"Czarny skorpion" Michała Majewskiego

Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Psychoskok ukazał się Czarny Skorpion, e-book naszego portalowego kolegi Michała Majewskiego (mike17), stanowiący wybór siedmiu opowiadań, będących przeglądem form, w których autor się porusza, a więc podróż od opowieści obyczajowo-sensacyjnych, przez kryminał, po horror.Czarny Skorpion - Michał Majewski

Majewski w swych opowieściach snuje subtelnie, jakby mannowskim, zadumanym i uprzejmym piórem refleksje na temat często nawiązanych, jeszcze za młodu, lecz niesłabnących wraz z upływem czasu, męskich i damsko-męskich więzi oraz stojących za nimi uczuć. Poprzez fabuły rozważa także kwestie najrozmaitszych poszukiwań dróg do wewnętrznego spokoju, ukazuje świadectwa lojalności i honoru. Opisuje straty, ale też czasem umożliwia nieraz nierealne powroty.

To proza różnorodna, zawierająca w sobie obie strony medalu twórczych zamysłów Majewskiego: tę jasną, łagodną i ciepłą, ale też i tę ciemną, opisującą nieszczęścia, cierpienia, utratę i śmierć. Stwierdzenie, która z nich przeważa jest już zadaniem dla każdego Czytelnika z osobna.

E-booka można nabyć tutaj. W najbliższym czasie, publikacja ma ukazać się w pozostałych księgarniach internetowych.

Wiktor Orzel · 17:48 25.06.2013 · 23 ·
Komentarze
tydrych dnia 25.06.2013 19:54
hurrra! :) Gratulacje i : Czy mogę chwalić się znajomością z Tobą? :)
Wasinka dnia 25.06.2013 21:43
Gratuluję :).
jasna69 dnia 25.06.2013 22:35
Ja również gratuluję. Wydanie własnej twórczości musi dostarczać niesamowitych emocji. PP pewnie ma w tym wydarzeniu swoją zasługę. Proponuję wznieść wirtualny toast za Twój sukces. Oczywiście Ty stawiasz.
Usunięty dnia 26.06.2013 08:11
Gratuluję serdecznie, Michale! :)
Walburga dnia 26.06.2013 09:51
Misiek no co mam powiedzieć. Gratuluję! Jestem pewna, że jeszcze nie raz o Tobie usłyszymy. ;)
shinobi dnia 26.06.2013 12:06
Gratulacje! :)
green dnia 26.06.2013 19:21
Gratulacje:)
al-szamanka dnia 26.06.2013 19:50
Ach, jak ja się ucieszyłam, Mike, czytając tę wiadomość - piękna!
Gratuluję z całego serca i następnych sukcesów życzę :)
zajacanka dnia 26.06.2013 23:45
Michał! Gratuluję! Bardzo się cieszę z Tobą! Dobrej sprzedaży życzę! :)
Usunięty dnia 27.06.2013 11:07
Gratulacje Mike!!!! :) :) :)
kamyczek dnia 27.06.2013 16:50
Gratulacje :)
wienczyslaw dnia 27.06.2013 23:51
wow wow! gratulejszyn:)
mike17 dnia 28.06.2013 11:04
Serdecznie Wam dziękuję, jesteście wspaniali :)
ipsylon dnia 28.06.2013 15:15
Gratuluję :) Komu jak komu, ale Tobie w pełni się należy :)
mike17 dnia 28.06.2013 16:32
Dzięki wielkie, Ipsylonie, piękne słowa :)
Silvus dnia 28.06.2013 22:25
Gratuluję. :)
mike17 dnia 29.06.2013 09:29
Dzięki ogromne, Silvusie :)
Kushi dnia 03.07.2013 11:21
Oj...ostatnio nie mam kiedy wejść na PP...a tu taka niespodzianka:):)
Mike...moje najserdeczniejsze gratulacje:)
Bardzo, bardzo się cieszę :)
Uśmiech posyłam:)
mike17 dnia 03.07.2013 13:43
Bardzo dziękuję, Kasiu, niezmiernie mi miło :)
Quentin dnia 04.07.2013 14:44
Nie bez powodu ten sukces. Sam niewiele czytałem twoich opowiadań, ale kilka się przewinęło, więc nie ma się czemu dziwić.
Dobra robota, mike. Oby tak dalej i dalej.
mike17 dnia 04.07.2013 17:07
Dzięki, Quentin :)
Cieszę się, że dobrze widzisz moje pisanie.
Mam nadzieję, że w przyszłości nie zawiodę :)
hannacze dnia 13.07.2013 17:03
Też, wielkie gratulacje. Ludzie Cię kochają.
mike17 dnia 17.08.2013 15:39
Dziękuję, Hanna, kopę lat, miło Cię widzieć znów :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:ulopymuc
Wspierają nas