Debiut książkowy Agnes Camellis: tomik poezji Dama Czerwo

Tomik poezji Dama Czerwo to debiut książkowy Agnes Camellis, znanej na Portalu jako Slovia. Został w nim zawarty zbiór 50 wierszy, do których wykorzystano grafikę Adama Fiala.

Dama Czerwo to nawiązanie do gry będącej swoistym (nad)wyrazem życia i śmierci, zwanym rzeczywistością. Składa się z trzech etapów: zespojenia, terrozumy i przyrzeczenia. Jest to pejzaż emocji i refleksji, które kreuje autorka.

okładka

Książka dostępna bezpośrednio u wydawcy poprzez e-mail: miniatura@autograf.pl

Slovia · 19:56 27.03.2013 · 12 ·
Komentarze
Usunięty dnia 29.03.2013 09:14
Gratuluję serdecznie, Slovio! :)
Kushi dnia 29.03.2013 20:34
Moje gratulacje:):)
coca_monka dnia 30.03.2013 13:45
gratulacje i ode mnie ;) biblioteczka autorów rodem z PP rośnie nam w siłę ;)
Zola111 dnia 30.03.2013 16:41
Slovio, gratulacje i brawa. :)
Usunięty dnia 02.04.2013 11:09
Gratulacje!!! :)
Wasinka dnia 03.04.2013 08:41
Gratuluję bardzo :)
Slovia dnia 03.04.2013 15:00
dziękuję moimi mili ;) pierwszy krok w stronę słońca
julanda dnia 04.04.2013 05:14
Niesamowicie się nazywasz Autorko, oczywiście również gratuluję.:)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:58
Gratuluję :)
Miladora dnia 10.04.2013 04:37
Przepraszam za spóźniony zapłon, Slovia. :)
Zwłaszcza że byłam w wydawnictwie, bo mam o rzut beretem, i widziałam tomik.
To miłe zauważać na półkach tylu znajomych.

Serdeczne gratulacje. :)
Dragon42 dnia 14.04.2013 19:05
O ho!!!!!!!!!!!ja tu ci wypisuję o Haosach w Twojej poezji, a Ty tomik wydajesz?Wstyd mi!!!!!!!!!!!!!!Dobrze, że nie Widzisz jak wygląda pąsowy Smok:) Gratulacje!!!!!!!!!!!!
Slovia dnia 16.04.2013 15:37
Miladoro, to miło, że rzuciłaś już okiem na mój tomik. Mam nadzieję, że nie ostatni raz.;)

Dragon42, z jednym tomikiem, czy dziesięcioma... człowiek stale szuka nowych koncepcji i drogi swego wyrazu, bo nic nie jest doskonałe. Stąd przecież ten portal: żebyśmy mogli być wrażliwsi i bardziej dogłębni w tworzeniu swoich form. Dlatego każda opinia cieszy, a skoro widzisz gdzieś chaos, to dobrze, że o tym mówisz. Tak powinno być, uczymy się wszyscy:)

P.S. właśnie zauważyłam błąd, heh: nie "przyrzeczenia" a "przyrzecznie". Ehhh... człowiek się stale śpieszy i stąd największe błędy powstają:))
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas