Debiut literacki Marcina Krakowiaka - "Wrzesień Zwykłej Kobiety"
wzk.jpgDebiut prozatorski Marcina Krakowiaka, czyli portalowego andro, już do kupienia. Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazała się bowiem książka o znaczącym tytule: „Wrzesień Zwykłej Kobiety”.

Ale czy rzeczywiście jest to kobieta, jakich wiele, pospolita? Warto sprawdzić.
Odnajdziecie tu monotonię, która wcale Wam się nie znuży, codzienność, która wciągnie i zainteresuje. Można także zajrzeć głębiej, odszyfrowując, co kryje się w psychologicznej aurze opowieści.


Książkę można zamówić pod adresem wydawnictwa albo drogą mejlową:

Wydawnictwo Miniatura

30-307 Kraków, Barska 13/1

miniatura@autograf.pl

tel. 0-12- 267-10-39
(wydawca nazywa się Mieczysław Mączka)

Wasinka · 20:17 02.07.2012 · 9 ·
Komentarze
Wasinka dnia 02.07.2012 20:20
Szczerze gratuluję.
Bardzo się cieszę :).
Miladora dnia 02.07.2012 20:37
Bardzo się cieszę, Andro, że Kobieta ujrzała światło dzienne. :D

A wszystkim, którzy jeszcze nie znają tej opowieści - polecam gorąco.
Na portalu są opublikowane dwie części, więc można się zapoznać z początkiem historii Zwykłej Kobiety.
Bo ci, którzy ją znają, z pewnością zechcą kupić całość.

Powodzenia :D
zajacanka dnia 03.07.2012 00:56
Gratulacje, Andro!

Z zachwytam czytałam tutaj w odcinkach, z przyjemnością sięgnę po tę pozycję pachnącą jeszcze farbą drukarską!

Pozdrawiam serdecznie :)
Usunięty dnia 03.07.2012 21:08
Piękna poetycka opowieść o samotności - napisała mi Miladora przed chwilką. Wierzę w jej siódmy zmysł i chętnie zapoznam się na początek z fragmentem dostępnym na PP. Gratuluję, bo jeśli Mila chwali, to musi być COŚ.

Pozdrawiam.
Eugeniusz Znaczygienek dnia 04.07.2012 09:38
I stało się! Gratuluję i życzę wyczerpania nakładu, bo opowiadanie jest mistrzowskie i na to zasługuje.

pzdrwm
andro dnia 07.07.2012 13:52
Dziękuję za gratulacje, polecenia i ogólnie pojętą życzliwość.
Zaznaczam, że prawdopodobnie jeszcze długo nie ujrzałoby światła dziennego to opowiadanie, gdyby nie Miladora, która społecznie i z czystej sympatii dołożyła sporo wysiłków do publikacji.
Życzę wszystkim chętnym przyjemnej lektury.
Miladora dnia 07.07.2012 16:48
Andro przesadza. ;)
Ja go tylko trochę wzięłam do galopu. :D
SzalonaJulka dnia 09.07.2012 08:36
Mało jest książek tak prze mnie oczekiwanych - kciuki mi posiniały od trzymania. Ale już mam! I czytam sobie jeszcze raz.
Gratuluję Autorowi (pierwsze koty za płoty ) i polecam, polecam!!! :D
Wiktor Orzel dnia 10.07.2012 00:00
Gratuluję publikacji! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas