Życzenia świąteczne

Słowo stało się ciałem

i zamieszkało wśród nas. (J 1, 14)

Słowa wypowiedziane miewają naturę wiatru i jak on szybko przemijają. Słowa zapisane ukorzeniają się w czasie i przestrzeni, stają się trwalsze i bywają zapamiętane na dłużej. Słowo, które staje się ciałem, Emmanuelem, Bogiem - Człowiekiem, Bogiem z nami, pośród nas i dla nas - nie ma doskonalszej miłosnej, interpersonalnej pointy.

Wszystkim portalowiczom życzymy błogosławionych świąt Wcielenia Słowa, spędzonych w rodzinnym gronie oraz owocnego, wypełnionego ciekawymi doświadczeniami roku 2013.

Najlepszego!

Elwira · 13:09 24.12.2012 · 8 ·
Komentarze
creep dnia 24.12.2012 15:09
w sensie: najlepszego, Wszystkim i każdemu z osobna! :)
JaneE dnia 24.12.2012 15:32
Piękne życzenia :)

Wspaniałych Świąt dla Was wszystkich :)
SzalonaJulka dnia 24.12.2012 15:44
Zdrowych i radosnych Świąt! Trzymajcie się ciepło w zimową noc :)
wykrot dnia 24.12.2012 16:45
Spokoju, radości i samych dobrych, świątecznych dni!
Silvus dnia 24.12.2012 19:36
I nawzajem. :)
AnonimowyGrzybiarz dnia 27.12.2012 01:05
Nalka31 dnia 27.12.2012 20:27
Na ten świąteczny czas, gdy Dzieciątko jest wśród nas Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym 2013 roku! :)
al-szamanka dnia 03.01.2013 19:02
Już co prawda po świętach i życzenia składane były także na Shoutboxie, ale chciałabym Wam jeszcze powiedzieć, co najbardziej w tych świątecznych dniach mnie zachwyciło :)
Przepiękne odkrycie. Zasłuchuję się bezustannie :) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=2ojG3-b-i5w
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
al-szamanka
22/08/2019 22:45
Tu nieco za bardzo nachodzi, Wodniczko. A poza tym… »
wodniczka
22/08/2019 17:54
Kamyczku Jaki piękny komentarz. Odczytał zaczytałam się.… »
wodniczka
22/08/2019 17:47
Kushi Piękny komentarz napisałaś. Piękniejszy od tej mojej… »
wodniczka
22/08/2019 17:41
Kushi Zawsze bardzo miło Cię gościć. Cała przyjemność jest… »
Kazjuno
22/08/2019 15:24
RafaleSulikovski SF nie jest moim ulubionym gatunkiem, ale… »
JOLA S.
22/08/2019 14:35
Ładne, prawdziwe. Istnieją słowa, które żyją podwójnym… »
Kushi
22/08/2019 13:48
Ach moja ukochana Poetko... czasem wydaje mi się, że czytasz… »
JOLA S.
22/08/2019 10:39
Rafale, znowu stoję z nożyczkami i nie wiem, od czego by… »
kamyczek
22/08/2019 09:38
Dla mnie, optymistki, szklanka jest zawsze do połowy pełna.… »
kamyczek
22/08/2019 09:34
Bardzo ładny wiersz,, Wodniczko, podoba mi się. I… »
Zdzislaw
22/08/2019 09:21
Przyjemnie, że się spodobał i wywołał uśmiech. Również… »
Madawydar
22/08/2019 07:43
Witaj Decand Dzięki za komentarz. Pozdrawiam. »
ponadchodnikami
22/08/2019 02:23
"myślę więc (że) jestem" jest bardzo poruszające. »
Kushi
21/08/2019 23:44
Czasem w nas samych tak bywa, że nie doceniamy tego co mamy… »
wiosna
21/08/2019 23:41
Kazjuno, Carvedilol dziękuję i właśnie tak jest. W głowie… »
ShoutBox
  • Decand
  • 22/08/2019 23:25
  • "Ponoć" słowem klucz. Wszyscy czekamy więc i Ty bądź grzeczym i zaczekaj. Świat naprawdę poczeka na Twoje arcydzieła chrabąszczyku
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 21:08
  • Ponoć czas oczekiwania to tydzień, kolego robaku. Czekam już dwa.
  • Decand
  • 22/08/2019 20:41
  • Niektórym robaczkom widać spieszy się za bardzo. A chyba powinno spieszyć się powoli, chyba tak to szło. Na pewno wszyscy wytrzymamy jeszcze na tekst jakiegokolwiek żuczka, ba!, nawet i misia
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 18:51
  • Oj, chyba urocza red. Vanilivi z przepracowania - wszak jako jedyna jest przytłoczona nawałą prozy - przeoczyła mnie, skromnego żuczka. Ale przepraszam, może namolnie ponaglam? Pozdrawiam...
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:ihilujuf
Wspierają nas