Otwieramy Portal!

Stało się! Nową wersję Portalu uważam za oficjalnie otwartą!

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować programiście - Maciejowi Szczurkowi (Max) i  grafikowi - Łukaszowi Suskiemu, którzy cierpliwie znosili moje wiecznie zmieniające się koncepcje działania strony. Ukłony należą się także Kamili Gołębiowskiej (EsyFloresy) za wnikliwe betatesty.

Sobie nie będę dziękował, bo moje zasługi są nie do przecenienia. A tak poważniej, jestem dumny z tego, że udało się ten projekt sfinalizować. Były przerwy i zwątpienia, ale systematycznie parliśmy na przód i w momencie gdy pewnie większość z was zapomniała o trwających pracach modernizacyjnych, nagle okazało się, że ci administratorzy, to jednak czasem coś robią :)

Największą zaletą naszego autorskiego systemu jest to, że ma on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji. Jak wiadomo, w Internecie wszystko zmienia się z prędkością światła i my w końcu włączymy się aktywnie w ten wyścig.

Pytania typu „a do czego to służy” proszę zadawać w tym temacie.

Rozgośćcie się !

I jeszcze okolicznościowa grafika:

To są baloniki

Sagitarius · 23:40 15.12.2012 · 9 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 16.12.2012 00:37
Ooo, już można komentować! :)

Dziękuję za podziękowania. Muszę Wam powiedzieć, że Wiktor wykazał się ogromną cierpliwością wysłuchując mojego marudzenia, że to nie działa a tamto do d*** i dzielnie przekazywał Maxowi i za tę cierpliwość ja Tobie, Wiktorze dziękuję. :)

Tak czy siak, cieszę się, że w końcu udało się wystartować! :):):)

ps. panel użytkownika jest cymesik, nie? ;)
Silvus dnia 16.12.2012 00:59
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a? I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował. :p
SzalonaJulka dnia 16.12.2012 01:00
No, to jestem po wstępnym oblocie. Sympatycznie to wygląda. Niby stare kąty, ale jednak wieje nowością :)
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!
Sagitarius dnia 16.12.2012 01:05
Wiemy do kogo się zgłaszać B)
Silvus napisał/a:
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a?


Boki są potrzebne chociażby dlatego żeby reklama mogła się wyświetlać nie nachodząc na boczne tabelki. Zresztą układ z "bokami" to już raczej standard przy tego typu stronach, niestety tutaj nie ma odwrotu.

Silvus napisał/a:
I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował.


Będziemy pamiętać ;)

SzalonaJulka napisał/a:
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!


Dzięki Szalona :rol:
green dnia 16.12.2012 09:34
Brawo dla wszystkich, którzy włożyli swój trud, żeby nam tu było jeszcze lepiej.

Mnie się bardzo podoba :))
Olaf Tumski dnia 16.12.2012 12:09
PP znacznie ulepszony, a jednocześnie nie stracił swojego charakteru. Dobra robota :)
Sagitarius dnia 16.12.2012 14:01
W imieniu załogi, przekazuję chóralne: dziękujemy za podziękowania ;)
Berenika dnia 16.12.2012 16:36
Portal wygląda cudnie, cieszy mnie ilość nowych funkcji, w tym ta na którą najbardziej czekałam, czyli możliwość śledzenia swoich komentarzy - coś idealnego dla zapominalskich jak ja :) Brawo ekipo!!!
Nalka31 dnia 21.12.2012 19:54
Duże zmiany, duże i troszkę tego jeszcze nie ogarniam, Pierwsza wizyta w nowej szacie, ale całość bardzo się podoba. Próbowałam eksperymentów jasny - ciemny i zdecydowanie wolę jasny. Brawo za całokształt. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Carvedilol
24/05/2017 08:06
Dzięki Miladora, jest wyżej Twój krótki komentarz odnośnie… »
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:36
Najnowszy:rcsircofwnfrz