„Isabelle” Mariusza Wieteski i Sabiny Waszut

Klimat Lazurowego wybrzeża. Smak i zapach Prowansji. Miasto artystów. Co więcej trzeba, aby stworzyć tło miłosnej historii. Takiej, którą chłonie się wszystkimi zmysłami. „Isabelle” to powieść napisana przez dwójkę autorów od lat związanych z Portalem Pisarskim: Mariusza Wieteskę (Ołowiany Żołnierzyk), posiadającego w swoim dorobku już trzy książki, oraz Sabinę Waszut (Janee) dla której jest to literacki debiut.

 

Akcja powieści „Isabelle” rozgrywa się we Francji, w latach dwudziestych ubiegłego stulecia.Książka Mariusza Wieteski i Sabiny Waszut

On – pisarz, po nieudanym związku, próbuje odnaleźć spokój i natchnienie w niewielkim miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu.
Ona – amerykanka, dziennikarka zbierająca we Francji materiały do katalogu biura podróży.

Co powstało ze spotkania dwojga bohaterów i dwojga pisarzy? Jaki efekt może dać zderzenie stylów i pasji pisania? Warto poszukać odpowiedzi w książce.

 „Isabelle” została wydana nakładem wydawnictwa „Anagram”.

Książka dostępna jest już w sprzedaży stronie wydawnictwa. W księgarniach na półkach ma pojawić się od stycznia 2013. 
Pozycja została wydana pod patronatem Portalu Pisarskiego.

Wiktor Orzel · 01:45 18.12.2012 · 22 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 18.12.2012 15:01
świetnie! :D
oby szła jak świeże bułeczki ;) :smilewinkgrin:
Magicu dnia 18.12.2012 15:43
Gratuluję! Już wiem, co mi gwiazdor w prezencie przyniesie :p
SzalonaJulka dnia 18.12.2012 18:54
Strasznie jestem ciekawa tej książki :)
Zola111 dnia 18.12.2012 23:08
Gratulacje! Brawo, brawo!

z.
JaneE dnia 19.12.2012 09:58
Dziękuję kochani w imieniu swoim i współautora :)
Wiktor Orzel dnia 19.12.2012 17:38
Ja również gratuluję. Chętnie napiszę recenzję ;)
ekonomista dnia 19.12.2012 21:40
Ja tak nie znoszę czytać, a teraz będę musiał :D
JaneE dnia 19.12.2012 22:11
Sagit, z niecierpliwością będę czekała na Twoją recenzję :)
Ekonomisto, będziesz musiał :)
julanda dnia 19.12.2012 22:26
Przeogromnie się cieszę, :)))), już czuję, że to będzie na przeczytanie jednym chaustem! Róbcie promocję, przyjdę. :) Gratuluję!
Olowiany Zolnierzyk dnia 20.12.2012 02:06
Trudno pisać o technologii budowy zamku z piasku. O miłości. Czy ona istnieje? A jeśli tak, to jak się kończy? Trudno pisać o bohaterach. Kim są?
Nami. Zwykłymi ludźmi - uwięzionymi w celi wraz z fantazją deklarującą pomoc w uzyskaniu tajemniczej mocy, która pozwala dostrzec wachlarz kolorów uczuć. Sabina Waszut stworzyła coś więcej: obudziła nadzieję - która jak każdy z nas czasem zasypia. A nadzieja? Wciąż biega na wolności.
Ps gratuluję debiutu JaneE.
JaneE dnia 20.12.2012 08:52
Po prostu łatwiej czekać, jeśli nie pozwalamy zasnąć nadziei. Może właśnie o tym jest książka. O nadziei na odnalezienie własnego Antibes.

Ołowiany, dziękuję przede wszystkim za wbijanie mi do głowy, że coś potrafię :)

Gratuluję. :)
Wasinka dnia 20.12.2012 09:18
Cieszę się, że już jest.
Gratuluję Wam :).
JaneE dnia 20.12.2012 09:49
Wasinko, dziękujemy za korektę. Oj, było czerwono :)
Wasinka dnia 23.12.2012 22:05
To była przyjemna współpraca. Wspominam miło :)
historynKA dnia 26.12.2012 18:03
Gratulacje! Będę czekać, aż pojawi się w księgarniach :)
Magicu dnia 04.01.2013 12:20
Czy są gdzies już jakieś recenzje?
JaneE dnia 04.01.2013 12:36
Magicu, mam nadzieję, że będą lada chwila, bo egzemplarze recenzenckie poszły w świat.
Na razie jest tylko króciutka, z okładki, którą napisał Ernest Bryll:

http://anagram.com.pl/static/.../id=149
Krystyna Habrat dnia 04.01.2013 19:27
Gratuluję. Na pewno będzie świetna. KH.
JaneE dnia 04.01.2013 21:43
Dziękuję za wiarę Krysiu :)
Monika Orlowska dnia 07.01.2013 18:48
Gratuluję. Wasze ręce ściskam, a swoje zacieram. :)
Stefanowicz dnia 07.01.2013 22:45
Brawa, gratulacje, przeczytam na pewno.
kamyczek dnia 21.01.2013 20:22
Gratulacje. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:9
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas