nakarmić wiatr - drugi tomik poezji Radomiły Birkenmajer-Walczy

Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazał się drugi tomik poetycki Radomiły Birkenmajer-Walczy (Miladory) pod tytułem – nakarmić wiatr.

Podobnie jak pierwszy – idąc za sobą – zawiera sześćdziesiąt sześć utworów napisanych w konwencji poezji rymowanej, choć nie tylko, a jako ilustracje posłużyły obrazy krakowskiego malarza Iwo Birkenmajera. Tomik można zamówić pod adresem mailowym wydawnictwa – miniatura@autograf.pl – lub też skontaktować się z autorką.

nakarmić wiatr

Wiktor Orzel · 20:56 08.04.2013 · 28 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.04.2013 21:03
Gratulacje!!! :)
Wasinka dnia 08.04.2013 21:32
Pięknie, Milu. Gratuluję :).
Kushi dnia 08.04.2013 21:43
Milu Kochana - gratuluję:):)
al-szamanka dnia 08.04.2013 21:44
To już jednak wiosna, kwiaty kwitną na portalu.
Gratuluję, Miladoro :)
Zola111 dnia 08.04.2013 21:47
Miladoro,

serdecznie gratuluję. Brawo, brawo! Ja chcę, ja chcę! :)
Usunięty dnia 08.04.2013 23:02
Milu, gratuluję serdecznie, będzie czym się karmić - już się na to cieszę :) :) :)
Silvus dnia 08.04.2013 23:27
O. Gratulacje! :)
Miladora dnia 09.04.2013 05:38
Dziękuję serdecznie - Asya, Wasinko, Kushi-Serduszko, Szamanko, Zoleńko, Gwiazdko i Silvusie. :)

Buziaki na dobry dzień :)
Anastazja Sorpiszewska dnia 09.04.2013 10:19
Najserdeczniejsze gratulacje.. :)
Abi-syn dnia 09.04.2013 10:43
powiedz gdzie. stop. z dedykacją. stop.

A-s
Leszek Sobeczko dnia 09.04.2013 11:36
Gratki Mila :) jestem pod wrażeniem :) adres znasz :) wypłacalny jestem :) czekam :)
Miladora dnia 09.04.2013 13:08
Dziękuję, Anastazjo. :)

Abiś - jesteśmy umówieni. :)

Lesiu - znam i zaraz się skontaktuję z Tobą. :)


Serdeczności z podziękowaniem, kochani :)
Slovia dnia 09.04.2013 18:12
Pięknie. Gratuluję!
kamyczek dnia 09.04.2013 19:43
Miladoro, cieszę się z Tobą i gratuluję. :)
SzalonaJulka dnia 09.04.2013 23:18
Milcia, gratuluję!!!
Muszę mieć! ...i może nawet przeczytam? :D
Miladora dnia 10.04.2013 04:30
Dzięki serdeczne - Slovia i Kamysiu. :)

Szalonka - możesz nawet nie czytać, a i tak dostaniesz, bo ładnie będzie wyglądał na Twojej półce. ;)))

Buziaki, Dziewczyny :)
julanda dnia 10.04.2013 11:55
Tytuł jest cudowny. Gratuluję. :) Miladorko, ale ja jeszcze czekam na zbiór Twoich opowiadań, jeśli można poprosić o Ogrody Miladory...
Miladora dnia 12.04.2013 04:01
Dzięki, Kocia. :)
Co do opowiadań, to pewnie będą, ale ciągle czasu brakuje na ostateczny szlif.
Nie tylko mnie, bo mojemu malarzowi również.
Ale - per aspera ad astra, więc kto wie, kto wie... ;)

Buziaki :)
Darksio dnia 12.04.2013 23:30
Milciu, droga Milciu. Gratuluję z całego serducha. Ale, cholercia, dlaczego porzuciłaś prozę? Dla mnie to niepowetowana strata, bo ja to bardziej prozaiczny jestem i płaczę, kiedy tak świetni prozaicy, jak Ty, odżegnują się od dłuższych form literackich. No cóż, muszę się pogodzić ze stratą. Rozumiem, że poezja bardziej Ci leży. Wspaniałomyślnie więc wybaczam. :smilewinkgrin:
Miladora dnia 13.04.2013 15:50
Dzięki, Darksiu. :)
Nie porzuciłam prozy, tylko czasu nie mam ostatnio. A wiersze, wbrew pozorom, pisze się jednak szybciej, więc przynajmniej robię, co mogę, żeby w ogóle nie wypaść z pisania. ;)

Buziaki :)
zajacanka dnia 13.04.2013 23:05
Gratulacje Mila! Uściski mocne!
Miladora dnia 14.04.2013 03:19
Dziękuję, kochany Zajączku. :)

Też uściski :)
Dragon42 dnia 14.04.2013 18:55
No "baciku" Wielki Plask Smoczym Pyszczydłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ile to cacko kosztuje? i czy wysyłają do strefy Schengen?:)) Oczywiście proszę z dedykacją!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielka Smocza łapa i gratulacje jak z Lienen do Krakowa:)
Miladora dnia 14.04.2013 21:32
Dzięki, Smoku. :)
Wszędzie mogę wysłać, jeżeli masz ochotę na moje wierszydła. ;)))
Podaj adres na pw i pójdzie poleconym w najbliższych dniach.

Cmok smok :)
Zola111 dnia 17.04.2013 00:25
Mam, czytam, oglądam, wącham... jest piękny. Calutki w srebrze, jakby posypany poświatą księżyca. Przepięknie ilustrowany. Cacko! Zawartość - przepiękna liryka refleksyjna, pośrednie i bezpośrednie wyznanie epikurejskiej filozofii, witalizmu i refleksji o nieuchronnym: przemijanie jest wpisane w ludzki los. I cóż z tego?

...gdyby nauczono mnie modlitwy
byłaby to prośba o jeszcze dłuższe
noce

i tak nie zdążę do
canossy
*

*(z pewnością - otwierający tom)

A kto ciekawy, niech wsadzi nos do kawy. Warto.
Miladora dnia 18.04.2013 00:24
Ależ mi to pięknie napisałaś, Zoleńko. :)
Dziękuję serdecznie, zdejmując kapelusz.

Buziaki z wdzięcznością za taką wspaniałą reklamę. :)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:07
Gratulacje! :)
Miladora dnia 20.04.2013 23:43
Jak miło Cię zobaczyć, MM. :)))

Dziękuję i liczę na to, że niebawem też będę mogła gratulować.

Serdeczności :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:7
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas