Bez Reszty

Nakładem Wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik Dariusza Kosmalskiego (Wiolina) pod tytułem w BEZ RESZTY, podzielony na cztery części:  W Twoim ogrodzie, sad bez nas, sad bez Ciebie, sad beze mnie. W książce wykorzystano malarstwo Johna Henrego Twachtmana.

Księżkę można zamawiać przez internet, wysyłając zamówienie na adres: miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 12:35 30.08.2013 · 15 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:40
Kto jak kto, ale Ty wyjatkowo na publikację zasłużyłeś, Wiolinie :)
Serdecznie gratuluję, jestem przekonana, że to nie ostatni Twój tomik :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:41
Gratuluję serdecznie, Wiolinie! :)
Amis dnia 30.08.2013 19:08
Ja również Tobie gratuluję. Zasłużyłeś sobie jak mało kto.To duże wyróżnienie i myślę że ogromna satysfakcja dla Ciebie. Fajnie że wiersze trafiły do większej rzeszy odbiorców. Będziemy się zaczytywać i kosztować piękna, ciepła z nich płynących. Życzę Tobie jeszcze wielu takich chwil jak właśnie ta. :)
Wiolin dnia 30.08.2013 20:01
Witaj Al. Serdecznie dziękuję. Myślę że jednakowo ważny jest każdy tomik wydany przez naszych poetów. Świadczy to o wysokim poziomie naszego pp.
Nie czuję się jakiś szczególny lub wyjątkowy. "Najtrudniejszy pierwszy krok" jak śpiewała Anna Jantar.....więc myślę że przetarłem szlak na więcej....Pozdrawiam.

Gwiazdo - niezmiernie miło mi. Pozdrawiam.

Amis - co prawda satysfakcji nie da się zmierzyć, ale naprawdę satysfakcja niesamowita. Cieszę się że mam stałych czytelników, którzy kibicują moim malutkim poetyckim sukcesom. Dziękuję i pozdrawiam.
JaneE dnia 30.08.2013 20:51
Jak miło czytać takie newsy :)
Bardzo się cieszę i gratuluję :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:28
Już wiesz, jak się cieszę! :)
Gratuluję bardzo, bardzo, bardzo. :)
tydrych dnia 30.08.2013 21:45
Cieszą mnie Twoje sukcesy :) W każdej dziedzinie!
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:29
Gratuluję i kibicuję następnemu :)
mike17 dnia 01.09.2013 14:21
Cieszę się, Darku z twojego sukcesu :)
Gratulejszyn!
Miladora dnia 02.09.2013 00:53
Gratulacje, Wiolinku. :)))
A nie mógłbyś zaprezentować okładki? Bo jestem bardzo ciekawa, jak tomik wygląda.
No i bezczelnie liczę na autograf. ;)

Buźki :)
Wiolin dnia 02.09.2013 20:33
JaneE - serdeczności.

Wasinko - wiem, już mi się uśmiechnęło..... Pozdrawiam.

Tydrychu - Wiesz że działasz! Bardzo dziękuję. Za gratulacje też.

Leszku - muszę się ponasycać tym...:) Czas na Ciebie. Pozdrawiam.

Witaj Mike. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Miladorko - przecież wiesz że bez pytania....Mógłbym zaprezentować ale nie wiem jak to się robi...Za tydzień będę w Polsce. Wyślę. Pozdrawiam bbb.
julanda dnia 08.09.2013 08:42
Nareszcie i ja zaglądam, aby pogratulować, a myślę, że jest czego, bo chociaż książeczki jeszcze nie widziałam, ale znam wybór wierszy. To piękna całość, opowieść, ale wiesz, że po przeczytaniu zostanie niedosyt? I czytelnik poprosi o następne zbiorki?
Może nie powiino się dużo chwalić, bo w końcu Poeta chodzi na refleksję, doliny zamyśleń i rozterek, dawka radości niewątpliwe potrzebna, zbratana z nadzieję, ale odmierzona miarą i nie nadto. Jestem pod wrażeniem, poznaję siebie, kiedy odkrywam kolejne światłocienie Twojej poezji. Już kiedyś powiedziałam o geniuszu, który podarował Ci los, ale psyt! - Koniec chwalenia. Dobra robota Poeto i tyle.
Trzymam kciuki za całokształt, czekam na piosenki! Serdeczny poetycki ścisk! :)
coca_monka dnia 11.09.2013 12:19
Wiolinku,
gratuluję bardzo, bardzo! i jak Leszek, kibicuję następnemu ;)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:11
Serdeczne gratulacje, Wiolinie! Cieszę się razem z Tobą :)

z.
Miladora dnia 13.09.2013 12:09
Dziękuję, Wiolinku. :)
Tomik dotarł cały i zdrowy, a dedykacja jest bardzo poetycka.
Cieszę się, że Twoje wiersze będą mi towarzyszyć w wieczornych chwilach. :)

Buziaki :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
AntoniGrycuk
18/06/2019 13:00
Kazjuno, nie zawsze trzeba wszystko tłumaczyć. Czasem… »
wiosna
18/06/2019 12:56
Zaczęłam czytanie od czwartej części i mam jeszcze sporo do… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 12:53
Wiosna, specjalnie pisałem to nieco "na opak",… »
wiosna
18/06/2019 12:38
Zastanawiam się... piszesz, że nie myślałem o nikim… »
StalowyKruk
18/06/2019 12:07
Konstruktywne opinie? Może i tak, ale mało kto komentuje w… »
wiosna
18/06/2019 12:07
Oczywiście, że Twoja koncepcja ma sens i miło było… »
Madawydar
18/06/2019 11:58
Niemal połowę życia dane mi było spędzić w PRL-u, więc… »
Kazjuno
18/06/2019 09:42
Dzięki Antoni za wyjaśnienie. Może przydałaby się informacja… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 08:03
Tak... inteligentni się nie nudzą... Ja bym raczej napisał:… »
AntoniGrycuk
18/06/2019 07:38
Kazjuno, całe szczęście, że ludzie reagują tak różnie na… »
Zola111
18/06/2019 01:04
Madowydar: dziękuję Ci bardzo. A no taki mi się wyobraził… »
Kazjuno
17/06/2019 23:08
Odczytałem Twą miniaturkę w ten oto sposób: Jestem młody… »
Opheliac
17/06/2019 20:49
Powtórzenie. Chyba bym zrezygnowała w ogóle z tych drugich… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 19:14
Wiosna, taka była moja koncepcja, która nie jest pozbawiona… »
wiosna
17/06/2019 17:21
bardzo podoba mi się cisza, wdzięcząca się na brzegu ust:)»
ShoutBox
  • AntoniGrycuk
  • 18/06/2019 13:23
  • A co, Kazjuno, ile już czekasz? :) Teraz tutaj teksty w poczekalni muszą nabrać mocy urzędowej :) No, chyba że trafią na półki z dnia na dzień, co miało miejsce ;)
  • Kazjuno
  • 18/06/2019 12:00
  • Redakcjo! Litości!!
  • mike17
  • 17/06/2019 19:53
  • Ikona popu w najlepszym wydaniu : [link]
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:oxubaq
Wspierają nas