Portal Pisarski V2

Drodzy użytkownicy!

Po miesiącach nieustających testów, testów… i jeszcze raz testów, możemy dumnie oświadczyć, że w pełni działająca nowa wersja Portalu Pisarskiego nadaje się do wpuszczenia w otchłań Internetu. 

W związku z przenosinami na nowy, stabilniejszy serwer, migracją bazy danych oraz transferem domeny, w piątek 14.12.2012 nastąpi przerwa w działaniu serwisu, która nie powinna potrwać dłużej niż trzy dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Próbne przenosiny bazy danych odbywało się już kilkakrotnie, także proszę się nie obawiać o utratę jakichkolwiek danych, wszystko, co zostało napisane zostanie przeniesione.

Do zobaczenia!

Wiktor Orzel · 14:15 09.12.2012 · 24 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:17
o! ale jestem ciekawa :smilewinkgrin: :yes: :D :bigrazz: ;)
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:23
a tak generalnie, to dziś jest niedziela, 9.12... :rol:
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 14:24
Z tego podekscytowania aż mi się daty pomyliły :smilewinkgrin:
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:32
:lol:
emocje rosną ;)
creep dnia 09.12.2012 14:38
tadam! (konfetti) - będzie się działo :D
Magicu dnia 09.12.2012 15:00
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni? ;)
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:01
Trzy dni to taki maksymalny termin. Możliwe, że uda się szybciej ;-)
mike17 dnia 09.12.2012 15:03
Zmienicie wygląd strony głównej? Jakieś nowe opcje dojdą?
Esy Floresy dnia 09.12.2012 15:05
Mhm, i tym razem data jest pewna, bo jeszcze przed końcem świata.;)

<zaciera łapki>:D
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:12
mike - zmieni się wszystko. Począwszy od wyglądu a skończywszy na całej gamie nowych funkcji.
mike17 dnia 09.12.2012 15:17
Zapowiada się ciekawie - może zdradzisz jakiś detal?
Wiktor Orzel dnia 09.12.2012 15:20
Staraliśmy się zachować pierwotny wygląd portalu i jednocześnie go odświeżyć. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne; jasna i ciemna. CO do funkcjonalności; wspieraliśmy się waszymi pomysłami i własnymi konceptami. Więcej nie zdradzę ;D
Berenika dnia 09.12.2012 15:28
Czekam z niecierpliwością :) i trzymam kciuki :)
Wasinka dnia 09.12.2012 15:33
Cytat:
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni?

Magicu, niektórzy się zabezpieczyli i zrobili w tym czasie spotkanie portalowiczów ;). Zapraszamy :)
Olaf Tumski dnia 09.12.2012 19:29
Magicu - trzy dni bez PP to rzeczywiście wyzwanie dla wszystkich uzależnionych. Dla mnie to będzie najdłuższy weekend nowoczesnej Europy, ale jestem pewien, że efekt końcowy wszystko wynagrodzi.
PP przeniesie się w inny wymiar. Ku chwale Portalu :)
JaneE dnia 09.12.2012 21:25
Powodzenia :)
Dobra Cobra dnia 09.12.2012 21:49
Trzymam kciuki! Tyle propozycji było podawane przez ludzi, co można zmienić, że aż ciekawość zżera, co sie uda z tych rzeczy zaimplemetować.

