"Śpiewam i milczę" - tomik poezji Jolanty Zarębskiej
Nakładem wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik poezji "Śpiewam i milczę" naszej portalowej koleżanki Zoli111.

Tom składa się z dwóch części: "Śpiewam" i "Milczę". Zawiera ponad 70 wierszy.
Kosztuje 26 zł. Książkę można kupić u wydawcy lub w księgarniach. W Warszawie książki Miniatury sprzedaje księgarnia im. B. Prusa przy Krakowskim Przedmieściu 7. Wydawnictwo prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

spiewamimilcze.jpg

Autor: Jolanta Zarębska
Tytuł: Śpiewam i milczę
Wydawnictwo: Miniatura
Miejsce: Kraków 2012.
ISBN 978-83-7606-401-7
Wiktor Orzel · 11:03 30.08.2012 · 32 ·
Komentarze
JaneE dnia 30.08.2012 11:07
To ja pogratuluję jako pierwsza :)
wiktoria dnia 30.08.2012 11:27
Zolu gratuluję i zazdroszczę, pozdrawiam:)
Wiktor Orzel dnia 30.08.2012 12:08
Gratulacje!:)
Miladora dnia 30.08.2012 12:28
Ja też dołączam gratulacje.
Nareszcie Zola wylazła z sieci i powędrowała na półki. :D

Ładna okładka z tymi ptakami. ;)

Buziaki na szczęście, Zoleńko.
niewidoczna dnia 30.08.2012 12:39
Gratulacje. ;)
creep dnia 30.08.2012 13:10
o ja -
sobie nabędę :)


gra-tu-la-cje
Zola111 dnia 30.08.2012 13:34
Sagicie - BARDZO MI BARDZO. Naprawdę wdzięczna, kłaniam ;)

JanE, Wiktorio - bardzo dziękuję za gratulacje.

Miladoro - serdeczności za pomoc: motywację do działania, kontakty, itp. itd.:yes:


Niewidoczna - dzięki. :yes:

Creepie - bardzo mi miło, że nabędziesz.

Pozdrawiam,

z.
Esy Floresy dnia 30.08.2012 14:03
Gratuluję! Jak będę w Prusie to się rozejrzę. ;)
Emily dnia 30.08.2012 15:37
Brawo, Zola!
kamyczek dnia 30.08.2012 17:06
Gratuluję, Zolka!
Wasinka dnia 30.08.2012 17:22
Cieszę się szczerze! :)
I gratuluję, oczywiście.
Zola111 dnia 30.08.2012 20:28
Dziewczyny, bardzo dziękuję. Sama się cieszę jak dziecko!
Leszek Sobeczko dnia 31.08.2012 11:54
Moje GRATULACJE - słychać wyraźnie i głośno? zazdroszczę papieru

kupię na pewno
mariamagdalena dnia 31.08.2012 14:02
gratuluję! ;)
julanda dnia 31.08.2012 19:28
Właśnie mam tomik przed sobą. Jest piękny, a wiersze na papierze prezentują się wspaniale! Są tu też moje ulubione. Dobrane z talentem i wyczuciem, tworzą całość, która pokazuje kunszt Autorki. To niewątpliwie poezja z klasą, z najwyższej półki. Mam nadzieję, że książka zostanie dostrzeżona przez miłośników dobrej poezji.
Warta polecania, również wspaniały pomysł na prezent.
Jestem pod wrażeniem!
Zola, jesteś Wielka, możemy być z Ciebie dumni i jesteśmy!
Zola111 dnia 31.08.2012 19:59
Zydfrydzie, słychać. Kup. Jeśli nie chce Ci się biec do księgarni, zamów przez Internet:

miniatura@autograf.pl.

Maryjko,

dziękuję. Czekam na Twój tomik. :)

Julando,

nie byłam pewna, czy moja książeczka będzie Ci się podobała. Z tym większą przyjemnością czytam słowa aprobaty. Cieplutko, wdzięcznie dziękuję.

z.
bosski_diabel dnia 31.08.2012 22:02
Proszę przyjmij moje troszke spóźnione ale przeserdeczne gratulacje:) myślę, że w przyszłym tygodniu zrobię zakup :) ściskam mocno:)
Elwira dnia 31.08.2012 22:52
Gratuluję, Zolu :) Spóźniona jestem, ale bardzo się cieszę. Wybacz, ganiam ostatnio paskudnie i nie ogarniam niczego.
zajacanka dnia 31.08.2012 23:21
Gratulacje, Zoleńko :)
Tomek i Agatka dnia 01.09.2012 00:30

Zolu, z całego serca GRATULUJĘ!!!

Jest! Nareszcie! Już od dawien dawna - czekałam na tomik z Twoją Poezją! Zamawiam, a jakże... żeby mieć Cię pod ręką, <ha> :D
Na sen i nie tylko, na co dzień, na słońce i na deszcz, na cztery pory roku!
I mam taką cichutką nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć Twój autograf;) Jak dziecko cieszę się razem z Tobą***
Buziaki i słoneczne pozdrowienia : )))

Ps. Jestem dumna, i szczęśliwa, że wszyscy się powolutku wydają: Miladora, Stefanowicz, teraz Zola, z utęsknieniem czekam na tomik Mariamagdaleny ;) Kamyczka ;) Bosskiego Diabła ;)... wiem, wiem..., że to już niebawem, ale i tak nie mogę się doczekać :D
I bardzo, bardzo namawiam Julandę ;) Cieszę się ogromnie, że mogłam Was wszystkich poznać, jesteście wspaniali, i niech moc będzie z Wami!

Zolu - jeszcze raz serdecznie Gratuluję! Wszystkiego dobrego!
Zola111 dnia 01.09.2012 18:57
Dziewczyny, Bosski,

serdecznie dziękuję. Wdzięcznam, bo jakżeby inaczej! Kłaniam.

z.
Kushi dnia 01.09.2012 22:50
Zolko kochana gratulacje:):)
Pozdrawiam uśmiechem:)
Wasyl dnia 01.09.2012 23:25
Gratuluję.
Abi-syn dnia 03.09.2012 19:07
Jolie, będzie dla mnie dedykacja?:);):|:(:O:pB)

GRATULACJE, parę lat świetlnych czekałem na to wydarzenie, wtedy to było w odległej galaktyce, dziś się spełnia
Zola111 dnia 03.09.2012 22:46
Kushinko, Chłopaki, dzięki za gratulacje. Bardzo mi bardzo!

z.
SzalonaJulka dnia 07.09.2012 21:05
Wspaniale Zolciu! Gratuluję z całego serca i na pewno nabędę tomik :D
sisey dnia 09.09.2012 00:50
Zolka, gratki. Nie mam pojęcia co zawiera, ale choćby za samą determinację. Rozumiem, że Siostra przyłożyła rękę? :) Ciekawe, czy kiedyś i mnie zmusi/namówi :D
Zola111 dnia 09.09.2012 14:44
Szalonko,

bardzo mi bardzo. :yes:

Sisey'u,

przyłożyła, jasne. Namówi, namówi. Jednak musisz sam tego chcieć. :lol:

Buziaki.
wierszokleta dnia 10.09.2012 20:59
Moje gratulacje
Zola111 dnia 12.09.2012 19:03
Wierszusiu, pięknie dziękuję.
wiesiek1 dnia 08.10.2012 07:50
Wiesz jak się cieszę.
Zola111 dnia 23.11.2012 23:27
Nie wiem :(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas