Portal Pisarski V2

Drodzy użytkownicy!

Po miesiącach nieustających testów, testów… i jeszcze raz testów, możemy dumnie oświadczyć, że w pełni działająca nowa wersja Portalu Pisarskiego nadaje się do wpuszczenia w otchłań Internetu. 

W związku z przenosinami na nowy, stabilniejszy serwer, migracją bazy danych oraz transferem domeny, w piątek 14.12.2012 nastąpi przerwa w działaniu serwisu, która nie powinna potrwać dłużej niż trzy dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Próbne przenosiny bazy danych odbywało się już kilkakrotnie, także proszę się nie obawiać o utratę jakichkolwiek danych, wszystko, co zostało napisane zostanie przeniesione.

Do zobaczenia!

Sagitarius · 14:15 09.12.2012 · 24 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:17
o! ale jestem ciekawa :smilewinkgrin: :yes: :D :bigrazz: ;)
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:23
a tak generalnie, to dziś jest niedziela, 9.12... :rol:
Sagitarius dnia 09.12.2012 14:24
Z tego podekscytowania aż mi się daty pomyliły :smilewinkgrin:
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:32
:lol:
emocje rosną ;)
creep dnia 09.12.2012 14:38
tadam! (konfetti) - będzie się działo :D
Magicu dnia 09.12.2012 15:00
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni? ;)
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:01
Trzy dni to taki maksymalny termin. Możliwe, że uda się szybciej ;-)
mike17 dnia 09.12.2012 15:03
Zmienicie wygląd strony głównej? Jakieś nowe opcje dojdą?
Esy Floresy dnia 09.12.2012 15:05
Mhm, i tym razem data jest pewna, bo jeszcze przed końcem świata.;)

<zaciera łapki>:D
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:12
mike - zmieni się wszystko. Począwszy od wyglądu a skończywszy na całej gamie nowych funkcji.
mike17 dnia 09.12.2012 15:17
Zapowiada się ciekawie - może zdradzisz jakiś detal?
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:20
Staraliśmy się zachować pierwotny wygląd portalu i jednocześnie go odświeżyć. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne; jasna i ciemna. CO do funkcjonalności; wspieraliśmy się waszymi pomysłami i własnymi konceptami. Więcej nie zdradzę ;D
Berenika dnia 09.12.2012 15:28
Czekam z niecierpliwością :) i trzymam kciuki :)
Wasinka dnia 09.12.2012 15:33
Cytat:
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni?

Magicu, niektórzy się zabezpieczyli i zrobili w tym czasie spotkanie portalowiczów ;). Zapraszamy :)
Olaf Tumski dnia 09.12.2012 19:29
Magicu - trzy dni bez PP to rzeczywiście wyzwanie dla wszystkich uzależnionych. Dla mnie to będzie najdłuższy weekend nowoczesnej Europy, ale jestem pewien, że efekt końcowy wszystko wynagrodzi.
PP przeniesie się w inny wymiar. Ku chwale Portalu :)
JaneE dnia 09.12.2012 21:25
Powodzenia :)
Dobra Cobra dnia 09.12.2012 21:49
Trzymam kciuki! Tyle propozycji było podawane przez ludzi, co można zmienić, że aż ciekawość zżera, co sie uda z tych rzeczy zaimplemetować.

DoCo
Daniel Madej dnia 09.12.2012 22:28
O, ja Cię! A myślałem, że już tego dnia nie doczekam. Pamiętam jak toczyły się burzliwe dyskusje na temat kształtu i funkcjonalności Nowej Odsłony, ciekaw jestem jak to wyszło <zaciera_ręce>
Zachary Ann dnia 09.12.2012 22:46
Po 14 latach oczekiwań, nareszcie.
Silvus dnia 11.12.2012 18:12
Ha! Jako informatyk jestem podwójnie ciekawy. Mam nadzieję (chyba jako jedyny się tym martwię), że wydajność nie spadnie. :p A, że ciemna wersja będzie, to giciarsko! Przyda się zmęczonym oczom.
julanda dnia 12.12.2012 19:39
Czy to oznacza, jak rozumiem, kiedy nie rozumiem ;), całkiem nowe adresy linków?
Jeszcze dodam, że będzie mi żal, bo ten wizerunek jest pięknie klasyczny, w dobrym guście; żeby tylko nie było za ciężko. To jak z architekturą, użytkowym projektowaniem. Może być chińska porcelana, włoskie auto, budowle Libeskinda, daj wirtual, aby było, kciuki trzymam.
Sagitarius dnia 12.12.2012 23:18
Po kliknięciu na stary link, system przekieruje na jego nowy adres : )
Silvus dnia 13.12.2012 10:37
Tak, smak i gust trzyma się tej wersji strony. Oby i kolejnej. :)
Michal Szulczewski dnia 13.12.2012 13:08
Nie sądziłem, że dożyją tego momentu moje wnuki ;)
gratulacje i niecierpliwie oczekuję powiewu świeżości :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
25/03/2017 14:39
Procesjo, pierwszy wers jest dla mnie całkowicie… »
skroplami
25/03/2017 14:23
Biedny duch :(. Ok, jest cierpliwy jak serce i doczeka się… »
wiktoria
25/03/2017 14:17
Fajny tekst, całkiem zabawny, choc może nie do końca. Bo… »
skroplami
25/03/2017 14:14
Namawiaczka/namawiacz ;). A gdzie ooooo oo babuszka,… »
Grain
25/03/2017 14:09
Serdeczne dzięki - skorzystam. Metaforyka? Staram się… »
Florian Konrad
25/03/2017 14:01
Jejku, przez nieuwagę (taki mały gapcio ze mnie) wrzuciłem… »
Opheliac
25/03/2017 13:58
Ostatni wers bardzo trafnie podsumowuje całość tak, że nawet… »
Maurycy Rubikon
25/03/2017 13:55
Aronia: Apisie, Apisie, złoto u kobiet dodaje… »
wiktoria
25/03/2017 13:51
Florianie Konradzie, bardzo podoba mi się Twój wiersz.… »
Opheliac
25/03/2017 13:39
Clock, ale mam nadzieję, że mimo tego skrobiesz od czasu do… »
ApisTaur
25/03/2017 13:07
Ha! Czyli umiem czytać! Dała się wciągnąć ;). Ale nie do… »
Flauros
25/03/2017 11:54
Dziękuję za wyczerpujący komentarz :) Jeśli chodzi o… »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:42
O, a druga część opowiadanie ma inną nazwę, niż pierwsza.… »
Flauros
25/03/2017 11:35
Literówka, będzie do poprawki :) »
Dobra Cobra
25/03/2017 11:23
Się tylko zastanawiam, dlaczego ta częśc opowiadania zwie… »
ShoutBox
  • Aronia23
  • 24/03/2017 19:48
  • [link] miki, fajne to jest, mam nadz. że nie powtórzyłam tego, co zapodałeś
  • mike17
  • 24/03/2017 19:21
  • No to jedziemy dalej. Wujek Czarek snuje dalej swe kombatanckie wspomnienia z kręcenia KROLLA, zapraszam do wspólnej zabawy : [link]
  • wiktoria
  • 24/03/2017 11:14
  • Witaj radosna Aronio o poranku :)
  • introwerka
  • 24/03/2017 00:31
  • Lecę na razie z psem, na dobry wieczór zostawiam nastrojową piosenkę: [link] :)
  • Jaga
  • 23/03/2017 12:49
  • "Czarną wołgę" Dobrej Cobry...
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:koeronada