Portal Pisarski V2

Drodzy użytkownicy!

Po miesiącach nieustających testów, testów… i jeszcze raz testów, możemy dumnie oświadczyć, że w pełni działająca nowa wersja Portalu Pisarskiego nadaje się do wpuszczenia w otchłań Internetu. 

W związku z przenosinami na nowy, stabilniejszy serwer, migracją bazy danych oraz transferem domeny, w piątek 14.12.2012 nastąpi przerwa w działaniu serwisu, która nie powinna potrwać dłużej niż trzy dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Próbne przenosiny bazy danych odbywało się już kilkakrotnie, także proszę się nie obawiać o utratę jakichkolwiek danych, wszystko, co zostało napisane zostanie przeniesione.

Do zobaczenia!

Sagitarius · 14:15 09.12.2012 · 24 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:17
o! ale jestem ciekawa :smilewinkgrin: :yes: :D :bigrazz: ;)
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:23
a tak generalnie, to dziś jest niedziela, 9.12... :rol:
Sagitarius dnia 09.12.2012 14:24
Z tego podekscytowania aż mi się daty pomyliły :smilewinkgrin:
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:32
:lol:
emocje rosną ;)
creep dnia 09.12.2012 14:38
tadam! (konfetti) - będzie się działo :D
Magicu dnia 09.12.2012 15:00
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni? ;)
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:01
Trzy dni to taki maksymalny termin. Możliwe, że uda się szybciej ;-)
mike17 dnia 09.12.2012 15:03
Zmienicie wygląd strony głównej? Jakieś nowe opcje dojdą?
Esy Floresy dnia 09.12.2012 15:05
Mhm, i tym razem data jest pewna, bo jeszcze przed końcem świata.;)

<zaciera łapki>:D
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:12
mike - zmieni się wszystko. Począwszy od wyglądu a skończywszy na całej gamie nowych funkcji.
mike17 dnia 09.12.2012 15:17
Zapowiada się ciekawie - może zdradzisz jakiś detal?
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:20
Staraliśmy się zachować pierwotny wygląd portalu i jednocześnie go odświeżyć. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne; jasna i ciemna. CO do funkcjonalności; wspieraliśmy się waszymi pomysłami i własnymi konceptami. Więcej nie zdradzę ;D
Berenika dnia 09.12.2012 15:28
Czekam z niecierpliwością :) i trzymam kciuki :)
Wasinka dnia 09.12.2012 15:33
Cytat:
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni?

Magicu, niektórzy się zabezpieczyli i zrobili w tym czasie spotkanie portalowiczów ;). Zapraszamy :)
Olaf Tumski dnia 09.12.2012 19:29
Magicu - trzy dni bez PP to rzeczywiście wyzwanie dla wszystkich uzależnionych. Dla mnie to będzie najdłuższy weekend nowoczesnej Europy, ale jestem pewien, że efekt końcowy wszystko wynagrodzi.
PP przeniesie się w inny wymiar. Ku chwale Portalu :)
JaneE dnia 09.12.2012 21:25
Powodzenia :)
Dobra Cobra dnia 09.12.2012 21:49
Trzymam kciuki! Tyle propozycji było podawane przez ludzi, co można zmienić, że aż ciekawość zżera, co sie uda z tych rzeczy zaimplemetować.

DoCo
Daniel Madej dnia 09.12.2012 22:28
O, ja Cię! A myślałem, że już tego dnia nie doczekam. Pamiętam jak toczyły się burzliwe dyskusje na temat kształtu i funkcjonalności Nowej Odsłony, ciekaw jestem jak to wyszło <zaciera_ręce>
Zachary Ann dnia 09.12.2012 22:46
Po 14 latach oczekiwań, nareszcie.
Silvus dnia 11.12.2012 18:12
Ha! Jako informatyk jestem podwójnie ciekawy. Mam nadzieję (chyba jako jedyny się tym martwię), że wydajność nie spadnie. :p A, że ciemna wersja będzie, to giciarsko! Przyda się zmęczonym oczom.
julanda dnia 12.12.2012 19:39
Czy to oznacza, jak rozumiem, kiedy nie rozumiem ;), całkiem nowe adresy linków?
Jeszcze dodam, że będzie mi żal, bo ten wizerunek jest pięknie klasyczny, w dobrym guście; żeby tylko nie było za ciężko. To jak z architekturą, użytkowym projektowaniem. Może być chińska porcelana, włoskie auto, budowle Libeskinda, daj wirtual, aby było, kciuki trzymam.
Sagitarius dnia 12.12.2012 23:18
Po kliknięciu na stary link, system przekieruje na jego nowy adres : )
Silvus dnia 13.12.2012 10:37
Tak, smak i gust trzyma się tej wersji strony. Oby i kolejnej. :)
Michal Szulczewski dnia 13.12.2012 13:08
Nie sądziłem, że dożyją tego momentu moje wnuki ;)
gratulacje i niecierpliwie oczekuję powiewu świeżości :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
Agreolik
21/02/2017 20:55
Droga Aronio, dziękuję za twój wpis. Nie sądziłam, że mój… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:35
Najnowszy:polkertmansa