Debiut literacki Marcina Krakowiaka - "Wrzesień Zwykłej Kobiety"
wzk.jpgDebiut prozatorski Marcina Krakowiaka, czyli portalowego andro, już do kupienia. Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazała się bowiem książka o znaczącym tytule: „Wrzesień Zwykłej Kobiety”.

Ale czy rzeczywiście jest to kobieta, jakich wiele, pospolita? Warto sprawdzić.
Odnajdziecie tu monotonię, która wcale Wam się nie znuży, codzienność, która wciągnie i zainteresuje. Można także zajrzeć głębiej, odszyfrowując, co kryje się w psychologicznej aurze opowieści.


Książkę można zamówić pod adresem wydawnictwa albo drogą mejlową:

Wydawnictwo Miniatura

30-307 Kraków, Barska 13/1

miniatura@autograf.pl

tel. 0-12- 267-10-39
(wydawca nazywa się Mieczysław Mączka)

Wasinka · 20:17 02.07.2012 · 9 ·
Komentarze
Wasinka dnia 02.07.2012 20:20
Szczerze gratuluję.
Bardzo się cieszę :).
Miladora dnia 02.07.2012 20:37
Bardzo się cieszę, Andro, że Kobieta ujrzała światło dzienne. :D

A wszystkim, którzy jeszcze nie znają tej opowieści - polecam gorąco.
Na portalu są opublikowane dwie części, więc można się zapoznać z początkiem historii Zwykłej Kobiety.
Bo ci, którzy ją znają, z pewnością zechcą kupić całość.

Powodzenia :D
zajacanka dnia 03.07.2012 00:56
Gratulacje, Andro!

Z zachwytam czytałam tutaj w odcinkach, z przyjemnością sięgnę po tę pozycję pachnącą jeszcze farbą drukarską!

Pozdrawiam serdecznie :)
Usunięty dnia 03.07.2012 21:08
Piękna poetycka opowieść o samotności - napisała mi Miladora przed chwilką. Wierzę w jej siódmy zmysł i chętnie zapoznam się na początek z fragmentem dostępnym na PP. Gratuluję, bo jeśli Mila chwali, to musi być COŚ.

Pozdrawiam.
Eugeniusz Znaczygienek dnia 04.07.2012 09:38
I stało się! Gratuluję i życzę wyczerpania nakładu, bo opowiadanie jest mistrzowskie i na to zasługuje.

pzdrwm
andro dnia 07.07.2012 13:52
Dziękuję za gratulacje, polecenia i ogólnie pojętą życzliwość.
Zaznaczam, że prawdopodobnie jeszcze długo nie ujrzałoby światła dziennego to opowiadanie, gdyby nie Miladora, która społecznie i z czystej sympatii dołożyła sporo wysiłków do publikacji.
Życzę wszystkim chętnym przyjemnej lektury.
Miladora dnia 07.07.2012 16:48
Andro przesadza. ;)
Ja go tylko trochę wzięłam do galopu. :D
SzalonaJulka dnia 09.07.2012 08:36
Mało jest książek tak prze mnie oczekiwanych - kciuki mi posiniały od trzymania. Ale już mam! I czytam sobie jeszcze raz.
Gratuluję Autorowi (pierwsze koty za płoty ) i polecam, polecam!!! :D
Wiktor Orzel dnia 10.07.2012 00:00
Gratuluję publikacji! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:8
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas