Portal Pisarski V2

Drodzy użytkownicy!

Po miesiącach nieustających testów, testów… i jeszcze raz testów, możemy dumnie oświadczyć, że w pełni działająca nowa wersja Portalu Pisarskiego nadaje się do wpuszczenia w otchłań Internetu. 

W związku z przenosinami na nowy, stabilniejszy serwer, migracją bazy danych oraz transferem domeny, w piątek 14.12.2012 nastąpi przerwa w działaniu serwisu, która nie powinna potrwać dłużej niż trzy dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Próbne przenosiny bazy danych odbywało się już kilkakrotnie, także proszę się nie obawiać o utratę jakichkolwiek danych, wszystko, co zostało napisane zostanie przeniesione.

Do zobaczenia!

Sagitarius · 14:15 09.12.2012 · 24 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:17
o! ale jestem ciekawa :smilewinkgrin: :yes: :D :bigrazz: ;)
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:23
a tak generalnie, to dziś jest niedziela, 9.12... :rol:
Sagitarius dnia 09.12.2012 14:24
Z tego podekscytowania aż mi się daty pomyliły :smilewinkgrin:
WholeTruth dnia 09.12.2012 14:32
:lol:
emocje rosną ;)
creep dnia 09.12.2012 14:38
tadam! (konfetti) - będzie się działo :D
Magicu dnia 09.12.2012 15:00
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni? ;)
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:01
Trzy dni to taki maksymalny termin. Możliwe, że uda się szybciej ;-)
mike17 dnia 09.12.2012 15:03
Zmienicie wygląd strony głównej? Jakieś nowe opcje dojdą?
Esy Floresy dnia 09.12.2012 15:05
Mhm, i tym razem data jest pewna, bo jeszcze przed końcem świata.;)

<zaciera łapki>:D
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:12
mike - zmieni się wszystko. Począwszy od wyglądu a skończywszy na całej gamie nowych funkcji.
mike17 dnia 09.12.2012 15:17
Zapowiada się ciekawie - może zdradzisz jakiś detal?
Sagitarius dnia 09.12.2012 15:20
Staraliśmy się zachować pierwotny wygląd portalu i jednocześnie go odświeżyć. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne; jasna i ciemna. CO do funkcjonalności; wspieraliśmy się waszymi pomysłami i własnymi konceptami. Więcej nie zdradzę ;D
Berenika dnia 09.12.2012 15:28
Czekam z niecierpliwością :) i trzymam kciuki :)
Wasinka dnia 09.12.2012 15:33
Cytat:
Super! Ale trzy dni? Co zrobią wszyscy uzależnieni?

Magicu, niektórzy się zabezpieczyli i zrobili w tym czasie spotkanie portalowiczów ;). Zapraszamy :)
Olaf Tumski dnia 09.12.2012 19:29
Magicu - trzy dni bez PP to rzeczywiście wyzwanie dla wszystkich uzależnionych. Dla mnie to będzie najdłuższy weekend nowoczesnej Europy, ale jestem pewien, że efekt końcowy wszystko wynagrodzi.
PP przeniesie się w inny wymiar. Ku chwale Portalu :)
JaneE dnia 09.12.2012 21:25
Powodzenia :)
Dobra Cobra dnia 09.12.2012 21:49
Trzymam kciuki! Tyle propozycji było podawane przez ludzi, co można zmienić, że aż ciekawość zżera, co sie uda z tych rzeczy zaimplemetować.

