Portal Pisarski V2

Drodzy użytkownicy!

Po miesiącach nieustających testów, testów… i jeszcze raz testów, możemy dumnie oświadczyć, że w pełni działająca nowa wersja Portalu Pisarskiego nadaje się do wpuszczenia w otchłań Internetu. 

W związku z przenosinami na nowy, stabilniejszy serwer, migracją bazy danych oraz transferem domeny, w piątek 14.12.2012 nastąpi przerwa w działaniu serwisu, która nie powinna potrwać dłużej niż trzy dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Próbne przenosiny bazy danych odbywało się już kilkakrotnie, także proszę się nie obawiać o utratę jakichkolwiek danych, wszystko, co zostało napisane zostanie przeniesione.

Do zobaczenia!

Wiktor Orzel · 14:15 09.12.2012 · 24 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:17
o! ale jestem ciekawa :smilewinkgrin: :yes: :D :bigrazz: ;)
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:23
a tak generalnie, to dziś jest niedziela, 9.12... :rol:
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 14:24
Z tego podekscytowania aż mi się daty pomyliły :smilewinkgrin:
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:32
:lol:
emocje rosną ;)
creep dnia 09.12.2012 14:38
tadam! (konfetti) - będzie się działo :D
Magicu dnia 09.12.2012 15:00
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni? ;)
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:01
Trzy dni to taki maksymalny termin. Możliwe, że uda się szybciej ;-)
mike17 dnia 09.12.2012 15:03
Zmienicie wygląd strony głównej? Jakieś nowe opcje dojdą?
Esy Floresy dnia 09.12.2012 15:05
Mhm, i tym razem data jest pewna, bo jeszcze przed końcem świata.;)

<zaciera łapki>:D
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:12
mike - zmieni się wszystko. Począwszy od wyglądu a skończywszy na całej gamie nowych funkcji.
mike17 dnia 09.12.2012 15:17
Zapowiada się ciekawie - może zdradzisz jakiś detal?
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:20
Staraliśmy się zachować pierwotny wygląd portalu i jednocześnie go odświeżyć. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne; jasna i ciemna. CO do funkcjonalności; wspieraliśmy się waszymi pomysłami i własnymi konceptami. Więcej nie zdradzę ;D
Berenika dnia 09.12.2012 15:28
Czekam z niecierpliwością :) i trzymam kciuki :)
Wasinka dnia 09.12.2012 15:33
Cytat:
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni?

Magicu, niektórzy się zabezpieczyli i zrobili w tym czasie spotkanie portalowiczów ;). Zapraszamy :)
Olaf Tumski dnia 09.12.2012 19:29
Magicu - trzy dni bez PP to rzeczywiście wyzwanie dla wszystkich uzależnionych. Dla mnie to będzie najdłuższy weekend nowoczesnej Europy, ale jestem pewien, że efekt końcowy wszystko wynagrodzi.
PP przeniesie się w inny wymiar. Ku chwale Portalu :)
JaneE dnia 09.12.2012 21:25
Powodzenia :)
Dobra Cobra dnia 09.12.2012 21:49
Trzymam kciuki! Tyle propozycji było podawane przez ludzi, co można zmienić, że aż ciekawość zżera, co sie uda z tych rzeczy zaimplemetować.

