nakarmić wiatr - drugi tomik poezji Radomiły Birkenmajer-Walczy

Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazał się drugi tomik poetycki Radomiły Birkenmajer-Walczy (Miladory) pod tytułem – nakarmić wiatr.

Podobnie jak pierwszy – idąc za sobą – zawiera sześćdziesiąt sześć utworów napisanych w konwencji poezji rymowanej, choć nie tylko, a jako ilustracje posłużyły obrazy krakowskiego malarza Iwo Birkenmajera. Tomik można zamówić pod adresem mailowym wydawnictwa – miniatura@autograf.pl – lub też skontaktować się z autorką.

nakarmić wiatr

Wiktor Orzel · 20:56 08.04.2013 · 28 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.04.2013 21:03
Gratulacje!!! :)
Wasinka dnia 08.04.2013 21:32
Pięknie, Milu. Gratuluję :).
Kushi dnia 08.04.2013 21:43
Milu Kochana - gratuluję:):)
al-szamanka dnia 08.04.2013 21:44
To już jednak wiosna, kwiaty kwitną na portalu.
Gratuluję, Miladoro :)
Zola111 dnia 08.04.2013 21:47
Miladoro,

serdecznie gratuluję. Brawo, brawo! Ja chcę, ja chcę! :)
Usunięty dnia 08.04.2013 23:02
Milu, gratuluję serdecznie, będzie czym się karmić - już się na to cieszę :) :) :)
Silvus dnia 08.04.2013 23:27
O. Gratulacje! :)
Miladora dnia 09.04.2013 05:38
Dziękuję serdecznie - Asya, Wasinko, Kushi-Serduszko, Szamanko, Zoleńko, Gwiazdko i Silvusie. :)

Buziaki na dobry dzień :)
Anastazja Sorpiszewska dnia 09.04.2013 10:19
Najserdeczniejsze gratulacje.. :)
Abi-syn dnia 09.04.2013 10:43
powiedz gdzie. stop. z dedykacją. stop.

A-s
Leszek Sobeczko dnia 09.04.2013 11:36
Gratki Mila :) jestem pod wrażeniem :) adres znasz :) wypłacalny jestem :) czekam :)
Miladora dnia 09.04.2013 13:08
Dziękuję, Anastazjo. :)

Abiś - jesteśmy umówieni. :)

Lesiu - znam i zaraz się skontaktuję z Tobą. :)


Serdeczności z podziękowaniem, kochani :)
Slovia dnia 09.04.2013 18:12
Pięknie. Gratuluję!
kamyczek dnia 09.04.2013 19:43
Miladoro, cieszę się z Tobą i gratuluję. :)
SzalonaJulka dnia 09.04.2013 23:18
Milcia, gratuluję!!!
Muszę mieć! ...i może nawet przeczytam? :D
Miladora dnia 10.04.2013 04:30
Dzięki serdeczne - Slovia i Kamysiu. :)

Szalonka - możesz nawet nie czytać, a i tak dostaniesz, bo ładnie będzie wyglądał na Twojej półce. ;)))

Buziaki, Dziewczyny :)
julanda dnia 10.04.2013 11:55
Tytuł jest cudowny. Gratuluję. :) Miladorko, ale ja jeszcze czekam na zbiór Twoich opowiadań, jeśli można poprosić o Ogrody Miladory...
Miladora dnia 12.04.2013 04:01
Dzięki, Kocia. :)
Co do opowiadań, to pewnie będą, ale ciągle czasu brakuje na ostateczny szlif.
Nie tylko mnie, bo mojemu malarzowi również.
Ale - per aspera ad astra, więc kto wie, kto wie... ;)

Buziaki :)
Darksio dnia 12.04.2013 23:30
Milciu, droga Milciu. Gratuluję z całego serducha. Ale, cholercia, dlaczego porzuciłaś prozę? Dla mnie to niepowetowana strata, bo ja to bardziej prozaiczny jestem i płaczę, kiedy tak świetni prozaicy, jak Ty, odżegnują się od dłuższych form literackich. No cóż, muszę się pogodzić ze stratą. Rozumiem, że poezja bardziej Ci leży. Wspaniałomyślnie więc wybaczam. :smilewinkgrin:
Miladora dnia 13.04.2013 15:50
Dzięki, Darksiu. :)
Nie porzuciłam prozy, tylko czasu nie mam ostatnio. A wiersze, wbrew pozorom, pisze się jednak szybciej, więc przynajmniej robię, co mogę, żeby w ogóle nie wypaść z pisania. ;)

Buziaki :)
zajacanka dnia 13.04.2013 23:05
Gratulacje Mila! Uściski mocne!
Miladora dnia 14.04.2013 03:19
Dziękuję, kochany Zajączku. :)

Też uściski :)
Dragon42 dnia 14.04.2013 18:55
No "baciku" Wielki Plask Smoczym Pyszczydłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ile to cacko kosztuje? i czy wysyłają do strefy Schengen?:)) Oczywiście proszę z dedykacją!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielka Smocza łapa i gratulacje jak z Lienen do Krakowa:)
Miladora dnia 14.04.2013 21:32
Dzięki, Smoku. :)
Wszędzie mogę wysłać, jeżeli masz ochotę na moje wierszydła. ;)))
Podaj adres na pw i pójdzie poleconym w najbliższych dniach.

Cmok smok :)
Zola111 dnia 17.04.2013 00:25
Mam, czytam, oglądam, wącham... jest piękny. Calutki w srebrze, jakby posypany poświatą księżyca. Przepięknie ilustrowany. Cacko! Zawartość - przepiękna liryka refleksyjna, pośrednie i bezpośrednie wyznanie epikurejskiej filozofii, witalizmu i refleksji o nieuchronnym: przemijanie jest wpisane w ludzki los. I cóż z tego?

...gdyby nauczono mnie modlitwy
byłaby to prośba o jeszcze dłuższe
noce

i tak nie zdążę do
canossy
*

*(z pewnością - otwierający tom)

A kto ciekawy, niech wsadzi nos do kawy. Warto.
Miladora dnia 18.04.2013 00:24
Ależ mi to pięknie napisałaś, Zoleńko. :)
Dziękuję serdecznie, zdejmując kapelusz.

Buziaki z wdzięcznością za taką wspaniałą reklamę. :)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:07
Gratulacje! :)
Miladora dnia 20.04.2013 23:43
Jak miło Cię zobaczyć, MM. :)))

Dziękuję i liczę na to, że niebawem też będę mogła gratulować.

Serdeczności :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:ulopymuc
Wspierają nas