Tomik poezji Artura Wodarskiego "Chrząszczenie"
Kolejny autor, publikujący na Portalu Pisarskim może pochwalić się papierowym wydaniem swojej twórczości poetyckiej. Chrząszczenie, to wybór 39 tekstów Artura Wodarskiego, znanego na Portalu jako msh.


Tomik zawiera wybór 39 tekstów, z lat 2008 - 2012, o zróżnicowanej tematyce. Zapraszam do mojego świata poezji. Może "dostaniecie, którymś wierszem w gębę", może usłyszycie jak coś chrzęści i zobaczycie jak mój płot płonie. Może natkniecie się na diabły i anioły rozlewające wódkę po kątach i zechcecie do mnie wracać. Jeśli tak, wspomóżcie babcię Franciszkę w jej modlitwie, na pewno się ucieszy. Drzwi do mojego świata są dla Was otwarte - wystarczy przekroczyć próg.

chrzaszczenie.JPG

Książkę można nabyć za pośrednictwem Wydawnictwa Miniatura.
Wiktor Orzel · 17:09 17.11.2012 · 29 ·
Komentarze
Emily dnia 17.11.2012 17:23
Gratulacje, msh!
Wasyl dnia 17.11.2012 17:40
Gratuluję.
Esy Floresy dnia 17.11.2012 17:48
Gratuluję! Z przyjemnością nabędę :)
Wasinka dnia 17.11.2012 18:28
Hip, hip, hura! Gratuluję bardzo :)
niemotylica dnia 17.11.2012 18:46
Gratuluję. Wydawnictwo prawie nie aktualizuje strony, ciężko znaleźć dzieła nowych twórców
Nie ma internetowej księgarni. Jak można kupić wasze tomiki?
julanda dnia 17.11.2012 18:52
Gratuluję! Złożenie tomiku wymaga pracy, mobilizacji i czasu, tym większe uznanie dla Autora. :)
zajacanka dnia 17.11.2012 18:55
Gratulacje, msh! Poezja swoją drogą, ja czekam na Twoją prozę! :)
creep dnia 17.11.2012 19:39
gra-tu-la-cje

sobie nabędę
Wasinka dnia 17.11.2012 19:40
I ja też bym o prozę poprosiła jeszcze :)
msh dnia 17.11.2012 19:51
Bardzo Wam wszystkim dziękuję! Macie rację: Wydawnictwo nie aktualizuje strony, nie zajmuje się reklamą, ale też nie żąda, jako chyba jedyne, pieniędzy za wydanie a nadaje numer ISBN. Ten tomik znalazł się w finale konkursu w Świdnicy, ale nie wygrał. Mliniatura okazała się łaskawa i wydała. To nie jest dobry czas dla poezji. Mój tomik kosztuje 20 zł - chleb 1.80. Nie muszę powtarzać, że "nie samym chlebem człowiek żyje", ale też nie poezją, niestety. Nie wiem ile osób kupi ten tomik, ale każda która to zrobi zje 15 bochenków chleba mniej. Czy warto? Nie wiem - zapytajcie tych, co kupią. I najważniejsze:bez Was, bez PP, nie byłoby tej książeczki. Kiedy "wkleiłem" tutaj swój pierwszy tekst zaiskrzyło między nami. Później różnie bywało, ale bez Was nie zostałbym nigdy prawdziwym... cholera nie wiem jak to nazwać... Lubię pisać teksty! Dziękuję!
msh dnia 17.11.2012 20:19
Z prozą też nie jest łatwo. Wysłałem "Rzekę przemienienia" do wielu wydawnictw, ale jak na razie otrzymywałem tylko "listę opłat" jakie muszę uiściś, by się wydać, a przecież "niszowy poeta"(a tym bardziej pisarz) nie posiada pieniędzy. Ale walczę! Wysyłam dalej! Próbuję! WY dajecie mi natchnienie! Wiem, że brzmi to okropnie, ale piszę jak czuję. Jestem jak modlitwa babci Franciszki - prosty (nie prostacki, mam nadzieję) i normalny. Jeszcze raz: BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!
mike17 dnia 17.11.2012 20:28
Gratuluję, Poeto.
Z autopsji wiem, jaka to radość ujrzeć swe dzieło w formie papierowej.
Zola111 dnia 17.11.2012 20:28
MSH,

serdecznie gratuluję. Cieszę się z Tobą!

