„Isabelle” Mariusza Wieteski i Sabiny Waszut

Klimat Lazurowego wybrzeża. Smak i zapach Prowansji. Miasto artystów. Co więcej trzeba, aby stworzyć tło miłosnej historii. Takiej, którą chłonie się wszystkimi zmysłami. „Isabelle” to powieść napisana przez dwójkę autorów od lat związanych z Portalem Pisarskim: Mariusza Wieteskę (Ołowiany Żołnierzyk), posiadającego w swoim dorobku już trzy książki, oraz Sabinę Waszut (Janee) dla której jest to literacki debiut.

 

Akcja powieści „Isabelle” rozgrywa się we Francji, w latach dwudziestych ubiegłego stulecia.Książka Mariusza Wieteski i Sabiny Waszut

On – pisarz, po nieudanym związku, próbuje odnaleźć spokój i natchnienie w niewielkim miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu.
Ona – amerykanka, dziennikarka zbierająca we Francji materiały do katalogu biura podróży.

Co powstało ze spotkania dwojga bohaterów i dwojga pisarzy? Jaki efekt może dać zderzenie stylów i pasji pisania? Warto poszukać odpowiedzi w książce.

 „Isabelle” została wydana nakładem wydawnictwa „Anagram”.

Książka dostępna jest już w sprzedaży stronie wydawnictwa. W księgarniach na półkach ma pojawić się od stycznia 2013. 
Pozycja została wydana pod patronatem Portalu Pisarskiego.

Wiktor Orzel · 01:45 18.12.2012 · 22 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 18.12.2012 15:01
świetnie! :D
oby szła jak świeże bułeczki ;) :smilewinkgrin:
Magicu dnia 18.12.2012 15:43
Gratuluję! Już wiem, co mi gwiazdor w prezencie przyniesie :p
SzalonaJulka dnia 18.12.2012 18:54
Strasznie jestem ciekawa tej książki :)
Zola111 dnia 18.12.2012 23:08
Gratulacje! Brawo, brawo!

z.
JaneE dnia 19.12.2012 09:58
Dziękuję kochani w imieniu swoim i współautora :)
Wiktor Orzel dnia 19.12.2012 17:38
Ja również gratuluję. Chętnie napiszę recenzję ;)
ekonomista dnia 19.12.2012 21:40
Ja tak nie znoszę czytać, a teraz będę musiał :D
JaneE dnia 19.12.2012 22:11
Sagit, z niecierpliwością będę czekała na Twoją recenzję :)
Ekonomisto, będziesz musiał :)
julanda dnia 19.12.2012 22:26
Przeogromnie się cieszę, :)))), już czuję, że to będzie na przeczytanie jednym chaustem! Róbcie promocję, przyjdę. :) Gratuluję!
Olowiany Zolnierzyk dnia 20.12.2012 02:06
Trudno pisać o technologii budowy zamku z piasku. O miłości. Czy ona istnieje? A jeśli tak, to jak się kończy? Trudno pisać o bohaterach. Kim są?
Nami. Zwykłymi ludźmi - uwięzionymi w celi wraz z fantazją deklarującą pomoc w uzyskaniu tajemniczej mocy, która pozwala dostrzec wachlarz kolorów uczuć. Sabina Waszut stworzyła coś więcej: obudziła nadzieję - która jak każdy z nas czasem zasypia. A nadzieja? Wciąż biega na wolności.
Ps gratuluję debiutu JaneE.
JaneE dnia 20.12.2012 08:52
Po prostu łatwiej czekać, jeśli nie pozwalamy zasnąć nadziei. Może właśnie o tym jest książka. O nadziei na odnalezienie własnego Antibes.

