Siódme urodziny Portalu Pisarskiego

Drodzy Użytkownicy,

mija dokładnie siedem lat, odkąd Portal istnieje w sieci. Chciałbym serdecznie podziękować Wam za to, że wspólnymi siłami tworzymy codziennie historię tego wyjątkowego miejsca. Gdy miałem naście lat i meszek na brodzie zamiast zarostu, w życiu nie pomyślałbym, że moje marzenie się spełni i Portal będzie wyglądał tak, jak wygląda teraz.

Niech te skromne życzenia każdy potraktuje indywidualnie. Nie sposób tutaj wyszczególnić kogoś za specjalne zasługi, bo wszyscy codziennie dokładamy cegiełki; począwszy od Redakcji, a skończywszy na Was – bez których to miejsce straciłoby ten wyjątkowy koloryt. Portal to WY!

Niech nam żyje!

Sagitarius · 12:41 05.04.2013 · 36 ·
Komentarze
Szuirad dnia 05.04.2013 13:48
No to Hurra !!

Piękny wiek, to teraz tylko do szkoły :)

pozdrawiam Wszystkich
Sz
zajacanka dnia 05.04.2013 14:13
Wszystkiego najlepszego, drogi PP! :)
gabstone dnia 05.04.2013 14:13
Mamo, a ja tu jestem już 6 lat i miesiąc:) A ile ludzi się tu poznało:) Gratuluje:)
Martin CROSS dnia 05.04.2013 14:35
Wszystkiego Najlepszego!
Siedem - to taka ciekawa cyfra. Trzymajcie tak dalej! :)
Silvus dnia 05.04.2013 14:37
Cholercia, a ja 4 lata i prawie 4 miesiące! :)
Miladora dnia 05.04.2013 15:16
No to jest szansa na to, że portal nas wszystkich przeżyje. :))))
mike17 dnia 05.04.2013 15:20
Niech nam żyje i rozkwita, bo dzięki niemu wielu z nas nie pisze już do szuflady :)
Pomyślności wszelkiej wszystkim tu zgromadzonym!
pablovsky dnia 05.04.2013 16:06
Przyłączam się do życzeń, jako osesek ;) Świetne miejsce, mili ludzie, oby tak dalej! Sto lat droga redakcjo :)
niewidoczna dnia 05.04.2013 17:13
Ja zaraz kończę trzy latka, ach jaka jestem piękna i młoda. ;)
Siódme niebo, siódme piętro, siedem dni tygodnia, siedem grzechów głównych, siedem lat...
Kushi dnia 05.04.2013 17:50
Aż sprawdziłam kiedy się tu zarejestrowałam i ... o rany to już cztery lata jak z Wami jestem, bywa, że z przerwami, ale ciągnie mnie tu ogromnie:):)
Najserdeczniejsze życzenia Kochani:):)
Ogromne dzięki, za to, że jesteście:):)

http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs :D ;)

Wszystkiego Naj:):)
wienczyslaw dnia 05.04.2013 18:34
bardzo mi się tu podoba. jestem osesek trzymiesięczny :)
Zola111 dnia 05.04.2013 19:30
Serdeczne gratulacje z okazji URODZIN. Poza tym - szczerze dziękuję, że PP wytrzymuje ze mną już... trzy i pół roku! Gratuluję Redakcji, Administracji i dziękuję za tytaniczną pracę. Podziwiam.

Ps.Pamiętam piąte urodziny w Krakowie. Fajnie było! :)
creep dnia 05.04.2013 20:02
wiwat wszyscy!

PP rulez :) (wyłącznie)
al-szamanka dnia 05.04.2013 20:21
A ja, jako że już spędziłam tu pół roczku, zauważyłam dzisiaj, że wyżyna mi się pierwszy ząbek. Jeszcze troszkę, a zacznę raczkować.
STO lat!
Olaf Tumski dnia 05.04.2013 20:38
Jest czego gratulować, bo udało się stworzyć naprawdę wyjątkowe miejsce w literackiej i "sieciowej" przestrzeni.
Quentin dnia 06.04.2013 00:06
100 lat
Być może sztuka niezależna to jedna z niewielu wartościowych rzeczy, które jeszcze nam pozostały. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Dbajmy o portal jak o własne dziecko :)
julanda dnia 06.04.2013 08:53
Też się cieszę. :)
I co teraz z tym zrobimy? Może Zlot 7? Na poważnie, to chętnie, jakby tak przy okazji zamówić pogodę?
Abi-syn dnia 06.04.2013 12:15
PP siedem, ja tu czterolatek, czyli przedszkole - starszak, za dwa lata awansuję i pójdę do pierwszej klasy!

( a i tak Portal ZAWSZE będzie z przodu )

Dzięki za przygarnięcie, dzięki za mnóstwo fajnych znajomości tych bezpośrednich i tych wirtualnych, tu jest naprawdę fajnie
Gipsy dnia 06.04.2013 12:18
Gratulacje. Siódemka i trzynastka to moje ulubione liczby. Jestem tu świeżutka i mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy :))
bosski_diabel dnia 06.04.2013 18:19
Ten portal mnie wiele nauczył, dał mi wiele radości z pisania i czytania innych, należę do tych ;) dinozaurów portalowyc, ale myślę, że dociągne do emerytury.
Sagit ściskam prawicę i życzę następnych lat SIEDMIU.
kamyczek dnia 06.04.2013 21:55
Znamy się tylko z widzenia, a jednak lubimy się trochę,
poprzez ronda, sonety i wiersze uśmiechamy się czasem do siebie
Moje gratulacje z okazji 7 Urodzin. :)
SzalonaJulka dnia 06.04.2013 23:38
Kawał czasu i kawał życia - wspólnego, twórczego, radosnego :) Wiele pp namieszało w moim życiu, ale pozytywnie :)
Gratuluję Sagitowi i wszystkim, którzy tworzyli i tworzą to niezwykłe miejsce :)
Sto lat!!!
Darksio dnia 06.04.2013 23:43
Równe trzy lata już tu jestem, i nie jest to moje ostatnie słowo! Tak poważnie, gratuluję. Jest to miejsce najlepsze w sieci dla takich oryginałów, jak my. Tu poznałem osoby, które noszę w sercu, a których nie miałbym okazji poznać w swoim środowisku w realu. Mimo że troszkę pozostaję w cieniu (życie), wciąż zaglądam tutaj i nie zamierzam rozstawać się z PP!
JaneE dnia 07.04.2013 00:14
Przede wszystkim gratuluję Sagit. Świetna robota :)

Portal to niezwykłe miejsce, bo niezwykli ludzie go tworzą.
Gdybym Was nie znalazła (zupełnie przypadkiem) nie byłabym teraz w miejscu w którym jestem. Dziękuję :)
paniscus dnia 07.04.2013 10:17
i moja przygoda trwa prawie siedem lat, 6 lat i siedem miesięcy. Ten czas minął jak z bata strzelił. Niesamowite.
dzięki Sagit za cierpliwość i wytrwałość w tworzeniu tego niezwykłego miejsca.
Obserwowałem na bieżąco zmiany jakie zachodziły, niemalże od początku istnienia i mogę powiedzieć, że działo się dużo.

Gratulacje!
Arkady dnia 07.04.2013 15:54
Jestem tutaj z przerwami, znam osobiście kilkunastu w Was i nie ża łuję tego. Warto było sie potrudzić aby spotkać się, pogadać, pobawić. Kiedy mnie tu nie ma - tęsknię. Jesteście wspaniali, warto znaleźć się w tym świecie który tworzycie... Sagit, gratuluję pomysłu, a przede wszystkim wytrwałości w jego realizacji...:)
CS
Usunięty dnia 07.04.2013 19:54
Ja też dziękuję Portalowi, bo mnie wiele nauczył. Sto lat! :D
Krystyna Habrat dnia 07.04.2013 22:28
Ja jestem tu równo 4 lata, bo weszłam gdzieś pod koniec marca, gdy szukałam jakiegoś punktu oparcia dla myśli po śmierci mamy. Od razu poczułam się z Wami dobrze i choć czasem wydaje mi się, że już siedzę tu za długo i powinnam odfrunąć, pozostaję, bo i tak odfrunąć mnie mam gdzie. Tu mi dobrze.
Życzę Portalowi 100 lat! :)
WholeTruth dnia 08.04.2013 09:42
z Wami dorastałam. nie brak w relacjach emocji. związałam się sercem z PP i to przesądza o moim istnieniu tutaj.
pamiętam jeszcze o tych, którzy odeszli, zrezygnowali, bo rzeczywistość odrywa od fantazji mieszczącej się w słowach...

buziaki dla Was! oby było nam ze sobą dobrze przez następne lata ;) :D
bury_wilk dnia 09.04.2013 07:49
7 lat... no to najwyższy czas do pierwszej klasy :D
gratulejszyn :)
Leszek Sobeczko dnia 09.04.2013 11:32
7 lat dobrej roboty - to się chwali i tak nadal trzymać :) :yes: Od Ojca Dyrektora i Redakcję po Portalowiczów życzę wszystkim kolejnych rocznic, no i weny - pomiędzy :)
Usunięty dnia 09.04.2013 12:24
Jestem tu od niedawna a już widzę, ile się można nauczyć!!! Wszystkiego najlepszego !!!! :)
Grzegorz Panek dnia 11.04.2013 11:06
Vita brevis, ars longa, occasio praeceps, experimentum periculosum, iudicium difficile. :)
Dobra Cobra dnia 13.04.2013 19:48
Pozdrawiam Sz. Czytelników
czarodziejka dnia 14.04.2013 11:59
Tylko pogratulować tak długiego utrzymania się na rynku. Ja sama po dłuższych przerwach wracam na portal jak córka marnotrawna (już trzeci rok), ale mam sentyment, bo dzięki ludziom na stronie wiele się nauczyłam i mam zamiar nauczyć, aczkolwiek już teraz w wolniejszym tempie.

Pozdrawiam i życzę dalszych urodzin :)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:15
Ja również głównie z sentymentem, dużo odrywa mnie teraz od pisania.
Ale to piękne miejsce pięknych wspomnień. Mój dobry czas.
Niech i inni wzrastają, niech dzielą się tym pięknem.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
al-szamanka
29/04/2017 13:25
Oj tak, Wiolinie... a obrazy ciszy potrafią i krzyczeć, i… »
allaska