DoCo
Daniel Madej dnia 09.12.2012 22:28
O, ja Cię! A myślałem, że już tego dnia nie doczekam. Pamiętam jak toczyły się burzliwe dyskusje na temat kształtu i funkcjonalności Nowej Odsłony, ciekaw jestem jak to wyszło <zaciera_ręce>
Zachary Ann dnia 09.12.2012 22:46
Po 14 latach oczekiwań, nareszcie.
Silvus dnia 11.12.2012 18:12
Ha! Jako informatyk jestem podwójnie ciekawy. Mam nadzieję (chyba jako jedyny się tym martwię), że wydajność nie spadnie. :p A, że ciemna wersja będzie, to giciarsko! Przyda się zmęczonym oczom.
julanda dnia 12.12.2012 19:39
Czy to oznacza, jak rozumiem, kiedy nie rozumiem ;), całkiem nowe adresy linków?
Jeszcze dodam, że będzie mi żal, bo ten wizerunek jest pięknie klasyczny, w dobrym guście; żeby tylko nie było za ciężko. To jak z architekturą, użytkowym projektowaniem. Może być chińska porcelana, włoskie auto, budowle Libeskinda, daj wirtual, aby było, kciuki trzymam.
Wiktor Orzel dnia 12.12.2012 23:18
Po kliknięciu na stary link, system przekieruje na jego nowy adres : )
Silvus dnia 13.12.2012 10:37
Tak, smak i gust trzyma się tej wersji strony. Oby i kolejnej. :)
Michal Szulczewski dnia 13.12.2012 13:08
Nie sądziłem, że dożyją tego momentu moje wnuki ;)
gratulacje i niecierpliwie oczekuję powiewu świeżości :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jesienny syn
19/06/2018 21:38
Mistrzem nigdy nie będę, bo i nie chcę nim być. A twoje… »
Jesienny syn
19/06/2018 21:27
Dobrze, zmieniłem. »
allaska
19/06/2018 19:31
no taki portalowy tekst, podobać się może - to w końcu… »
allaska
19/06/2018 19:27
dobry, ale smutny wiersz. każdą cząstkę z zainteresowaniem… »
allaska
19/06/2018 19:20
W pierwszej części za dużo tych piątek jak dla mnie, w… »
allaska
19/06/2018 19:13
to powyższe ładne. - a tu już przedobrzyłeś:) z… »
al-szamanka
19/06/2018 11:30
Jakieś tam przecinki pouciekały, ale tak ogólnie mocno mnie… »
al-szamanka
19/06/2018 10:01
poprawnie, ale ze wzrokiem lepiej brzmi Ha, ha, ha...… »
Darcon
19/06/2018 09:42
Nawet gdybym chciał, Pulsarze, to nie mogę dać na górna… »
Gramofon
19/06/2018 08:19
Ten wiersz był w pocztówkach. :) »
viktoria12
19/06/2018 08:05
Poprawiona wersja jest znacznie lepsza. Ode mnie:… »
viktoria12
19/06/2018 07:32
Bez przecinka przed ,, sami".… »
Jesienny syn
18/06/2018 20:24
viktoria12, pierwotna wersja dodana, a ten niezręczny wers… »
Jesienny syn
18/06/2018 20:09
Czy do faryzeuszy nie mam racji? Nie sądzę, raczej znajdą… »
mike17
18/06/2018 19:49
Aldonko, znasz mnie na tyle, że wiesz, że takie teksty… »
ShoutBox
  • Decand
  • 19/06/2018 06:43
  • Za mocno uderzył swoją dziewczynę i mu się ręka urwała? Ja wiem, talentom się zdarza.
  • jskslg
  • 19/06/2018 01:19
  • umarł dzisiaj jeden z większych talentów naszych czasów xxx
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2018 20:10
  • A jak ja widzę kogoś w sandałach i skarpetach, to od razu darzę go małą sympatią. Też mi PROBLEM - jak się ubrać...
  • jskslg
  • 18/06/2018 19:17
  • noszenie koszuli z krótkim rękawkiem, która nie jest hawajska jest gorsze niż skarpety i sandały
  • Decand
  • 18/06/2018 18:49
  • Dzięki wspaniałym motywatorze @allaska "zjebka" poszła. Enjoy
  • allaska
  • 18/06/2018 15:44
  • niż gniotami świecić na górnej, bo to kompletnie nie rozwija, wręcz uwstecznia, lepsza fuksiarzu szczera dobra zjebka niż zachwyt nad gniotem,tu życzliwych nie brakuje,jak poprosisz to ktoś skomentuje
  • allaska
  • 18/06/2018 15:41
  • Później i tak się wszystko wyrówna, bo chcąc przejrzeć dzieła danego Autora nie wiadomo która to była półka, ciesz się fuksiarzu z dobrej krytyki, lepiej na dolną wylądować, to uczy pokory, niż
  • Krzysztof Konrad
  • 18/06/2018 14:13
  • Mój tekst został kiedyś przeniesiony z dolnej na górną. Więc tak, jest to możliwe.
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:54
  • A, Fuksiarzu, napisałeś coś i znalazło się na dolnej?
  • viktoria12
  • 18/06/2018 08:52
  • Było jednego razu tak, że przewędrował z dolnej na górną. Autor wziął sugestie do serca, zajął się poprawkami, czym ucieszył czytaczy i dostał nagrodę. Z górnej lepiej widać.
Ostatnio widziani
Gości online:23
Najnowszy:yotmr
Wspierają nas