Otwieramy Portal!

Stało się! Nową wersję Portalu uważam za oficjalnie otwartą!

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować programiście - Maciejowi Szczurkowi (Max) i  grafikowi - Łukaszowi Suskiemu, którzy cierpliwie znosili moje wiecznie zmieniające się koncepcje działania strony. Ukłony należą się także Kamili Gołębiowskiej (EsyFloresy) za wnikliwe betatesty.

Sobie nie będę dziękował, bo moje zasługi są nie do przecenienia. A tak poważniej, jestem dumny z tego, że udało się ten projekt sfinalizować. Były przerwy i zwątpienia, ale systematycznie parliśmy na przód i w momencie gdy pewnie większość z was zapomniała o trwających pracach modernizacyjnych, nagle okazało się, że ci administratorzy, to jednak czasem coś robią :)

Największą zaletą naszego autorskiego systemu jest to, że ma on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji. Jak wiadomo, w Internecie wszystko zmienia się z prędkością światła i my w końcu włączymy się aktywnie w ten wyścig.

Pytania typu „a do czego to służy” proszę zadawać w tym temacie.

Rozgośćcie się !

I jeszcze okolicznościowa grafika:

To są baloniki

Wiktor Orzel · 23:40 15.12.2012 · 9 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 16.12.2012 00:37
Ooo, już można komentować! :)

Dziękuję za podziękowania. Muszę Wam powiedzieć, że Wiktor wykazał się ogromną cierpliwością wysłuchując mojego marudzenia, że to nie działa a tamto do d*** i dzielnie przekazywał Maxowi i za tę cierpliwość ja Tobie, Wiktorze dziękuję. :)

Tak czy siak, cieszę się, że w końcu udało się wystartować! :):):)

ps. panel użytkownika jest cymesik, nie? ;)
Silvus dnia 16.12.2012 00:59
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a? I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował. :p
SzalonaJulka dnia 16.12.2012 01:00
No, to jestem po wstępnym oblocie. Sympatycznie to wygląda. Niby stare kąty, ale jednak wieje nowością :)
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 01:05
Wiemy do kogo się zgłaszać B)
Silvus napisał/a:
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a?


Boki są potrzebne chociażby dlatego żeby reklama mogła się wyświetlać nie nachodząc na boczne tabelki. Zresztą układ z "bokami" to już raczej standard przy tego typu stronach, niestety tutaj nie ma odwrotu.

Silvus napisał/a:
I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował.


Będziemy pamiętać ;)

SzalonaJulka napisał/a:
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!


Dzięki Szalona :rol:
green dnia 16.12.2012 09:34
Brawo dla wszystkich, którzy włożyli swój trud, żeby nam tu było jeszcze lepiej.

Mnie się bardzo podoba :))
Olaf Tumski dnia 16.12.2012 12:09
PP znacznie ulepszony, a jednocześnie nie stracił swojego charakteru. Dobra robota :)
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 14:01
W imieniu załogi, przekazuję chóralne: dziękujemy za podziękowania ;)
Berenika dnia 16.12.2012 16:36
Portal wygląda cudnie, cieszy mnie ilość nowych funkcji, w tym ta na którą najbardziej czekałam, czyli możliwość śledzenia swoich komentarzy - coś idealnego dla zapominalskich jak ja :) Brawo ekipo!!!
Nalka31 dnia 21.12.2012 19:54
Duże zmiany, duże i troszkę tego jeszcze nie ogarniam, Pierwsza wizyta w nowej szacie, ale całość bardzo się podoba. Próbowałam eksperymentów jasny - ciemny i zdecydowanie wolę jasny. Brawo za całokształt. :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Pola Kaj
20/08/2017 01:20
Wersja poprawiona. Miladoro, starałam dostosować się do… »
Pola Kaj
20/08/2017 00:21
Silvus... amarantowe pudełko na ulubioną kolekcję płyt...… »
Florian Konrad
19/08/2017 23:50
to o Łyszkiewiczu :) »
Niczyja
19/08/2017 23:38
To moj drugi Twoj wiersz, Lilah, na rubiezy:) Idealnie… »
Lilah
19/08/2017 21:55
Interesujący wiersz, gago. I nawet rym zauważyłam: ścian -… »
Pola Kaj
19/08/2017 21:22
Wiersz ładnie się zaczyna. niech wyjdę ze snu w… »
rafal_domagalski
19/08/2017 21:11
Dziękuję za wskazówki. Pozdrawiam! »
chawendyk
19/08/2017 20:41
Teraz warto zastanowić się i opisać do kogo to trafia/ i… »
Silvus
19/08/2017 20:40
Rozumiem. Przepraszam. Nie byłem świadom, że nie lubisz… »
MarcinD
19/08/2017 20:25
Nie martw się, to tylko tymczasowo ;-). »
Brudnopis
19/08/2017 20:16
Felieton mówi o pragnieniu bardziej poukładanym niż do tej… »
JaDziekuje
19/08/2017 19:32
Twój tekst poprawił mi humor. Jestem szczęściarzem, który… »
Zola111
19/08/2017 18:30
Silvae, po co? Nieważne. Jako autor opowiadam o typie… »
ghost--writer
19/08/2017 18:03
:) »
Silvus
19/08/2017 18:01
Zolu, ale po co mam jej wmawiać? Czy chodzi o to, że… »
ShoutBox
  • Miladora
  • 20/08/2017 01:31
  • miłego wszystkim, którzy nie śpią :)
  • chawendyk
  • 19/08/2017 18:55
  • Janusz Głowacki zmarł ///cytat genialny "Bo coś takiego jest nad Wisłą, że bardzo lubimy kogoś podrzucać do góry, a potem upuścić i wdeptać w ziemię, ale po ludzku, tak żeby włosy wystawały (...)"
  • mike17
  • 19/08/2017 18:27
  • Pięknie się różnić to powiedzieć komuś: "Słuchaj, nie podzielam twoich poglądów, ale nie przekreślam Cię jako człowieka".
  • mike17
  • 19/08/2017 18:22
  • Pięknie się różnić to nie gadać ze sobą NA SIŁĘ, a pozostać przy swoich racjach, miast kąsać się po kostkach i myśleć, że ktoś kogoś przekona - ani ja Ciebie, ani Ty tym bardziej mnie :)
  • Ekszyn Dupacycki
  • 19/08/2017 18:11
  • czyli do jakiego faktu odnosi się Twoje określenie pięknie się różnić?
  • mike17
  • 19/08/2017 18:04
  • Niczym nie szafuję - po prostu nazywam fakty. Lubię merytoryczne, spokojne dysputy, ale Ty raczej prezentujesz dość agresywną retorykę, więc we wspólnym rozmawianiu się raczej nie spotkamy...
  • Ekszyn Dupacycki
  • 19/08/2017 17:58
  • Mike17, szafujesz określeniami jakbyś był ich stwórcą. Pięknie się różnić, to wymieniać się przemyślnymi argumentami, spierać się na najwyższym poziomie, a nie powiedzieć, że się to robi :)
Ostatnio widziani
Gości online:39
Najnowszy:ertysadoro7
Wspierają nas