Bez Reszty

Nakładem Wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik Dariusza Kosmalskiego (Wiolina) pod tytułem w BEZ RESZTY, podzielony na cztery części:  W Twoim ogrodzie, sad bez nas, sad bez Ciebie, sad beze mnie. W książce wykorzystano malarstwo Johna Henrego Twachtmana.

Księżkę można zamawiać przez internet, wysyłając zamówienie na adres: miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 12:35 30.08.2013 · 15 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:40
Kto jak kto, ale Ty wyjatkowo na publikację zasłużyłeś, Wiolinie :)
Serdecznie gratuluję, jestem przekonana, że to nie ostatni Twój tomik :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:41
Gratuluję serdecznie, Wiolinie! :)
Amis dnia 30.08.2013 19:08
Ja również Tobie gratuluję. Zasłużyłeś sobie jak mało kto.To duże wyróżnienie i myślę że ogromna satysfakcja dla Ciebie. Fajnie że wiersze trafiły do większej rzeszy odbiorców. Będziemy się zaczytywać i kosztować piękna, ciepła z nich płynących. Życzę Tobie jeszcze wielu takich chwil jak właśnie ta. :)
Wiolin dnia 30.08.2013 20:01
Witaj Al. Serdecznie dziękuję. Myślę że jednakowo ważny jest każdy tomik wydany przez naszych poetów. Świadczy to o wysokim poziomie naszego pp.
Nie czuję się jakiś szczególny lub wyjątkowy. "Najtrudniejszy pierwszy krok" jak śpiewała Anna Jantar.....więc myślę że przetarłem szlak na więcej....Pozdrawiam.

Gwiazdo - niezmiernie miło mi. Pozdrawiam.

Amis - co prawda satysfakcji nie da się zmierzyć, ale naprawdę satysfakcja niesamowita. Cieszę się że mam stałych czytelników, którzy kibicują moim malutkim poetyckim sukcesom. Dziękuję i pozdrawiam.
JaneE dnia 30.08.2013 20:51
Jak miło czytać takie newsy :)
Bardzo się cieszę i gratuluję :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:28
Już wiesz, jak się cieszę! :)
Gratuluję bardzo, bardzo, bardzo. :)
tydrych dnia 30.08.2013 21:45
Cieszą mnie Twoje sukcesy :) W każdej dziedzinie!
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:29
Gratuluję i kibicuję następnemu :)
mike17 dnia 01.09.2013 14:21
Cieszę się, Darku z twojego sukcesu :)
Gratulejszyn!
Miladora dnia 02.09.2013 00:53
Gratulacje, Wiolinku. :)))
A nie mógłbyś zaprezentować okładki? Bo jestem bardzo ciekawa, jak tomik wygląda.
No i bezczelnie liczę na autograf. ;)

Buźki :)
Wiolin dnia 02.09.2013 20:33
JaneE - serdeczności.

Wasinko - wiem, już mi się uśmiechnęło..... Pozdrawiam.

Tydrychu - Wiesz że działasz! Bardzo dziękuję. Za gratulacje też.

Leszku - muszę się ponasycać tym...:) Czas na Ciebie. Pozdrawiam.

Witaj Mike. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Miladorko - przecież wiesz że bez pytania....Mógłbym zaprezentować ale nie wiem jak to się robi...Za tydzień będę w Polsce. Wyślę. Pozdrawiam bbb.
julanda dnia 08.09.2013 08:42
Nareszcie i ja zaglądam, aby pogratulować, a myślę, że jest czego, bo chociaż książeczki jeszcze nie widziałam, ale znam wybór wierszy. To piękna całość, opowieść, ale wiesz, że po przeczytaniu zostanie niedosyt? I czytelnik poprosi o następne zbiorki?
Może nie powiino się dużo chwalić, bo w końcu Poeta chodzi na refleksję, doliny zamyśleń i rozterek, dawka radości niewątpliwe potrzebna, zbratana z nadzieję, ale odmierzona miarą i nie nadto. Jestem pod wrażeniem, poznaję siebie, kiedy odkrywam kolejne światłocienie Twojej poezji. Już kiedyś powiedziałam o geniuszu, który podarował Ci los, ale psyt! - Koniec chwalenia. Dobra robota Poeto i tyle.
Trzymam kciuki za całokształt, czekam na piosenki! Serdeczny poetycki ścisk! :)
coca_monka dnia 11.09.2013 12:19
Wiolinku,
gratuluję bardzo, bardzo! i jak Leszek, kibicuję następnemu ;)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:11
Serdeczne gratulacje, Wiolinie! Cieszę się razem z Tobą :)

z.
Miladora dnia 13.09.2013 12:09
Dziękuję, Wiolinku. :)
Tomik dotarł cały i zdrowy, a dedykacja jest bardzo poetycka.
Cieszę się, że Twoje wiersze będą mi towarzyszyć w wieczornych chwilach. :)

Buziaki :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Decand
17/08/2019 23:53
Nuira - błądzić jest rzeczą ludzką. Przy czym chętnie… »
domofon
17/08/2019 20:13
Jola S. , chyba się dzisiaj upiję. Wielkie dzięki Pulsar,… »
Pulsar
17/08/2019 18:12
Dostosuję się. Nie nadam, na nikogo w życiu nie nadałem.… »
Bartek Otremba
17/08/2019 18:10
Niestety nie mogę zmienić tytułowego pytania :) Dodałem… »
pociengiel
17/08/2019 17:56
Ile razy to robiłeś własnym sumptem? Zwykle pozostaję… »
Pulsar
17/08/2019 17:34
Dla mnie rozpiska , czyli wersyfikacja fatalna. źle się… »
Pulsar
17/08/2019 17:27
" Pola " Muńka . Jeśli o tego samego biega… »
Pulsar
17/08/2019 17:18
Dużo tracimy przesypiając różne sytuacje, c później są nie… »
pociengiel
17/08/2019 17:12
Dla mnie Munkiem. »
Pulsar
17/08/2019 17:05
Znowu Pan Bóg w poezji »
Pulsar
17/08/2019 16:56
kim jest Marcin Sztelak? »
JOLA S.
17/08/2019 12:59
Al, na świecie jest dużo religii, proszę Pani. Gdyby była… »
Dobra Cobra
17/08/2019 12:42
Słodka rzecz, jakże trafnie opisująca rzeczywistość. Choć w… »
al-szamanka
17/08/2019 12:31
Eeech, jestem niepocieszona, wyszło coś dziwnego, a przecież… »
JOLA S.
17/08/2019 11:50
Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy. A kim była postać,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Lawyeres7
Wspierają nas