Wszystko dla ciebie

Nakładem wydawnictwa Replika ukazała się powieść Wszystko dla ciebie Joanny Zakrzewskiej, znanej na portalu pod pseudonimem milla

Opis ksiażki:

Każdy z nas ma takie chwile, kiedy sufit wali się na głowę, a podłoga usuwa spod nóg. 
Ale czy warto odtwarzać dach, skoro przez dziurę w nim widać niebo? 

W życiu Agaty wszystkiego zawsze było "po jeden": jedna ciotka, jedna przyjaciółka, jedno auto... Pewnego dnia zupełnie przypadkiem odkrywa, że dla swojego męża nie jest chyba jedyną kobietą. Tajemnicza KatJa staje się kroplą, która przelewa czarę. Z dnia na dzień Kuba oznajmia, że odchodzi, zostawiając Agacie dom, samochód, ciężarną kotkę i poczucie rozpaczy. A tu jeszcze dodatkowo kończy jej się umowa o pracę... Kobieta musi przemeblować swoje życie i na nowo nauczyć się radzić sobie z codziennością. 

Wkrótce okazuje się, że Kuba nie zostawił jej zupełnie samej. Agata będzie musiała podjąć decyzję, czy wyjawić mu, że zostanie ojcem. 
Tylko czy sama będzie potrafiła pokochać dziecko? Czy starczy jej sił, by walczyć o jego szczęście? Czy rzeczywiście chciałaby, żeby Kuba wrócił? 

Czy po raz kolejny wychodząca za mąż ciotka Agaty ma rację, twierdząc, że życiowy szampan przecież każdemu kiedyś w końcu się znudzi? Czy rzeczywiście na dłuższą metę lepszy jest ten zwykły, codzienny kompot z truskawek?


wszystko dla ciebie

Rok wydania: 2013
Wymiary: 130x200 mm
Liczba stron: 268
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: literatura dla kobiet
Książkę można zamówić tutaj.

Wiktor Orzel · 12:01 17.02.2013 · 9 ·
Komentarze
Szuirad dnia 17.02.2013 13:09
Witaj

Gratulacje! Niech się sprzedaje jak świeże bułeczki

pozdrawiam
Sz
green dnia 17.02.2013 19:14
Gratki Asia!
Wasinka dnia 17.02.2013 21:27
Gratuluję w podskokach :)
milla dnia 18.02.2013 20:54
Dziękuję za gratki i wogóle dziekuję wszystkim, którzy pomogli mi dobrnąć do książki.
Sagitowi za PP, na którym się pisanie zaczęło i Wam wszystkim za komentarze do tekstów, dzięki którym coś ze mnie wyrosło:)

Pozdrawiam!
Aśka
Zola111 dnia 23.02.2013 01:09
Asiu, serdecznie gratuluję! Brawo!
JaneE dnia 23.02.2013 11:35
Wspaniale Asiu, niech się sprzedaje. :)
Leszek Sobeczko dnia 24.02.2013 21:48
Wszystko dla Ciebie przed Tobą - Gratulacje :)
Krystyna Habrat dnia 25.02.2013 20:46
Gratuluję!!! Pamiętając Twoje pióro, wiem, że zapowiada się dobra powieść. A teraz widząc okładkę i krótkie wprowadzenie w historię niby częstą, a jednak już tutaj pokazaną inaczej - bo ta ciotka i jej filozofia szampana i kompotu, jestem przekonana, że książka będzie intrygująca.
milla dnia 26.02.2013 07:09
Dzięki! Niech się sprzedaje i będzie choć trochę doceniona:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:24
Najnowszy:budowa2a5542lzc
Wspierają nas