DoCo
Daniel Madej dnia 09.12.2012 22:28
O, ja Cię! A myślałem, że już tego dnia nie doczekam. Pamiętam jak toczyły się burzliwe dyskusje na temat kształtu i funkcjonalności Nowej Odsłony, ciekaw jestem jak to wyszło <zaciera_ręce>
Zachary Ann dnia 09.12.2012 22:46
Po 14 latach oczekiwań, nareszcie.
Silvus dnia 11.12.2012 18:12
Ha! Jako informatyk jestem podwójnie ciekawy. Mam nadzieję (chyba jako jedyny się tym martwię), że wydajność nie spadnie. :p A, że ciemna wersja będzie, to giciarsko! Przyda się zmęczonym oczom.
julanda dnia 12.12.2012 19:39
Czy to oznacza, jak rozumiem, kiedy nie rozumiem ;), całkiem nowe adresy linków?
Jeszcze dodam, że będzie mi żal, bo ten wizerunek jest pięknie klasyczny, w dobrym guście; żeby tylko nie było za ciężko. To jak z architekturą, użytkowym projektowaniem. Może być chińska porcelana, włoskie auto, budowle Libeskinda, daj wirtual, aby było, kciuki trzymam.
Wiktor Orzel dnia 12.12.2012 23:18
Po kliknięciu na stary link, system przekieruje na jego nowy adres : )
Silvus dnia 13.12.2012 10:37
Tak, smak i gust trzyma się tej wersji strony. Oby i kolejnej. :)
Michal Szulczewski dnia 13.12.2012 13:08
Nie sądziłem, że dożyją tego momentu moje wnuki ;)
gratulacje i niecierpliwie oczekuję powiewu świeżości :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
20/01/2018 14:16
Czyli chodzi ci "wieki"="przez wieki"?… »
Arrora
20/01/2018 13:59
Tam jest napisane "wieki", wszystko w porządku:… »
Lilah
20/01/2018 13:56
Dziękuję, Milu, zmieniam. Serdeczności :) »
Krzysztof Konrad
20/01/2018 13:05
Dzięki, Darcon. Aktualnie pracuję nad logiką w pisaniu. Nie… »
Darcon
20/01/2018 12:44
Widzę małą zniżkę formy, postaram się wrócić i przytoczyć… »
Darcon
20/01/2018 12:43
Jest lepiej, Konradzie. Jednak nadal w dynamicznych akcjach… »
Silvus
20/01/2018 12:35
Jeszcze wielki kurz został do poprawy. "jest… »
skroplami
20/01/2018 12:13
No tak, odpowiedzi autorki "lepsze" od tekstu ;).… »
Miladora
20/01/2018 11:47
"Dobrem" brzmi dobrze, Lil. :) »
Arrora
20/01/2018 11:44
Witaj Silvus, Bardzo dziękuję za uwagi, narobiłam tutaj… »
skroplami
20/01/2018 10:58
Ma w sobie mroźną tajemnicę, którą odczuwa bohater, i która… »
Felicjanna
20/01/2018 10:05
No nie wiem, ja odniosłam wrażenie, że ironizujesz i… »
skroplami
20/01/2018 09:56
Będzie na raz po pierwsza i na dwa po drugie ;). Po… »
Lilah
20/01/2018 09:43
Zapraszam do posłuchania:… »
dodatek111
20/01/2018 09:32
Zrobione, jeszcze raz dziękuję Milu:) »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 20/01/2018 12:47
  • Ale przedtem była krew, pot i łzy...
  • Krzysztof Konrad
  • 20/01/2018 08:04
  • Z tego co widzę, osiagasz więcej niż większość osób z takiego dpsu, radzisz sobie, można wręcz powiedzieć, że jesteś tam ewenementem. Dlaczego mieliby nie pomóc?
  • Silvus
  • 19/01/2018 23:08
  • @Trawo, @Mike to chyba mówił trochę do mnie. :)
  • trawa1965
  • 19/01/2018 22:17
  • Dlaczego ma być inaczej? Przecież czytujesz moje utwory. Do wszystkiego doszedłem ciężką i uczciwą pracą. Oczywiście, posiadam kilka opcji na przepustkę.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:51
  • Jeśli masz dobry towar, to go opchniesz bez picu.
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:45
  • @Mike, spokojnie. Niektórzy decydenci potrzebują więcej czasu, żeby przemyśleć i się zgodzić.
  • mike17
  • 19/01/2018 19:42
  • Jarek, jak postawisz sprawę na ostrzu noża, to wygrasz :)
  • Silvus
  • 19/01/2018 19:17
  • Na pewno się da. Przy odrobinie dobrej ludzkiej woli!
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:Chiarose5y
Wspierają nas