Bariera 10 tysięcy komentarzy przekroczona!

Miło nam poinformować, że jeden z użytkowników Portalu, a konkretniej - Miladora, ma na swoim koncie już ponad 10 tysiecy komentarzy. Mamy nadzieję, że do tego elitarnego grona wkrótce dołączą następne osoby, a koklejnym wyzwaniem będzie 100,000 komentarzy ;) Miladorę proszę o podanie danych adresowych. Wysłana zostanie nagroda niespodzianka.

Wiktor Orzel · 12:40 04.10.2013 · 33 ·
Komentarze
Miladora dnia 04.10.2013 13:48
O do licha - a to niespodzianka!
Hurra - dostanę podwyżkę, wysługę lat i dodatek do emerytury. :)))
Pytanie tylko, czy dożyję do następnego progu 100 tysięcy, czy też jest to zwyczajna podpucha Szanownego Szefa, dbającego o to, by teksty użytkowników były systematycznie ścinane. ;)
Mniejsza z tym - dawaj, Szefie, tę nagrodę. :)))
Już z góry dziękuję. :)
niewidoczna dnia 04.10.2013 14:06
Gratulacje! ;)

Fajnie się składa, bo właśnie musiałam przypisać "Wygraj tablet". ;)
Wasinka dnia 04.10.2013 15:30
Pięknie, Milu! :)

Gratuluję. :)
Zola111 dnia 04.10.2013 16:03
Miladorko,

gratuluję tym bardziej, że Twoje komentarze są zawsze merytoryczne i pomocne. :)

z.
marukja dnia 04.10.2013 18:22
10 000! Wow! Naprawdę robi wrażenie :)
Gratuluję :)
Wasyl dnia 04.10.2013 20:57
Gratulacje.
Miladora dnia 04.10.2013 22:49
Raczej powinnam odbierać kondolencje. :)))
Przeliczając tę liczbę na czas, wolę nie myśleć, ile to było godzin. :|
Jeszcze bym się zastrzeliła i co? :smilewinkgrin:

Ale dziękuję wszystkim serdecznie za cierpliwość. :)
Kaero dnia 04.10.2013 23:08
Nie życzę Ci, abyś się zastrzeliła, ale z ciekawości policzyłam. Zakładając, że na każdy komentarz poświęciłaś średnio 15 minut (na pewno w wielu przypadkach było dłużej, bo widziałam niektóre komentarze), ale załóżmy, że to było właśnie tyle.

Daje to 150 000 minut, czyli 2500 godzin, czyli 104 dni, 4 godziny, 4 minuty i 48 sekund. Bardzo piękny wynik Milu, gratulacje:)
Silvus dnia 04.10.2013 23:19
Hohoho! 104 dni to by było? Ciągłego pisania. :D Gratuluję! Tyle cierpliwości dla twórców! I tyle przyjemności z pisania i czytania. :)
Miladora dnia 04.10.2013 23:25
Kaero napisała:
Daje to 150 000 minut,

Jezus Maria!!! :upset:
Aż tyle?!

Teraz to jeszcze przeliczę na złotówki za godzinę i na pewno się zastrzelę. :|
Licząc 20 zł za 60 min. to jest... 50 000 zł.
Hurra, ale jestem bogata. :)))

Szefie - kupuję ten portal. :)


Kaero i Silvus - dziękuję za pocieszanie.
Przyjemność, mówisz? ;)
Lenix dnia 05.10.2013 00:41
To ja już złożę te kondolencje...
Żeby nie było, że każdy gratuluje. ;)
shinobi dnia 05.10.2013 10:56
Gratulacje. :)
henrykinho dnia 05.10.2013 11:23
Tak tworzy się historia :smilewinkgrin:

Gratulacje.
Miladora dnia 05.10.2013 13:04
Lenix napisał:
To ja już złożę te kondolencje...

