Otwieramy Portal!

Stało się! Nową wersję Portalu uważam za oficjalnie otwartą!

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować programiście - Maciejowi Szczurkowi (Max) i  grafikowi - Łukaszowi Suskiemu, którzy cierpliwie znosili moje wiecznie zmieniające się koncepcje działania strony. Ukłony należą się także Kamili Gołębiowskiej (EsyFloresy) za wnikliwe betatesty.

Sobie nie będę dziękował, bo moje zasługi są nie do przecenienia. A tak poważniej, jestem dumny z tego, że udało się ten projekt sfinalizować. Były przerwy i zwątpienia, ale systematycznie parliśmy na przód i w momencie gdy pewnie większość z was zapomniała o trwających pracach modernizacyjnych, nagle okazało się, że ci administratorzy, to jednak czasem coś robią :)

Największą zaletą naszego autorskiego systemu jest to, że ma on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji. Jak wiadomo, w Internecie wszystko zmienia się z prędkością światła i my w końcu włączymy się aktywnie w ten wyścig.

Pytania typu „a do czego to służy” proszę zadawać w tym temacie.

Rozgośćcie się !

I jeszcze okolicznościowa grafika:

To są baloniki

Wiktor Orzel · 23:40 15.12.2012 · 9 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 16.12.2012 00:37
Ooo, już można komentować! :)

Dziękuję za podziękowania. Muszę Wam powiedzieć, że Wiktor wykazał się ogromną cierpliwością wysłuchując mojego marudzenia, że to nie działa a tamto do d*** i dzielnie przekazywał Maxowi i za tę cierpliwość ja Tobie, Wiktorze dziękuję. :)

Tak czy siak, cieszę się, że w końcu udało się wystartować! :):):)

ps. panel użytkownika jest cymesik, nie? ;)
Silvus dnia 16.12.2012 00:59
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a? I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował. :p
SzalonaJulka dnia 16.12.2012 01:00
No, to jestem po wstępnym oblocie. Sympatycznie to wygląda. Niby stare kąty, ale jednak wieje nowością :)
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 01:05
Wiemy do kogo się zgłaszać B)
Silvus napisał/a:
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a?


Boki są potrzebne chociażby dlatego żeby reklama mogła się wyświetlać nie nachodząc na boczne tabelki. Zresztą układ z "bokami" to już raczej standard przy tego typu stronach, niestety tutaj nie ma odwrotu.

Silvus napisał/a:
I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował.


Będziemy pamiętać ;)

SzalonaJulka napisał/a:
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!


Dzięki Szalona :rol:
green dnia 16.12.2012 09:34
Brawo dla wszystkich, którzy włożyli swój trud, żeby nam tu było jeszcze lepiej.

Mnie się bardzo podoba :))
Olaf Tumski dnia 16.12.2012 12:09
PP znacznie ulepszony, a jednocześnie nie stracił swojego charakteru. Dobra robota :)
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 14:01
W imieniu załogi, przekazuję chóralne: dziękujemy za podziękowania ;)
Berenika dnia 16.12.2012 16:36
Portal wygląda cudnie, cieszy mnie ilość nowych funkcji, w tym ta na którą najbardziej czekałam, czyli możliwość śledzenia swoich komentarzy - coś idealnego dla zapominalskich jak ja :) Brawo ekipo!!!
Nalka31 dnia 21.12.2012 19:54
Duże zmiany, duże i troszkę tego jeszcze nie ogarniam, Pierwsza wizyta w nowej szacie, ale całość bardzo się podoba. Próbowałam eksperymentów jasny - ciemny i zdecydowanie wolę jasny. Brawo za całokształt. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/04/2018 18:22
Nie dziwię się "dymisji" Bruno Kandymo, nawet z… »
Darcon
24/04/2018 18:06
Ładne, choć tym razem finał dosyć przewidywalny, wręcz… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Pięknie dziękuję za miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:08
Dziękuję pięknie za komentarze :) »
Gramofon
24/04/2018 16:07
Karczmy miało być, widocznie głodny byłem, dzięki za… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:07
Pięknie dziękuję za poświęcony czas, miłe słowa i uwagi :) »
purpur
24/04/2018 16:00
Wydaje mi się, że za wiele do poprawy to tutaj nie ma :)»
BrunoKadyna
24/04/2018 15:06
Kazjuno Jaki tam bufon, najwyżej zdymisjonowany baron ;) Cóż… »
ajw
24/04/2018 14:23
purpur - miłe, że wciągnęło :) Greg - a czy kogoś… »
mike17
24/04/2018 14:22
Dzięki, Antoni, za komentarz i podzielenie się refleksjami… »
Greg Malecha
24/04/2018 11:16
wyrafinowana »
AntoniGrycuk
24/04/2018 10:39
Hej, Kazjuno, Bardzo Ci dziękuję za czytanie i opinię.… »
Kazjuno
24/04/2018 09:32
Nie powiem, podobało się. Przesłanie edukacyjne mocniejsze… »
Wiktor Mazurkiewicz
24/04/2018 08:36
Ania_Basnik Aniu, dziękuję Ci pięknie. Wiem, że odbierasz… »
ShoutBox
  • purpur
  • 24/04/2018 18:31
  • Nie powiedziałbym, że półki to fikcja. Szczere mówiąc uważam je za świetny pomysł! Natomiast to nie one decydują o ilości komentarzy, które otrzymujemy... Ale o tym już wspominałem...
  • mike17
  • 24/04/2018 18:08
  • Też skłaniam się ku tezie, że półki to fikcja. Raz jeden znalazłem się na dolnej, i zdobyłem... 43 komenty! A więc to nie półki rządzą, a to, co na nich umieszczamy, czym raczymy naszych czytaczy ...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 16:22
  • purpur, dla mnie też półki nie mają znaczenia. Inaczej pewnie przestałbym pisać. ;)
  • Gramofon
  • 24/04/2018 15:22
  • no dlatego skomentowałęm to "lol'em" bo nic madrzejszego nie przyszło mi do głowy, cisnelo mi sie tylko na klawiature ze ludzie to popier... ;]
  • purpur
  • 24/04/2018 13:50
  • A spójrz Gramofonie, jakie on dodaje komentarze! Subtelniejszy i bardziej delikatny jest chyba tylko zawodowy łowca pcheł!
  • Gramofon
  • 24/04/2018 13:31
  • Darcon serio? no to lol :D
  • purpur
  • 24/04/2018 13:27
  • Moim zdaniem półki nie mają znaczenia. Przynajmniej dla mnie. Widząc natomiast, że gagatek ma 10 tekstów i do tego 9 komentarzy, no to cóż... Close it, close it I say! Nie przeczytam takiego tekstu...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 13:06
  • Moje teksty często lędują na dolnej półce, tam o koment trochę trudniej.Więc mnie bardzo cieszy zostawiony ślad pod wierszem nawt najbardziej krytyczny,gdyż daje szansę na ponowne przemyślenie utworu.
  • Darcon
  • 24/04/2018 11:27
  • Cóż, sporo racji ma Vanillivi. Dostawałem PW nie kryjące oburzenia, albo wręcz nie życzono sobie więcej moich komentarzy. Cóż, szanuje więc i nie komentuje.
  • purpur
  • 24/04/2018 10:13
  • A wystarczy chociaż spróbować dać coś od siebie, nawet jeśli ta pomoc ograniczy się do "spędziłem miłą chwilę z tekstem". Czy sami nie ucieszylibyście się z takich odwiedzin pod waszymi literkami?
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:Pridhamse6i
Wspierają nas