Otwieramy Portal!

Stało się! Nową wersję Portalu uważam za oficjalnie otwartą!

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować programiście - Maciejowi Szczurkowi (Max) i  grafikowi - Łukaszowi Suskiemu, którzy cierpliwie znosili moje wiecznie zmieniające się koncepcje działania strony. Ukłony należą się także Kamili Gołębiowskiej (EsyFloresy) za wnikliwe betatesty.

Sobie nie będę dziękował, bo moje zasługi są nie do przecenienia. A tak poważniej, jestem dumny z tego, że udało się ten projekt sfinalizować. Były przerwy i zwątpienia, ale systematycznie parliśmy na przód i w momencie gdy pewnie większość z was zapomniała o trwających pracach modernizacyjnych, nagle okazało się, że ci administratorzy, to jednak czasem coś robią :)

Największą zaletą naszego autorskiego systemu jest to, że ma on praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji. Jak wiadomo, w Internecie wszystko zmienia się z prędkością światła i my w końcu włączymy się aktywnie w ten wyścig.

Pytania typu „a do czego to służy” proszę zadawać w tym temacie.

Rozgośćcie się !

I jeszcze okolicznościowa grafika:

To są baloniki

Wiktor Orzel · 23:40 15.12.2012 · 9 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 16.12.2012 00:37
Ooo, już można komentować! :)

Dziękuję za podziękowania. Muszę Wam powiedzieć, że Wiktor wykazał się ogromną cierpliwością wysłuchując mojego marudzenia, że to nie działa a tamto do d*** i dzielnie przekazywał Maxowi i za tę cierpliwość ja Tobie, Wiktorze dziękuję. :)

Tak czy siak, cieszę się, że w końcu udało się wystartować! :):):)

ps. panel użytkownika jest cymesik, nie? ;)
Silvus dnia 16.12.2012 00:59
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a? I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował. :p
SzalonaJulka dnia 16.12.2012 01:00
No, to jestem po wstępnym oblocie. Sympatycznie to wygląda. Niby stare kąty, ale jednak wieje nowością :)
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 01:05
Wiemy do kogo się zgłaszać B)
Silvus napisał/a:
No jest jaki jest, a jak ktoś nie chce mieć boków, a?


Boki są potrzebne chociażby dlatego żeby reklama mogła się wyświetlać nie nachodząc na boczne tabelki. Zresztą układ z "bokami" to już raczej standard przy tego typu stronach, niestety tutaj nie ma odwrotu.

Silvus napisał/a:
I ja podziękuję, tak sobie myślę, że jak będzie kolejna odsłona, też bym chętnie ją potestował.


Będziemy pamiętać ;)

SzalonaJulka napisał/a:
Gratulacje dla Sagita i całej ekipy!


Dzięki Szalona :rol:
green dnia 16.12.2012 09:34
Brawo dla wszystkich, którzy włożyli swój trud, żeby nam tu było jeszcze lepiej.

Mnie się bardzo podoba :))
Olaf Tumski dnia 16.12.2012 12:09
PP znacznie ulepszony, a jednocześnie nie stracił swojego charakteru. Dobra robota :)
Wiktor Orzel dnia 16.12.2012 14:01
W imieniu załogi, przekazuję chóralne: dziękujemy za podziękowania ;)
Berenika dnia 16.12.2012 16:36
Portal wygląda cudnie, cieszy mnie ilość nowych funkcji, w tym ta na którą najbardziej czekałam, czyli możliwość śledzenia swoich komentarzy - coś idealnego dla zapominalskich jak ja :) Brawo ekipo!!!
Nalka31 dnia 21.12.2012 19:54
Duże zmiany, duże i troszkę tego jeszcze nie ogarniam, Pierwsza wizyta w nowej szacie, ale całość bardzo się podoba. Próbowałam eksperymentów jasny - ciemny i zdecydowanie wolę jasny. Brawo za całokształt. :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
kamyczek
19/10/2017 23:38
Serdeczności, Allasko. Dziękuję, Gastonie, za mniam i am.… »
ElaM
19/10/2017 22:51
Wiersz dobry, lecz przeszkadza wybiórcza interpunkcja.… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 22:04
Raczej żywot człowieka malującego. Ale bardzo dziękuję… »
domofon
19/10/2017 22:00
ElaM, jak miło. Dzięki braparb, wielkie dzięki za… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:55
Jeszcze tutaj - ram pam pam. Violka - już był u Niej ja on… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:45
A ja tam nigdy bym jej nie zamienił na nic innego. Taki… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:27
Nie czaruję bo od tego zmarszczek można dostać. Napisałem… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:20
Chm. Kiwa oczywiście na Christophera Marlowe, czyli na… »
Zola111
19/10/2017 21:17
Gastonie, co do cytatu: Twój też jest piękny. Wszech -… »
liathia
19/10/2017 21:13
Introwerka i Nalka, bardzo Wam dziękuję za słowa pod… »
gaga26111
19/10/2017 21:09
Cudo. Nie wiem nawet która fraza mi bardziej leży przy… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:07
Oj, jeszcze... Takie deszcz wydeszczył puste doliny.… »
gaga26111
19/10/2017 21:06
Nie spodziewałam się u ciebie takiego tekstu. Dość oderwany… »
allaska
19/10/2017 21:06
Oryginalny, ciekawy tekst :) zdarzenia z okresu PRLu dobrze… »
Gaston Bachelard
19/10/2017 21:05
Tutaj to Pani podryfowała... Całkiem całkiem. Dobrze - to… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:46
Najnowszy:Mulcahyaq6
Wspierają nas