzenia, więc jednak hurtowo.

Białych, radosnych, magią ciepłych świąt i uśmiechu w każdej sytuacji. A obszerniej tutaj ode mnie dla Was i nie tylko dla Was.
http://atena-literaplog.blogspot.com/2011/.../anioa-na-swieta.html#more
SzalonaJulka dnia 24.12.2011 16:05
Kochani Portalowicze, radosnych Świat pośród ludzi bliskich sercu. Niech w ten szczególny czas wena będzie dla Was łaskawa.
creep dnia 24.12.2011 16:48
"Boć nie posłał Bóg Syna swego na świat, aby sądził świat, ale aby świat był zbawiony przezeń"

Najlepszego!
czarodziejka dnia 24.12.2011 20:00
I ja dochodzę do kolejki:)


Wiele jest pięknych miesięcy,
ale najlepszy jest grudzień,
ten miesiąc mocno kochają ludzie,
bo przecież już są prezenty, choinka,
można z górki pozjeżdżać na sankach
lub na podwórku ulepić bałwanka.

Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia,
kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia.
Dużo zdrowia i słodyczy dziś czarodziejka życzy.
Nalka31 dnia 25.12.2011 01:14
Pomimo pluchy za oknem, ja serdecznie Wszystkich ściskam życząc tradycyjnie Zdrowych i Spokojnych Świąt wśród Najbliższych.
julanda dnia 25.12.2011 15:48
Plucha jest piękna, bo za oknem, niech tam zostanie, a wszystkim życzę ciepełka przy choince...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:32
Kiedy wracam do tego tekstu, zawsze nachodzi mnie podobna… »
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:31
Niezmiernie mi miło :) »
kamyczek
27/03/2017 23:28
Witaj, byłam już pod tym wierszem, ale „chroniczny brak… »
Zingara
27/03/2017 23:22
gabi dziękuję za miły komentarz :) »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:33
Szkoda. »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:29
no i gitara. Kupuję wszystko. »
Grain
27/03/2017 21:46
Pomyślę kusicielko. Serdeczne dzięki. »
gabi
27/03/2017 21:42
Ciekawy tekst, ale warto się pokusić o inna… »
gabi
27/03/2017 21:35
Aleksandrze - Zaręczam Ci, że opinie nieraz „brałam na… »
gabi
27/03/2017 21:31
Niezwykle urokliwy i malowniczy wiersz (zwłaszcza druga… »
GregoryJ
27/03/2017 20:32
Witaj ponownie Aronio. Gregory Peck powiadasz. Nie wiem, czy… »
aleksander81
27/03/2017 20:07
Hej, Gabi - jasne, że gdy przypatruję się własnym tworom, to… »
skroplami
27/03/2017 19:03
Alfred Kubin "Po tamtej stronie" w wersji mikro… »
trawa1965
27/03/2017 18:57
Do tego wiersza mam najbardziej krytyczny stosunek ze… »
introwerka
27/03/2017 18:33
Gabi, cieszę się, że zaglądasz, tym bardziej, że wskutek… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/03/2017 23:40
  • Głosujcie na wiersze w Zaśrodkowaniu. Jest w czym wybrać, proszę mi wierzyć :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:11
  • W tym miejscu, w którym wysiadłam z pocią, aby kupić wsch. marki. Tam była granica, ale nie można było wysiadać. Awantura ,ło, matko. A ja tam pracowałam na polach, zbierałam pory. Sniły się w nocyPA
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:01
  • Marka stała b. wysoko. Pamiętam zarobki mojej mamy 36 tyś. zł. A marka zach. koszt. 4 tyś. Tato mówił, że kiedy zużyło się pastę do oddania było to opak. - zużytej, dopiero mogłeś opakow. n. pasty.
  • Aronia23
  • 27/03/2017 22:51
  • miki, takie określenia? Wszem i wobec! Och, nie. Czyli z butami nie tylko ja miałam problem, to śmieszne było. A kiedyś jechałam pociągiem z Niemiec zach. Miałam bilet tylko do ostatniego miasta zacho
  • mike17
  • 27/03/2017 22:36
  • Miejmy nadzieję, że Albin się solidnie wysrał.
  • Gramofon
  • 27/03/2017 21:07
  • też kiedyś miałem w szkole jeden trampek swój a drugi brata o 3 numery większy :p
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:36
  • [link] No jajca były, buty na kartki. Raz wzięłam do szkoły but mojej siostry a drugi. Były takie same, różniły się numerami. A papieru też nie było. Albin S. Dno
  • mike17
  • 27/03/2017 18:30
  • Widziałem kiedyś foto Albina Siwaka przepasanego papierem toaletowym z napisem - MAM JESZCZE KUPĘ DO ZROBIENIA :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:19
  • Ernesto Che Guevara, ten nie żył zbyt długo. Kiedyś śmiano się z środka antykoncepcyjnego. Na ścianie napisać "I ty możesz urodzić Albina Siwaka'a ZARAZ PIOSNKE ZAPODAM.
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:julittasokolows