Bez Reszty

Nakładem Wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik Dariusza Kosmalskiego (Wiolina) pod tytułem w BEZ RESZTY, podzielony na cztery części:  W Twoim ogrodzie, sad bez nas, sad bez Ciebie, sad beze mnie. W książce wykorzystano malarstwo Johna Henrego Twachtmana.

Księżkę można zamawiać przez internet, wysyłając zamówienie na adres: miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 12:35 30.08.2013 · 15 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:40
Kto jak kto, ale Ty wyjatkowo na publikację zasłużyłeś, Wiolinie :)
Serdecznie gratuluję, jestem przekonana, że to nie ostatni Twój tomik :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:41
Gratuluję serdecznie, Wiolinie! :)
Amis dnia 30.08.2013 19:08
Ja również Tobie gratuluję. Zasłużyłeś sobie jak mało kto.To duże wyróżnienie i myślę że ogromna satysfakcja dla Ciebie. Fajnie że wiersze trafiły do większej rzeszy odbiorców. Będziemy się zaczytywać i kosztować piękna, ciepła z nich płynących. Życzę Tobie jeszcze wielu takich chwil jak właśnie ta. :)
Wiolin dnia 30.08.2013 20:01
Witaj Al. Serdecznie dziękuję. Myślę że jednakowo ważny jest każdy tomik wydany przez naszych poetów. Świadczy to o wysokim poziomie naszego pp.
Nie czuję się jakiś szczególny lub wyjątkowy. "Najtrudniejszy pierwszy krok" jak śpiewała Anna Jantar.....więc myślę że przetarłem szlak na więcej....Pozdrawiam.

Gwiazdo - niezmiernie miło mi. Pozdrawiam.

Amis - co prawda satysfakcji nie da się zmierzyć, ale naprawdę satysfakcja niesamowita. Cieszę się że mam stałych czytelników, którzy kibicują moim malutkim poetyckim sukcesom. Dziękuję i pozdrawiam.
JaneE dnia 30.08.2013 20:51
Jak miło czytać takie newsy :)
Bardzo się cieszę i gratuluję :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:28
Już wiesz, jak się cieszę! :)
Gratuluję bardzo, bardzo, bardzo. :)
tydrych dnia 30.08.2013 21:45
Cieszą mnie Twoje sukcesy :) W każdej dziedzinie!
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:29
Gratuluję i kibicuję następnemu :)
mike17 dnia 01.09.2013 14:21
Cieszę się, Darku z twojego sukcesu :)
Gratulejszyn!
Miladora dnia 02.09.2013 00:53
Gratulacje, Wiolinku. :)))
A nie mógłbyś zaprezentować okładki? Bo jestem bardzo ciekawa, jak tomik wygląda.
No i bezczelnie liczę na autograf. ;)

Buźki :)
Wiolin dnia 02.09.2013 20:33
JaneE - serdeczności.

Wasinko - wiem, już mi się uśmiechnęło..... Pozdrawiam.

Tydrychu - Wiesz że działasz! Bardzo dziękuję. Za gratulacje też.

Leszku - muszę się ponasycać tym...:) Czas na Ciebie. Pozdrawiam.

Witaj Mike. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Miladorko - przecież wiesz że bez pytania....Mógłbym zaprezentować ale nie wiem jak to się robi...Za tydzień będę w Polsce. Wyślę. Pozdrawiam bbb.
julanda dnia 08.09.2013 08:42
Nareszcie i ja zaglądam, aby pogratulować, a myślę, że jest czego, bo chociaż książeczki jeszcze nie widziałam, ale znam wybór wierszy. To piękna całość, opowieść, ale wiesz, że po przeczytaniu zostanie niedosyt? I czytelnik poprosi o następne zbiorki?
Może nie powiino się dużo chwalić, bo w końcu Poeta chodzi na refleksję, doliny zamyśleń i rozterek, dawka radości niewątpliwe potrzebna, zbratana z nadzieję, ale odmierzona miarą i nie nadto. Jestem pod wrażeniem, poznaję siebie, kiedy odkrywam kolejne światłocienie Twojej poezji. Już kiedyś powiedziałam o geniuszu, który podarował Ci los, ale psyt! - Koniec chwalenia. Dobra robota Poeto i tyle.
Trzymam kciuki za całokształt, czekam na piosenki! Serdeczny poetycki ścisk! :)
coca_monka dnia 11.09.2013 12:19
Wiolinku,
gratuluję bardzo, bardzo! i jak Leszek, kibicuję następnemu ;)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:11
Serdeczne gratulacje, Wiolinie! Cieszę się razem z Tobą :)

z.
Miladora dnia 13.09.2013 12:09
Dziękuję, Wiolinku. :)
Tomik dotarł cały i zdrowy, a dedykacja jest bardzo poetycka.
Cieszę się, że Twoje wiersze będą mi towarzyszyć w wieczornych chwilach. :)

Buziaki :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
25/03/2019 08:53
Dzięki. »
Madawydar
25/03/2019 08:14
Dobre. Takiej akcji rzeczywiście w filmach nie widziałem.… »
ajw
25/03/2019 08:00
Jak niedospany, niedośniony do końca sen.. A mogłoby być tak… »
ajw
25/03/2019 07:55
Ładny obrazek. Wręcz poczułam słodycz zapachów i ciepło tego… »
ajw
25/03/2019 07:50
Świetnie napisany, mądry, refleksyjny. Nic dodać, nic ująć.… »
Tomek i Agatka
24/03/2019 23:31
Och, jak dawno mnie tutaj nie było. Zolu, Kamyczku,… »
Zola111
24/03/2019 22:30
Szalonko, Florianie Konradzie, dziękuję bardzo.… »
Florian Konrad
24/03/2019 20:53
podoba mi siię »
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
Ostatnio widziani
Gości online:12
Najnowszy:oznakujb2
Wspierają nas