Debiut literacki Marcina Krakowiaka - "Wrzesień Zwykłej Kobiety"
wzk.jpgDebiut prozatorski Marcina Krakowiaka, czyli portalowego andro, już do kupienia. Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazała się bowiem książka o znaczącym tytule: „Wrzesień Zwykłej Kobiety”.

Ale czy rzeczywiście jest to kobieta, jakich wiele, pospolita? Warto sprawdzić.
Odnajdziecie tu monotonię, która wcale Wam się nie znuży, codzienność, która wciągnie i zainteresuje. Można także zajrzeć głębiej, odszyfrowując, co kryje się w psychologicznej aurze opowieści.


Książkę można zamówić pod adresem wydawnictwa albo drogą mejlową:

Wydawnictwo Miniatura

30-307 Kraków, Barska 13/1

miniatura@autograf.pl

tel. 0-12- 267-10-39
(wydawca nazywa się Mieczysław Mączka)

Wasinka · 20:17 02.07.2012 · 9 ·
Komentarze
Wasinka dnia 02.07.2012 20:20
Szczerze gratuluję.
Bardzo się cieszę :).
Miladora dnia 02.07.2012 20:37
Bardzo się cieszę, Andro, że Kobieta ujrzała światło dzienne. :D

A wszystkim, którzy jeszcze nie znają tej opowieści - polecam gorąco.
Na portalu są opublikowane dwie części, więc można się zapoznać z początkiem historii Zwykłej Kobiety.
Bo ci, którzy ją znają, z pewnością zechcą kupić całość.

Powodzenia :D
zajacanka dnia 03.07.2012 00:56
Gratulacje, Andro!

Z zachwytam czytałam tutaj w odcinkach, z przyjemnością sięgnę po tę pozycję pachnącą jeszcze farbą drukarską!

Pozdrawiam serdecznie :)
Usunięty dnia 03.07.2012 21:08
Piękna poetycka opowieść o samotności - napisała mi Miladora przed chwilką. Wierzę w jej siódmy zmysł i chętnie zapoznam się na początek z fragmentem dostępnym na PP. Gratuluję, bo jeśli Mila chwali, to musi być COŚ.

Pozdrawiam.
Eugeniusz Znaczygienek dnia 04.07.2012 09:38
I stało się! Gratuluję i życzę wyczerpania nakładu, bo opowiadanie jest mistrzowskie i na to zasługuje.

pzdrwm
andro dnia 07.07.2012 13:52
Dziękuję za gratulacje, polecenia i ogólnie pojętą życzliwość.
Zaznaczam, że prawdopodobnie jeszcze długo nie ujrzałoby światła dziennego to opowiadanie, gdyby nie Miladora, która społecznie i z czystej sympatii dołożyła sporo wysiłków do publikacji.
Życzę wszystkim chętnym przyjemnej lektury.
Miladora dnia 07.07.2012 16:48
Andro przesadza. ;)
Ja go tylko trochę wzięłam do galopu. :D
SzalonaJulka dnia 09.07.2012 08:36
Mało jest książek tak prze mnie oczekiwanych - kciuki mi posiniały od trzymania. Ale już mam! I czytam sobie jeszcze raz.
Gratuluję Autorowi (pierwsze koty za płoty ) i polecam, polecam!!! :D
Wiktor Orzel dnia 10.07.2012 00:00
Gratuluję publikacji! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
Dobra Cobra
17/08/2019 12:42
Słodka rzecz, jakże trafnie opisująca rzeczywistość. Choć w… »
al-szamanka
17/08/2019 12:31
Eeech, jestem niepocieszona, wyszło coś dziwnego, a przecież… »
JOLA S.
17/08/2019 11:50
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy. A kim była postać,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Lawyeres7
Wspierają nas