DoCo
Daniel Madej dnia 09.12.2012 22:28
O, ja Cię! A myślałem, że już tego dnia nie doczekam. Pamiętam jak toczyły się burzliwe dyskusje na temat kształtu i funkcjonalności Nowej Odsłony, ciekaw jestem jak to wyszło <zaciera_ręce>
Zachary Ann dnia 09.12.2012 22:46
Po 14 latach oczekiwań, nareszcie.
Silvus dnia 11.12.2012 18:12
Ha! Jako informatyk jestem podwójnie ciekawy. Mam nadzieję (chyba jako jedyny się tym martwię), że wydajność nie spadnie. :p A, że ciemna wersja będzie, to giciarsko! Przyda się zmęczonym oczom.
julanda dnia 12.12.2012 19:39
Czy to oznacza, jak rozumiem, kiedy nie rozumiem ;), całkiem nowe adresy linków?
Jeszcze dodam, że będzie mi żal, bo ten wizerunek jest pięknie klasyczny, w dobrym guście; żeby tylko nie było za ciężko. To jak z architekturą, użytkowym projektowaniem. Może być chińska porcelana, włoskie auto, budowle Libeskinda, daj wirtual, aby było, kciuki trzymam.
Sagitarius dnia 12.12.2012 23:18
Po kliknięciu na stary link, system przekieruje na jego nowy adres : )
Silvus dnia 13.12.2012 10:37
Tak, smak i gust trzyma się tej wersji strony. Oby i kolejnej. :)
Michal Szulczewski dnia 13.12.2012 13:08
Nie sądziłem, że dożyją tego momentu moje wnuki ;)
gratulacje i niecierpliwie oczekuję powiewu świeżości :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Vigo
25/04/2017 19:56
Witam, Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę. Cieszę się,… »
Procesja
25/04/2017 18:25
Dziękuję, Werko, to bardzo miłe. Fakt, lubię podpatrywać… »
bosski_diabel
25/04/2017 18:03
Kochani, piękne dzięki za WSZYSTKIE komentarze. Pozdrawiam… »
introwerka
25/04/2017 16:51
Zgadzam się z poprzednikami - bardzo klimatyczny, malowany… »
introwerka
25/04/2017 16:43
Niesamowita jest Twoja zdolność obyczajowej obserwacji :)»
Niczydar
25/04/2017 16:00
Witaj Aronia23 wiersz oparty na moich doświadczeniach,… »
Opheliac
25/04/2017 15:55
Czuć tu zabawę, trochę radości, ale i przemijanie, i ten… »
Carvedilol
25/04/2017 15:54
Witam Bardzo dobry tekst, spodobał mi się na tyle, żeby… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:51
Witaj Jolu, Jolu, napisałaś: - i ja Ciebie rozumiem,… »
Carvedilol
25/04/2017 15:49
Świetny tekst! Każdy cielębryta powinien przeczytać i… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:45
Witaj Vigo, dziękuję za komentarz, bardzo ładnie… »
JOLA S.
25/04/2017 15:43
Cześć Maurycy, moja pierwsza reakcja na to co przeczytałam… »
Opheliac
25/04/2017 15:42
Kamyczku, dziękuję serdecznie za rozbudowany komentarz i… »
Slavek
25/04/2017 15:40
o tu Tak mi się skojarzyło i wiem, że nie o to Ci… »
mike17
25/04/2017 14:55
Wzruszyłaś mnie, Niczyja, a to nie łatwa rzecz do zrobienia… »
ShoutBox
  • allaska
  • 25/04/2017 18:19
  • "od diabłów", przepraszam
  • allaska
  • 25/04/2017 18:18
  • pozdrowienia Wszystkim i Tobie Bosski Diable :) właśnie jestem po lekturze wiersza:"matka grzeszna do diabłów"
  • mike17
  • 25/04/2017 11:16
  • Kawka z rana jak śmietana, czyli dzień rozpocząć czas :) Pozdruffki znad Wisły :)
  • JOLA S.
  • 25/04/2017 05:44
  • Aronio, Nalko dobrego dnia:)
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:40
  • Grain słaby jesteś w manipulacjach. Serdecznie pozdrawiam
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:37
  • spadam, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Szanty
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:34
  • NO WIEM W TAKIM TOWARZYSTWIE.
Ostatnio widziani
Gości online:45
Najnowszy:Boliekse9x