Wszystko dla ciebie

Nakładem wydawnictwa Replika ukazała się powieść Wszystko dla ciebie Joanny Zakrzewskiej, znanej na portalu pod pseudonimem milla

Opis ksiażki:

Każdy z nas ma takie chwile, kiedy sufit wali się na głowę, a podłoga usuwa spod nóg. 
Ale czy warto odtwarzać dach, skoro przez dziurę w nim widać niebo? 

W życiu Agaty wszystkiego zawsze było "po jeden": jedna ciotka, jedna przyjaciółka, jedno auto... Pewnego dnia zupełnie przypadkiem odkrywa, że dla swojego męża nie jest chyba jedyną kobietą. Tajemnicza KatJa staje się kroplą, która przelewa czarę. Z dnia na dzień Kuba oznajmia, że odchodzi, zostawiając Agacie dom, samochód, ciężarną kotkę i poczucie rozpaczy. A tu jeszcze dodatkowo kończy jej się umowa o pracę... Kobieta musi przemeblować swoje życie i na nowo nauczyć się radzić sobie z codziennością. 

Wkrótce okazuje się, że Kuba nie zostawił jej zupełnie samej. Agata będzie musiała podjąć decyzję, czy wyjawić mu, że zostanie ojcem. 
Tylko czy sama będzie potrafiła pokochać dziecko? Czy starczy jej sił, by walczyć o jego szczęście? Czy rzeczywiście chciałaby, żeby Kuba wrócił? 

Czy po raz kolejny wychodząca za mąż ciotka Agaty ma rację, twierdząc, że życiowy szampan przecież każdemu kiedyś w końcu się znudzi? Czy rzeczywiście na dłuższą metę lepszy jest ten zwykły, codzienny kompot z truskawek?


wszystko dla ciebie

Rok wydania: 2013
Wymiary: 130x200 mm
Liczba stron: 268
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: literatura dla kobiet
Książkę można zamówić tutaj.

Wiktor Orzel · 12:01 17.02.2013 · 9 ·
Komentarze
Szuirad dnia 17.02.2013 13:09
Witaj

Gratulacje! Niech się sprzedaje jak świeże bułeczki

pozdrawiam
Sz
green dnia 17.02.2013 19:14
Gratki Asia!
Wasinka dnia 17.02.2013 21:27
Gratuluję w podskokach :)
milla dnia 18.02.2013 20:54
Dziękuję za gratki i wogóle dziekuję wszystkim, którzy pomogli mi dobrnąć do książki.
Sagitowi za PP, na którym się pisanie zaczęło i Wam wszystkim za komentarze do tekstów, dzięki którym coś ze mnie wyrosło:)

Pozdrawiam!
Aśka
Zola111 dnia 23.02.2013 01:09
Asiu, serdecznie gratuluję! Brawo!
JaneE dnia 23.02.2013 11:35
Wspaniale Asiu, niech się sprzedaje. :)
Leszek Sobeczko dnia 24.02.2013 21:48
Wszystko dla Ciebie przed Tobą - Gratulacje :)
Krystyna Habrat dnia 25.02.2013 20:46
Gratuluję!!! Pamiętając Twoje pióro, wiem, że zapowiada się dobra powieść. A teraz widząc okładkę i krótkie wprowadzenie w historię niby częstą, a jednak już tutaj pokazaną inaczej - bo ta ciotka i jej filozofia szampana i kompotu, jestem przekonana, że książka będzie intrygująca.
milla dnia 26.02.2013 07:09
Dzięki! Niech się sprzedaje i będzie choć trochę doceniona:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas