Listy pisane nocą Katarzyny Kwiatkowskiej

Listy pisane nocą to historia miłości rozpisana na kilkadziesiąt pełnych czułości wierszy-listów. Kobieta słowami pełnymi zapachów, sugestywnych obrazów nie tylko wypowiada swoje uczucie, ale wabi tego, który odszedł, by go skłonić do powrotu. Noc z wierszy Katarzyny Kwiatkowskiej(na Portalu znana jako Kushi) nie jest nieczuła, ciemna, jak ta, która zapada w listopadzie. To noc pełna zapachów – maciejki, lubczyku, hortensji, konwalii, jaśminu, to noc pełna odgłosów – grających cykad w wieczornej trawie, przelatujących ciem, to noc wielowymiarowa z mgłami, srebrzystym sierpem księżyca, księżyca przyjaciela, pocieszyciela w miłosnych rozterkach i tęsknotach.

Listy pisane nocą

Autor: Katarzyna Kwiatkowska
Wydawnictwo: Nowy Świat , Kwiecień 2013
ISBN: 978-83-7386-486-3
Liczba stron: 56
Gdzie można zamówić: poczytajka.pl

Wiktor Orzel · 13:06 04.04.2013 · 18 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:39
Miałam okazję przeczytać niektóre z tych listów - publikowane na PP
Urzekające, ciepłe, pisane wprost z dobrej duszy.
Gratuluję, Kushi. Gratuluję z całego serca :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:56
Moje gratulacje, Kushinko! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:42
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
Wasinka dnia 04.04.2013 15:05
Kasiu, szczere gratulacje! :)
Bardzo się cieszę.
Usunięty dnia 04.04.2013 15:19
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:57
Ojej :shy:
Sagitariusie dziękuję bardzo :shy: Sama jakoś tak nie miałam śmiałości :shy:

Szamanko, Kamyczku, Gwiazdo, Wasinko, Asya - Dziękuję Wam z całego serca:)
Ten Portal dał mi naprawdę bardzo wiele, bo to dzięki Wam to wszystko:) :shy:
Kochani jesteście:):)
Uśmiech posyłam:)
Krystyna Habrat dnia 04.04.2013 19:35
Gratuluję. Z opisu wnioskuję, że to literatura bardzo w moim guście. Zaraz poszukam fragmentów na PP.
Kushi dnia 04.04.2013 20:34
Sokol bardzo, bardzo dziękuję :shy:
Teraz się boję, aby nie zawieść :shy:
Pozdrawiam ciepło:)
mike17 dnia 05.04.2013 09:02
Przyjmij, Kasiu, gratulacje od wielbiciela twojej przepięknej poezji :)
To wielka radość mieć wydaną książkę :)
Kushi dnia 05.04.2013 17:53
Pięknie dziękuje mike:):) :shy:
Uśmiech posyłam:)
Zola111 dnia 05.04.2013 19:24
Kushinko,

gratuluję, serdecznie pozdrawiam! Wygląda to pięknie "na oko"!
Kushi dnia 05.04.2013 21:47
Zolu Kochana wdzięcznie się kłaniam i dziękuję:)
Bardzo są dla mnie ważne takie gratulacje:) :shy:
Uśmiech posyłam:):)
Miladora dnia 10.04.2013 04:42
Skoro pisane nocą, Serduszko, to ja też wreszcie dotarłam nocą, bo w dzień to różnie ze mną bywa. :)))

Z gratulacyjnym buziakiem. :)
Serdeczności.
Kushi dnia 10.04.2013 21:59
Milu Kochana:)
Nawet nie wiesz jak cieszą Twoje słowa :shy:
Bardzo, bardzo Ci dziękuję :shy:
Kasia:)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:08
Gratulacje, droga Kushi :)
Kushi dnia 21.04.2013 16:03
mariomagdaleno dziękuję bardzo:) :shy:
Julka dnia 09.05.2013 20:20
Kushi

Ja również z całego serca gratuluję Ci pięknie wydanej książki.
Kushi dnia 09.05.2013 22:22
Julko Kochana:):)
Bardzo, bardzo dziękuję:)
Pozdrawiam uśmiechem:) :shy:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas