Idąc za sobą - tomik poezji Radomiły Birkenmajer-Walczy

idąc za sobąNakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazał się właśnie autorski tomik wierszy Radomiły Birkenmajer-Walczy, czyli Miladory, pod tytułem – idąc za sobą. Po debiucie prozatorskim, jakim była wydana w 2010 roku książka „Ciotka, my i reszta świata” w opracowaniu graficznym Bohdana Butenki, przyszedł czas na debiut poetycki.

Tomik zawiera sześćdziesiąt sześć utworów napisanych w konwencji tradycyjnej poezji rymowanej i zilustrowany został obrazami krakowskiego malarza Iwo Birkenmajera. Powstał w dwóch wersjach kolorystycznych okładki – w szarym płótnie i w odcieniu zgaszonego błękitu. W chwili obecnej nie dotarł jeszcze do księgarń, ale zainteresowane nim osoby mogą zamówić go drogą mailową na stronie wydawnictwa bądź skontaktować się z autorką.

Wiktor Orzel · 09:59 18.04.2012 · 25 ·
Komentarze
JaneE dnia 18.04.2012 10:47
To ja pogratuluję jako pierwsza :)
Monika Orlowska dnia 18.04.2012 12:14
Milu, serdecznie gratuluję. Książki jeszcze nie widziałam, ale w ciemno (po)wiem, że to prawdziwa perełka.
Wasinka dnia 18.04.2012 12:52
Gratuluję z wyszczerzonym szczerze uśmiechem :).
Miladora dnia 18.04.2012 12:59
Dziękuję serdecznie, kochane Dziewczyny. :D

Posyłam buziaki na dobry dzień i do zobaczenia wkrótce... ;)
Usunięty dnia 18.04.2012 14:22
Gratulacje!
niemotylica dnia 18.04.2012 15:16
Wielkie Gratulacje:)
Miladora dnia 18.04.2012 19:52
Dziękuję, Kotku. :D
Nawiasem mówiąc, wiersze z naszej zabawy poetyckiej też tam są. ;)

Tobie też dziękuję, Niemotylku. :D
No i gratuluję Twojego własnego tomiku.

Buziaki, Dziewczyny...
SzalonaJulka dnia 18.04.2012 20:37
A ja już mam i się rozkoszuję :D Perełka wydawnicza - pod względem zawartości i formy.
Wiktor Orzel dnia 18.04.2012 21:58
Książka rzeczywiście bardzo ładnie wydana. Gratulacje :)
Kushi dnia 18.04.2012 22:13
Milko Kochana gratulacje...:)
Czy można tam znaleźć utwory z PP?:)
Brawo za sukces:):)
Pozdrawiam uśmiechem:):)
zajacanka dnia 19.04.2012 00:35
Mila! Gratulacje! Buziaki wielkie!
Miladora dnia 19.04.2012 03:24
Dzięki za reklamę, Szalonka. :D

Tobie za potwierdzenie, że ładny, Sagitku. To znaczy, że dotarł. :D

Kushinko - owszem, są niektóre stąd i są nowe. Dzięki za pamięć. :D

Zajączku - dziękuję z uśmiechem. :D

A dla wszystkich dodatkowo buziaki na dobry dzień. :D
Krystyna Habrat dnia 19.04.2012 12:28
Moje wielkie gratulacje! Liczę na powrót na PP. KH.
Darksio dnia 19.04.2012 17:55
Rami, serdeczne gratulacje!
Dobra Cobra dnia 19.04.2012 22:22
Miladoro!:)
Miladora dnia 20.04.2012 00:07
Dziękuję, Sokolko. :D
No i na tym pięknym świecie wszystko jest możliwe. ;)

Darksiu - dzięki i jak miło Cię zobaczyć ponownie. :D

Dobra Cobra! :D
Pamiętam, pamiętam... ;)
milla dnia 20.04.2012 07:52
gratki, MIladora:)
Miladora dnia 20.04.2012 23:44
Dzięki, Millcia.
Ale dobrze wiesz, że gdyby nie Twoja książka, to nie byłoby mojego tomiku. ;)
Duża buźka! :D
Poke Kieszonka dnia 21.04.2012 09:16
:) gratuluję :):)
Miladora dnia 21.04.2012 12:43
Dziękuję, Pokuniu. :D

Buziaki i wszystkiego dobrego :D
lew morski dnia 21.04.2012 17:21
Gratuluję – tytuł super i książka napewno też.B)
Miladora dnia 21.04.2012 18:48
Dzięki, Lewku. :D
Jak zapewne wiesz, ciągle jeszcze próbujemy dogonić samych siebie. ;)

Buźka na powodzenie :D
mariamagdalena dnia 22.04.2012 00:37
gratulacje!!! mam nadzieję Cię poczytać! :)
Leszek Sobeczko dnia 22.04.2012 13:54
Gratuluję, ustawiam się w kolejce po tomik, koniecznie z dedykacją dla hanyska ;)
Miladora dnia 22.04.2012 16:04
Dzięki, MM - będę się czuła zaszczycona. :D

I dzięki, Hanysku - tak samo, jak powyżej - cała przyjemność po mojej stronie. :D

Buziaki niedzielne, kochani. :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas