Otwieramy Portal!

Stało się! Nową wersję Portalu uważam za oficjalnie otwartą!

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować programiście - Maciejowi Szczurkowi (Max) i  grafikowi - Łukaszowi Suskiemu, którzy cierpliwie znosili moje wiecznie zmieniające się koncepcje działania strony. Ukłony należą się także Kamili Gołębiowskiej (EsyFloresy) za wnikliwe betatesty.

Sobie nie będę dziękował, bo moje zasługi są nie do przecenienia. A tak poważniej, jestem dumny z tego, że udało się ten projekt sfinalizować. Były przerwy i zwątpienia, ale systematycznie parliśmy na przód i w momencie gdy pewnie większość z was zapomniała o trwających pracach modernizacyjnych, nagle okazało się, że ci administratorzy, to jednak czasem coś robią :)

Największą zaletą naszego autorskiego systemu jest to, że ma on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji. Jak wiadomo, w Internecie wszystko zmienia się z prędkością światła i my w końcu włączymy się aktywnie w ten wyścig.

Pytania typu „a do czego to służy” proszę zadawać w tym temacie.

Rozgośćcie się !

I jeszcze okolicznościowa grafika:

To są baloniki

Wiktor Orzel · 23:40 15.12.2012 · 9 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 16.12.2012 00:37
Ooo, już można komentować! :)

Dziękuję za podziękowania. Muszę Wam powiedzieć, że Wiktor wykazał się ogromną cierpliwością wysłuchując mojego marudzenia, że to nie działa a tamto do d*** i dzielnie przekazywał Maxowi i za tę cierpliwość ja Tobie, Wiktorze dziękuję. :)

Tak czy siak, cieszę się, że w końcu udało się wystartować! :):):)

ps. panel użytkownika jest cymesik, nie? ;)
Silvus dnia 16.12.2012 00:59
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a? I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował. :p
SzalonaJulka dnia 16.12.2012 01:00
No, to jestem po wstępnym oblocie. Sympatycznie to wygląda. Niby stare kąty, ale jednak wieje nowością :)
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 01:05
Wiemy do kogo się zgłaszać B)
Silvus napisał/a:
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a?


Boki są potrzebne chociażby dlatego żeby reklama mogła się wyświetlać nie nachodząc na boczne tabelki. Zresztą układ z "bokami" to już raczej standard przy tego typu stronach, niestety tutaj nie ma odwrotu.

Silvus napisał/a:
I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował.


Będziemy pamiętać ;)

SzalonaJulka napisał/a:
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!


Dzięki Szalona :rol:
green dnia 16.12.2012 09:34
Brawo dla wszystkich, którzy włożyli swój trud, żeby nam tu było jeszcze lepiej.

Mnie się bardzo podoba :))
Olaf Tumski dnia 16.12.2012 12:09
PP znacznie ulepszony, a jednocześnie nie stracił swojego charakteru. Dobra robota :)
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 14:01
W imieniu załogi, przekazuję chóralne: dziękujemy za podziękowania ;)
Berenika dnia 16.12.2012 16:36
Portal wygląda cudnie, cieszy mnie ilość nowych funkcji, w tym ta na którą najbardziej czekałam, czyli możliwość śledzenia swoich komentarzy - coś idealnego dla zapominalskich jak ja :) Brawo ekipo!!!
Nalka31 dnia 21.12.2012 19:54
Duże zmiany, duże i troszkę tego jeszcze nie ogarniam, Pierwsza wizyta w nowej szacie, ale całość bardzo się podoba. Próbowałam eksperymentów jasny - ciemny i zdecydowanie wolę jasny. Brawo za całokształt. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Decand
22/06/2018 09:22
Moją intencją jest jedynie byś skomentował swoje zdanie… »
dodatek111
22/06/2018 09:09
Dzięki Hubercie. Nie zauważyłem tego, bo patrzę ze zbyt… »
Darcon
22/06/2018 07:35
Drogie, panie. Allasko, Mede_o i Ajw. Z ośmiu waszych… »
Darcon
22/06/2018 07:31
Nie widzę w Twoim komentarzu konstruktywnej krytyki,… »
Darcon
22/06/2018 07:19
Skłaniam się ku opinii Antoniego. To charakterystyczny… »
AntoniGrycuk
22/06/2018 05:45
Nie każ mi więcej zaglądać do tego tekstu. Więc tylko jeden… »
Decand
22/06/2018 01:11
I tu mnie masz. Chętnie się dowiem, gdzie takie… »
AntoniGrycuk
21/06/2018 23:09
W połowie dałem sobie spokój, bo to dla mnie bełkot. Wiem,… »
AntoniGrycuk
21/06/2018 22:49
Na temat treści się nie wypowiem, bo ta do mnie kompletnie… »
al-szamanka
21/06/2018 21:12
Hmm, Michale, żadnych rymów się nie doszukałam. Chodzi o… »
allaska
21/06/2018 20:07
Szymborska pisała o mapie pokazującej świat nie z tego… »
mike17
21/06/2018 19:20
Bo dla mnie miłość to nie słodkawe bzdety z harlekina. To… »
Hubert Z
21/06/2018 17:20
Witaj Dod, bardzo ciekawy wiersz. Wiem specem nie jestem,… »
Florian Konrad
21/06/2018 14:19
on pewnie też to robił :) »
Zingara
21/06/2018 14:19
dla mnie śliczny wiersz :) »
ShoutBox
  • viktoria12
  • 22/06/2018 08:46
  • o jasna cholera; ,, naszym dosypią na rozwolnienie..." , Kazjuniu, jak tak możesz, no jak? ;)
  • allaska
  • 21/06/2018 20:02
  • Ajw dopisałam coś w odpowiedzi na Twój zarzut o śnie wariata, pod moim wierszem pod tytułem trochę o śmierci:) pozdrawiam
  • jskslg
  • 21/06/2018 16:22
  • ALE DESZCZ NAWALA
  • mede_a
  • 21/06/2018 06:00
  • Masowy rimming pod wierszem, jeśli jest uzasadniony jego wartością, nie jest niczym nagannym, w przeciwieństwie do jałowego, chamskiego fuckingu, jaki TU niektórzy nieustannie prezentują.
  • jskslg
  • 21/06/2018 01:19
  • lepsze to niż masowy rimming
  • ajw
  • 20/06/2018 21:36
  • Niestety, zgadzam się z Jagą. Mam te same odczucia.
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:28
  • jak śpiewa klasyk "a ja wam mówię wszystko chuj" [link]
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:27
  • Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, rzuć ten portal idź się przejść
  • Jaga
  • 20/06/2018 21:09
  • Załamka. Jestem na PP już 10 lat, nie mieszam się w potyczki słowne, ale to, co reprezentuje sobą Allaska , obniża poziom miejsca, w którym lubię przebywać. To nie jest nonszalancja, to brak kultury
  • allaska
  • 20/06/2018 20:48
  • Esy Floresy, bardzo Ci dziękuję kochana za ten wiersz Twój o wolności, bez niego nie byłoby mojej liszki, ślimaka i fartuszka mamy:) bardzo Ci wdziecznam. A.
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:swjqlzzud39
Wspierają nas