Bariera 10 tysięcy komentarzy przekroczona!

Miło nam poinformować, że jeden z użytkowników Portalu, a konkretniej - Miladora, ma na swoim koncie już ponad 10 tysiecy komentarzy. Mamy nadzieję, że do tego elitarnego grona wkrótce dołączą następne osoby, a koklejnym wyzwaniem będzie 100,000 komentarzy ;) Miladorę proszę o podanie danych adresowych. Wysłana zostanie nagroda niespodzianka.

Wiktor Orzel · 12:40 04.10.2013 · 33 ·
Komentarze
Miladora dnia 04.10.2013 13:48
O do licha - a to niespodzianka!
Hurra - dostanę podwyżkę, wysługę lat i dodatek do emerytury. :)))
Pytanie tylko, czy dożyję do następnego progu 100 tysięcy, czy też jest to zwyczajna podpucha Szanownego Szefa, dbającego o to, by teksty użytkowników były systematycznie ścinane. ;)
Mniejsza z tym - dawaj, Szefie, tę nagrodę. :)))
Już z góry dziękuję. :)
niewidoczna dnia 04.10.2013 14:06
Gratulacje! ;)

Fajnie się składa, bo właśnie musiałam przypisać "Wygraj tablet". ;)
Wasinka dnia 04.10.2013 15:30
Pięknie, Milu! :)

Gratuluję. :)
Zola111 dnia 04.10.2013 16:03
Miladorko,

gratuluję tym bardziej, że Twoje komentarze są zawsze merytoryczne i pomocne. :)

z.
marukja dnia 04.10.2013 18:22
10 000! Wow! Naprawdę robi wrażenie :)
Gratuluję :)
Wasyl dnia 04.10.2013 20:57
Gratulacje.
Miladora dnia 04.10.2013 22:49
Raczej powinnam odbierać kondolencje. :)))
Przeliczając tę liczbę na czas, wolę nie myśleć, ile to było godzin. :|
Jeszcze bym się zastrzeliła i co? :smilewinkgrin:

Ale dziękuję wszystkim serdecznie za cierpliwość. :)
Kaero dnia 04.10.2013 23:08
Nie życzę Ci, abyś się zastrzeliła, ale z ciekawości policzyłam. Zakładając, że na każdy komentarz poświęciłaś średnio 15 minut (na pewno w wielu przypadkach było dłużej, bo widziałam niektóre komentarze), ale załóżmy, że to było właśnie tyle.

Daje to 150 000 minut, czyli 2500 godzin, czyli 104 dni, 4 godziny, 4 minuty i 48 sekund. Bardzo piękny wynik Milu, gratulacje:)
Silvus dnia 04.10.2013 23:19
Hohoho! 104 dni to by było? Ciągłego pisania. :D Gratuluję! Tyle cierpliwości dla twórców! I tyle przyjemności z pisania i czytania. :)
Miladora dnia 04.10.2013 23:25
Kaero napisała:
Daje to 150 000 minut,

Jezus Maria!!! :upset:
Aż tyle?!

Teraz to jeszcze przeliczę na złotówki za godzinę i na pewno się zastrzelę. :|
Licząc 20 zł za 60 min. to jest... 50 000 zł.
Hurra, ale jestem bogata. :)))

Szefie - kupuję ten portal. :)


Kaero i Silvus - dziękuję za pocieszanie.
Przyjemność, mówisz? ;)
Lenix dnia 05.10.2013 00:41
To ja już złożę te kondolencje...
Żeby nie było, że każdy gratuluje. ;)
shinobi dnia 05.10.2013 10:56
Gratulacje. :)
henrykinho dnia 05.10.2013 11:23
Tak tworzy się historia :smilewinkgrin:

Gratulacje.
Miladora dnia 05.10.2013 13:04
Lenix napisał:
To ja już złożę te kondolencje...

A bóg zapłać, Myszko. :)))

Shinobi i Henry - Wam również, bo na razie nie jestem jeszcze wypłacalna. :)
al-szamanka dnia 05.10.2013 19:53
Piękny wynik, Miladoro, oby tak dalej, gdyż Twoje rady są bezcenne. ;)
Życzę nagrody od Losu w formie wielokrotnie zwielokrotnionej i brzęczącej.
Miladora dnia 05.10.2013 20:18
O, tak! Zwielokrotniona i brzęcząca forma to jest właśnie TO! :)))
Piękne dzięki, Al, niech tylko te życzenia się spełnią, a zrobię balangę dla całego portalu. ;)
al-szamanka dnia 05.10.2013 20:31
No to trzymam za słowo, Miladoro :)
zajacanka dnia 06.10.2013 02:47
A to gaduła z tej Mili :) Wszędzie swoje trzy grosze wrzuci i masz: dziesięć tysięcy jak z bicza trzasnął :)
Sagit powinien Cię pokolorować jako Stałego Rezydenta (jakaś purpura, czy coś).
Bez Ciebie PP nie byłoby takie, jakie jest. Serio.
Kisski!
I częściej zaglądaj do prozy (nie tylko przy okazji konkursów).
a
Miladora dnia 06.10.2013 03:55
zajacanka napisała:
jak z bicza trzasnął :)

Jak z bicza to trzasnęło pięć lat, Zajączku. :)))
Nawet nie wiem, kiedy...

Mam zaglądać do prozy? Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?! ;)))

Kisski milowe :)
Leszek Sobeczko dnia 06.10.2013 15:46
Aż się musiałem zalogować :) To wielka sztuka móc tyle powiedzieć, a na dodatek z sensem i na temat. Gratuluję i tez optuję byś w jakiejś purpurze chodziła -zasłużyłaś. Brawo :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 15:58
Do 10 000 to ja chyba nie potrafię policzyć...

Cóż - podziękowania, za to, że ci się chce od pięciu lat.
SzalonaJulka dnia 06.10.2013 16:17
Ha Miluś, ja to nie wiem, czy gratulować, czy wzywać pogotowie psychiatryczne... Szalonaś Ty, szalona... i taką Ciemkocham :)
Miladora dnia 06.10.2013 18:57
Leszek Sobeczko napisał:
tez optuję byś w jakiejś purpurze

Hahahahaha... a niech Cię, Lesiu. :)))

Zachary Ann napisał:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? :)))
Na głowę upadłam i tyle.

SzalonaJulka napisała:
czy wzywać pogotowie psychiatryczne...

Wzywaj, Szalonka - ale niech z flachą przyjadą. :)))
Ja też Ciem! :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 19:18
Miladora napisała:
Zachary Ann napisał:
Cytat:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? ))


W takim razie, aż strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.
coca_monka dnia 06.10.2013 20:22
Milu, tyle komentarzy imponuje, ale bardziej, że napisane z własnej, nieprzymuszonej woli, z chęci pomocy, zwłaszcza, że takiej wiedzy, doświadczenia nie kupi się na żadnym nośniku.
a to należy chwalić, chwalić!!!
kibicuję stu tysiącom! ;)
Miladora dnia 06.10.2013 22:56
Zachary Ann napisał:
strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.

Wolę nawet nie próbować chcieć. :)))

coca_monka napisała:
kibicuję stu tysiącom! ;)

I Ty, Brutusie?! :)))
Niech Pan Bóg broni.
zajacanka dnia 06.10.2013 23:24
Miladora napisała:
Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?!

Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)
Miladora dnia 07.10.2013 01:11
zajacanka napisała:
Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)

Widocznie jestem masochistką. :)))
wienczyslaw dnia 08.10.2013 22:48
a może z Miladorą jest jak z Lemem? amerykański pisarz SF Dick nie wierzył w Lema. Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących. jeden człowiek nie mógłby napisać tylu komentarzy:)
Miladora dnia 09.10.2013 12:28
wienczyslaw napisał:
Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących.

A gdzie ja bym takich wariatów znalazła, Wień? :)))
Dobra Cobra dnia 09.10.2013 13:47
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?
Miladora dnia 09.10.2013 19:25
Dobra Cobra napisał:
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?

Pięć lat zaćmienia umysłowego, DoCo. :)))
Usunięty dnia 12.10.2013 23:41
Gratuluję Honoris Incausa.

B)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/08/2017 14:26
Intro, trafiasz w punkt! Bardzo się cieszę, że tak… »
Miladora
18/08/2017 14:20
A ja widzę raczej kobietę tkwiącą w ramach pewnych reguł i… »
Brudnopis
18/08/2017 14:16
Gdyby zapytać Chucka Norisa ile rozwiesił ulotek pracując w… »
Miladora
18/08/2017 13:37
Zgadzam się, że mocny wiersz, ale mnie osobiście brakuje w… »
introwerka
18/08/2017 13:29
Ciekawa parafraza Kanta :) Aż przypomniało mi się… »
Miladora
18/08/2017 13:23
Brałam to pod uwagę, ale zauważ, że te wersy nie brzmią… »
Zola111
18/08/2017 13:03
Pocienglu, dziękuję bardzo i pozdrawiam, z. »
Pola Kaj
18/08/2017 13:02
Ja sama chyba też do końca nie wiem, jakie ma być pogranicze… »
Zola111
18/08/2017 12:57
Jolu S, dzięki i pozdrowienia, z. »
Carvedilol
18/08/2017 12:35
Miladoro, Zolu wielkie dzięki za przeczytanie rymowanki i… »
Silvus
18/08/2017 12:31
Jest coś w tej prostocie i wadze znaczeń. Jest coś, co… »
Vanillivi
18/08/2017 12:22
Ciekawy, mocny i niepokojący wiersz, Black Mirror. Gdy… »
Silvus
18/08/2017 12:17
bmp, A skąd wiadomo, że wszystkie? Pięknie! Koniec… »
Silvus
18/08/2017 12:14
Ma to swój pomysł, jeśli przyjąć to za piosenkę, może poezję… »
Silvus
18/08/2017 12:00
Temat ma to coś w mojej opinii. Tylko wykonanie mało… »
ShoutBox
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 13:33
  • Wiem, ale nie każdy sięgnie po produkcje ambitniejsze, a bez tego, nie będzie widział nawet różnicy
  • Ekszyn Dupacycki
  • 18/08/2017 13:18
  • przecież te produkcje są jak pozszywane z reklam społecznych, słabych i niepomysłowych.
  • JOLA S.
  • 18/08/2017 12:42
  • ( z płomieniem w oczach)
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 12:37
  • (to przez Ranczo i piwko? fakt, mówienie w tym kontekście o nowej jakości jest mocno kontrowersyjne, ale niech ludzie się cieszą latem i wypoczywają jak lubią)
  • Silvus
  • 18/08/2017 12:31
  • Co się dzieje?
  • chawendyk
  • 18/08/2017 08:40
  • Słuchowisko radiowe "Matysiakowie" to przykład dobry naśladowania:)
  • Silvus
  • 18/08/2017 00:18
  • Ranczo w radiu? Chyba dałoby radę, gdyby bardzo dobrze znać aktorów. ;)
  • chawendyk
  • 18/08/2017 00:00
  • Cholera. TV nie oglądam:) ...ale radia słucham:)
  • mike17
  • 17/08/2017 23:31
  • Cały tydzień masz na TVP HD na dekoderze numer 3. Dwa odcinki naraz, full wypas :)
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:firekb
Wspierają nas