Bariera 10 tysięcy komentarzy przekroczona!

Miło nam poinformować, że jeden z użytkowników Portalu, a konkretniej - Miladora, ma na swoim koncie już ponad 10 tysiecy komentarzy. Mamy nadzieję, że do tego elitarnego grona wkrótce dołączą następne osoby, a koklejnym wyzwaniem będzie 100,000 komentarzy ;) Miladorę proszę o podanie danych adresowych. Wysłana zostanie nagroda niespodzianka.

Sagitarius · 12:40 04.10.2013 · 33 ·
Komentarze
Miladora dnia 04.10.2013 13:48
O do licha - a to niespodzianka!
Hurra - dostanę podwyżkę, wysługę lat i dodatek do emerytury. :)))
Pytanie tylko, czy dożyję do następnego progu 100 tysięcy, czy też jest to zwyczajna podpucha Szanownego Szefa, dbającego o to, by teksty użytkowników były systematycznie ścinane. ;)
Mniejsza z tym - dawaj, Szefie, tę nagrodę. :)))
Już z góry dziękuję. :)
niewidoczna dnia 04.10.2013 14:06
Gratulacje! ;)

Fajnie się składa, bo właśnie musiałam przypisać "Wygraj tablet". ;)
Wasinka dnia 04.10.2013 15:30
Pięknie, Milu! :)

Gratuluję. :)
Zola111 dnia 04.10.2013 16:03
Miladorko,

gratuluję tym bardziej, że Twoje komentarze są zawsze merytoryczne i pomocne. :)

z.
marukja dnia 04.10.2013 18:22
10 000! Wow! Naprawdę robi wrażenie :)
Gratuluję :)
Wasyl dnia 04.10.2013 20:57
Gratulacje.
Miladora dnia 04.10.2013 22:49
Raczej powinnam odbierać kondolencje. :)))
Przeliczając tę liczbę na czas, wolę nie myśleć, ile to było godzin. :|
Jeszcze bym się zastrzeliła i co? :smilewinkgrin:

Ale dziękuję wszystkim serdecznie za cierpliwość. :)
Kaero dnia 04.10.2013 23:08
Nie życzę Ci, abyś się zastrzeliła, ale z ciekawości policzyłam. Zakładając, że na każdy komentarz poświęciłaś średnio 15 minut (na pewno w wielu przypadkach było dłużej, bo widziałam niektóre komentarze), ale załóżmy, że to było właśnie tyle.

Daje to 150 000 minut, czyli 2500 godzin, czyli 104 dni, 4 godziny, 4 minuty i 48 sekund. Bardzo piękny wynik Milu, gratulacje:)
Silvus dnia 04.10.2013 23:19
Hohoho! 104 dni to by było? Ciągłego pisania. :D Gratuluję! Tyle cierpliwości dla twórców! I tyle przyjemności z pisania i czytania. :)
Miladora dnia 04.10.2013 23:25
Kaero napisała:
Daje to 150 000 minut,

Jezus Maria!!! :upset:
Aż tyle?!

Teraz to jeszcze przeliczę na złotówki za godzinę i na pewno się zastrzelę. :|
Licząc 20 zł za 60 min. to jest... 50 000 zł.
Hurra, ale jestem bogata. :)))

Szefie - kupuję ten portal. :)


Kaero i Silvus - dziękuję za pocieszanie.
Przyjemność, mówisz? ;)
Lenix dnia 05.10.2013 00:41
To ja już złożę te kondolencje...
Żeby nie było, że każdy gratuluje. ;)
shinobi dnia 05.10.2013 10:56
Gratulacje. :)
henrykinho dnia 05.10.2013 11:23
Tak tworzy się historia :smilewinkgrin:

Gratulacje.
Miladora dnia 05.10.2013 13:04
Lenix napisał:
To ja już złożę te kondolencje...

A bóg zapłać, Myszko. :)))

Shinobi i Henry - Wam również, bo na razie nie jestem jeszcze wypłacalna. :)
al-szamanka dnia 05.10.2013 19:53
Piękny wynik, Miladoro, oby tak dalej, gdyż Twoje rady są bezcenne. ;)
Życzę nagrody od Losu w formie wielokrotnie zwielokrotnionej i brzęczącej.
Miladora dnia 05.10.2013 20:18
O, tak! Zwielokrotniona i brzęcząca forma to jest właśnie TO! :)))
Piękne dzięki, Al, niech tylko te życzenia się spełnią, a zrobię balangę dla całego portalu. ;)
al-szamanka dnia 05.10.2013 20:31
No to trzymam za słowo, Miladoro :)
zajacanka dnia 06.10.2013 02:47
A to gaduła z tej Mili :) Wszędzie swoje trzy grosze wrzuci i masz: dziesięć tysięcy jak z bicza trzasnął :)
Sagit powinien Cię pokolorować jako Stałego Rezydenta (jakaś purpura, czy coś).
Bez Ciebie PP nie byłoby takie, jakie jest. Serio.
Kisski!
I częściej zaglądaj do prozy (nie tylko przy okazji konkursów).
a
Miladora dnia 06.10.2013 03:55
zajacanka napisała:
jak z bicza trzasnął :)

Jak z bicza to trzasnęło pięć lat, Zajączku. :)))
Nawet nie wiem, kiedy...

Mam zaglądać do prozy? Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?! ;)))

Kisski milowe :)
Leszek Sobeczko dnia 06.10.2013 15:46
Aż się musiałem zalogować :) To wielka sztuka móc tyle powiedzieć, a na dodatek z sensem i na temat. Gratuluję i tez optuję byś w jakiejś purpurze chodziła -zasłużyłaś. Brawo :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 15:58
Do 10 000 to ja chyba nie potrafię policzyć...

Cóż - podziękowania, za to, że ci się chce od pięciu lat.
SzalonaJulka dnia 06.10.2013 16:17
Ha Miluś, ja to nie wiem, czy gratulować, czy wzywać pogotowie psychiatryczne... Szalonaś Ty, szalona... i taką Ciemkocham :)
Miladora dnia 06.10.2013 18:57
Leszek Sobeczko napisał:
tez optuję byś w jakiejś purpurze

Hahahahaha... a niech Cię, Lesiu. :)))

Zachary Ann napisał:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? :)))
Na głowę upadłam i tyle.

SzalonaJulka napisała:
czy wzywać pogotowie psychiatryczne...

Wzywaj, Szalonka - ale niech z flachą przyjadą. :)))
Ja też Ciem! :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 19:18
Miladora napisała:
Zachary Ann napisał:
Cytat:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? ))


W takim razie, aż strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.
coca_monka dnia 06.10.2013 20:22
Milu, tyle komentarzy imponuje, ale bardziej, że napisane z własnej, nieprzymuszonej woli, z chęci pomocy, zwłaszcza, że takiej wiedzy, doświadczenia nie kupi się na żadnym nośniku.
a to należy chwalić, chwalić!!!
kibicuję stu tysiącom! ;)
Miladora dnia 06.10.2013 22:56
Zachary Ann napisał:
strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.

Wolę nawet nie próbować chcieć. :)))

coca_monka napisała:
kibicuję stu tysiącom! ;)

I Ty, Brutusie?! :)))
Niech Pan Bóg broni.
zajacanka dnia 06.10.2013 23:24
Miladora napisała:
Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?!

Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)
Miladora dnia 07.10.2013 01:11
zajacanka napisała:
Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)

Widocznie jestem masochistką. :)))
wienczyslaw dnia 08.10.2013 22:48
a może z Miladorą jest jak z Lemem? amerykański pisarz SF Dick nie wierzył w Lema. Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących. jeden człowiek nie mógłby napisać tylu komentarzy:)
Miladora dnia 09.10.2013 12:28
wienczyslaw napisał:
Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących.

A gdzie ja bym takich wariatów znalazła, Wień? :)))
Dobra Cobra dnia 09.10.2013 13:47
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?
Miladora dnia 09.10.2013 19:25
Dobra Cobra napisał:
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?

Pięć lat zaćmienia umysłowego, DoCo. :)))
Usunięty dnia 12.10.2013 23:41
Gratuluję Honoris Incausa.

B)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:32
Kiedy wracam do tego tekstu, zawsze nachodzi mnie podobna… »
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:31
Niezmiernie mi miło :) »
kamyczek
27/03/2017 23:28
Witaj, byłam już pod tym wierszem, ale „chroniczny brak… »
Zingara
27/03/2017 23:22
gabi dziękuję za miły komentarz :) »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:33
Szkoda. »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:29
no i gitara. Kupuję wszystko. »
Grain
27/03/2017 21:46
Pomyślę kusicielko. Serdeczne dzięki. »
gabi
27/03/2017 21:42
Ciekawy tekst, ale warto się pokusić o inna… »
gabi
27/03/2017 21:35
Aleksandrze - Zaręczam Ci, że opinie nieraz „brałam na… »
gabi
27/03/2017 21:31
Niezwykle urokliwy i malowniczy wiersz (zwłaszcza druga… »
GregoryJ
27/03/2017 20:32
Witaj ponownie Aronio. Gregory Peck powiadasz. Nie wiem, czy… »
aleksander81
27/03/2017 20:07
Hej, Gabi - jasne, że gdy przypatruję się własnym tworom, to… »
skroplami
27/03/2017 19:03
Alfred Kubin "Po tamtej stronie" w wersji mikro… »
trawa1965
27/03/2017 18:57
Do tego wiersza mam najbardziej krytyczny stosunek ze… »
introwerka
27/03/2017 18:33
Gabi, cieszę się, że zaglądasz, tym bardziej, że wskutek… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/03/2017 23:40
  • Głosujcie na wiersze w Zaśrodkowaniu. Jest w czym wybrać, proszę mi wierzyć :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:11
  • W tym miejscu, w którym wysiadłam z pocią, aby kupić wsch. marki. Tam była granica, ale nie można było wysiadać. Awantura ,ło, matko. A ja tam pracowałam na polach, zbierałam pory. Sniły się w nocyPA
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:01
  • Marka stała b. wysoko. Pamiętam zarobki mojej mamy 36 tyś. zł. A marka zach. koszt. 4 tyś. Tato mówił, że kiedy zużyło się pastę do oddania było to opak. - zużytej, dopiero mogłeś opakow. n. pasty.
  • Aronia23
  • 27/03/2017 22:51
  • miki, takie określenia? Wszem i wobec! Och, nie. Czyli z butami nie tylko ja miałam problem, to śmieszne było. A kiedyś jechałam pociągiem z Niemiec zach. Miałam bilet tylko do ostatniego miasta zacho
  • mike17
  • 27/03/2017 22:36
  • Miejmy nadzieję, że Albin się solidnie wysrał.
  • Gramofon
  • 27/03/2017 21:07
  • też kiedyś miałem w szkole jeden trampek swój a drugi brata o 3 numery większy :p
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:36
  • [link] No jajca były, buty na kartki. Raz wzięłam do szkoły but mojej siostry a drugi. Były takie same, różniły się numerami. A papieru też nie było. Albin S. Dno
  • mike17
  • 27/03/2017 18:30
  • Widziałem kiedyś foto Albina Siwaka przepasanego papierem toaletowym z napisem - MAM JESZCZE KUPĘ DO ZROBIENIA :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:19
  • Ernesto Che Guevara, ten nie żył zbyt długo. Kiedyś śmiano się z środka antykoncepcyjnego. Na ścianie napisać "I ty możesz urodzić Albina Siwaka'a ZARAZ PIOSNKE ZAPODAM.
Ostatnio widziani
Gości online:26
Najnowszy:julittasokolows