Ołowiany, dziękuję przede wszystkim za wbijanie mi do głowy, że coś potrafię :)

Gratuluję. :)
Wasinka dnia 20.12.2012 09:18
Cieszę się, że już jest.
Gratuluję Wam :).
JaneE dnia 20.12.2012 09:49
Wasinko, dziękujemy za korektę. Oj, było czerwono :)
Wasinka dnia 23.12.2012 22:05
To była przyjemna współpraca. Wspominam miło :)
historynKA dnia 26.12.2012 18:03
Gratulacje! Będę czekać, aż pojawi się w księgarniach :)
Magicu dnia 04.01.2013 12:20
Czy są gdzies już jakieś recenzje?
JaneE dnia 04.01.2013 12:36
Magicu, mam nadzieję, że będą lada chwila, bo egzemplarze recenzenckie poszły w świat.
Na razie jest tylko króciutka, z okładki, którą napisał Ernest Bryll:

http://anagram.com.pl/static/.../id=149
Krystyna Habrat dnia 04.01.2013 19:27
Gratuluję. Na pewno będzie świetna. KH.
JaneE dnia 04.01.2013 21:43
Dziękuję za wiarę Krysiu :)
Monika Orlowska dnia 07.01.2013 18:48
Gratuluję. Wasze ręce ściskam, a swoje zacieram. :)
Stefanowicz dnia 07.01.2013 22:45
Brawa, gratulacje, przeczytam na pewno.
kamyczek dnia 21.01.2013 20:22
Gratulacje. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
24/06/2019 19:58
Jako katolik, lubię uczestniczyć w procesjach. Czy na Boże… »
al-szamanka
24/06/2019 19:06
Przyszłam tu za wiosną, i od razu zaskoczenie, ponieważ… »
mike17
24/06/2019 18:53
Bardzo cieszę się, że Cię widzę pod tym tekstem, Aniu, bo… »
Gramofon
24/06/2019 14:45
Niezmiernie miło mi czytać takie rzeczy. Serce rośnie. :)»
Kazjuno
24/06/2019 12:48
Cześć Szacowny Madawydarze Wiesz, jestem Ci podwójnie… »
Krystyna Habrat
24/06/2019 12:18
Naprawdę ładny wiersz. »
Madawydar
24/06/2019 11:42
Witaj Kaz Powiem krótko. Temat mnie wciągnął i teraz… »
wiosna
24/06/2019 10:33
Świetny tekst. Świetne opisy postaci męża, które… »
Kazjuno
24/06/2019 10:03
Uffff, odetchnąłem... Byłem pewien, że jesteś uroczą osóbką,… »
wiosna
24/06/2019 09:59
uniesienia? Przyznam, że lubię uczestniczyć w procesji na… »
al-szamanka
24/06/2019 09:23
Te bociany rzeczywiście istnieją, także przedszkole po… »
al-szamanka
24/06/2019 09:20
Potrafię sobie doskonale wyobrazić Twojego skrzata, Michale.… »
al-szamanka
24/06/2019 09:12
Nie latam, ale jako dziewuszka często próbowałam i...… »
Ania_Basnik
23/06/2019 23:30
Mike, dawno mnie tu nie było. Śpieszę nadrobić zaległości.… »
ghost--writer
23/06/2019 23:04
to jednak czarne dziury wypełniły. Tak, wydaje się to na… »
ShoutBox
  • mike17
  • 24/06/2019 19:01
  • Dla wszystkich zakochanych : [link]
  • Kushi
  • 23/06/2019 21:36
  • To miłego wieczorku moi kochani, a ja od siebie zostawiam coś, co bardzo za mną "chodzi" ostatnio:):)... [link]
  • mike17
  • 20/06/2019 18:17
  • Elvis podobno żyje - niedawno widziano go w barze mlecznym w alejach Jerozolimskich, Ciekawe co zamawiał :) : [link]
  • AntoniGrycuk
  • 20/06/2019 17:12
  • StalowyKruku, wyczuwam w Twoich słowach swego rodzaju szantaż emocjonalny. Jak możesz? ;)
  • StalowyKruk
  • 20/06/2019 16:55
  • Skoro w regulaminie w dalszym ciągu jest napisane "tydzień", czuję się upoważniony do narzekania.
  • Kushi
  • 19/06/2019 19:41
  • Również pozdrawiam serdecznie Berele :), a to ode mnie dla Was :):) [link]
  • mike17
  • 19/06/2019 15:48
  • Pozdrawiam serdecznie, Berele :)
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:avofiv
Wspierają nas