Bez Reszty

Nakładem Wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik Dariusza Kosmalskiego (Wiolina) pod tytułem w BEZ RESZTY, podzielony na cztery części:  W Twoim ogrodzie, sad bez nas, sad bez Ciebie, sad beze mnie. W książce wykorzystano malarstwo Johna Henrego Twachtmana.

Księżkę można zamawiać przez internet, wysyłając zamówienie na adres: miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 12:35 30.08.2013 · 15 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:40
Kto jak kto, ale Ty wyjatkowo na publikację zasłużyłeś, Wiolinie :)
Serdecznie gratuluję, jestem przekonana, że to nie ostatni Twój tomik :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:41
Gratuluję serdecznie, Wiolinie! :)
Amis dnia 30.08.2013 19:08
Ja również Tobie gratuluję. Zasłużyłeś sobie jak mało kto.To duże wyróżnienie i myślę że ogromna satysfakcja dla Ciebie. Fajnie że wiersze trafiły do większej rzeszy odbiorców. Będziemy się zaczytywać i kosztować piękna, ciepła z nich płynących. Życzę Tobie jeszcze wielu takich chwil jak właśnie ta. :)
Wiolin dnia 30.08.2013 20:01
Witaj Al. Serdecznie dziękuję. Myślę że jednakowo ważny jest każdy tomik wydany przez naszych poetów. Świadczy to o wysokim poziomie naszego pp.
Nie czuję się jakiś szczególny lub wyjątkowy. "Najtrudniejszy pierwszy krok" jak śpiewała Anna Jantar.....więc myślę że przetarłem szlak na więcej....Pozdrawiam.

Gwiazdo - niezmiernie miło mi. Pozdrawiam.

Amis - co prawda satysfakcji nie da się zmierzyć, ale naprawdę satysfakcja niesamowita. Cieszę się że mam stałych czytelników, którzy kibicują moim malutkim poetyckim sukcesom. Dziękuję i pozdrawiam.
JaneE dnia 30.08.2013 20:51
Jak miło czytać takie newsy :)
Bardzo się cieszę i gratuluję :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:28
Już wiesz, jak się cieszę! :)
Gratuluję bardzo, bardzo, bardzo. :)
tydrych dnia 30.08.2013 21:45
Cieszą mnie Twoje sukcesy :) W każdej dziedzinie!
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:29
Gratuluję i kibicuję następnemu :)
mike17 dnia 01.09.2013 14:21
Cieszę się, Darku z twojego sukcesu :)
Gratulejszyn!
Miladora dnia 02.09.2013 00:53
Gratulacje, Wiolinku. :)))
A nie mógłbyś zaprezentować okładki? Bo jestem bardzo ciekawa, jak tomik wygląda.
No i bezczelnie liczę na autograf. ;)

Buźki :)
Wiolin dnia 02.09.2013 20:33
JaneE - serdeczności.

Wasinko - wiem, już mi się uśmiechnęło..... Pozdrawiam.

Tydrychu - Wiesz że działasz! Bardzo dziękuję. Za gratulacje też.

Leszku - muszę się ponasycać tym...:) Czas na Ciebie. Pozdrawiam.

Witaj Mike. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Miladorko - przecież wiesz że bez pytania....Mógłbym zaprezentować ale nie wiem jak to się robi...Za tydzień będę w Polsce. Wyślę. Pozdrawiam bbb.
julanda dnia 08.09.2013 08:42
Nareszcie i ja zaglądam, aby pogratulować, a myślę, że jest czego, bo chociaż książeczki jeszcze nie widziałam, ale znam wybór wierszy. To piękna całość, opowieść, ale wiesz, że po przeczytaniu zostanie niedosyt? I czytelnik poprosi o następne zbiorki?
Może nie powiino się dużo chwalić, bo w końcu Poeta chodzi na refleksję, doliny zamyśleń i rozterek, dawka radości niewątpliwe potrzebna, zbratana z nadzieję, ale odmierzona miarą i nie nadto. Jestem pod wrażeniem, poznaję siebie, kiedy odkrywam kolejne światłocienie Twojej poezji. Już kiedyś powiedziałam o geniuszu, który podarował Ci los, ale psyt! - Koniec chwalenia. Dobra robota Poeto i tyle.
Trzymam kciuki za całokształt, czekam na piosenki! Serdeczny poetycki ścisk! :)
coca_monka dnia 11.09.2013 12:19
Wiolinku,
gratuluję bardzo, bardzo! i jak Leszek, kibicuję następnemu ;)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:11
Serdeczne gratulacje, Wiolinie! Cieszę się razem z Tobą :)

z.
Miladora dnia 13.09.2013 12:09
Dziękuję, Wiolinku. :)
Tomik dotarł cały i zdrowy, a dedykacja jest bardzo poetycka.
Cieszę się, że Twoje wiersze będą mi towarzyszyć w wieczornych chwilach. :)

Buziaki :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas