"Śpiewam i milczę" - tomik poezji Jolanty Zarębskiej
Nakładem wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik poezji "Śpiewam i milczę" naszej portalowej koleżanki Zoli111.

Tom składa się z dwóch części: "Śpiewam" i "Milczę". Zawiera ponad 70 wierszy.
Kosztuje 26 zł. Książkę można kupić u wydawcy lub w księgarniach. W Warszawie książki Miniatury sprzedaje księgarnia im. B. Prusa przy Krakowskim Przedmieściu 7. Wydawnictwo prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

spiewamimilcze.jpg

Autor: Jolanta Zarębska
Tytuł: Śpiewam i milczę
Wydawnictwo: Miniatura
Miejsce: Kraków 2012.
ISBN 978-83-7606-401-7
Wiktor Orzel · 11:03 30.08.2012 · 32 ·
Komentarze
JaneE dnia 30.08.2012 11:07
To ja pogratuluję jako pierwsza :)
wiktoria dnia 30.08.2012 11:27
Zolu gratuluję i zazdroszczę, pozdrawiam:)
Wiktor Orzel dnia 30.08.2012 12:08
Gratulacje!:)
Miladora dnia 30.08.2012 12:28
Ja też dołączam gratulacje.
Nareszcie Zola wylazła z sieci i powędrowała na półki. :D

Ładna okładka z tymi ptakami. ;)

Buziaki na szczęście, Zoleńko.
niewidoczna dnia 30.08.2012 12:39
Gratulacje. ;)
creep dnia 30.08.2012 13:10
o ja -
sobie nabędę :)


gra-tu-la-cje
Zola111 dnia 30.08.2012 13:34
Sagicie - BARDZO MI BARDZO. Naprawdę wdzięczna, kłaniam ;)

JanE, Wiktorio - bardzo dziękuję za gratulacje.

Miladoro - serdeczności za pomoc: motywację do działania, kontakty, itp. itd.:yes:


Niewidoczna - dzięki. :yes:

Creepie - bardzo mi miło, że nabędziesz.

Pozdrawiam,

z.
Esy Floresy dnia 30.08.2012 14:03
Gratuluję! Jak będę w Prusie to się rozejrzę. ;)
Emily dnia 30.08.2012 15:37
Brawo, Zola!
kamyczek dnia 30.08.2012 17:06
Gratuluję, Zolka!
Wasinka dnia 30.08.2012 17:22
Cieszę się szczerze! :)
I gratuluję, oczywiście.
Zola111 dnia 30.08.2012 20:28
Dziewczyny, bardzo dziękuję. Sama się cieszę jak dziecko!
Leszek Sobeczko dnia 31.08.2012 11:54
Moje GRATULACJE - słychać wyraźnie i głośno? zazdroszczę papieru

kupię na pewno
mariamagdalena dnia 31.08.2012 14:02
gratuluję! ;)
julanda dnia 31.08.2012 19:28
Właśnie mam tomik przed sobą. Jest piękny, a wiersze na papierze prezentują się wspaniale! Są tu też moje ulubione. Dobrane z talentem i wyczuciem, tworzą całość, która pokazuje kunszt Autorki. To niewątpliwie poezja z klasą, z najwyższej półki. Mam nadzieję, że książka zostanie dostrzeżona przez miłośników dobrej poezji.
Warta polecania, również wspaniały pomysł na prezent.
Jestem pod wrażeniem!
Zola, jesteś Wielka, możemy być z Ciebie dumni i jesteśmy!
Zola111 dnia 31.08.2012 19:59
Zydfrydzie, słychać. Kup. Jeśli nie chce Ci się biec do księgarni, zamów przez Internet:

miniatura@autograf.pl.

Maryjko,

dziękuję. Czekam na Twój tomik. :)

Julando,

nie byłam pewna, czy moja książeczka będzie Ci się podobała. Z tym większą przyjemnością czytam słowa aprobaty. Cieplutko, wdzięcznie dziękuję.

z.
bosski_diabel dnia 31.08.2012 22:02
Proszę przyjmij moje troszke spóźnione ale przeserdeczne gratulacje:) myślę, że w przyszłym tygodniu zrobię zakup :) ściskam mocno:)
Elwira dnia 31.08.2012 22:52
Gratuluję, Zolu :) Spóźniona jestem, ale bardzo się cieszę. Wybacz, ganiam ostatnio paskudnie i nie ogarniam niczego.
zajacanka dnia 31.08.2012 23:21
Gratulacje, Zoleńko :)
Tomek i Agatka dnia 01.09.2012 00:30

Zolu, z całego serca GRATULUJĘ!!!

Jest! Nareszcie! Już od dawien dawna - czekałam na tomik z Twoją Poezją! Zamawiam, a jakże... żeby mieć Cię pod ręką, <ha> :D
Na sen i nie tylko, na co dzień, na słońce i na deszcz, na cztery pory roku!
I mam taką cichutką nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć Twój autograf;) Jak dziecko cieszę się razem z Tobą***
Buziaki i słoneczne pozdrowienia : )))

Ps. Jestem dumna, i szczęśliwa, że wszyscy się powolutku wydają: Miladora, Stefanowicz, teraz Zola, z utęsknieniem czekam na tomik Mariamagdaleny ;) Kamyczka ;) Bosskiego Diabła ;)... wiem, wiem..., że to już niebawem, ale i tak nie mogę się doczekać :D
I bardzo, bardzo namawiam Julandę ;) Cieszę się ogromnie, że mogłam Was wszystkich poznać, jesteście wspaniali, i niech moc będzie z Wami!

Zolu - jeszcze raz serdecznie Gratuluję! Wszystkiego dobrego!
Zola111 dnia 01.09.2012 18:57
Dziewczyny, Bosski,

serdecznie dziękuję. Wdzięcznam, bo jakżeby inaczej! Kłaniam.

z.
Kushi dnia 01.09.2012 22:50
Zolko kochana gratulacje:):)
Pozdrawiam uśmiechem:)
Wasyl dnia 01.09.2012 23:25
Gratuluję.
Abi-syn dnia 03.09.2012 19:07
Jolie, będzie dla mnie dedykacja?:);):|:(:O:pB)

GRATULACJE, parę lat świetlnych czekałem na to wydarzenie, wtedy to było w odległej galaktyce, dziś się spełnia
Zola111 dnia 03.09.2012 22:46
Kushinko, Chłopaki, dzięki za gratulacje. Bardzo mi bardzo!

z.
SzalonaJulka dnia 07.09.2012 21:05
Wspaniale Zolciu! Gratuluję z całego serca i na pewno nabędę tomik :D
sisey dnia 09.09.2012 00:50
Zolka, gratki. Nie mam pojęcia co zawiera, ale choćby za samą determinację. Rozumiem, że Siostra przyłożyła rękę? :) Ciekawe, czy kiedyś i mnie zmusi/namówi :D
Zola111 dnia 09.09.2012 14:44
Szalonko,

bardzo mi bardzo. :yes:

Sisey'u,

przyłożyła, jasne. Namówi, namówi. Jednak musisz sam tego chcieć. :lol:

Buziaki.
wierszokleta dnia 10.09.2012 20:59
Moje gratulacje
Zola111 dnia 12.09.2012 19:03
Wierszusiu, pięknie dziękuję.
wiesiek1 dnia 08.10.2012 07:50
Wiesz jak się cieszę.
Zola111 dnia 23.11.2012 23:27
Nie wiem :(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
Dobra Cobra
17/08/2019 12:42
Słodka rzecz, jakże trafnie opisująca rzeczywistość. Choć w… »
al-szamanka
17/08/2019 12:31
Eeech, jestem niepocieszona, wyszło coś dziwnego, a przecież… »
JOLA S.
17/08/2019 11:50
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy. A kim była postać,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Lawyeres7
Wspierają nas