Debiut książkowy Agnes Camellis: tomik poezji Dama Czerwo

Tomik poezji Dama Czerwo to debiut książkowy Agnes Camellis, znanej na Portalu jako Slovia. Został w nim zawarty zbiór 50 wierszy, do których wykorzystano grafikę Adama Fiala.

Dama Czerwo to nawiązanie do gry będącej swoistym (nad)wyrazem życia i śmierci, zwanym rzeczywistością. Składa się z trzech etapów: zespojenia, terrozumy i przyrzeczenia. Jest to pejzaż emocji i refleksji, które kreuje autorka.

okładka

Książka dostępna bezpośrednio u wydawcy poprzez e-mail: miniatura@autograf.pl

Slovia · 19:56 27.03.2013 · 12 ·
Komentarze
Usunięty dnia 29.03.2013 09:14
Gratuluję serdecznie, Slovio! :)
Kushi dnia 29.03.2013 20:34
Moje gratulacje:):)
coca_monka dnia 30.03.2013 13:45
gratulacje i ode mnie ;) biblioteczka autorów rodem z PP rośnie nam w siłę ;)
Zola111 dnia 30.03.2013 16:41
Slovio, gratulacje i brawa. :)
Usunięty dnia 02.04.2013 11:09
Gratulacje!!! :)
Wasinka dnia 03.04.2013 08:41
Gratuluję bardzo :)
Slovia dnia 03.04.2013 15:00
dziękuję moimi mili ;) pierwszy krok w stronę słońca
julanda dnia 04.04.2013 05:14
Niesamowicie się nazywasz Autorko, oczywiście również gratuluję.:)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:58
Gratuluję :)
Miladora dnia 10.04.2013 04:37
Przepraszam za spóźniony zapłon, Slovia. :)
Zwłaszcza że byłam w wydawnictwie, bo mam o rzut beretem, i widziałam tomik.
To miłe zauważać na półkach tylu znajomych.

Serdeczne gratulacje. :)
Dragon42 dnia 14.04.2013 19:05
O ho!!!!!!!!!!!ja tu ci wypisuję o Haosach w Twojej poezji, a Ty tomik wydajesz?Wstyd mi!!!!!!!!!!!!!!Dobrze, że nie Widzisz jak wygląda pąsowy Smok:) Gratulacje!!!!!!!!!!!!
Slovia dnia 16.04.2013 15:37
Miladoro, to miło, że rzuciłaś już okiem na mój tomik. Mam nadzieję, że nie ostatni raz.;)

Dragon42, z jednym tomikiem, czy dziesięcioma... człowiek stale szuka nowych koncepcji i drogi swego wyrazu, bo nic nie jest doskonałe. Stąd przecież ten portal: żebyśmy mogli być wrażliwsi i bardziej dogłębni w tworzeniu swoich form. Dlatego każda opinia cieszy, a skoro widzisz gdzieś chaos, to dobrze, że o tym mówisz. Tak powinno być, uczymy się wszyscy:)

P.S. właśnie zauważyłam błąd, heh: nie "przyrzeczenia" a "przyrzecznie". Ehhh... człowiek się stale śpieszy i stąd największe błędy powstają:))
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas