Wielki Konkurs Katastroficzny: Ostatnia kawa. Koniec świata u progu. - ogłoszenie wyników

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni ilością prac, która wpłynęła na konkurs i w związku z tym termin ogłoszenia wyników może, ale nie musi się przedłużyć. 

Za ewentualnie wydłużenie przepraszamy.

Redakcja Portalu

pierzak · 11:45 02.02.2013 · 12 ·
Komentarze
Kaspian dnia 02.02.2013 13:21
A na kiedy właściwie termin ów jest wyznaczony?
coca_monka dnia 02.02.2013 14:49
Regulamin konkursu przewiduje ogłoszenie wyników po trzech tygodniach od zakończenia nadsyłania prac.
Kaspian dnia 02.02.2013 14:57
Ojej... strasznie długo :|
Emily dnia 02.02.2013 15:25
Kaspian, co rozumiesz przez "długo"? Redakcja prozy ma do przeczytania i ocenienia 97 sztuk prozy, redakcja poezji 52 sztuki poezji. :upset:
Materazzone dnia 02.02.2013 15:50
Zakasać rękawy i pracować, niespieszno, powoli, na chillu. Tak żeby nic nie sknocić !
Kaspian dnia 02.02.2013 17:00
Wiem, wiem, czytajcie, już nie przeszkadzam.
RattyAdalan dnia 04.02.2013 02:40
Już nie mogę doczekać się wyników. Oj, nie zazdroszczę, macie w czym wybierać :)
pasikonik dnia 17.02.2013 17:52
Już mi się nie chce dłużej czekać na wyniki. Usuwam swój wiersz :) I po problemie :)
mikami dnia 19.02.2013 15:33
no to kiedy wyniki ? :)
Olaf Tumski dnia 19.02.2013 20:21
Cierpliwości ludzie. Sam byłem niedawno po drugiej stronie konkursu i wiem, co to znaczy przeczytać tyle prac i nie zwariować, a w dodatku jeszcze wybrać te najlepsze.
mikami dnia 20.02.2013 11:23
minęły już 3 tygodnie, a termin ogłoszenia wyników "może, ale nie musi" się przedłużyć :) pytam, bo warto wiedzieć kiedy się można ich spodziewać
soczewica dnia 22.02.2013 01:10
Z tego, co wiem, to dopiero wczoraj minęły trzy tygodnie. Ale ja nie popędzam, mój udział raczej jest symboliczny i cieszę się, że w ogóle wyrobiłam się w terminie, jak dla mnie to sukces ;).
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/04/2018 18:22
Nie dziwię się "dymisji" Bruno Kandymo, nawet z… »
Darcon
24/04/2018 18:06
Ładne, choć tym razem finał dosyć przewidywalny, wręcz… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Pięknie dziękuję za miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:08
Dziękuję pięknie za komentarze :) »
Gramofon
24/04/2018 16:07
Karczmy miało być, widocznie głodny byłem, dzięki za… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:07
Pięknie dziękuję za poświęcony czas, miłe słowa i uwagi :) »
purpur
24/04/2018 16:00
Wydaje mi się, że za wiele do poprawy to tutaj nie ma :)»
BrunoKadyna
24/04/2018 15:06
Kazjuno Jaki tam bufon, najwyżej zdymisjonowany baron ;) Cóż… »
ajw
24/04/2018 14:23
purpur - miłe, że wciągnęło :) Greg - a czy kogoś… »
mike17
24/04/2018 14:22
Dzięki, Antoni, za komentarz i podzielenie się refleksjami… »
Greg Malecha
24/04/2018 11:16
wyrafinowana »
AntoniGrycuk
24/04/2018 10:39
Hej, Kazjuno, Bardzo Ci dziękuję za czytanie i opinię.… »
Kazjuno
24/04/2018 09:32
Nie powiem, podobało się. Przesłanie edukacyjne mocniejsze… »
Wiktor Mazurkiewicz
24/04/2018 08:36
Ania_Basnik Aniu, dziękuję Ci pięknie. Wiem, że odbierasz… »
ShoutBox
  • purpur
  • 24/04/2018 18:31
  • Nie powiedziałbym, że półki to fikcja. Szczere mówiąc uważam je za świetny pomysł! Natomiast to nie one decydują o ilości komentarzy, które otrzymujemy... Ale o tym już wspominałem...
  • mike17
  • 24/04/2018 18:08
  • Też skłaniam się ku tezie, że półki to fikcja. Raz jeden znalazłem się na dolnej, i zdobyłem... 43 komenty! A więc to nie półki rządzą, a to, co na nich umieszczamy, czym raczymy naszych czytaczy ...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 16:22
  • purpur, dla mnie też półki nie mają znaczenia. Inaczej pewnie przestałbym pisać. ;)
  • Gramofon
  • 24/04/2018 15:22
  • no dlatego skomentowałęm to "lol'em" bo nic madrzejszego nie przyszło mi do głowy, cisnelo mi sie tylko na klawiature ze ludzie to popier... ;]
  • purpur
  • 24/04/2018 13:50
  • A spójrz Gramofonie, jakie on dodaje komentarze! Subtelniejszy i bardziej delikatny jest chyba tylko zawodowy łowca pcheł!
  • Gramofon
  • 24/04/2018 13:31
  • Darcon serio? no to lol :D
  • purpur
  • 24/04/2018 13:27
  • Moim zdaniem półki nie mają znaczenia. Przynajmniej dla mnie. Widząc natomiast, że gagatek ma 10 tekstów i do tego 9 komentarzy, no to cóż... Close it, close it I say! Nie przeczytam takiego tekstu...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 13:06
  • Moje teksty często lędują na dolnej półce, tam o koment trochę trudniej.Więc mnie bardzo cieszy zostawiony ślad pod wierszem nawt najbardziej krytyczny,gdyż daje szansę na ponowne przemyślenie utworu.
  • Darcon
  • 24/04/2018 11:27
  • Cóż, sporo racji ma Vanillivi. Dostawałem PW nie kryjące oburzenia, albo wręcz nie życzono sobie więcej moich komentarzy. Cóż, szanuje więc i nie komentuje.
  • purpur
  • 24/04/2018 10:13
  • A wystarczy chociaż spróbować dać coś od siebie, nawet jeśli ta pomoc ograniczy się do "spędziłem miłą chwilę z tekstem". Czy sami nie ucieszylibyście się z takich odwiedzin pod waszymi literkami?
Ostatnio widziani
Gości online:21
Najnowszy:Pridhamse6i
Wspierają nas