Wszystko dla ciebie

Nakładem wydawnictwa Replika ukazała się powieść Wszystko dla ciebie Joanny Zakrzewskiej, znanej na portalu pod pseudonimem milla

Opis ksiażki:

Każdy z nas ma takie chwile, kiedy sufit wali się na głowę, a podłoga usuwa spod nóg. 
Ale czy warto odtwarzać dach, skoro przez dziurę w nim widać niebo? 

W życiu Agaty wszystkiego zawsze było "po jeden": jedna ciotka, jedna przyjaciółka, jedno auto... Pewnego dnia zupełnie przypadkiem odkrywa, że dla swojego męża nie jest chyba jedyną kobietą. Tajemnicza KatJa staje się kroplą, która przelewa czarę. Z dnia na dzień Kuba oznajmia, że odchodzi, zostawiając Agacie dom, samochód, ciężarną kotkę i poczucie rozpaczy. A tu jeszcze dodatkowo kończy jej się umowa o pracę... Kobieta musi przemeblować swoje życie i na nowo nauczyć się radzić sobie z codziennością. 

Wkrótce okazuje się, że Kuba nie zostawił jej zupełnie samej. Agata będzie musiała podjąć decyzję, czy wyjawić mu, że zostanie ojcem. 
Tylko czy sama będzie potrafiła pokochać dziecko? Czy starczy jej sił, by walczyć o jego szczęście? Czy rzeczywiście chciałaby, żeby Kuba wrócił? 

Czy po raz kolejny wychodząca za mąż ciotka Agaty ma rację, twierdząc, że życiowy szampan przecież każdemu kiedyś w końcu się znudzi? Czy rzeczywiście na dłuższą metę lepszy jest ten zwykły, codzienny kompot z truskawek?


wszystko dla ciebie

Rok wydania: 2013
Wymiary: 130x200 mm
Liczba stron: 268
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: literatura dla kobiet
Książkę można zamówić tutaj.

Wiktor Orzel · 12:01 17.02.2013 · 9 ·
Komentarze
Szuirad dnia 17.02.2013 13:09
Witaj

Gratulacje! Niech się sprzedaje jak świeże bułeczki

pozdrawiam
Sz
green dnia 17.02.2013 19:14
Gratki Asia!
Wasinka dnia 17.02.2013 21:27
Gratuluję w podskokach :)
milla dnia 18.02.2013 20:54
Dziękuję za gratki i wogóle dziekuję wszystkim, którzy pomogli mi dobrnąć do książki.
Sagitowi za PP, na którym się pisanie zaczęło i Wam wszystkim za komentarze do tekstów, dzięki którym coś ze mnie wyrosło:)

Pozdrawiam!
Aśka
Zola111 dnia 23.02.2013 01:09
Asiu, serdecznie gratuluję! Brawo!
JaneE dnia 23.02.2013 11:35
Wspaniale Asiu, niech się sprzedaje. :)
Leszek Sobeczko dnia 24.02.2013 21:48
Wszystko dla Ciebie przed Tobą - Gratulacje :)
Krystyna Habrat dnia 25.02.2013 20:46
Gratuluję!!! Pamiętając Twoje pióro, wiem, że zapowiada się dobra powieść. A teraz widząc okładkę i krótkie wprowadzenie w historię niby częstą, a jednak już tutaj pokazaną inaczej - bo ta ciotka i jej filozofia szampana i kompotu, jestem przekonana, że książka będzie intrygująca.
milla dnia 26.02.2013 07:09
Dzięki! Niech się sprzedaje i będzie choć trochę doceniona:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
26/03/2019 20:44
Ilekroć czytam takie teksty, coś łapie mnie za gardło :)»
Kushi
26/03/2019 20:32
Pięknie wymalowałeś słowami ten rodzinny obrazek. Ująłeś w… »
Zola111
26/03/2019 20:30
Wiolinie, a no właśnie tak, albo jakoś tak. Zawsze na… »
mike17
26/03/2019 19:36
No lecisz po calaku, całość jest tak odlotowa, że trza… »
Berele
26/03/2019 18:23
Jarek pochodzi z mych rozmyślań nt zjawiska autorytetu. Co… »
dodatek111
26/03/2019 15:37
Kushi, bardzo się cieszę, że wiersz Cię zatrzymał:)»
szalonaromantyczna511
26/03/2019 15:32
Powiem ci, że na pewno ten tekst wymaga doszlifowania (może… »
Abi-syn
26/03/2019 14:32
Hejka Panie D Aleś poleciał! chcę Tobie coś dowalić… »
Abi-syn
26/03/2019 14:19
Jolie Walczymy: stereotyp, przekonanie, religia, byt -… »
Florian Konrad
26/03/2019 12:53
mam skrzywienie, imię Jarek kojarzy mi się bardo źle,… »
allaska
26/03/2019 12:12
Bardzo mi sie podoba. Jest lirycznie, inteligentny tekst.… »
pociengiel
26/03/2019 11:30
Dzięki. Powiedzmy, że to się stało tydzień temu. Ale tekst… »
Wiolin
26/03/2019 11:17
Witam. Za wszelkie dobro ukryte w Waszym słowie,… »
Wiolin
26/03/2019 11:13
Witaj Zolu. No właśnie! Ależ powiedziałaś...Nawet… »
Wiolin
26/03/2019 10:58
Koziorowska. Duża litera w poezji to krzyk, to chęć -… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 26/03/2019 20:19
  • Berele, wybieraj, przysyłaj. Śmiało. Zaśrodkowanie czeka.
  • mike17
  • 26/03/2019 19:45
  • Kochani! Macie jeszcze 3 tygodnie na napisanie miniaturki na konkurs w prozie MUZO WENY 7, gdzie piszemy utworek na 5000 znaków i wysyłamy mnie. Myślę, że damy radę, prawda? To kwestia silnej woli :)
  • Esy Floresy
  • 26/03/2019 19:08
  • Marcyjki jeszcze kolekcjonują teksty przez 5 dni :) [link]
  • mike17
  • 26/03/2019 19:06
  • Friday, dzięki :)
  • allaska
  • 26/03/2019 16:16
  • Bo głosowanie nie jest jawne, wszystko anonimowe i na PW Zoli.
  • allaska
  • 26/03/2019 16:15
  • Nie wysyłam, i nie głosuję, bo ...
  • Berele
  • 26/03/2019 13:33
  • Mam trzy teksty na zaśrodkowania i muszę wybrać dwa. A Wy czemu nie wysyłacie? :)
  • allaska
  • 26/03/2019 11:57
  • * niech ludziom ulzy, spadnie ciśnienie w wersach, miało być, Zaśrodkowanie to wielka sprawa, ale ileż mozna? Po prostu z czasem to stsje sie nudne.. dobra rekla ma?:) pa ecie, pecie,ciocie,klocie
Ostatnio widziani
Gości online:10
Najnowszy:Ligginse6
Wspierają nas