Brzegiem nieba brzegiem piekła

Brzegiem nieba brzegiem piekła to zbiór ponad dwustu wierszy rymowanych Haliny Małeckiej (Julki), poruszających takie tematy, jak – między innymi: miłość, życie, wiara, piękno przyrody, relacje między ludźmi, a także sens poezji. Napisane zostały w różnych formach i konwencjach, lecz łączy je wrażliwość Autorki na otaczający świat i dbałość o jasny przekaz, za pomocą którego dzieli się swoimi myślami i odczuciami.

 

Brzegiem nieba brzegiem piekła

ISBN: 978-83-63143-10-7
wydawca: Wydawnictwo: Pisarze.pl
rok wydania: 2013
gdzie można kupić: U Autorki.
sklep internetowy: Księgarnia Pisarze.pl

Wiktor Orzel · 12:57 04.04.2013 · 11 ·
Komentarze
Wasinka dnia 04.04.2013 13:02
Gratuluję bardzo, bardzo, Julko! :)
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:41
Gratulacje :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:57
Gratuluję :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:44
Gratulacje serdeczne! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 15:17
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:59
Julko Kochana serdeczne gratulacje:):)
Śliczna okładka, piękny tytuł:):)
Wszystkiego Naj:):)
Pozdrawiam cieplutko:)
Zola111 dnia 05.04.2013 11:57
Przyłączam się do gratulacji. :yes:

z.
julanda dnia 05.04.2013 16:23
Bardzo się cieszę, gratulacje!:)
Julka dnia 05.04.2013 20:46
Witajcie kochani

Nie miałam pojęcia, że już jest mój tomik na widocznym miejscu, a tu tyle miłych komentarzy.
Serdecznie Wam dziękuję za odwiedziny i przyjazne spojrzenie na moje dzieło
.
Bierzcie się za robotę, też chętnie bym wzięła do reki Wasze tomiki.
To miło mieć w swoim mieście wieczorki promocyjne, wywiady w TV, spotkania z literackim światem, a zatem zostawmy nasze zdanie o naszych czasach, bo sławni poeci, którzy byli przed nami, choć pisali piękne wiersze, ale pisali je o tamtych czasach.
Co dzieje się za naszych czasów, oni już o tym nie napiszą.
Według mnie, tu nie liczy się strata materialna, bo przecież wiecie, że poeci zawsze byli raczej biedakami, ale duchowe zadowolenie, że wnuczka, sąsiadka może i daleka ciotka przeczyta nasze wiersze.
Ślicznie Wam wszystkim dziękuję za bycie ze mną w tym odważnym posunieciu :D
Miladora dnia 10.04.2013 04:38
Dopisuję swojego gratulacyjnego buziaka, Juleczko. :)
Julka dnia 14.04.2013 13:54
Dzięki Miluś

Bardzo mi miło.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
wiosna
17/06/2019 17:15
Myślę:) Ale, co na to moi bliscy, których codziennie… »
d.urbanska
17/06/2019 17:03
Wiosna - dzięki za przychylność. Pozdrawiam serdecznie.… »
PrzemeK155J
17/06/2019 16:58
Na początku napisałeś trochę za dużo powtórzen - masz… »
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
ShoutBox
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:14
Najnowszy:Attersonse2
Wspierają nas