Tomik "Perspektywy efemeryczne" Piotra Borkowicza

Dzięki uprzejmości i wsparciu I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży ukazał się debiutancki tomik poezji Piotra Borkowicza, znanego na portalu jako borek707, pod tytułem, Perspektywy efemeryczne.

Tomik zawiera 16 utworów, zilustrowanych pracami Mileny Lemańskiej, oraz obrazami takich artystów jak Edvard Munch i John Collier. Publikację słowem wstępu opatrzył Artur Lewczuk. 

Można ją nabyć kontaktujac się z samym autorem pod adresem mailowym - borek707@gmail.com 

Borek707 · 14:24 30.08.2013 · 14 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:57
Gratulacje, Borku :)
Nieustającej weny życzę :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:59
Gratuluję raz jeszcze, tomik pochłonęłam - polecam gorąco wszystkim, którzy w poezji szukają nastrojowości, niezwykłej wyobraźni i głębi ubranych w przepiękną szatę graficzną - i nie jest to bynajmniej efemeryda, ale tomik, do którego można i chce się wracać!
Emily dnia 30.08.2013 19:19
Graty, Borek :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:31
No i pięknie. :) Gratuluję, Piotrku!
kamyczek dnia 31.08.2013 10:21
Gratulacje :)
Figiel dnia 31.08.2013 19:48
Brawo! Gratulacje:)
WholeTruth dnia 31.08.2013 22:40
cieszę się bardzo tak wielkim sukcesem! :D
gratuluję wielce :)
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:26
Gratuluję i ja :)
Miladora dnia 02.09.2013 00:56
Gratulacje, Borku. :)
A czy będzie zdjęcie lub skan okładki, bo lubię oglądać książki.
Chyba muszę zajrzeć do Twoich wierszy... ;)
Kushi dnia 02.09.2013 00:56
Borku Kochany:)
Gratuluję z całego serca tomiku:)
Pozdrawiam ciepło:)
Borek707 dnia 02.09.2013 13:50
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za gratulacje i ciepłe słowa :). Okładkę można zobaczyć tutaj:

http://s24.postimg.org/hjviwiqo3/Clipboard01.jpg
julanda dnia 09.09.2013 05:42
:) Bardzo się cieszę! Gratulcje, bo praca z opisu wygląda ciekwie, jeśli dobrane obrazy i słowa się wzjaemnie dopełniają? A jeżeli teksty są pełne, jak te, które znam z PP, to pomimo szesnastu pozycji, może to być niezłe cacko. :) Pozdrawiam, a poza tym zamyśliłam się (już mi się ułożyło opowiadanie, o poecie, który wydał wiersze ;) - zaraz popatrzę na okładkę.
coca_monka dnia 11.09.2013 12:15
Borku,
Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych! :)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:14
Borku,

serdeczne gratulacje :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:Wqgj54
Wspierają nas