A bóg zapłać, Myszko. :)))

Shinobi i Henry - Wam również, bo na razie nie jestem jeszcze wypłacalna. :)
al-szamanka dnia 05.10.2013 19:53
Piękny wynik, Miladoro, oby tak dalej, gdyż Twoje rady są bezcenne. ;)
Życzę nagrody od Losu w formie wielokrotnie zwielokrotnionej i brzęczącej.
Miladora dnia 05.10.2013 20:18
O, tak! Zwielokrotniona i brzęcząca forma to jest właśnie TO! :)))
Piękne dzięki, Al, niech tylko te życzenia się spełnią, a zrobię balangę dla całego portalu. ;)
al-szamanka dnia 05.10.2013 20:31
No to trzymam za słowo, Miladoro :)
zajacanka dnia 06.10.2013 02:47
A to gaduła z tej Mili :) Wszędzie swoje trzy grosze wrzuci i masz: dziesięć tysięcy jak z bicza trzasnął :)
Sagit powinien Cię pokolorować jako Stałego Rezydenta (jakaś purpura, czy coś).
Bez Ciebie PP nie byłoby takie, jakie jest. Serio.
Kisski!
I częściej zaglądaj do prozy (nie tylko przy okazji konkursów).
a
Miladora dnia 06.10.2013 03:55
zajacanka napisała:
jak z bicza trzasnął :)

Jak z bicza to trzasnęło pięć lat, Zajączku. :)))
Nawet nie wiem, kiedy...

Mam zaglądać do prozy? Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?! ;)))

Kisski milowe :)
Leszek Sobeczko dnia 06.10.2013 15:46
Aż się musiałem zalogować :) To wielka sztuka móc tyle powiedzieć, a na dodatek z sensem i na temat. Gratuluję i tez optuję byś w jakiejś purpurze chodziła -zasłużyłaś. Brawo :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 15:58
Do 10 000 to ja chyba nie potrafię policzyć...

Cóż - podziękowania, za to, że ci się chce od pięciu lat.
SzalonaJulka dnia 06.10.2013 16:17
Ha Miluś, ja to nie wiem, czy gratulować, czy wzywać pogotowie psychiatryczne... Szalonaś Ty, szalona... i taką Ciemkocham :)
Miladora dnia 06.10.2013 18:57
Leszek Sobeczko napisał:
tez optuję byś w jakiejś purpurze

Hahahahaha... a niech Cię, Lesiu. :)))

Zachary Ann napisał:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? :)))
Na głowę upadłam i tyle.

SzalonaJulka napisała:
czy wzywać pogotowie psychiatryczne...

Wzywaj, Szalonka - ale niech z flachą przyjadą. :)))
Ja też Ciem! :)
Zachary Ann dnia 06.10.2013 19:18
Miladora napisała:
Zachary Ann napisał:
Cytat:
za to, że ci się chce od pięciu lat.

A kto powiedział, Zachary, że mi się chce? ))


W takim razie, aż strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.
coca_monka dnia 06.10.2013 20:22
Milu, tyle komentarzy imponuje, ale bardziej, że napisane z własnej, nieprzymuszonej woli, z chęci pomocy, zwłaszcza, że takiej wiedzy, doświadczenia nie kupi się na żadnym nośniku.
a to należy chwalić, chwalić!!!
kibicuję stu tysiącom! ;)
Miladora dnia 06.10.2013 22:56
Zachary Ann napisał:
strach pomyśleć co by było gdyby ci się chciało.

Wolę nawet nie próbować chcieć. :)))

coca_monka napisała:
kibicuję stu tysiącom! ;)

I Ty, Brutusie?! :)))
Niech Pan Bóg broni.
zajacanka dnia 06.10.2013 23:24
Miladora napisała:
Żeby podpaść w dodatku także prozaikom?!

Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)
Miladora dnia 07.10.2013 01:11
zajacanka napisała:
Przecież to lubisz :) Nie przecz, wiem to :)

Widocznie jestem masochistką. :)))
wienczyslaw dnia 08.10.2013 22:48
a może z Miladorą jest jak z Lemem? amerykański pisarz SF Dick nie wierzył w Lema. Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących. jeden człowiek nie mógłby napisać tylu komentarzy:)
Miladora dnia 09.10.2013 12:28
wienczyslaw napisał:
Może Miladora to pseudonim, pod którym kryje się zespół złożony z wielu komentujących.

A gdzie ja bym takich wariatów znalazła, Wień? :)))
Dobra Cobra dnia 09.10.2013 13:47
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?
Miladora dnia 09.10.2013 19:25
Dobra Cobra napisał:
Jak wzbudzasz taką płodność komenta?

Pięć lat zaćmienia umysłowego, DoCo. :)))
Usunięty dnia 12.10.2013 23:41
Gratuluję Honoris Incausa.

B)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
22/08/2019 15:24
RafaleSulikovski SF nie jest moim ulubionym gatunkiem, ale… »
JOLA S.
22/08/2019 14:35
Ładne, prawdziwe. Istnieją słowa, które żyją podwójnym… »
Kushi
22/08/2019 13:48
Ach moja ukochana Poetko... czasem wydaje mi się, że czytasz… »
JOLA S.
22/08/2019 10:39
Rafale, znowu stoję z nożyczkami i nie wiem, od czego by… »
kamyczek
22/08/2019 09:38
Dla mnie, optymistki, szklanka jest zawsze do połowy pełna.… »
kamyczek
22/08/2019 09:34
Bardzo ładny wiersz,, Wodniczko, podoba mi się. I… »
Zdzislaw
22/08/2019 09:21
Przyjemnie, że się spodobał i wywołał uśmiech. Również… »
Madawydar
22/08/2019 07:43
Witaj Decand Dzięki za komentarz. Pozdrawiam. »
ponadchodnikami
22/08/2019 02:23
"myślę więc (że) jestem" jest bardzo poruszające. »
Kushi
21/08/2019 23:44
Czasem w nas samych tak bywa, że nie doceniamy tego co mamy… »
wiosna
21/08/2019 23:41
Kazjuno, Carvedilol dziękuję i właśnie tak jest. W głowie… »
Kushi
21/08/2019 23:35
- piękne to jest Wodniczko:):) Zawsze po Twoich wierszach… »
wodniczka
21/08/2019 17:27
Witaj Jola S. Cieszę się, że moja poezyjka przypadła Ci do… »
JOLA S.
21/08/2019 15:51
Sen odpręża, daje energię do życia i do działania. Nie… »
Yaro
21/08/2019 15:05
Dziękuję »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 18/08/2019 11:24
  • [link] Pełna wersja pięknej opowieści Ponad czasem w wydaniu dźwiękowym. Interpretuje głosowo najlepszy z polskich aktorów - Jarosław Boberek, znany z wielu ról.
  • mike17
  • 15/08/2019 20:25
  • Pozdrówki z wakacji :)
  • czarnanna
  • 15/08/2019 10:14
  • To teraz ja. Zaslyszane podczas pobytu w szpitalu: Błogosławieni ci, którzy wierzą w wypis tego samego dnia
  • Decand
  • 13/08/2019 19:20
  • Niektórzy wierzą też, że maksymalny czas tekstu w poczekalni wynosi pięć dni. Trzeba powoli, małymi kroczkami, jak nauka o nieistniejącym Mikołaju
  • Dobra Cobra
  • 13/08/2019 15:03
  • Niektórzy znow wierzą, że jak zostawisz 40 komentarzy różnym osobom to te 40 osób wróci do ciebie i da tobie takze 40 komentów
  • Dobra Cobra
  • 12/08/2019 18:38
  • Najprostsza rzecz to załatwić sobie klakierów ;)
  • Joefrind1
  • 11/08/2019 00:51
  • Nikt nie komentuje mojego wiersza :(
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 20:52
  • A to przepraszam, juz nie przeszkadzam
  • Dobra Cobra
  • 10/08/2019 19:20
  • Prozaicy piszą kolejne wersy, poeci kolejne rymy spisują. Nikt nie ma czasu ma oglądanie pogody, gdy Ojczyzna w potrzebie.
  • Joefrind1
  • 10/08/2019 16:25
  • Ale dzisiaj fajna pogoda
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Tennesones60
Wspierają nas