Listy pisane nocą Katarzyny Kwiatkowskiej

Listy pisane nocą to historia miłości rozpisana na kilkadziesiąt pełnych czułości wierszy-listów. Kobieta słowami pełnymi zapachów, sugestywnych obrazów nie tylko wypowiada swoje uczucie, ale wabi tego, który odszedł, by go skłonić do powrotu. Noc z wierszy Katarzyny Kwiatkowskiej(na Portalu znana jako Kushi) nie jest nieczuła, ciemna, jak ta, która zapada w listopadzie. To noc pełna zapachów – maciejki, lubczyku, hortensji, konwalii, jaśminu, to noc pełna odgłosów – grających cykad w wieczornej trawie, przelatujących ciem, to noc wielowymiarowa z mgłami, srebrzystym sierpem księżyca, księżyca przyjaciela, pocieszyciela w miłosnych rozterkach i tęsknotach.

Listy pisane nocą

Autor: Katarzyna Kwiatkowska
Wydawnictwo: Nowy Świat , Kwiecień 2013
ISBN: 978-83-7386-486-3
Liczba stron: 56
Gdzie można zamówić: poczytajka.pl

Wiktor Orzel · 13:06 04.04.2013 · 18 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:39
Miałam okazję przeczytać niektóre z tych listów - publikowane na PP
Urzekające, ciepłe, pisane wprost z dobrej duszy.
Gratuluję, Kushi. Gratuluję z całego serca :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:56
Moje gratulacje, Kushinko! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:42
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
Wasinka dnia 04.04.2013 15:05
Kasiu, szczere gratulacje! :)
Bardzo się cieszę.
Usunięty dnia 04.04.2013 15:19
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:57
Ojej :shy:
Sagitariusie dziękuję bardzo :shy: Sama jakoś tak nie miałam śmiałości :shy:

Szamanko, Kamyczku, Gwiazdo, Wasinko, Asya - Dziękuję Wam z całego serca:)
Ten Portal dał mi naprawdę bardzo wiele, bo to dzięki Wam to wszystko:) :shy:
Kochani jesteście:):)
Uśmiech posyłam:)
Krystyna Habrat dnia 04.04.2013 19:35
Gratuluję. Z opisu wnioskuję, że to literatura bardzo w moim guście. Zaraz poszukam fragmentów na PP.
Kushi dnia 04.04.2013 20:34
Sokol bardzo, bardzo dziękuję :shy:
Teraz się boję, aby nie zawieść :shy:
Pozdrawiam ciepło:)
mike17 dnia 05.04.2013 09:02
Przyjmij, Kasiu, gratulacje od wielbiciela twojej przepięknej poezji :)
To wielka radość mieć wydaną książkę :)
Kushi dnia 05.04.2013 17:53
Pięknie dziękuje mike:):) :shy:
Uśmiech posyłam:)
Zola111 dnia 05.04.2013 19:24
Kushinko,

gratuluję, serdecznie pozdrawiam! Wygląda to pięknie "na oko"!
Kushi dnia 05.04.2013 21:47
Zolu Kochana wdzięcznie się kłaniam i dziękuję:)
Bardzo są dla mnie ważne takie gratulacje:) :shy:
Uśmiech posyłam:):)
Miladora dnia 10.04.2013 04:42
Skoro pisane nocą, Serduszko, to ja też wreszcie dotarłam nocą, bo w dzień to różnie ze mną bywa. :)))

Z gratulacyjnym buziakiem. :)
Serdeczności.
Kushi dnia 10.04.2013 21:59
Milu Kochana:)
Nawet nie wiesz jak cieszą Twoje słowa :shy:
Bardzo, bardzo Ci dziękuję :shy:
Kasia:)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:08
Gratulacje, droga Kushi :)
Kushi dnia 21.04.2013 16:03
mariomagdaleno dziękuję bardzo:) :shy:
Julka dnia 09.05.2013 20:20
Kushi

Ja również z całego serca gratuluję Ci pięknie wydanej książki.
Kushi dnia 09.05.2013 22:22
Julko Kochana:):)
Bardzo, bardzo dziękuję:)
Pozdrawiam uśmiechem:) :shy:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Tymczasem1972
17/01/2019 10:45
Dziękuję za komentarze. Tak tematyka smutna i ciągle… »
wiojaw
17/01/2019 10:31
Padłam, leżem i kwiczem :D Aleś pojechaał! Rozumiem,… »
Wiktor Mazurkiewicz
17/01/2019 09:52
Vanillivi Tym razem nie zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE, może… »
wiojaw
17/01/2019 09:16
Dzięki Blanche. Coś z człowieka ma, zapewniam. Jeśli najdzie… »
wiojaw
17/01/2019 09:10
A mnie kojarzy się ostatni czas wydarzeń. Gdzie właśnie… »
Blanche
17/01/2019 07:52
Nie wiem dlaczego, ale na myśl przychodzi mi tu przysłowie -… »
Blanche
17/01/2019 07:50
Wiersz do bardzo głębokiego przemyślenia. Nie wiem czemu ta… »
Blanche
17/01/2019 07:48
Czasami trzeba sobie pomóc, uruchomić własne ja, nie czekać… »
Blanche
17/01/2019 07:46
Jak na wiersz, to trochę skąpy, ale... Temat młodości i… »
Blanche
17/01/2019 07:45
Stanowczo za mało, chce się więcej. Obraz namalowany jak… »
Blanche
17/01/2019 07:43
Tak, zgadzam się. Czegoś mi tutaj brakuje. Może faktycznie… »
Blanche
17/01/2019 07:05
Dziękuję za pozytywny odbiór :) »
Vanillivi
17/01/2019 06:16
Niestety nie mogę się zgodzić, że wiersz jest dopracowany.… »
mike17
16/01/2019 22:36
Nie lubię takich wierszy, gdzie Wiara jest jak pośmiewisko.… »
Hubert Z
16/01/2019 22:00
Yaro Zgadzam się z Czarną. Masz pomysł ale brakuje trochę… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:ycedy
Wspierają nas