Debiut literacki Marcina Krakowiaka - "Wrzesień Zwykłej Kobiety"
wzk.jpgDebiut prozatorski Marcina Krakowiaka, czyli portalowego andro, już do kupienia. Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazała się bowiem książka o znaczącym tytule: „Wrzesień Zwykłej Kobiety”.

Ale czy rzeczywiście jest to kobieta, jakich wiele, pospolita? Warto sprawdzić.
Odnajdziecie tu monotonię, która wcale Wam się nie znuży, codzienność, która wciągnie i zainteresuje. Można także zajrzeć głębiej, odszyfrowując, co kryje się w psychologicznej aurze opowieści.


Książkę można zamówić pod adresem wydawnictwa albo drogą mejlową:

Wydawnictwo Miniatura

30-307 Kraków, Barska 13/1

miniatura@autograf.pl

tel. 0-12- 267-10-39
(wydawca nazywa się Mieczysław Mączka)

Wasinka · 20:17 02.07.2012 · 9 ·
Komentarze
Wasinka dnia 02.07.2012 20:20
Szczerze gratuluję.
Bardzo się cieszę :).
Miladora dnia 02.07.2012 20:37
Bardzo się cieszę, Andro, że Kobieta ujrzała światło dzienne. :D

A wszystkim, którzy jeszcze nie znają tej opowieści - polecam gorąco.
Na portalu są opublikowane dwie części, więc można się zapoznać z początkiem historii Zwykłej Kobiety.
Bo ci, którzy ją znają, z pewnością zechcą kupić całość.

Powodzenia :D
zajacanka dnia 03.07.2012 00:56
Gratulacje, Andro!

Z zachwytam czytałam tutaj w odcinkach, z przyjemnością sięgnę po tę pozycję pachnącą jeszcze farbą drukarską!

Pozdrawiam serdecznie :)
Usunięty dnia 03.07.2012 21:08
Piękna poetycka opowieść o samotności - napisała mi Miladora przed chwilką. Wierzę w jej siódmy zmysł i chętnie zapoznam się na początek z fragmentem dostępnym na PP. Gratuluję, bo jeśli Mila chwali, to musi być COŚ.

Pozdrawiam.
Eugeniusz Znaczygienek dnia 04.07.2012 09:38
I stało się! Gratuluję i życzę wyczerpania nakładu, bo opowiadanie jest mistrzowskie i na to zasługuje.

pzdrwm
andro dnia 07.07.2012 13:52
Dziękuję za gratulacje, polecenia i ogólnie pojętą życzliwość.
Zaznaczam, że prawdopodobnie jeszcze długo nie ujrzałoby światła dziennego to opowiadanie, gdyby nie Miladora, która społecznie i z czystej sympatii dołożyła sporo wysiłków do publikacji.
Życzę wszystkim chętnym przyjemnej lektury.
Miladora dnia 07.07.2012 16:48
Andro przesadza. ;)
Ja go tylko trochę wzięłam do galopu. :D
SzalonaJulka dnia 09.07.2012 08:36
Mało jest książek tak prze mnie oczekiwanych - kciuki mi posiniały od trzymania. Ale już mam! I czytam sobie jeszcze raz.
Gratuluję Autorowi (pierwsze koty za płoty ) i polecam, polecam!!! :D
Wiktor Orzel dnia 10.07.2012 00:00
Gratuluję publikacji! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tymczasem1972
17/01/2019 10:45
Dziękuję za komentarze. Tak tematyka smutna i ciągle… »
wiojaw
17/01/2019 10:31
Padłam, leżem i kwiczem :D Aleś pojechaał! Rozumiem,… »
Wiktor Mazurkiewicz
17/01/2019 09:52
Vanillivi Tym razem nie zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE, może… »
wiojaw
17/01/2019 09:16
Dzięki Blanche. Coś z człowieka ma, zapewniam. Jeśli najdzie… »
wiojaw
17/01/2019 09:10
A mnie kojarzy się ostatni czas wydarzeń. Gdzie właśnie… »
Blanche
17/01/2019 07:52
Nie wiem dlaczego, ale na myśl przychodzi mi tu przysłowie -… »
Blanche
17/01/2019 07:50
Wiersz do bardzo głębokiego przemyślenia. Nie wiem czemu ta… »
Blanche
17/01/2019 07:48
Czasami trzeba sobie pomóc, uruchomić własne ja, nie czekać… »
Blanche
17/01/2019 07:46
Jak na wiersz, to trochę skąpy, ale... Temat młodości i… »
Blanche
17/01/2019 07:45
Stanowczo za mało, chce się więcej. Obraz namalowany jak… »
Blanche
17/01/2019 07:43
Tak, zgadzam się. Czegoś mi tutaj brakuje. Może faktycznie… »
Blanche
17/01/2019 07:05
Dziękuję za pozytywny odbiór :) »
Vanillivi
17/01/2019 06:16
Niestety nie mogę się zgodzić, że wiersz jest dopracowany.… »
mike17
16/01/2019 22:36
Nie lubię takich wierszy, gdzie Wiara jest jak pośmiewisko.… »
Hubert Z
16/01/2019 22:00
Yaro Zgadzam się z Czarną. Masz pomysł ale brakuje trochę… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:ycedy
Wspierają nas