Niemotylico,

Miniatura aktualizuje stronę i spis wydanych autorów z końcem każdego roku.
Książkę możesz kupić przez zamówienie mailem na adres:

miniatura@autograf.pl

Z pewnością szybko zrealizują zamówienie.
JaneE dnia 17.11.2012 20:31
Gratuluję, jestem pewna, że znajdzie się wielu, którzy zrezygnują z tych 15 bochenków chleba :)
Również trzymam kciuki za prozę. :)
gabstone dnia 17.11.2012 22:45
W koncu jeden z moich ulubionych na papierze:) Szkoda, że nie proza. wyslij "Rzekę ..." do Anagramu, może ktoś zauważy:)
Emily dnia 18.11.2012 01:03
Cytat:
Czy warto? Nie wiem - zapytajcie tych, co kupią.
O Jezu, o rany, pewnie, że warto.
Sprawię sobie, kiedy tylko fundusze pozwolą. (a chleba ostatnio nie jadam - nigdy wcześniej bym nie pomyślała, że da się tak)
coca_monka dnia 18.11.2012 01:20
gratki, gratki panie szanowny! i tomiku, i podejścia :)
historynKA dnia 18.11.2012 10:25
Chyba kupię:D A tak ogólnie, to gratulacje ;)
Usunięty dnia 18.11.2012 10:41
Gratuluję serdecznie! :)
Zachary Ann dnia 18.11.2012 12:02
Teraz to się nachapie dopiero.
creep dnia 18.11.2012 16:48
Wy się, Zachary nie "nachapapywajcie" tylko zrezygnujcieżże z kilkuż bułek pszennych (gdyż iż że oneż zdrowe to nie są ;)

ja tam z pszennych na ten miesiąc zrezygnuję -
jeszcze raz -
grat-ki
Leszek Sobeczko dnia 18.11.2012 19:49
Cytat:
Mój tomik kosztuje 20 zł - chleb 1.80.
ufff ulżyło, u mnie chleb kosztuje ze swojskiej piekarni 4,4o , więc krócej pogłoduję, oczywiście ustawiam się w kolejce z gratulacjami - GRATULUJĘ i pisz dalej jak czujesz
WholeTruth dnia 18.11.2012 23:17
świetnie!
zawsze z chęcią sięgałam po Twoje teksty. teraz mogę jeszcze bardziej intymnie się za nie zabrać :p
warto przejść na dietę dla takich prac...

gratuluję! :D
Miladora dnia 19.11.2012 02:49
Moje gratulacje, Bracie. :D
Z pewnością przejrzę Twój tomik, będąc w Miniaturze (bo to o rzut beretem ode mnie), a jeżeli Matka Boska Pieniężna pozwoli, to dołączę do
swojego księgozbioru.
milla dnia 19.11.2012 09:42
Gratulacje, msh!
msh dnia 20.11.2012 08:29
Chciałbym odpowiedzieć i podziękować każdemu z Was, z osobna. Mam nadzieję, że nie obrazicie się, gdy zrobię to "hurtowo": bardzo Wam dziękuję! Mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytacie jeszcze raz te teksty. Pozdrawiam serdecznie. msh
Daniel Madej dnia 20.11.2012 15:02
msh, moje wielkie gratulacje!

20 zł, to tyle co za 0,5 litra wódki. Kiedy niektórzy zamiast tego nabędą Twój tomik, na pewno wyjdzie im to na dobre;)
Emily dnia 22.11.2012 21:54
Mam tę książeczkę. I ją lubię.
pierzak dnia 23.11.2012 07:46
pogratulować:D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas