Brzegiem nieba brzegiem piekła

Brzegiem nieba brzegiem piekła to zbiór ponad dwustu wierszy rymowanych Haliny Małeckiej (Julki), poruszających takie tematy, jak – między innymi: miłość, życie, wiara, piękno przyrody, relacje między ludźmi, a także sens poezji. Napisane zostały w różnych formach i konwencjach, lecz łączy je wrażliwość Autorki na otaczający świat i dbałość o jasny przekaz, za pomocą którego dzieli się swoimi myślami i odczuciami.

 

Brzegiem nieba brzegiem piekła

ISBN: 978-83-63143-10-7
wydawca: Wydawnictwo: Pisarze.pl
rok wydania: 2013
gdzie można kupić: U Autorki.
sklep internetowy: Księgarnia Pisarze.pl

Wiktor Orzel · 12:57 04.04.2013 · 11 ·
Komentarze
Wasinka dnia 04.04.2013 13:02
Gratuluję bardzo, bardzo, Julko! :)
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:41
Gratulacje :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:57
Gratuluję :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:44
Gratulacje serdeczne! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 15:17
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:59
Julko Kochana serdeczne gratulacje:):)
Śliczna okładka, piękny tytuł:):)
Wszystkiego Naj:):)
Pozdrawiam cieplutko:)
Zola111 dnia 05.04.2013 11:57
Przyłączam się do gratulacji. :yes:

z.
julanda dnia 05.04.2013 16:23
Bardzo się cieszę, gratulacje!:)
Julka dnia 05.04.2013 20:46
Witajcie kochani

Nie miałam pojęcia, że już jest mój tomik na widocznym miejscu, a tu tyle miłych komentarzy.
Serdecznie Wam dziękuję za odwiedziny i przyjazne spojrzenie na moje dzieło
.
Bierzcie się za robotę, też chętnie bym wzięła do reki Wasze tomiki.
To miło mieć w swoim mieście wieczorki promocyjne, wywiady w TV, spotkania z literackim światem, a zatem zostawmy nasze zdanie o naszych czasach, bo sławni poeci, którzy byli przed nami, choć pisali piękne wiersze, ale pisali je o tamtych czasach.
Co dzieje się za naszych czasów, oni już o tym nie napiszą.
Według mnie, tu nie liczy się strata materialna, bo przecież wiecie, że poeci zawsze byli raczej biedakami, ale duchowe zadowolenie, że wnuczka, sąsiadka może i daleka ciotka przeczyta nasze wiersze.
Ślicznie Wam wszystkim dziękuję za bycie ze mną w tym odważnym posunieciu :D
Miladora dnia 10.04.2013 04:38
Dopisuję swojego gratulacyjnego buziaka, Juleczko. :)
Julka dnia 14.04.2013 13:54
Dzięki Miluś

Bardzo mi miło.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas